Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

Я одного не розумію...
Невже ніхто не додумався зробити обваловку, чи ровом відгородити нафтобазу від жилих домів...
Якщо вони нижче рівня сховищ були...
Ще й в війну...

А ви не знаєте, що ті АЗС по більшості побудований в порушення норм та правил? І не тількі в нас. Згадайте нещодавню пожежу в Дагестані, (там наче теж від падіння уламків дрона загорілося). Один, млять, нарід

;o а чого їх батьки не винесли???? Невже діти самі залишалися у хаті????

Батька знайшли в коридорі. Мати з дітьми намагалася сховатися в ванної кімнаті, але всі задихнулися від продуктів горіння.

Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

Вроде уже и в новостях признали, что нефтебаза.

Там шо житлові будинки прямо коло обєкту? ;o  В Швеції наприклад має бути відстань мінімум 500 м.

Там шо житлові будинки прямо коло обєкту? ;o  В Швеції наприклад має бути відстань мінімум 500 м.
у мене в селі заправка безпосередньо через огорожу від школи юних техніків, з іншого боку магазин і людська хата і це все на відстані 10-15 метрів. Саме тому я і воюю із фурами, які мені під хату підсунули. Бо розумію, що щось подібне і мене чекає згодом.

Ну це саме по собі жерсть - жити в Харкові біля нафтобази...

Ну це саме по собі жерсть - жити в Харкові біля нафтобази...

А шо зробиш? Були б гроші - поїхали б до Львова знімати житло. А так - живуть де можуть.

А ви не знаєте, що ті АЗС по більшості побудований в порушення норм та правил? І не тількі в нас. Згадайте нещодавню пожежу в Дагестані, (там наче теж від падіння уламків дрона загорілося). Один, млять, нарід

Маю надію що видно...
Скільки норм порушено.... уууу... і це Лондон

Показати зображення...
Маю надію що видно...
ого!!! і шо, люди у вікна запаху бензину ото не чують????

Найгірше, що як завжди не понесуть покарання, і все зведуть тільки в усьому винні тільки кацапи

Показати зображення...
Маю надію що видно...
рано чи пізно це дасться взнаки

ого!!! і шо, люди у вікна запаху бензину ото не чують????

Таке часто у європі зустрічається

Стісьняюсь спгасіть:

дуже часто читаю, що саме Гуманщину атакують. Шо кацапи у нас там забули? Вони шо, хочуть наших зеків знищити в Бабанах?  ;o

рано чи пізно це дасться взнаки

Гугля допоможе.... але якщо мені память не змінює то десь з 1913 року...   вони так будують і ставлять навіть в хмарочесах... і як вони другу світову пережили... і нічому їх це не навчило бо продовжуть так будувати..

Найгірше, що як завжди не понесуть покарання, і все зведуть тільки в усьому винні тільки кацапи
а хто, по-твоєму, почав війну, обстрілює міста артою/ракетами/бомбами, пускає шахеди?

а хто, по-твоєму, почав війну, обстрілює міста артою/ракетами/бомбами, пускає шахеди?

Після такого провалу йому нічого не залишається, як тільки проковтнути ампулу з цианідом...

monitor
01:56

Київ — загроза ударних БпЛА.

Вінницька: 6-8х ударних БпЛА, транзит у напрямку Житомирщини.

Кіровоградська — 2х БпЛА, транзит у напрямку Черкащини.

2х БпЛА на Миколаїв з Південного напрямку.

:brunette: на що я звернула увагу останнім часом, так це на те, що мої фури вже не світять майже всю нічь, і не диркаються із прожектором по поводу і без повода, а залазять у хатку і сидять там у хатці всю нічь тихесенько, наче заброшка.

monitor

02:45

Група БпЛА з Житомирщини у напрямку Фастівського району Київщини.

Білоцерківський район — дорозвідка.

на Київ шлюхи

Здох камандір горшка,  який хизувався "точністю" цирконів по житловим  будинкам

Здох камандір горшка,  який хизувався "точністю" цирконів по житловим  будинкам

https://t.me/operativnoZSU/135911
Самостійно ?

Точність до сантиметра - якщо не в цей під'їзд, то в сусідній 

Самостійно ?

Хворів, помер ще у грудні

Відео старе

це відміняє правила безпеки? Халатність множить втрати в рази, по суті власники азс підігрують кацапам

https://t.me/WarZoneInc/69940
пипець :facepalm:
це шо,? ;o
 за допомогою безпілотника вираховують тривимірні координати цілі\шахеда, і передають на ПВО?.... - а ті пуляють без промаху.:facepalm:
- я би таке не придумав. мені соромно :(

Триангуляція. так контрбатарейка зараз  також працює.

dmp

Триангуляція. так контрбатарейка зараз  також працює.

Ну ніт. Контрбатарейний радар, навіть старий AN/TPQ-48 - це 3d радар, йому не потрібно нічого тріангуліровать.

Є багато засобів шоб ошкурити кішку(с)Брит гов.
Малий в ОАБр. Використовують і те і те.

У Молдові неподалік села Етулія знайшли уламки русняво-іранського шахеда

глибоке занепокоєння буде?

глибоке занепокоєння буде?

Ну це ж ненавмисно

пипець :facepalm:
це шо,? ;o
 за допомогою безпілотника вираховують тривимірні координати цілі\шахеда, і передають на ПВО?.... - а ті пуляють без промаху.:facepalm:
- я би таке не придумав. мені соромно :(
Ви серйозно?  :facepalm:
Які безпілотники, які тривимірні координати? На відео робота оператора ЗРК L3Harris Vampire з напівактивним лазерним наведенням та ракетами APKWS Hydra 70.

Тепер хоч молдавани скопіюють собі шахед

Які безпілотники, які тривимірні координати?
а відео хто робив?

а відео хто робив?
:facepalm1:
Інколи я задаю собі питання: "Що я забув в цьому імбецильнику?"

Цю тему переглядають:

mastichny_s (+ 1 прихованих) і 18 гостей

Повна версія