Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Двопартійна делегація Конгресу США прибула до Києва.

До України з візитом прибула двопартійна делегація Конгресу США на чолі з головою комітету з розвідки.
Про це у соцмережі X повідомила посол Бріджит Брінк, інформує Цензор.НЕТ.
"Рада привітати в Києві двопартійну делегацію Конгресу США на чолі з головою комітету з розвідки Майком Тернером, до складу якої входять Френч Хілл, Джейсон Кроу, Ебігейл Спанбергер і Зак Нанн", - йдеться в повідомленні. Джерело: https://censor.net/ua/p3472602

Ого

Ого
отож..
пора нашому найвеличнішому писать заяву на добровільне звільнення з посади

отож..

Їрмаки будуть грать "псіхічєскіх" типу "памагайте бєзусловно іначє здадімся кацапам!"

Їрмаки будуть грать "псіхічєскіх" типу "памагайте бєзусловно іначє здадімся кацапам!"
    Если прокатит - почему нет?

А чего приехали то? Нет помощи - быстренько ударили по биг-маку - и по домом... Нефиг отвлекать наше руководство своим присутствием..

:) :) :)

Если прокатит - почему нет?

А патомушо биків забивають на мясо.

сильно помиляється той, хто думає, що американців можна запросто безкарно обдурити, отримати допомоги більше ніж на 100 млрд. доларів, а потім показати жолу.

сильно помиляється той, хто думає, що американців можна запросто безкарно обдурити, отримати допомоги більше ніж на 100 млрд. доларів, а потім показати жолу.
+

отож..

Ты хошь сказать,что Свину одновременно нужно писать Заяву про вступ до Посади?

Послушали интервью хуйла?

Ты хошь сказать,что Свину одновременно нужно писать Заяву про вступ до Посади?
шкода шо він на виборах пролетів. -- у нас були би свої ракети і військо трохи міцніше на 24.02. а там ливись і хуйло би не зважився би нападать
але зараз Порох то вже історія. зараз уже потрібен якийсь ЯСТРЕБ жорстокий із підтрикою під 80%

ну от десь так і закінчилось за два роки війни моє порохобоцтво :)

шкода шо він на виборах пролетів. -- у нас були би свої ракети і військо трохи міцніше на 24.02. а там можливо і хуйло би зважив
але зараз Порох то вже історія. зараз уже потрібен якийсь ЯСТРЕБ жорстокий із підтрикою під 80%

Це не порохоботство, це "не поріть х-ні, бо буде горе"

шкода шо він на виборах пролетів. -- у нас були би свої ракети і військо трохи міцніше на 24.02. а там ливись і хуйло би не зважився би нападать

Та вааще..Украина бы уже войну выиграла....путём захвата мацквы...подписания Минска-3-4-5

Та вааще..Украина бы уже войну выиграла....путём захвата мацквы...подписания Минска-3-4-5

Не филюйся, ще підпишуть.

Нинішні.

Але це вже буде називатись "перемогою", і не Мінськом, а, наприклад, Стамбулом. !-2-3....

хуйло би не зважився
Ага, і поклав би квіти до пам'ятника Бандері і Шушкевичу(с).

Дебіл, бля.

.путём захвата мацквы...подписания Минска-3-4-5
я бачу, шо мінськ це була ВИМУШЕНА капітуляція. ( армії фактично не було). і порох правильно все зробив.
-- я про таку капітуляцію ще тоді писав і зара при тій же думці.

Ага, і поклав би квіти до пам'ятника Бандері і Шушкевичу(с).

Дебіл, бля.

:super:  [ua]

я бачу, шо мінськ це була ВИМУШЕНА капітуляція. ( армії фактично не було). і порох правильно все зробив.

Так можно ещё раз так "правильно зробить"...И признать за Васильичем всё захваченное с 24.02.22

дуже правильно ви написали, все було вірно зроблено, щоб відкласти широкомасштабне вторгнення.

До України з візитом прибула двопартійна делегація Конгресу США на чолі з головою комітету з розвідки.
Про це у соцмережі X повідомила посол Бріджит Брінк, інформує Цензор.НЕТ.
"Рада привітати в Києві двопартійну делегацію Конгресу США на чолі з головою комітету з розвідки Майком Тернером, до складу якої входять Френч Хілл, Джейсон Кроу, Ебігейл Спанбергер і Зак Нанн", - йдеться в повідомленні. Джерело: https://censor.net/ua/p3472602

На екскурсію на Теремки повезуть?

Показати свіжопідстрелений будинок :(

Кличко Бореля возив.

Так можно ещё раз так "правильно зробить"...И признать за Васильичем всё захваченное с 24.02.22

Арахамія щось підписував, а що ? Чому зе влада мовчить про це? Боїться.....

О, і повітряна тривога була сьогодні в Києві.

Мить літала.

То теж було на заказ, показати делегації, що не все так спокійно?

https://t.me/Pravda_Gerashchenko/87523

Завжди було цікаво, що означає "систем ППО". 1 система це 1 пускова? Чи 1 система те що раніше називали дивізіон - декілька пускових пристроїв + радар + пункт керування?

Не филюйся, ще підпишуть.

Нинішні.

Але це вже буде називатись "перемогою", і не Мінськом, а, наприклад, Стамбулом. !-2-3....

Ты уже заглянул в жопу Пятру Будущее?

Не набридло срачуватись? Лупімо дружно москалів на всіх інформаційних фронтах!... безпрограшна пропозиція! [ua]

будущєє тут ні при чому. при чому минуле: про переговори в стамбулі вродь сам комік з переляканими очима у своїх відосіках нам доповідав. - спас нас від стамбулу Джонсонюк,. своєю підтримкою (ЗЕ різко змінив азімут після розмов з англійцем)

Це видно з жопи зеленського.

І арахамії  :K

А що підписував?

Свінарнік вже сгенеровав версію?

Донч, ти схоже, просто пропустив ті новини.  - стид тобі і срам :)

Ми будемо їбати нафтову галузь кацапії  до тих пір поки американський бізнес не понесе збитків кратно, в рази більших, ніж допомога нам. Хай думають.

А що підписував?

Свинарник в лице арахамии выдвинул версию ,что им Джонсон запретил что либо подписывать.
Смотри интервью Арахамии каналу 1+1

https://t.me/Pravda_Gerashchenko/87523
це тільки мені одній здалося, що ці промови схожі на реквієм біля труни?? :brunette:

:facepalm1: Ви порівнюєте Президента Порошенка і депутата Арахамію?

Донч, ти схоже, просто пропустив ті новини.  - стид тобі і срам :)
Дончу менше треба було про башні крємля і заморожєнного хуйло читати.
диви, і Петро би рідше приходив у кошмари

Завжди було цікаво, що означає "систем ППО". 1 система це 1 пускова? Чи 1 система те що раніше називали дивізіон - декілька пускових пристроїв + радар + пункт керування?

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія