Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Побили догхантера

Побили догхантера

https://24tv .ua/u_kiyevi_zhorstoko_pobili_pidozryuvanogo_u_vbivstvi_soten_sobak_svyatogora_foto_18_n1116384?fbclid=IwAR3OlpVDi1CewwYqWi37zF3l7uFQ0o2vuS1P__U9PEJWE_7PT-VMfXO8G6w

За смертельні отруєння сотень бездомних тварин у Києві, Одесі, Ізмаїлі та інших містах України Святогору загрожує до 5 років в’язниці. На суді чоловік заявив, що вбивав тварин відповідно до закону "Про мисливське господарство та полювання".

А от сидів би за гратами,де йому місце,то цього б не трапилося б. Шкода, що так легко відбувся.




   
Re: Побили догхантера

   
Re: Побили догхантера

От що не можна організувати нормальну службу по відлову бродячих собак і котів.
Скільки ця дурь буде продовжуватися. Одні труять, інші плодять. Їбанізм. (td)
   
Re: Побили догхантера

хоч щось
   
Re: Побили догхантера

Надо бьіло твари споткнуться и случайно сломать шею.

   
Re: Побили догхантера

От що не можна організувати нормальну службу по відлову бродячих собак і котів.
Скільки ця дурь буде продовжуватися. Одні труять, інші плодять. Їбанізм. (td)

До чого тут служба.
Я так розумію шо догханетер це якесь психічне відхилення у паціента що отримує задоволення від своїх злочинних дій.
Тим паче ще і на "гастролі" їздить
   
Re: Побили догхантера

От що не можна організувати нормальну службу по відлову бродячих собак і котів.
Скільки ця дурь буде продовжуватися. Одні труять, інші плодять. Їбанізм. (td)

Коли Косів був під поляками,- собаки мали бути зареєстровані, інакше їх відловлювали. А в'їзд на конях у місто без мішка під сракою був заборонений.
   
Re: Побили догхантера

От що не можна організувати нормальну службу по відлову бродячих собак і котів.
У Вінниці  замутили  притулок. Їздять, ловлять, стерилізують. 
Але якогось фуя собак на вулицях стає більше й більше.
Й понту з того, що в них на вухах кліпси, коли вони як кидалися на людей та хазяйських собак, так й кидаються?
   
Re: Побили догхантера

От що не можна організувати нормальну службу по відлову бродячих собак і котів.
Скільки ця дурь буде продовжуватися. Одні труять, інші плодять. Їбанізм. (td)

А пригородное автобусное сообщение  у нас могут организовать ?
Что у нас вообще организовьівают ? Єто же работать надо и деньги вкладьівать, а не воровать.
Не интересно.

   
Re: Побили догхантера
tyv

і собак, і їх припадочних захисників, і догхантерів потрібно відправити на мило
   
Re: Побили догхантера

До чого тут служба.
Я так розумію шо догханетер це якесь психічне відхилення у паціента що отримує задоволення від своїх злочинних дій.
Тим паче ще і на "гастролі" їздить
Хєр його знає, може його в дитинстві бродячі пси покусали, або дуже налякали і його перемкнуло.
Може когсь із рідних, може взагали когось загризли і це свого роду поста.
Просто замість реально вирішувати проблему з бродячими тваринами, ці захисники срані тільки її поглиблють.
   
Re: Побили догхантера

   
Re: Побили догхантера

У Вінниці  замутили  притулок. Їздять, ловлять, стерилізують. 
Але якогось фуя собак на вулицях стає більше й більше.
Й понту з того, що в них на вухах кліпси, коли вони як кидалися на людей та хазяйських собак, так й кидаються?
8-:
   
Re: Побили догхантера

Й понту з того, що в них на вухах кліпси, коли вони як кидалися на людей та хазяйських собак, так й кидаються?

Кастровані ні на кого не кидаються
   
Re: Побили догхантера

В мене поруч з роботою торгашка прикормила псину, і вона тепер гавкає і біжить за машинами, велосипедами, калясками, стариками з палками чи костилями....і пофуй що вона з біркою чи стерилізована...так е тільки травити треба. Цей гавкіт з ранку до вечора чую...
   
Re: Побили догхантера

А я бы так разрисовал каждого второго собашника и сотрудника служб, ответственных
за содержание городов. Бродячие животные не появляются на улице просто так.
Почему-то в Германии я этого явления не наблюдаю.
А тем зе зеленым, серобуромалиновым и прочим неравнодушным желаю быть покусаным
их любимыми бездомными собачками одним темным зимним вечером.
Для пробуждения мозгов так сказать.
   
Re: Побили догхантера

Кастровані ні на кого не кидаються
та кнєшно не кидаються, і кидається і обгавкує тільки так.
до сраки те кастрування, зуби як були так і залишаються.
   
Re: Побили догхантера

У нас бродячие собаки с бирками тихо мирно дрыхнут на газонах.
   
Re: Побили догхантера

Треба робити як в європі - травити або вивозити в карьєр. Навіщо ці велосипеди українські.
   
Re: Побили догхантера

https://24tv .ua/u_kiyevi_zhorstoko_pobili_pidozryuvanogo_u_vbivstvi_soten_sobak_svyatogora_foto_18_n1116384?fbclid=IwAR3OlpVDi1CewwYqWi37zF3l7uFQ0o2vuS1P__U9PEJWE_7PT-VMfXO8G6w

За смертельні отруєння сотень бездомних тварин у Києві, Одесі, Ізмаїлі та інших містах України Святогору загрожує до 5 років в’язниці. На суді чоловік заявив, що вбивав тварин відповідно до закону "Про мисливське господарство та полювання".

А от сидів би за гратами,де йому місце,то цього б не трапилося б. Шкода, що так легко відбувся.

https://www.facebook.com/KyivOperativ/posts/675941786135244
шизоїд. такі в смутні революційні часи людей з задоволенням вбивали.

   
Re: Побили догхантера

Є отрути при якій собаці не боляче, вона просто засинає
   
Re: Побили догхантера

А всього лише й треба: це дозволити короткоствол.
Тоді Дарвін зробить своє діло. Це я й про собак, й про догхантерів.
Посадити Святогора неможливо, він адвокат, своє діло знає.

   
Re: Побили догхантера

А де гіцелі, взагалі?
Чого вони не працюють?
   
Re: Побили догхантера

Ще один доказ того, що грантоїди собачого примислу озвірілі особи ( до людей цих віднести неможливо).
   
Re: Побили догхантера

Треба робити як в європі - травити або вивозити в карьєр. Навіщо ці велосипеди українські.

Я хочу подивитися, що буде з паном у Європі, коли він там потравить собак. Особливо в Німеччині.

ЗІ: до речі, не треба натягувати чисто германські національні звички до орднунг на всю Єврому. Прочитайте про бездомних тварин в Іспанії чи Італії напр. Греція також. Ну і ти ди.

Але в будб-якій з цих країн за пропоновані дії людина сяде.
   
Re: Побили догхантера

Дівчина, яку розірвав бійцівський пес на Миколаївщині, отримала страшні травми і померла, провівши декілька годин у лікарні.

Місцеві жителі показали журналістам місце НП і розповіли, що пса на Євгенію спустив її колишній хлопець. Про це повідомляє ТСН.

"Він просто відпустив із повідка і сказав "рвати". Потім розвернувся і пішов додому. Він її залишив, вона кричала на всю вулицю", — розповів місцевий житель.

За словами медиків, у дівчини був повністю знятий скальп. У неї виникла сильна крововтрата і буквально через кілька годин після надходження в лікарню Євгенія померла.

Господар пса, як стверджують місцеві жителі, любитель випивки і часто поводиться неадекватно. Собаку ж він постійно випускає на вулицю без намордни

Як повідомляв OBOZREVATEL, у день трагедії дівчина зустрічалася зі своїм колишнім хлопцем. Її друзі звинувачують саме його в смерті Євгенії.

   
Re: Побили догхантера

Я хочу подивитися, що буде з паном у Європі, коли він там потравить собак. Особливо в Німеччині.

ЗІ: до речі, не треба натягувати чисто германські національні звички до орднунг на всю Єврому. Прочитайте про бездомних тварин в Іспанії чи Італії напр. Греція також. Ну і ти ди.

Але в будб-якій з цих країн за пропоновані дії людина сяде.
А може пан, або панночка, БеЗоплатно спроможеться донести нам про відповідальність володаря псіни за шкоду, заподіяну людині некерованими злобними діями псіни?!!
   
Re: Побили догхантера

Я хочу подивитися, що буде з паном у Європі, коли він там потравить собак. Особливо в Німеччині.

ЗІ: до речі, не треба натягувати чисто германські національні звички до орднунг на всю Єврому. Прочитайте про бездомних тварин в Іспанії чи Італії напр. Греція також. Ну і ти ди.

Але в будб-якій з цих країн за пропоновані дії людина сяде.
європа довго до цього йшла. Потравили 50% собак у минулому сторіччі. У 90х почали лише стерилізувати. Собака живе максимум 7 років на волі і не дає потомства. Зрозуміло, що після 2000х ця проблема дуже зменшилась, і на одну бродячу собаку там 5 волонтерів, а у нас навпаки.

Останнє редагування: 22 лютого 2019 14:05:24 від DeL1T
   
Re: Побили догхантера

пса на Євгенію спустив її колишній хлопець.
ментальний брат догхантерів

   
Re: Побили догхантера

Якщо труїти не гуманно то можно вивозити в днр або на кордон кацапський. Хоча це зайві витрати.
   
Re: Побили догхантера

Кастровані ні на кого не кидаються
Бугога! Якби я сам не бачив, як стадо з кліпсами у вухах набігає, то можливо я б ще комусь повірив )))
Я хочу подивитися, що буде з паном у Європі, коли він там потравить собак. Особливо в Німеччині.
У Німеччині просто немає бродячих собак. Свого часу їх всіх знищили. А вже в наші часи там завести собаку  - це ще та розкіш.
Відповідно власник викинути собаку не може, й на вулиці  нема стад які б роками розмножувались.
   
Re: Побили догхантера

Собака живе максимум 7 років на волі і не дає потомства.
Не бегают там собаки по улицам.
Ни в Европе, ни в Штатах.
Поймали, стерелизовали, отдали новому хозяину.
   
Re: Побили догхантера

Дівчина, яку розірвав бійцівський пес на Миколаївщині, отримала страшні травми і померла, провівши декілька годин у лікарні.

Місцеві жителі показали журналістам місце НП і розповіли, що пса на Євгенію спустив її колишній хлопець. Про це повідомляє ТСН.

"Він просто відпустив із повідка і сказав "рвати". Потім розвернувся і пішов додому. Він її залишив, вона кричала на всю вулицю", — розповів місцевий житель.

За словами медиків, у дівчини був повністю знятий скальп. У неї виникла сильна крововтрата і буквально через кілька годин після надходження в лікарню Євгенія померла.

Господар пса, як стверджують місцеві жителі, любитель випивки і часто поводиться неадекватно. Собаку ж він постійно випускає на вулицю без намордни

Як повідомляв OBOZREVATEL, у день трагедії дівчина зустрічалася зі своїм колишнім хлопцем. Її друзі звинувачують саме його в смерті Євгенії.

https://www.youtube.com/watch?v=m1KcfDDtgDo

Шо ти хотів сказати, жульок ?

p.s а живодьру тре якось акуратніше ходити....а то можна і на щурячу отруту впасти....
   
Re: Побили догхантера

Сьогдні якраз виїжджаємо на миргородскьй арматурний - ловимо собачек - і на стерилку.
Керівництво дозволило лишити на заводі собак, якщо не будуть плодитися.
Та й охорона потрібна...
   
Re: Побили догхантера

Не бегают там собаки по улицам.
Ни в Европе, ни в Штатах.
Поймали, стерелизовали, отдали новому хозяину.
не бігають бо вимерли вже давно, я про це й кажу.
   
Re: Побили догхантера

В Одессе замечательный притулок для собак и котов. Стерилизуют, лечат, выпускают в месте, где пойманы. Немцы то спонсируют. Зам головы там дивная женщина.  Очень красива и умна, животных очень любит. До половины животных остаются в приюте навсегда, больные и калеки. Достойно собаки и коты свой век проживают там. Аналогов по Украине не знаю. Одесситы молодцы. Корм годный, хоть и не дорогой, а и скидки, ибо много берут. Там можно и себе друга подыскать, они это приветствуют. Все прививки, паспорт собаки.
   
Re: Побили догхантера

Потравили 50% собак у минулому сторіччі. У 90х почали лише стерилізувати.
Так ось це ключове. Якщо собак небагато лазить, то можна стерилізувати, забирати до притулків, віддавати волонтерам додому. А якщо їх сотні безконтрольно лазить, то усі ці заходи, все одно що лікувати пігулками онкохворого на 4-й стадії.

Поймали, стерелизовали, отдали новому хозяину.
У штатах, якщо хояїна не знайшли - собаку гуманно присипляють у притулку. Я саме за такий варіант, щоб не випускали їх знову на вулицю.

До половины животных остаются в приюте навсегда, больные и калеки.
Ну тоді цей притулок дуже скоро займе кілька гектарів місця.
А після того фейсбук-спільнота знову буде обурюватися, коли раптом взнає, що керівництво притулку поступово травить собак, в т.ч. й вуличних.

Останнє редагування: 22 лютого 2019 14:14:27 від птах Сорока
   
Re: Побили догхантера

Шо ти хотів сказати, жульок ?

p.s а живодьру тре якось акуратніше ходити....а то можна і на щурячу отруту впасти....


то не для таких тупих як ти, дрищиха  :weep:
   
Re: Побили догхантера

Догфани становлять відкриту загрозу життю мирного населення України.
   
Re: Побили догхантера

В Одессе замечательный притулок для собак и котов. Стерилизуют, лечат, выпускают в месте, где пойманы. Немцы то спонсируют. Зам головы там дивная женщина.  Очень красива и умна, животных очень любит. До половины животных остаются в приюте навсегда, больные и калеки. Достойно собаки и коты свой век проживают там. Аналогов по Украине не знаю. Одесситы молодцы. Корм годный, хоть и не дорогой, а и скидки, ибо много берут. Там можно и себе друга подыскать, они это приветствуют. Все прививки, паспорт собаки.

В ПОлтаве отличный приют. Тоже Майя Кадыровна постаралась.
В Миргороде - пока воюем...И все, блин, за свои деньги. Даже стерилка арматурных собак - за свои....
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія