Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зупини Лося :bueee:

Re: Зупини Лося  :bueee:

довбойоб детектед
а, я понял, я не туда попал, в этой теме тусовка для умственно неполноценных.
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

То тепер на лосів треба закривати очі, бо може колись натраплять на водія з гіпертоничним кризом  :facepalm1:
Такі канали привертають увагу до масових правопорушень та місць, де вони найчастіше відбуваються. Це сигнал іншім водіям, що порушувати не треба. Це сигнал владі, що деякі місця можуть потребувати реорганізації дорожнього руху і т.і

Це азіатчина. Лєс рубят-щєпкі лєтят. Покажіть подібний приклад з будь якої іншої цивілізованої європейської країни.
Коли автори роликів посилається на законність то в першу чергу повинні бути її еталонами.
Пошировати серед водіїв не наліпки а рекламки під вітрове скло з інформацією, що припаркований порушує правила та створює іншим незручності. Виявляли б місця масових порушень. Викликали б у якості свідків поліцію для складання адмінпротоколів. Організовували б кампанії за збільшення штрафів у разі неправильної парковки. Такі дії йши б на користь суспільства та в крайньому разі поповнювали міський бюджет.
Дехто чомусь вважає що деструктивні дії з псуванням автомобіля клеєм, образами щодо адміністративного порушника це краще виховання ніж виховання гаманцем. На потіху загалу.
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

А чего они это видео не выложили на канал а только "по ссылке" -?

Следствие-?

Это видео для патронов, видео для всех будет выложено в понедельник.

   
Re: Зупини Лося  :bueee:

Так слід виконувати. Але я тобі навів приклади що часто трапляються випятки і автор постановочного ролика може бути неправий. А коли ці ролики йдуть потоком то такі випадки неминучі. Як кажуть не суди то сам судимий не будеш. Якщо водій в гіпертонічному кризі вимушений буде забігти в аптеку за ліками а потім його медики не врятують то будеш його осуджувати що не включив аварійку чи не своєчасно оформив інвалідність? І попрікатимеш що йому автівка дорожча за власне здоров'я?

Я собі уявляю, як людина з гіпертонічним кризом заїжджає під знак, але чомусь забуває вмикнути аварійку  :weep:
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

Я собі уявляю, як людина з гіпертонічним кризом заїжджає під знак, але чомусь забуває вмикнути аварійку  :weep:

Ти ще можеш уявити як потенційний порушник привіз малу дитину в торговий комплекс. Чи висадив дружину з дітьми перед входом, а потім припаркувався на місце інваліда. І коли вони всі підійшли до автівки тому приходиться десь відшукати шкребок і півгодини віддирати наліпку на лобовому. То та дитина особисто в чомусь завинила? Відповідає за батька? Чи її їнтереси нікчемні для твоєї уяви? Та які в неї інтереси? Не заробила мама на памперси ? Може погодишся сам себе замкнути на півгодини  коли поспішаєш  задля солідарності?
Чому обов1язково ліпити на лобовуху і викладувати на всеогляд який мовляв з мене крутий вчитель? А якби хоча на заднє чи бокове скло. То той порушник буде з нею так їі їздити?

Останнє редагування: 23 січня 2022 13:45:21 від Cталкер
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

Я собі уявляю, як людина з гіпертонічним кризом заїжджає під знак, але чомусь забуває вмикнути аварійку  :weep:

Не під знак, а на пристосоване саме для таких випадків місце. Особливо позначене і яке по європейськи називається місце для паркування для людей з обмеженими можливостями.
Але доля парадокси любить. Для такого ж виховання. Правда на відео не знімає. Тому й не завжди помітно. Так що не дуже зарікайся.

Останнє редагування: 23 січня 2022 13:46:03 від Cталкер
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

Замес с каким-то быдлом, с кровяхой,полицией и (надеюсь) судом.

https://youtu.be/Dsc8-UJYD40
:laugh: давно хотел спросить, почему этим активистам до сих пор никто литцо не набил.
А тут хоть нормальные мужики на мерсе попались  (tu)
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

:laugh: давно хотел спросить, почему этим активистам до сих пор никто литцо не набил.
А тут хоть нормальные мужики на мерсе попались  (tu)

Ну ризики є, але що поробиш, таке вже життя. Тепер когось чекають додаткові витрати на адвокатів і слідаків  :gigi:
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

Не під знак, а на пристосоване саме для таких випадків місце. Особливо позначене і яке по європейськи називається місце для паркування для людей з обмеженими можливостями.
Але доля парадокси любить. Для такого ж виховання. Правда на відео не знімає. Тому й не завжди помітно. Так що не дуже зарікайся.

Без питань. Я повз таких осіб з "обмеженими (розумовими) можливостями" щодня проходжу. Кожного дня, сцуко, в аптеку з гіпертонічним кризом приїжджають  :gigi:
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

А чего они это видео не выложили на канал а только "по ссылке" -?

Следствие-?

я так понимаю, сцены насилия. Ютуб снимет монетизацию с канала
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

а, я понял, я не туда попал, в этой теме тусовка для умственно неполноценных.

единственный умственно неполноценный - это ты.
а точнее скорее кацап. потому, шо только кацапы и скацапленные ищут КАК ОБОЙТИ ЗАКОН. вместо выполнения
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

:laugh: давно хотел спросить, почему этим активистам до сих пор никто литцо не набил.
А тут хоть нормальные мужики на мерсе попались  (tu)

нюхнули газу. и присядут. видео есть. с хулиганки на условку спрыгнуть непросто. недешево. и судимость всегда судимость
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

я так понимаю, сцены насилия. Ютуб снимет монетизацию с канала

Він там детально пояснює, але окремих фоток вистачає, щоб зрозуміти. Особливо доставляло, коли той бугай почав розповідати, що їх натовпом били та втекли  :weep:
   
Re: Зупини Лося  :bueee:
hawk2002

Не під знак, а на пристосоване саме для таких випадків місце. Особливо позначене і яке по європейськи називається місце для паркування для людей з обмеженими можливостями.
Але доля парадокси любить. Для такого ж виховання. Правда на відео не знімає. Тому й не завжди помітно. Так що не дуже зарікайся.
Чому я інаді 2-3 кола наворачую, але не дозволяю собі зайняти місце, призначене для людей з обмеженими можливостями і позначеним відповідним знаком?
Чому я, як не запізнюсь, не їду зустріскою, а коли мені потрібно в магаз, іноді ставлю машину за декілька сот метрів, бо ближче або немамісць, або газон.
То такі як я - лохи, а іншим можна, бо панимаєшь, абстаятєльства.
Я навіть більше скажу, люди які дозволяють собі плювати на пдр та інших учасників руху, вони і в інших питаннях зазвичай мудаки.
Я себе не можу уявити лізучим кудись без черги, а от горе водія який паркується на газоні чи на не призначеному йому місці для інвалідів - запросто
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

единственный умственно неполноценный - это ты.
а точнее скорее кацап. потому, шо только кацапы и скацапленные ищут КАК ОБОЙТИ ЗАКОН. вместо выполнения
мда, уровень детский сад, младшая группа :) или это такой тонкий сарказм? :)
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

:laugh: давно хотел спросить, почему этим активистам до сих пор никто литцо не набил.
А тут хоть нормальные мужики на мерсе попались  (tu)

 :facepalm1:
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

нюхнули газу. и присядут. видео есть. с хулиганки на условку спрыгнуть непросто. недешево. и судимость всегда судимость

Хулиганка по-любому. Все есть на видео, будет общественный резонанс завтра после выкладки на канал.

Кстати, если хотите поддержать их-становитесь патроном.
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

я так понимаю, сцены насилия. Ютуб снимет монетизацию с канала

Это да, нэто видео (с вырезанной дракой) будет опубликовано в понеденльник. То была ссыла для патронов, но ее блоканули уже так что жди завтра
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

Це азіатчина. Лєс рубят-щєпкі лєтят. Покажіть подібний приклад з будь якої іншої цивілізованої європейської країни.
Коли автори роликів посилається на законність то в першу чергу повинні бути її еталонами.

Приклад чого? Я був нещодавно в Європі.жодного запаркованого паркуля на велодоріжці не побачив.в Києві їх купа.що будемо з цим робити? Чи всі вони з гипертонічним кризом,тому маємо їх зрозуміти та пробачити? :facepalm1:
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

:laugh: давно хотел спросить, почему этим активистам до сих пор никто литцо не набил.
А тут хоть нормальные мужики на мерсе попались  (tu)

Якщо мужик на мерсі,який їхав трамвайними коліями, для тебе є нормальним,то ти сам засвідчуєш рівент твого уїпанства :facepalm1:
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

Якщо мужик на мерсі,який їхав трамвайними коліями, для тебе є нормальним,то ти сам засвідчуєш рівент твого уїпанства :facepalm1:

Підозрюю, що Камрад так і робить ))) У Львові теж періодично катаються рейками на Княгині Ольги, але такого рівня уїпанства ще не досягли  :gigi:
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

Приклад чого? Я був нещодавно в Європі.жодного запаркованого паркуля на велодоріжці не побачив.в Києві їх купа.що будемо з цим робити? Чи всі вони з гипертонічним кризом,тому маємо їх зрозуміти та пробачити? :facepalm1:

У них немає діарейщиків з гіпертонічним кризом, здоровий спосіб життя, мабуть  :gigi:
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

Якщо мужик на мерсі,який їхав трамвайними коліями, для тебе є нормальним,то ти сам засвідчуєш рівент твого уїпанства :facepalm1:

тот мужик вообще долбойоп
потому, шо Мерс S класса.
а там запчасти ДОРОГИЕ..
так кататься хрен знает где могут только долбойопы
у которых бабло не заработано, а украдено.
когда бабло ЗАРАБОТАНО - ЦЕНИШЬ свой труд.
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

У них немає діарейщиків з гіпертонічним кризом, здоровий спосіб життя, мабуть  :gigi:

Там просто уїпанів вже виховують роками
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

Підозрюю, що Камрад так і робить ))) У Львові теж періодично катаються рейками на Княгині Ольги, але такого рівня уїпанства ще не досягли  :gigi:
Вроді раз тільки таке було.

Мені було б шкода машину
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

Якщо мужик на мерсі,який їхав трамвайними коліями, для тебе є нормальним,то ти сам засвідчуєш рівент твого уїпанства :facepalm1:
Нарушать правила ПДД это конечно плохо. Но это есть полиция. Если ты активист, фоткай , фиксируй нарушение и отправляй в полицию. Там штраф выпишут за нарушение ПДД. Или не выпишут. Но тебе никто не давал права под колёса машины желязики кидать и машину портить.
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

И тем более , никто перед ними не должен отчитываться….и извиняться…куда они едут и почему они едут.
   
Re: Зупини Лося  :bueee:
hawk2002

Нарушать правила ПДД это конечно плохо. Но это есть полиция. Если ты активист, фоткай , фиксируй нарушение и отправляй в полицию. Там штраф выпишут за нарушение ПДД. Или не выпишут. Но тебе никто не давал права под колёса машины желязики кидать и машину портить.
Також громадянин має право припинити правопорушення іншого громадянина, тому пропозиції фоткать, викликати поліцію та зупиняти правопорушення рівноцінні
   
Re: Зупини Лося  :bueee:
hawk2002

Та взагалі, я не розумію як можуть люди зараз виправдовувати таких храмів  :facepalm:
То гіпертонічний криз їм придумають, то а вы докажитє что єто тратуар, то ще шось
Хами, та й все  :(
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

Вставшим на путь профессиональных "активистов" настоятельно рекомендую изучить ПДД.
Понимаю, это сложно, думать эти мысли, но надо! Надо!
Ездить по трамвайным путям - можно. Не всегда, но можно. Иногда - нужно! :) иногда - нельзя. Но вам тонкости ни к чему, вы их не освоите. Просто запомните - можно.
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

Нарушать правила ПДД это конечно плохо. Но это есть полиция. Если ты активист, фоткай , фиксируй нарушение и отправляй в полицию. Там штраф выпишут за нарушение ПДД. Или не выпишут. Но тебе никто не давал права под колёса машины желязики кидать и машину портить.

Слухай, ну мені про поліцію не потрібно розказувати
І машину тобі ніхто не буде псувати,якщо ти на людей не будеш їхати
І виправдовують такі як ти таке уїпанство тільки тому,що самі так роблять
Я,наприклад, так не роблю,тому і палко підтримую,що Костя виховує таких рагулів
Лакмус в цій ситуації-це те,що ти не тільки виправдовуєш уйобка на мерсі,а ще й палко підтримуєш його дії  :facepalm1:
   
Re: Зупини Лося  :bueee:
hawk2002

Вставшим на путь профессиональных "активистов" настоятельно рекомендую изучить ПДД.
Понимаю, это сложно, думать эти мысли, но надо! Надо!
Ездить по трамвайным путям - можно. Не всегда, но можно. Иногда - нужно! :) иногда - нельзя. Но вам тонкости ни к чему, вы их не освоите. Просто запомните - можно.
Не вдавай з себе тупішого ніж ти є, знаток пдд
 :facepalm1:
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

И тем более , никто перед ними не должен отчитываться….и извиняться…куда они едут и почему они едут.

Та що ти говориш.ось саме тому в тебе і тобі подібних і палає,коли їх нагинають в цілком законний спосіб,а вони нічого не можуть вдіяти
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

Не вдавай з себе тупішого ніж ти є, знаток пдд
 :facepalm1:

Та то жирний київський ненависник пішоходів і любитель шари у вигляді безкоштовних паркінгів в центрі  :)
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

Також громадянин має право припинити правопорушення іншого громадянина, тому пропозиції фоткать, викликати поліцію та зупиняти правопорушення рівноцінні

У таких хитрозроблених саме такий розрахунок,що інші "терпіли" будуть і далі стояти в заторі,а потім ще і впустять їх,коли вони будуть вклинюватись з трамвайної колії
Я таких ніколи не впускаю і деколи в них ну дууже спалахує :weep:
   
Re: Зупини Лося  :bueee:
hawk2002

Та то жирний київський ненависник пішоходів і любитель шари у вигляді безкоштовних паркінгів в центрі  :)
А згадав
Я купіл машину, гдє мнє єє ставіть? (с)
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

Не вдавай з себе тупішого ніж ти є, знаток пдд
 :facepalm1:
11.8. По трамвайній колії попутного напрямку, розташованій на одному рівні з проїзною частиною для нерейкових транспортних засобів, дозволяється рух за умови, що це не заборонено дорожніми знаками чи дорожньою розміткою, а також під час випередження, об'їзду, коли ширина проїзної частини недостатня для виконання об'їзду, без виїзду на трамвайну колію.
   
Re: Зупини Лося  :bueee:
hawk2002

11.8. По трамвайній колії попутного напрямку, розташованій на одному рівні з проїзною частиною для нерейкових транспортних засобів, дозволяється рух за умови, що це не заборонено дорожніми знаками чи дорожньою розміткою, а також під час випередження, об'їзду, коли ширина проїзної частини недостатня для виконання об'їзду, без виїзду на трамвайну колію.
Ти вважаєш цього ніхто не знає? Ну ти дійсно прям зразок  :laugh:
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

А згадав
Я купіл машину, гдє мнє єє ставіть? (с)
Вот и не угадал.
Мне есть где её "ставить".
   
Re: Зупини Лося  :bueee:

Ти вважаєш цього ніхто не знає? Ну ти дійсно прям зразок  :laugh:
Ты давай учи, в следующий раз спрошу.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія