Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Про Швеця

Про Швеця

А то ви вже заграли
   
Re: Про Швеця

 (tu)
   
Re: Про Швеця

Я шо зауважив, він заходить тим хто політикою почав цікавитись після початку маштабної війни, вони і розносять відкривши рота
   
Re: Про Швеця

В кожного свій бізнес. Але єрмаків треба піздити помало, бо якщо кацапи не можуть заблокувати допомогу заходу, то знищтии внутрішню логістика їх агенти дуже навіть можуть.
   
Re: Про Швеця

Ну, він в останньому відео ще рекомендує Сушка призначити керувати гуманітаркою
Мабуть той йому грошей заніс
   
Re: Про Швеця

Дивився кілька відео загалом відчуття слухаю кепа
   
Re: Про Швеця

Ви думаєте накинете лайна на Швеця і вже проблеми ніби як нема??
Подивіться єфір з Романом Цимбалюком тоді якшо вам Швець не подобається.

Так, бариги на західній мутять і крадуть. треба вирішувати проблему а не швеця поливати.
   
Re: Про Швеця

   
Re: Про Швеця

Ви думаєте накинете лайна на Швеця і вже проблеми ніби як нема??
Подивіться єфір з Романом Цимбалюком тоді якшо вам Швець не подобається.

Так, бариги на західній мутять і крадуть. треба вирішувати проблему а не швеця поливати.
У вас поняття елементарної інформаційної гігієни савсєм отсутствуєт. Проблема не в самому вкиді, не в його темі, а в тому, що ворожого походження ЛСД стає для вас цінним джерелом інсайдерських відомостей про те, що відбувається в Україні
   
Re: Про Швеця

Так, бариги на західній мутять і крадуть. треба вирішувати проблему а не швеця поливати
Ключове в дописі цього пана виділено.
   
Re: Про Швеця

У вас поняття елементарної інформаційної гігієни савсєм отсутствуєт. Проблема не в самому вкиді, не в його темі, а в тому, що ворожого походження ЛСД стає для вас цінним джерелом інсайдерських відомостей про те, що відбувається в Україні

Ти просто закриваєш очі руками й кажеш "я в домікє".
А сиггнали про то шо фури зникають з гуманітаркою та спорядженням в невідомому напрямку не тільтки від Швеця доходили.
До того ж Швець просто переповідає CNN.
Мені здається там на західній дещо підохуїли від навали гуманітарки і думають все зійде з рук.
   
Re: Про Швеця

Ти просто закриваєш очі руками й кажеш "я в домікє".
А сиггнали про то шо фури зникають з гуманітаркою та спорядженням в невідомому напрямку не тільтки від Швеця доходили.
До того ж Швець просто переповідає CNN.

Це неправда, дивилися першоджерело CNN, там не було того, що вигадав швець
   
Re: Про Швеця

Роман Доник

Я так розумію російська ІПСО з приводу "зброя яку передали союзники, лежить на складах", почалася? Я не знаю як там з гуманітаркою, але я точно знаю як там зі зброєю та обладнанням.
 1. Нам дають ту зброю, яку ми офіційно просим. Це не волонтери, насипали розсипом печєньок і повезли не розуміючи треба то чи не треба. То держави відвантажуюьб те що ми просимо. А потім звітують своїм платникам податків.
 2. Перед тим як попросити офіційно зброю, наші спеціально навчанні люди вираховують
а) Скільки саме нам треба цієї зброї. Бо просто хатєлки від балди, не прокатять. Які і завищені цифри. Там теж є фахівці, які вміють рахувати.
б) Скільки цієї зброї є в наявності в робочому стані. В яких країнах. З якими боєприпасами. Бо на рівні держав, МО та військових аташе, не можна гнати порожняк типу - дайте нам веселку, та коней пегасів. Кожне звернення то залізобетонні розрахунки.
 3. Обрахування кількості зброї в заявках ведеться настільки прискіпливо та точно, з урахуванням всіх можливих сценаріїв (обов'язково враховуючи інтенсивність дій), що це виглядає для мене як щось потойбічне.
 4. Кожен етап постачання зброї прозорий для нашого військового керівництва. Вони знають що, звідки, як і куди перевозиться та куди вантажиться. Терміни та час. Як заходить, та коли. Все це проходить під контролем кількох відомств, які як би прикривають одне одного, а насправді ще й контролюють.
 5. Розподіл. Розподілом всіх ніштяків займається особисто Залужний. Я не кажу про набої 50 BMG, але все високотехнологічне та потужне проходить через нього. З ліва коло робочого столу висить полиця.
На полиця на торці нижньої полки приліплений аркуш. На аркуші вся номенклатура яка поступає, яка потрібна, та яка передається, та кому у війська. В перші неділі Залужний особисто ділив "NLAW" по напрямкам згідно розвідданим по наявності угруповань танків.
Більше того, коли почалися перші проблеми з одноразовими акумуляторами на Джавеліни, вдень було повідомлено Залужному, ввечері вже було вирішене питання, а через два дні свіжепривезені відновлювальні аккуми пішли у війська.
 5. Я не уявляю, навіть в теорії, як таке може бути, що на якомусь етапі, з цього списку щось випадає, та кудись їде на склад чи на дачумуженка.
 6. Я правда не знаю, що там з цивільними та гуманітарними питаннями. Щось десь може й крадеться, що там десь може й рахується як вкрасти на відновленні. Але я точно знаю, що зараз війна. Війна гірша за 2 світову. Війна де ціною є суверенність держави Україна. Війна, відповідальність за хід якої несе главком Залужний. Рішення по зброї приймається військовими. Ви взагалі можете собі уявити, як це хтось проїбе, або вкраде зброю, яку зараз чекає главком для підсилення фронту? Ви взагалі уявляєте, як люди з команди Залужного можуть при такій відповідальності, щось подібне допустити? Я ні.

Донику я вірю.
   
Re: Про Швеця

Це неправда, дивилися першоджерело CNN, там не було того, що вигадав швець

Ти особисто дивився чи переслухав довбойобів з цензор нет?
Друге - задовго до швеця сигнали доходили.
   
Re: Про Швеця

Подивився один раз- мені вистачило. Таке саме як і Гєнєрал СВР.
   
Re: Про Швеця

Ти просто закриваєш очі руками й кажеш "я в домікє".
А сиггнали про то шо фури зникають з гуманітаркою та спорядженням в невідомому напрямку не тільтки від Швеця доходили.
До того ж Швець просто переповідає CNN.
Мені здається там на західній дещо підохуїли від навали гуманітарки і думають все зійде з рук.

Бариги є всюди, не тільки на західній, але не думаю, що це масове явище і служби працюють для протидії. Не розумію навіщо зраду розповсюджувати.
   
Re: Про Швеця

Не дивлюся.
Той, хто знає, на ютупі не хайпуватиме, не ті масштаби.
Більшість розкручених ютупівських аналлітиків це або КО або деза (від ФСБ і тд).
   
Re: Про Швеця

Бариги є всюди, не тільки на західній, але не думаю, що це масове явище і служби працюють для протидії. Не розумію навіщо зраду розповсюджувати.

Але саме західна Україна зараз хаб гуманітарки.
   
Re: Про Швеця

А швець просто блогер. його цікаво послухати що до міжнароденої обстановки. Він читає пресу й переповідає, у тому числі китайську.
   
Re: Про Швеця

Якщо є конкретні факти, телефонуємо у СБУ. А транслюючи вторинну зраду на форумі якого ефекта ви чекаєте, що проблема прочитає про це на фупі і сама себе вирішить? Чи ви наївно думаєте, що кожен ваш допис ретельно перевіряється спецслужбами? Так тут трансляція абстрактної зради, що лише має пропагандистський ефект на користь ворога. То ви просто дурники чи вороги?
   
Re: Про Швеця

І Роман цимбалюк вчора зрпдойопствував: казав, що повна срака  на західних кордонах з волонтеркою.... немає совісті в цих блохерів  - аби хайпонути і бабла урвати! :X
А у нас же все чудово !
   
Re: Про Швеця

Але саме західна Україна зараз хаб гуманітарки.
Ти ж ніхуя не знаєш взагалі...  :facepalm1:
Ми возили гуманітарку з Києва до сумської обл. Тих хабів зараз по всій Україні.
   
Re: Про Швеця

Якщо є конкретні факти, телефонуємо у СБУ. А транслюючи вторинну зраду на форумі якого ефекта ви чекаєте, що проблема прочитає про це на фупі і сама себе вирішить? Чи ви наївно думаєте, що кожен ваш допис ретельно перевіряється спецслужбами? Так тут трансляція абстрактної зради, що лише має пропагандистський ефект на користь ворога. То ви просто дурники чи вороги?

От Роман вчора й сказав шо потелефонував кому треба
Але казати що проблеми немає, а то блогери хайпують - самообман.
   
Re: Про Швеця

І Роман цимбалюк вчора зрпдойопствував: казав, що повна срака  на західних кордонах з волонтеркою.... немає совісті в цих блохерів  - аби хайпонути і бабла урвати! :X
А у нас же все чудово !

Аби хайпонути. Яка користь від цих розповідей? Я зрозумів би, якщо б озвучились конкретні кейси "у селі манюпасівка голова отг вкрав 100 мішків цукру". А от ця теза "на західній тирять гуманітарку" це 100% ворожий наратив, який ви, корисні дурники, з радістю несете в інформпростір.
   
Re: Про Швеця

таке враження що для когось новина що в Украiнi крадуть
i вважають що з початком горячоi фази вiйни всi крадii на марс улетiли ..

   
Re: Про Швеця

таке враження що для когось новина що в Украiнi крадуть
i вважають що з початком горячоi фази вiйни всi крадii на марс улетiли ..

Отож бо. Просто в когось у організмі гостра зрадонедостатність.
   
Re: Про Швеця

Швець як контрхуйло?

Можливі питання в розвиток теми:

Що робили два гебісти  1951-52р народження  на річних курсах в КІ в 1985році?
В який спосіб з них робили офіцерів зовнішньої розвідки в іх 34роки тобто чому так пізно по віку і чому так швидко - менше року.
34 то все таки вік
Вчити мову з вникненням в нюансм пізно
Дойчь від хуйла є доказ.
А швець лумумбу взагалі тільки в 1987му дотиснув
В 36років
???

І чому один з тих афіцерів поіхав в дрезден клуб де інші двері то двері штазі тобто кожна ворона знала афіцера хуйла в іпло ?
Тобто для чого після КІ світити і палити  "офіцера зовнішьоі розвідки" якщо плани використати як розвідника?

Відповідь на поверхні:
З швеця такий розвідник як і з путєнга.

У фейгена було інтерв'ю жирнова там і про швеця

Свіжий швець що і несвіжий.
Відкриті джерела
Субєктивна інтерпретація
І Швець-контрхуйло максимум  мав би навіть тисячу підписників на ютьюбі  якби не одні курси з хуйлом.
   
Re: Про Швеця

Коротше, слухайте Карася :)
   
Re: Про Швеця

Аби хайпонути. Яка користь від цих розповідей? Я зрозумів би, якщо б озвучились конкретні кейси "у селі манюпасівка голова отг вкрав 100 мішків цукру". А от ця теза "на західній тирять гуманітарку" це 100% ворожий наратив, який ви, корисні дурники, з радістю несете в інформпростір.

Користь така що підіймає резонанс,й баригам стає трошки сикотно.
Кожен медичний набір не спижжений з фури - рятує життя.
   
Re: Про Швеця

Вже задовбався скрізь писати.
Я не знаю чи він агент чи не агент, але те, що він недобросовісно маніпулює фактами і перекручує дійсність -  доконаний факт і я в цьому впевнився на всі сто.
Спасибі всім, хто мене в цьому переконав.
   
Re: Про Швеця

Користь така що підіймає резонанс,й баригам стає трошки сикотно.
Кожен медичний набір не спижжений з фури - рятує життя.

Підіймає не резонанс, а зневіру. У мирні часи скільки завгодно можете резонанс піднімати.
   
Re: Про Швеця

Користь така що підіймає резонанс,й баригам стає трошки сикотно.
Кожен медичний набір не спижжений з фури - рятує життя.
+
...
Але гілка має назву про швеця.
Тобто оцінка блогер рефлектора

Якщо рефлектор кривий варто його змінити

Хоча хай дід пистить
Пишуть тут люди що іх заспокоює ))
   
Re: Про Швеця

Тата, проблема,  коеєшнр, в зрадойопах
Доречі, а Ви знаєте якусь статтю, по якій можна було б посадити волонтера, що приникав фуру добра, що йшов персонально йому від знайомих  в європі ? В Миргороді є такий собі Сєров  - глист- пристосуванець, зараз в Замайбаху.
Так от ще в 2014 у нього виявили га складі гуманітарну, що не передавалася на фронт півроку,  і яку він під,їдав.  І що ? І нічого. Те саме сталося і в 2022. І знову нічого. Тому що насправді немає правових механізмів. Тільки вішати.

Останнє редагування: 22 квітня 2022 09:39:30 від Бяка
   
Re: Про Швеця
ATF

Тобто як Швеця не постити? Тобто як швець - елемент ІПСО? А що тепер тягатиме ольгінець Дончанін?
Що прямо отак СКабеєву?
   
Re: Про Швеця

Тата, проблема,  коеєшнр, в зрадойопах
Доречі, а Ви знаєте якусь статтю, по якій можна було б посадити волонтера, що приникав фуру добра, що йшов персонально йому від знайомих  в європі ? В Миргороді є такий собі Сєров  - глист- пристосуванець, зараз в Замайбаху.
Так от ще в 2014 у нього виявили га складі гуманітарну, що не передавалася на фронт півроку,  і яку він під,їдав.  І що ? І нічого. Те саме сталося і в 2022. І знову нічого. Тому що насправді немає правових механізмів. Тільки вішати.
Так вішайте
А швець хай покаже процес своім мільонам
Уявляємо реакцію тих самих зрадойопів
Обісруть вішальників  - що європа скаже.
Витягнуть того вашого серова з петлі і будуть по фейсбуках носити
   
Re: Про Швеця

Спробую все ж таки пояснити. Тих хто краде допомогу, ну нехай 1%. Коли в інформпросторі з'являється твердження "на західній крадуть", по-перше це розколює країну, по-друге кидає тінь на 99% чесних волонтерів, і люди які раніше постійно допомогали починають думати, навіщо допомогати, там все крадуть. Ваш резонанс працює зараз саме так, і ніяк інакше. Тим, хто дійсно краде, ваші зойки до дупи.
   
Re: Про Швеця
YL

Розумні люди завжди вирішуюють питання "Чьто дєлать?"
А далпайопи завжди вирішують питання "Кто вінават?"

Так от.
Коли ви чуєте, що вінавтим назначаються: бариги, алєгархи, парашенки і т.д. - то знайте, що це чіткі маркери для разводу лохів.
А якщо ви в це щиро вірите - то ви і є тими самими далпаойпами.
   
Re: Про Швеця
den

Трета розділити питання на складові
- зброя іде через канали ЗСУ
І там зради немає
Ніхто у Львові її не тримає на складі

- обладнання захист медицина військовим
Тут можуть бути елементи бариг але це не над поширене явище
З тим дійсно слід боротись

- їжа одяг гігієна
Тут фури їдуть на логістичні хаби і теж є елементи не дуже приємні
Типу розподілом займається голова РДА
При цьому поділ часто викликає запитання

З цим теж слід якось розбиратись але це плата за швидкість  з якою.гуманвтарка реально потрапляє кому треба

Так от Швець змішав все в одну купу і багато людей думає тепер що навіть джавеліни чи гаубиці десь там у Львові на складі лежать без діла, коли на фронті "голими руками " воюють наші хлопці

В цьому і проблема таких закидонів



   
Re: Про Швеця

Не встигли одну тему перенести у вільне так знані зрадoйoби вже нову замутили і гарують...
   
Re: Про Швеця

Подивився один раз- мені вистачило. Таке саме як і Гєнєрал СВР.
+1

Розвідників "бывших" не буває
І зрадників - теж
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія