Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Україна готова запросити на свою територію війська Британії

цікаво скільки з тих грошей саме з твоїх податків? може й набереться 5 канадійскіх баксів

Нік не може нічого аргументувати, як свої пресловуті п'ять канадськи баксів податку, зате має довгий язик і дозволяє собі зверхньо кпиняти українців, які, на відміну від нього, не здриснули з країни, біля кордонів якої стоять російська армія.
   
невдячна ти  iстота шуша
   
цікаво скільки з тих грошей саме з твоїх податків? може й набереться 5 канадійскіх баксів

а ти подякуй канадi тут, а ми вже якось у канадi  розберемося
   
а ти подякуй канадi тут, а ми вже якось у канадi  розберемося
щось нагадало:
   
петрович, не блазнюй, просто скажи дякую, канадi,  америцi, англii, а то вам усi  я бачу виннi
   
петрович, не блазнюй, просто скажи дякую, канадi,  америцi, англii, а то вам усi  я бачу виннi
ніхто нам не винен. Але і українці тобі теж нічого не винні.так що можеш мовчки пройти накуй
   
я не вказую

вчора канада виділила 120 мільйонів Украіні.

нагни голову і скажи дякую бо союзників не залишиться

Канада "выделила" кредит. Так что деньги нужно будет вернуть с процентами, Канада еще и заработает.

p.s. я бы этим не гордился.


Останнє редагування: 22 січня 2022 21:26:41 від dmp
   
цікаво скільки з тих грошей саме з твоїх податків? може й набереться 5 канадійскіх баксів
порахуй який відсоток в бюджеті має військовий розділ,скільки з того процентів іде на домомогу позакраїною і поділи на кількість платників податків і побачиш,що там і пяти долярів не буде його. :D
 
   
а зачем ждать?
приглашайте уже сейчас на учения какие-то бесконечные например...
   
а ти подякуй канадi тут, а ми вже якось у канадi  розберемося
треба щоб трюдо всіх хто попав туди післЯ  91 року з України вислав на захист рідної землі,бо так тут рвуться вчити місцевих. жанна,нік,тейлор-тільки тут на форумі. B-)
   
Дуже сумнівно з точки зору законодавства.
Внеочередная сессия и разрешение будет получено.
   
а зачем ждать?
приглашайте уже сейчас на учения какие-то бесконечные например...
Тысяч 50 :D
Где их размещать :)
   
ніхто нам не винен. Але і українці тобі теж нічого не винні.так що можеш мовчки пройти накуй

ну так не ходiть з протягнутими руками, можна подумати вам iх запихають

невдячна iстота
   
треба щоб трюдо всіх хто попав туди післЯ  91 року з України вислав на захист рідної землі,бо так тут рвуться вчити місцевих. жанна,нік,тейлор-тільки тут на форумі. B-)

а ти де?
   
ну так не ходiть з протягнутими руками, можна подумати вам iх запихають

невдячна iстота
чимось ти мені нагадуєш типового москаля
   
а ти менi

дали-взяли-просрали-дайте ще
   
Дуже сумнівно з точки зору законодавства.

Будапештского меморандума?
   
Тысяч 50 :D
Где их размещать :)

Возьму на постой 5 спецназовцев  :laugh:
Жратва за мой счет
   
чимось ти мені нагадуєш типового москаля
Не ображай москалів.
Ті хоч автентичні і щирі в своїй мєрзості, не соромляться того, що викликає хоч якусь повагу.
А це... Двортер'єр, ніщо, attention whore.
   
Не ображай москалів.
Ті хоч автентичні і щирі в своїй мєрзості, не соромляться того, що викликає хоч якусь повагу.
А це... Двортер'єр, ніщо, attention whore.
типовий москаль переконаний по перше що йому всі винні а по друге що повинні за це щиро дякувати
   
ну то ти  i  є  :laugh:
   
а може спочатку треба позбавитись москальских агентів в ОП ? Створити обьеднану раду захисту Украіни?  проводити тренування громадян, резервістів і військових на випадок нападу?
чи нуйогонафуй
краще ще одну лижню прокласти ..
+=====================================+
А починати з педри та його педрилок як посіпак хуйла!
   
Абсолютно вірна риторика. Тільки телепень відмовиться від союзника далеко сильнішого від умовної Чорногорії, що прилягає до кордонів історичного ворога.  Пропозиція нехай виглядає  дурнуватою, але поле для роздумів та прийняття рішення дає. Більше того , ця заява могла буди народжена з подачі англійців, щоб легалізувати подальші дії.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія