Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Поїхав до военкомату

Re: Поїхав до военкомату

Шніпєрсон в воєнкоматі це як пальма в арктиці
   
Re: Поїхав до военкомату

В Києві у Ізі багато знайомих в медицині, щоб пройти комісію саме в Києві, треба стати на облік у воєнкоматі в своєму районі, а потім отримати білий білет і, нарешті, законно і без хабарів виїхати за бугор - нормальна схема.
Але воєнкомат прочухав де тут западло і не зняв, колись отриману бронь, і не відправив на медкомісію?
Засада.... :(
   
Re: Поїхав до военкомату

Пан ідіот? Я сам з Чернівців, і зі мною служить багато чернівчан.
не звертай уваги на форумних сцикунів що про военкомат згадали через три місяці... були в нас (в Че) і черги і купа бажаючих , незважаючи  на то що в нас купа чоловіків на заробітках й саме місто крихітне... от в Миколаїві (де зараз служу ) купа наших земляків, а ось с козина ще нікого ні разу не бачив B-)
   
Re: Поїхав до военкомату
Ale

не звертай уваги на форумних сцикунів що про военкомат згадали через три місяці... були в нас (в Че) і черги і купа бажаючих , незважаючи  на то що в нас купа чоловіків на заробітках й саме місто крихітне... от в Миколаїві (де зараз служу ) купа наших земляків, а ось с козина ще нікого ні разу не бачив B-)
Тероборона Кончі-Заспи начєку)
   
Re: Поїхав до военкомату

 :D странно ...а у нас полвзвода добровольцы, а полвзвода пришли становиться на учёт, а  им повестки "с вещами "
   
Re: Поїхав до военкомату

:D странно ...а у нас полвзвода добровольцы, а полвзвода пришли становиться на учёт, а  им повестки "с вещами "

Сейчас танкистов и прочих механиков беруть всех.
Ездят собирают целенаправлено по домам/работам
   
Re: Поїхав до военкомату

Так що бажаючих служити дохрена
Дивно єдине що черг на ЗУ нема
В Чернівцях так взагалі майже всі 24.02до вечора повиізжали місцеві))
Идиот?
Я в черновицком военкомате 2 недели по очередям таскался. По итогу - ограничено годен, 4-я очередь. Спасибо большое. Мы вам позвоним. Может быть. Ждите.
Дали в руки бумажку - иди гуляй.
Я им такой - так че мне делать то?
Они мне - та что хочешь, то и делай, иди отсюда дядя и не ипи мозги.
Желающих воевать более чем достаточно, и все ПОЛНОСТЬЮ укомплектовано. Но это конкретно в Черновцах. По области - веселее, я на обследовании когда был говорил с мужиком из Кельминцев - там гребут всех подряд, потому, что людей банально нет. Его с действующей инвалидностью загребли, отправили на переобследование уже из части, а соседа загребли - вообще п***а - 8 детей. Командир части ему и говорит - вы че там, вообще охуели, у тебя 8 детей - п***а домой, сажай картошку. Футболят людей туда-сюда, военкомат отправляет в часть всех подряд (план выполняют), а те 80% из прибывших отправляют обратно. Как-то так.
Но повторюсь, конкретно с Черновцами все нормально, желающих и ушедших воевать - более чем достаточно.
   
Re: Поїхав до военкомату

Реальність така, що з одного села в одному районі взяли 40 чоловік, а з другого (приблизно такого ж по населенню) взяли 2. Чого так. А фіг його знає. Кажуть від голів громади і конкретного началька в воєнкоматі багато залежить.
   
Re: Поїхав до военкомату
IP

Так що бажаючих служити дохрена
Дивно єдине що черг на ЗУ нема
В Чернівцях так взагалі майже всі 24.02до вечора повиізжали місцеві))

ясно, мета даної гілки срач?
   
Re: Поїхав до военкомату
IP

ти просто гамузом обсираєш всіх хто воює із ЗУ, мудак ти.
   
Re: Поїхав до военкомату

от в Миколаїві (де зараз служу ) купа наших земляків, а ось с козина ще нікого ні разу не бачив
может, оно и к лучшему
то шибко привередливые солдаты были бы
   
Re: Поїхав до военкомату

Ну не знаю... Я теж сьогодні був. Почав проходити комісію. Ще потрібно декілька консультацій лікарів, аналізи..

Мене теж питали - яка мета? Сказав, що мушу. Ніхто нахуй не послав

Печерськ
   
Re: Поїхав до военкомату

Реальність така, що з одного села в одному районі взяли 40 чоловік, а з другого (приблизно такого ж по населенню) взяли 2
реальность в нашем селе такова,
что пока брали только добровольцев с внятными военными навыками
   
Re: Поїхав до военкомату

Кажуть від голів громади і конкретного началька в воєнкоматі багато залежить.
Зрозуміло, що кількість людей в селі і в Києві різна.
   
Re: Поїхав до военкомату

Реальність така, що з одного села в одному районі взяли 40 чоловік, а з другого (приблизно такого ж по населенню) взяли 2. Чого так. А фіг його знає. Кажуть від голів громади і конкретного началька в воєнкоматі багато залежить.
Ну от з цим треба щось робити. З самоуправством .От беруть чувака з інвалідністю ,до кого звертатись ?
   
Re: Поїхав до военкомату

Так що бажаючих служити дохрена
Дивно єдине що черг на ЗУ нема
В Чернівцях так взагалі майже всі 24.02до вечора повиізжали місцеві))
бо там ще є робота у людей, а для Кєва це  шанс - зп до 40000 без виїзду на фронт.
   
Re: Поїхав до военкомату

Зрозуміло, що кількість людей в селі і в Києві різна.
Вся справа у відсотках. Достовірна інформація - на периферії мобілізація іде дуже активно, причому часто, як вище казали, криві/горбаті в тому числі.
В Києві такого не помітно аж зовсім, зграї годованих чувачків з пивом в кожному сквері.
   
Re: Поїхав до военкомату

а на западной повестки по селам развозят

а в Киеве очередь в войско  8-)

Подумай чому так? Бо в Києві хочеш не хочеш, мусиш працювати, городів нема. Хоч офіційно хоч халтурити, але рухати економіку.

А по селах бухають і дивляться чим все закінчиться...тому все правильно.

Той мілліон призваних треба щоб хтось годував, та обував. Ахметка в монако, сільскі бухарі на печі... То хто буде?
   
Re: Поїхав до военкомату

Ну от з цим треба щось робити. З самоуправством .От беруть чувака з інвалідністю ,до кого звертатись ?

Ну може в нього супер дефіцитна спеціальність...
В мене на роботі 14 мужчин - 12 получили бронь (по восу діловоди і бухгалтера), а двом не дали - вос кажуть дефіцитний. Хоча що там в 21 офіцерському восі дефіцитного.
   
Re: Поїхав до военкомату

Вся справа у відсотках. Достовірна інформація - на периферії мобілізація іде дуже активно, причому часто, як вище казали, криві/горбаті в тому числі.
В Києві такого не помітно аж зовсім, зграї годованих чувачків з пивом в кожному сквері.
Якось не помічав.
   
Re: Поїхав до военкомату

У Львові теж були черги в перші місяці війни
   
Re: Поїхав до военкомату

Доречі я теж діловод, яка у них доля?))
   
Re: Поїхав до военкомату

Доречі я теж діловод, яка у них доля?))

Ну якщо просто - то поки що на фуй не потрібні. Якщо твоя діяльність віднесена для критичних для економіки - бронь дають без проблем.
   
Re: Поїхав до военкомату

А по селах бухають і дивляться чим все закінчиться...тому все правильно.

Той мілліон призваних треба щоб хтось годував, та обував. Ахметка в монако, сільскі бухарі на печі... То хто буде?
Це дурниця. Крім глухих сіл, де залишки населення дійсно живуть господарством, є безліч дрібних міст і містечок. Мешканці котрих працюють так само, як і кияни (ніх'я далеко не всі, далеко), і котрі йдуть по мобілізації аж гай гуде.
"Міліон призваних" зараз годують/обувають здебільшого західні гроші, а не податки українців, не працівники "швикогроші" чи київські баріста.
   
Re: Поїхав до военкомату

Якось не помічав.
Ти в Україні?
   
Re: Поїхав до военкомату

Ти в Україні?
Я в Києві.
І бачу, що там де раніше алкашня збиралася, зара її нема.
   
Re: Поїхав до военкомату

є родич/знайомий що вже мобілізований/доброволець?
Хай за  Вас в  реальному підрозділі замовить слово.

   
Re: Поїхав до военкомату

Ну не знаю... Я теж сьогодні був. Почав проходити комісію. Ще потрібно декілька консультацій лікарів, аналізи..

Мене теж питали - яка мета? Сказав, що мушу. Ніхто нахуй не послав

Печерськ

Лікарям-хірургам твого профілю (якщо я правильно пам'ятаю хто ти за фахом), на жаль, роботи тепер багато.

У госпіталях буде що робити
   
Re: Поїхав до военкомату

Я в Києві.
І бачу, що там де раніше алкашня збиралася, зара її нема.
Не було, як хуєм здуло в перші часи. Не знаю, де вони збирались раніше, я говорю не про синяків, на районі ніколи цього не було, а от в скверах зараз (Русанівка, Позняки) скільки хош компашок з півасіком і не тіки. Нормальні звичайні кияне, просто дєлать нєхєр, роботи нема, а якісь гроші ще залишились.
   
Re: Поїхав до военкомату

просто дєлать нєхєр, роботи нема, а якісь гроші ще залишились.
Лишились гроші в простих безробітних людей через три місяці війни?
То нехай бухають, чому ні?
   
Re: Поїхав до военкомату

в неділю спілкувався зі знайомим
воював в АТО
пішов в воєнкомат 24-го, а йому дали повістку без дати
і багатьом його знайомим атовцям
сидять і чекають
а його брата забрали, який навіть в армії не служив
якийсь пздц твориться
гребуть необучених, а бажаючі воювати сидять вдома, бо їх футболять
   
Re: Поїхав до военкомату

в неділю спілкувався зі знайомим
воював в АТО
пішов в воєнкомат 24-го, а йому дали повістку без дати
і багатьом його знайомим атовцям
сидять і чекають
а його брата забрали, який навіть в армії не служив
якийсь пздц твориться
гребуть необучених, а бажаючі воювати сидять вдома, бо їх футболять
Таке є і багато такого.
В військоматах лад навести треба.
Хоча б, як перший крок, збільшити кількість працівників та пропускну здатність за рахунок мобілізованих, або добровольців.
Але ж тоді потоки зміняться.
   
Re: Поїхав до военкомату

Лікарям-хірургам твого профілю (якщо я правильно пам'ятаю хто ти за фахом), на жаль, роботи тепер багато.

У госпіталях буде що робити

Коли я прийшов, про себе нічого не казав.

Як не дивно, прямо зараз роботи власне за моїм фахом мало. Більше для парамедиків, сортування та первинної ланки.
Всі фахові, відновлювальні втручання це вже за 6-10 міс...
   
Re: Поїхав до военкомату

в неділю спілкувався зі знайомим
воював в АТО
пішов в воєнкомат 24-го, а йому дали повістку без дати
і багатьом його знайомим атовцям
сидять і чекають
а його брата забрали, який навіть в армії не служив
якийсь пздц твориться
гребуть необучених, а бажаючі воювати сидять вдома, бо їх футболять
необученых -учат. опытных призовут в последнюю секунду, если понадобятся
   
Re: Поїхав до военкомату

в неділю спілкувався зі знайомим
воював в АТО
пішов в воєнкомат 24-го, а йому дали повістку без дати
і багатьом його знайомим атовцям
сидять і чекають
а його брата забрали, який навіть в армії не служив
якийсь пздц твориться
гребуть необучених, а бажаючі воювати сидять вдома, бо їх футболять

Мені в районі дали "Мобілізаційне розпорядження" зразу в зуби (я 4 черга обмежено придатний) без дати - "на протязі 3 годин з'явитися...."  і всім хто на облік ставав з переселенців. Без комісій без нічого

В інших районах давали кому писулю на туалетному папері нашкрабяну з печаткою. Кому довідку вільної форми.

В перші дні мобілізували тільки Атовців і дефіцитні спеціальності..

Багато залежить від бажання РВК повийопуватися з виконанням плану. Не раз вже чув що з частини відправляли назад з матюками
   
Re: Поїхав до военкомату

Коли я прийшов, про себе нічого не казав.

Як не дивно, прямо зараз роботи власне за моїм фахом мало. Більше для парамедиків, сортування та первинної ланки.
Всі фахові, відновлювальні втручання це вже за 6-10 міс...
знакомый анестезиолог был на самом передке в 15. он там был суперзвездой, потому что первый врач в таком месте.
сам захотел
   
Re: Поїхав до военкомату

Моего знакомого призвали, закончил мою бурсу, правда на 12 лет младше меня.
Думал...ну йопт, связь будет качать.
Определили в Киеве в строевой отдел  :facepalm1:

Строевой отдел это отдел кадров на гражданском языке
   
Re: Поїхав до военкомату

Определили в Киеве в строевой отдел
Так норм!
В тилу, з/п йде, звання, УБД...
   
Re: Поїхав до военкомату

Так норм!
В тилу, з/п йде, звання, УБД...

Та да. Но я бы не хотел. Какой нафуй от меня толк в строевом отделе, я на гражданке на порядок больше для фронта связи накачю
   
Re: Поїхав до военкомату

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія