Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Дуже прошу про допомогу в придбанні житла біженцям з Бахмуту.

Доброго вечора усім мирним мешканцям ФУПУ. Маю потребу у придбанні житла для постійного проживання. Маю невеликий бюджет. В мене невелика сім'я, но потрібна робота для сина. Можливо у кого е будиночок в селі, а можливо й на околиці міста в областях центральної й західної України.
З OLX я знайомий. Можливо, що е будинки, котрі не викладають на OLX. До останнього моменту сподівався у більш сприятливому перебігу обставин.
   
сьогодні трапився канал - якась жіночка робить огляди сільських будинків на продаж у полтавській області https://www.youtube.com/channel/UCdO50wLVwLMlZeagihZ1xmA
і до нього підтягнувся ще один https://www.youtube.com/channel/UCfKTqUQb9Ynv6CGFmP4CbMA

не знаю, чи допоможе це вам, але щиро бажаю щоб у вас все склалося добре!
   
може, фупчеки накидають своїх варіантів, бо розмов було багато щодо сільських хат
   
За Миронівкою в сторону Черкас є будинки на продаж - Маслівка, Салів, Ємчиха, Козин ( не той)

є ліси, озера, до самої Миронівки не далеко, так що робота буде, до Києва 120 км. від рашки далеко так що буде спокійно, прикольна місцевість, нормальні люди
   
сьогодні трапився канал - якась жіночка робить огляди сільських будинків на продаж у полтавській області https://www.youtube.com/channel/UCdO50wLVwLMlZeagihZ1xmA
і до нього підтягнувся ще один https://www.youtube.com/channel/UCfKTqUQb9Ynv6CGFmP4CbMA
Дуже дякую. Обов'язково перегляну.

За Миронівкою в сторону Черкас є будинки на продаж - Маслівка, Салів, Ємчиха, Козин ( не той)
Дякую, але на це потрібен час й сили. На пошук житла треба час.

Останнє редагування: 4 серпня 2022 21:23:57 від bedrov
   
Дуже дякую. Обов'язково перегляну.

Дякую, але на це потрібен час й сили.

та не треба сил, на олх заходиш і все є

https://www.olx.ua/d/obyavlenie/prodatsya-hata-v-s-kozin-mironvskogo-rayonu-IDP0kqE.html?reason=extended_search_extended_distance

https://www.olx.ua/d/obyavlenie/prodam-budinok-selo-zelenki-mironvskogo-rayonu-IDEUxBt.html?reason=extended_search_extended_distance

https://www.olx.ua/d/obyavlenie/prodam-budinok-mironvskiy-rayon-IDMZgZd.html?reason=extended_search_extended_distance

https://www.olx.ua/d/obyavlenie/prodatsya-budinok-u-sel-mikityani-mironvskogo-rayonu-kivsko-obl-IDADW3M.html?reason=extended_search_extended_distance

   
А можна дурну пораду? Не купуйте зараз, орендуйте. Ракети літають скрізь. В Житомирський області хат порожніх валом. Цікаво - пишіть у приват.
   
Не купуйте зараз, орендуйте.

Занадто далекі (ментально) Ви від України, пане Хомо.

Яка нахуй "оренда" у селі - Коростишивського, Миронівського, Бердичівського р-ну ? Як Ви це собі бачите ?  Не уводьте людину в облуду.

от вже направду "дурна порада"...
   
та не треба сил, на олх заходиш і все є
Дуже дякую. Я знайшов на карті це місце. Гляну на OLX.
   
Дуже дякую. Я знайшов на карті це місце. Гляну на OLX.
подивиться ще Смілу
райцентр
залізничний вузол
до Черкасс 26 км
і ціни є божескі
   
подивиться ще Смілу
Дякую.
   
подивиться ще Смілу
райцентр
залізничний вузол
до Черкасс 26 км
і ціни є божескі
Сміла город, що приютив і авдіївських біженьців
   
Сміла город, що приютив і авдіївських біженьців

Наташ, твоих?
Может надо что, пиши.
   
В Житомирський області хат порожніх валом. Цікаво - пишіть у приват.
Дуже дякую за різні поради. Написав у приват.
   
Занадто далекі (ментально) Ви від України, пане Хомо.

Яка нахуй "оренда" у селі - Коростишивського, Миронівського, Бердичівського р-ну ? Як Ви це собі бачите ?  Не уводьте людину в облуду.

от вже направду "дурна порада"...
А яка купівля, якщо там хати з половини неприватизовані взагалі?
У сільраду і заходь живи, біженцям надають пустки під заселення.
   
А яка купівля, якщо там хати з половини неприватизовані взагалі?
У сільраду і заходь живи, біженцям надають пустки під заселення.

теж варіант

трохи типу рейдерство, але якщо халупа стоїть безхозна, а ти без житла, то тут не до сантиментів

от, пані Війко, горжуся тобою, ніби і з`їбалася. але лівацькі приколи як у кого що віджать не пропила. ріспєкдт, людям тепер знадобиться !
   
теж варіант

трохи типу рейдерство, але якщо халупа стоїть безхозна, а ти без житла, то тут не до сантиментів

от, пані Війко, горжуся тобою, ніби і з`їбалася. але лівацькі приколи як у кого що віджать не пропила. ріспєкдт, людям тепер знадобиться !
Чому рейдерство? Багато вільних хат на балансі сільрад. Вони по проханню можуть виділити вам житло.
   
теж варіант

трохи типу рейдерство, але якщо халупа стоїть безхозна, а ти без житла, то тут не до сантиментів

от, пані Війко, горжуся тобою, ніби і з`їбалася. але лівацькі приколи як у кого що віджать не пропила. ріспєкдт, людям тепер знадобиться !
Що за маячню ти верзеш?
Я просто знаю, скільки пусток є у Житомирській області. А ті, хто живуть, ніяк не оформлювали житло, грошей катма.
Біженців зараз пускають всюди. На моїй дачі також жили то солдати, то переселенці, зараз наче нікого нема.
   
Якщо вас цікавить такий варіант. Я можу попросити маму, вона підійде в сільраду запитає чи вони можуть вам щось виділити. Це Кіровоградська область. Правда з роботою там мабуть проблеми.
   
Занадто далекі (ментально) Ви від України, пане Хомо.

Яка нахуй "оренда" у селі - Коростишивського, Миронівського, Бердичівського р-ну ? Як Ви це собі бачите ?  Не уводьте людину в облуду.

от вже направду "дурна порада"...
:facepalm: та нормальна оренда. Купа порожніх хат, родичі віддадуть пожити без проблем. Ідіть до голови сільради з пляшкою.
   
Чому рейдерство?

ну це ж люди своїм коштом будували, щось там оздоблювали

не зареєстрували свого часу, ясенхєр що впускати в приватне житло яке просто з часом не оформлене як приватне то рейдерство

причому мова може йти як про металевий контейнер, так і про нормальний цегляний будинок
   
Я просто знаю, скільки пусток є у Житомирській області. А ті, хто живуть, ніяк не оформлювали житло, грошей катма.
Пані Віє, я дав координати де порожніх хат валом.
   
ну це ж люди своїм коштом будували, щось там оздоблювали

не зареєстрували свого часу, ясенхєр що впускати в приватне житло яке просто з часом не оформлене як приватне то рейдерство

причому мова може йти як про металевий контейнер, так і про нормальний цегляний будинок
Ти наче з дуба впав чи з іншої планети. За оформлення хотіли більше, чим ті халупи коштують. Потім взагалі з'явилися повіти якісь і громади, райони скасували, контори попереїжджали, потім корона, потім війна.
   
Ідіть до голови сільради з пляшкою.

 :facepalm1:

ну це те, про що я і казав

в UK якійсь невйобний landlord Act of 1789 year...

а тут -  Ідіть до голови сільради з пляшкою  :laugh:

та нема вже нічого цього, пане Хомо
   
Пані Віє, я дав координати де порожніх хат валом.
Якщо самовільно вселитися в порожню хату, чи не буде проблема світло підключити і все таке? Чи то через сільраду потрібно робити?
   
Пані Віє, я дав координати де порожніх хат валом.
Молодець. Одна знайома там ближче до Коростеня купила хату за 1000 гривень. Без ніякого оформлення, жила собі.
І там же продала сусіду старезного Жигуля за 300 доларів, також без ніякого оформлення. Сусід їздить собі без проблем.
Полісся :)
   
:facepalm1:

ну це те, про що я і казав

в UK якійсь невйобний landlord Act of 1789 year...

а тут -  Ідіть до голови сільради з пляшкою  :laugh:

та нема вже нічого цього, пане Хомо
Чому немає? На балансі сільрад багато вільного житла. Вони можуть виділити хату. А з пляшкою чи ні, то інша справа. :)
   
Ти наче з дуба впав чи з іншої планети. За оформлення хотіли більше, чим ті халупи коштують. Потім взагалі з'явилися повіти якісь і громади, райони скасували, контори попереїжджали, потім корона, потім війна.

я то може нарешті і впав, а ти на тому дубі досі сидиш

ти от спробуй зі своїми схєматозами влізти зараз в чужу хату

виїбуть в таз так, що будеш згадувати до кінця днів
   
:facepalm1:

ну це те, про що я і казав

в UK якійсь невйобний landlord Act of 1789 year...

а тут -  Ідіть до голови сільради з пляшкою  :laugh:

та нема вже нічого цього, пане Хомо
Все це є, він правильно каже. Ми в темі, а ти інопланетянин.
Що там в Англіях, не знаю, а в Древлянщині все, як і століття колись.
   
ну це те, про що я і казав

в UK якійсь невйобний landlord Act of 1789 year...

а тут -  Ідіть до голови сільради з пляшкою 

та нема вже нічого цього, пане Хомо
:facepalm: Іди по холодку. Ще до війни в моєму селі жило 30% від кількості хат, а зараз ще менше. Можна купити хату за копійки або жити за 100 грн на місяць.

Купувати хату під час війни? Та ну нах.
   
я то може нарешті і впав, а ти на тому дубі досі сидиш

ти от спробуй зі своїми схєматозами влізти зараз в чужу хату

виїбуть в таз так, що будеш згадувати до кінця днів
Для тупих повторюю - пляшка і сільрада. Можна цукерок купити, якщо голова сільради жінка. Хату дадуть, ключі принесуть, картоплі і дров на перший час знесуть звідусюди.
   
На балансі сільрад багато вільного житла

 :laugh:

І багато ти балансів передивився ?

Просто цікаво скільки разів тебе послали в сраку, коли ти намагався подивитися баланс певної сільради


   
Для тупих повторюю - пляшка і сільрада.

для ще більш тупих конкретизую

- хуй !
   
Купувати хату під час війни? Та ну нах.

інших варіантів в селі нема

нема тут у нас лендліз лендлорд
   
для ще більш тупих конкретизую

- хуй !
От дурне матюкливе теля :(
   
От дурне матюкливе теля :(

Вікторіє, я тебе поважаю. але ти дурне бабисько з Оболоні, яке ніхуя вже не шарить в сільських тьорках.
   
інших варіантів в селі нема

нема тут у нас лендліз лендлорд
Чувак, у мене хата порожня. Хочеш пожити? На шару! З тебе навіть пляшку не візьму. Біля хати город 15 сотих
   
:laugh:

І багато ти балансів передивився ?

Просто цікаво скільки разів тебе послали в сраку, коли ти намагався подивитися баланс певної сільради
Ми ж не за передмістя Київа чи Одеси говоримо. У нас три четвертих села пустує. Колись було велике село. Ще до 24 лютого переселенцям житло надавали. Правда бажаючих там жити не дуже багато, бо з роботою ніяк.
   
Вікторіє, я тебе поважаю. але ти дурне бабисько з Оболоні, яке ніхуя вже не шарить в сільських тьорках.
А що там в них шарити? Там всі всім кум, сват і брат, населення невеличке, де чия хата і хто коли і як успадкував, перекажуть до десятого коліна.
Голова сільради розпоряджається і хатами, і переселенцями.
Нагадаю, що ми про глухі села, де половина хат - пустки.
Ти може про Козин думаєш, то там таки все інакше.
   
Чувак, у мене хата порожня. Хочеш пожити? На шару!

ну то твоя одна хата це не є вся київська область, як віддаси цьому топікстартеру безкоштовно, то буде тобі шана до кінця днів

але то не є традицією
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія