Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"Да всралась мне ваша ридна мова! В Киеве, бл#дь, все говорят на русском, и никого это не #бет"

Хотите убрать русский - замените английским, только пусть это будет advanced годам к 14ти, а не low intermediate к пятому курсу и нафиг тот русский кому нужен будет.
я вже задовбався вчити ту англійську, курси, читання, відео... а рівень досі нижче плінтуса
   
Не сміши мої капці. Тоді це не програма допомоги, а навчання як за совдепії в інститутах.

Не ця, а вінницька.

  вінницька це такий самий "чукотський район хабаровського краю?"
   
Але, без націоналістичних поглядів, а бажати цього від дитини неможливо, дитина мимоволі знаходить саме кацапський контент, бо його більше і його цілеспрямовано просуває кацапія.
Ну простий приклад, йопт. Молода мамаша шось мутить на кухні, а дитині в 4-5 років дає смартфона, щоб та дивилась мультики й не крутилася на кухні під ногами.
Риторичне питання - якою мовою тотальна більшість мультиків на ютубі?
   
я вже задовбався вчити ту англійську, курси, читання, відео... а рівень досі нижче плінтуса

  та то треба спілкуватися на важливі для тебе теми і швидко навчишся...
   
вінницька це такий самий "чукотський район хабаровського краю?"
Нє, звичайно, всі чудово знають українську, коли шо вдягають вишиванку (раніше після Майдану вдягали - зараз вже правда фуй забили), співають гімн. А по роботі чи у неформальному  спілкуванні юзають кацапську.
Та я й по собі скажу. ФУП  - це єдине місце де я повноцінно треную свої знання української, що лишилися з дитинства, а так у побуті та по роботі - росйська мова.
Обмежене спілкування українською  з працівниками  сфери обслуговування, то дрібниці.
   
Обмежене спілкування українською  з працівниками  сфери обслуговування, то дрібниці.

Больше показуха под лозунгом "Разве сложно выучить несколько дежурных фраз?"
   
Нє, звичайно, всі чудово знають українську, коли шо вдягають вишиванку (раніше після Майдану вдягали - зараз вже правда фуй забили), співають гімн. А по роботі чи у неформальному  спілкуванні юзають кацапську.
Та я й по собі скажу. ФУП  - це єдине місце де я повноцінно треную свої знання української, що лишилися з дитинства, а так у побуті та по роботі - росйська мова.
Обмежене спілкування українською  з працівниками  сфери обслуговування, то дрібниці.

   ну якщо у Вінниці керують чукчі, то нехай вже говорять з вами чукотською, адже вам все  однаково...
   

Очевидно що ця проблемв висосана з пальця безкультурним жителем зкацапченого міста. Для тих у коро рідна мова українська, такої проблеми не існує. Які переваги надає російськомовний контент? Якась другорядна копія з того що вже десь було.
   
ну якщо у Вінниці керують чукчі, то нехай вже говорять з вами чукотською, адже вам все  однаково...
Ну нє чукчі, а в принципі коріннні українці з місцевих. Офіційно починають щебетати гарною солов'їною мовою. Ну а в процесі так би мовити....

Які переваги надає російськомовний контент? Якась другорядна копія з того що вже десь було.
Тим не менш більшість навіть наших політичних блогерів чомусь патріотично на ютубі звиздять кацапською )))
Олешко, Поярков тощо...

Останнє редагування: 20 лютого 2021 22:46:00 від птах Сорока
   
  он, в сусідній гілці, Стерненко спробував зняти кілька відео українською мовою,

  за це прихильники певної політсили суд хоче засудити його до 7 років в'язниці,

  це в той самий день коли цей прихильники певної політсили суд випускає з-під варти терориста з Донбабве, котрий воював проти ЗСУ,

   тобто, кілька відео українською мовою набагато небезпечніше для прихильники певної політсили суду аніж всі терористи Донбабве...
 

Не дивився відео Істерненка((
Реально за украінську мову на відео вже дають йому 7 років?((
Здається що якби зарізав людину——то напевно так би давали(((
Чи що він там в відосиках пропагандує таке?((
   
Стерненко сам російськомовний

на ментовській прослушці, коли не на публіку, мокшанською говіркою щебече  :weep:
   
:laugh:  так так українці які не користуються українською почнуть користуватись англійською
Правда?
да, правда, потому что на украинском нету ничего кроме дубляжа в кинотеатре и басен о том, как все вокруг им пользуются. Вот искал Зов Ктулху артбук на подарок. На украинском его нету, видимо от повышенного интереса патриотов решили не выпускать, а на русском есть, потому что купят. В результате купил языком оригинала, потому что его на нем смогут прочитать, иначе бы взял на русском и проспонсировал русский мир.
   
Стерненко сам російськомовний
на ментовській прослушці, коли не на публіку, мокшанською говіркою щебече
Навіть Тягнисрак колись на прослушці кацапською щебетав як рідною )))
   
да, правда, потому что на украинском нету ничего кроме дубляжа в кинотеатре и басен о том, как все вокруг им пользуются. Вот искал Зов Ктулху артбук на подарок. На украинском его нету, видимо от повышенного интереса патриотов решили не выпускать, а на русском есть, потому что купят. В результате купил языком оригинала, потому что его на нем смогут прочитать, иначе бы взял на русском и проспонсировал русский мир.

Іскал він :lol:  який к біса інтерес коли ти українською не користуєшся?
Видавець має здогадатись про твою блаж на подарунок?
Пиши тут англійською, доведи правдивість своєї тези про попит на англійську в Україні.
   
Іскал він :lol:  який к біса інтерес коли ти українською не користуєшся?
Видавець має здогадатись про твою блаж на подарунок?
Пиши тут англійською, доведи правдивість своєї тези про попит на англійську в Україні.
при чем тут спрос на английский. Издатель издаёт на том языке, на котором купят. Нет спроса - нет товара. На 40 млн бляховодов по определению меньше спроса, чем на 150 барыжащих нефтью и еще 50+ говорящих на русском. Так вот, чтобы получать товар/информацию, нужно владеть  английским или французским или немецким или русским, потому что на этих языках покупают.
   
Ах, да, ещё испанский или китайский
   
Да похіру на чому воно свистить в своїх тіктоках,  саме за неповагу до країни , мови та народу реакція має бути жорсткою
   
Украинский язык никогда не вытеснит русский по одной причине. Украинский язык не конкурентный. На нём не снимают хорошее кино, ни пишут великих книг. Украинский не нужен ни в науке не в международном общении. Ни в бизнесе. Может быть этот язык нужен для того что бы продавать кукурузу, но все не могут продавать кукурузу.
   
при чем тут спрос на английский. Издатель издаёт на том языке, на котором купят. Нет спроса - нет товара. На 40 млн бляховодов по определению меньше спроса, чем на 150 барыжащих нефтью и еще 50+ говорящих на русском. Так вот, чтобы получать товар/информацию, нужно владеть  английским или французским или немецким или русским, потому что на этих языках покупают.

Так і ти купуєш російською 9 з 10  книжок.
А чехів поляків словаків і болгар менше ніж німців і французів і росіян, що не заважає їм знати  і користуватись рідними мовами і формувати попит на продукт своїми мовами.
   
Украинский язык
Розповів нам якись фуй з німецького айпішніка водафона.
Ти хто, їпанатій, чия консерва?
   
Так і ти купуєш російською 9 з 10  книжок.
А чехів поляків словаків і болгар менше ніж німців і французів і росіян, що не заважає їм знати  і користуватись рідними мовами і формувати попит на продукт своїми мовами.
нет, уже 5 лет не покупаю литературу на русском, также как и техника не собрана в россии и не содержит крупных российских комплектующих, которые кодируются в серийнике. И не потому что я прям противник русского языка, я просто не хочу финансировать террористов.
   
Так і ти купуєш російською 9 з 10  книжок.
А чехів поляків словаків і болгар менше ніж німців і французів і росіян, що не заважає їм знати  і користуватись рідними мовами і формувати попит на продукт своїми мовами.

Болгары , поляки и прочие латыши учат русский , немецкий и английский что бы свалить из своих стран как можно быстрее.
   
нет, уже 5 лет не покупаю литературу на русском, также как и техника не собрана в россии и не содержит крупных российских комплектующих, которые кодируются в серийнике. И не потому что я прям противник русского языка, я просто не хочу финансировать террористов.

 А  поляки, чехи словаки і болгари і не чекали коли з'явиться привід не фінансувати "тєрорістов".
   
Болгары , поляки и прочие латыши учат русский , немецкий и английский что бы свалить из своих стран как можно быстрее.

І ти свалі нaxyй, кацап.  :fuck:
   
Болгары , поляки и прочие латыши учат русский , немецкий и английский что бы свалить из своих стран как можно быстрее.

  достатньо на ФУПі заборонити російську мову і ти одразу будеш вчити українську мову бо залишишся без зарплати...
   
А  поляки, чехи словаки і болгари і не чекали коли з'явиться привід не фінансувати "тєрорістов".
в смысле? Я должен был вспоминать английский чтобы вам понравиться? Или я должен был себя ограничивать в информации, потому что на украинском её собственно и сейчас нет толком. Я выше уже писал - найдите в своей технике инструкцию на украинском для начала.
   
Украинский язык никогда не вытеснит русский по одной причине. Украинский язык не конкурентный. На нём не снимают хорошее кино, ни пишут великих книг. Украинский не нужен ни в науке не в международном общении. Ни в бизнесе. Может быть этот язык нужен для того что бы продавать кукурузу, но все не могут продавать кукурузу.

нах.у.й иди, кацап :K
   
достатньо на ФУПі заборонити російську мову і ти одразу будеш вчити українську мову бо залишишся без зарплати...
Нє.
Воно піде заробляти на фейсбук або ще кудись, ФУП -  не той майданчик, де боти можуть наколотити бабла, аудиторія ніяка.
   
в смысле? Я должен был вспоминать английский чтобы вам понравиться? Или я должен был себя ограничивать в информации, потому что на украинском её собственно и сейчас нет толком. Я выше уже писал - найдите в своей технике инструкцию на украинском для начала.

В усій білій техніці є інструкції українською.
   
Украинский язык никогда не вытеснит русский по одной причине. Украинский язык не конкурентный. На нём не снимают хорошее кино, ни пишут великих книг. Украинский не нужен ни в науке не в международном общении. Ни в бизнесе. Может быть этот язык нужен для того что бы продавать кукурузу, но все не могут
 продавать кукурузу.
------------------


 Domless- Бездомній, Каменец, а твоей дочери язік помогает зарабатівать?
   
  достатньо на ФУПі заборонити російську мову і ти одразу будеш вчити українську мову бо залишишся без зарплати...


 :pooh_lol:

або якщо скидку на оплату газу робити
   
Украинский язык никогда не ...
В чому прикол бути таким кацапським підарським чмом як ти? Чи тобі подобається, коли тебе всі н.а.х.у.й. посилають?

Останнє редагування: 20 лютого 2021 23:55:23 від Ольгерд
   
Нє.
Воно піде заробляти на фейсбук або ще кудись, ФУП -  не той майданчик, де боти можуть наколотити бабла, аудиторія ніяка.

  а-я, такі лапті в кожній темі блеють,

  що їх всіх об'єднує, так це те, що вони самі здриснули якнайдалі від дикого хуйлостану...

   люблять ізик з вражескай НАТИ



   
в смысле? Я должен был вспоминать английский чтобы вам понравиться? Или я должен был себя ограничивать в информации, потому что на украинском её собственно и сейчас нет толком. Я выше уже писал - найдите в своей технике инструкцию на украинском для начала.

Не думаю, що поляки з чехами користуються своєю мовою чим формують попит на продукт своєю мовою за для того аби мені сподобатись. Така версія звичайно дуже втішила б моє самолюбство. Але ні, це не є чимсь реальним.
   
вона вже вибачитись встигла
а тільки на ФУП приволік
  :laugh:

пусть свои извинения засунет себе в сраку.
и валит нахер на ПМЖ в Московию
   
я вже задовбався вчити ту англійську, курси, читання, відео... а рівень досі нижче плінтуса

не правильно вчиш,  методів багато, кожному заходить різне, тре шукати як кому краще
   
І от дитина пішла до школи... Всьо, чеше виключно російською.


російська мова більш агресивна,  діти мають потяг до самоствердження, от же охоче переходять у спілкуванні між собою на російську

з тієї ж причини з задоволенням споживають агресивний контент з параші
   
В усій білій техніці є інструкції українською.
половина, если не больше, белой техники для нашего рынка собирается в россии или содержит крупные узлы, сделанные там. Существует много техники или моделей техники, которая у нас не представлена вообще никак, то есть белой не бывает и как с этим быть? А с какого года solidworks на украинском и есть ли он вообще такой?
   
Не думаю, що поляки з чехами користуються своєю мовою чим формують попит на продукт своєю мовою за для того аби мені сподобатись. Така версія звичайно дуже втішила б моє самолюбство. Але ні, це не є чимсь реальним.
так я и написал - был бы продукт на украинском - купил бы, но его нет, потому что пользующимся украинским он не интересен. Было б наоборот - издательства б в очередь выстроились со своим товаром. У чехов кстати тоже нет этого артбука, а у французов есть.
   
так я и написал - был бы продукт на украинском - купил бы, но его нет, потому что пользующимся украинским он не интересен. Было б наоборот - издательства б в очередь выстроились со своим товаром. У чехов кстати тоже нет этого артбука, а у французов есть.

Так я тобі і пояснив чому нема, бо ти українською не користуєшся.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія