Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зеленський підписав закон про доступні пляжі для всіх

Зеленський підписав закон про доступні пляжі для всіх

Закон забороняє обмеження права загального водокористування; забезпечує безперешкодний і безоплатний доступ до узбережжя річок, водойм та островів для загального водокористування і посилює відповідальність за будь-яке обмеження такого доступу.
Зокрема, згідно з документом, обмеження безперешкодного або безоплатного доступу громадян до узбережжя морів, морських заток, лиманів та островів у внутрішніх морських водах у межах пляжної зони, а також до берегів річок, водойм та островів загального користування, крім передбачених законом випадків, карається штрафом від 200 до 400 неоподатковуваних мінімумів доходів (для громадян) та від 400 до 700 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (для посадових осіб). Повторні дії, вчинені протягом року, караються штрафом від 400 до 700 неоподатковуваних мінімумів доходів (для громадян) і від 700 до 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (для посадових осіб).
Крім того, згідно з законом, обмеження доступу громадян (зокрема шляхом встановлення огорож або інших конструкцій) до узбережжя водних об’єктів на земельних ділянках прибережних захисних смуг, що перебувають у користуванні юридичних або фізичних осіб, є підставою для припинення права користування такими земельними ділянками за рішенням суду.
   
Re: Зеленський підписав закон про доступні пляжі для всіх

це шо, пзда усадьбам ?

де Міхо з бензопилою і трактором  :gigi:
   
ага, ща
хай до цього прийме закон про зброю
аж до артилерії
тоді може бути
   
Re: Зеленський підписав закон про доступні пляжі для всіх

цей єбучій закон ен могли прийняти з 2014р
   

У нас недавно прийняли закон про швидкість 50 в Києві.
До спини ті закони.
   
Тока в зимний период?
   
Re: Зеленський підписав закон про доступні пляжі для всіх


У нас недавно прийняли закон про швидкість 50 в Києві.
До спини ті закони.

ну впіймають на трукам - отримаєш штраф
   
Що, вже всі побігли утилізувати паркани, шлагбауми і будиночки на узбережжях?
   
ну впіймають на трукам - отримаєш штраф

Та да.
Закон діє, якщо піймають - отримаєш штраф.
Але в результаті що він є що його нема.
До спини такі закони.
   
Та да.
Закон діє, якщо піймають - отримаєш штраф.
Але в результаті що він є що його нема.
До спини такі закони.

саме так
закон повинен передбачати дієві механізми контролю за його неухильним виконанням
інакше - до сраки
   
Та да.
Закон діє, якщо піймають - отримаєш штраф.
Але в результаті що він є що його нема.
До спини такі закони.
ну если ты в Германии или штатах изнасилуешь ребенка и тебя не поймают, то получается до жопы такой закон, который запрещает изнасилование?
"що він є що його нема" (с.)
   
ну если ты в Германии или штатах изнасилуешь ребенка и тебя не поймают, то получается до жопы такой закон, который запрещает изнасилование?
"що він є що його нема" (с.)

Якщо всі будуть знати хто це робив і робиться це публічно, то так...
   
Re: Зеленський підписав закон про доступні пляжі для всіх

Та да.
Закон діє, якщо піймають - отримаєш штраф.
Але в результаті що він є що його нема.
До спини такі закони.
:facepalm1: бля шо ти несеш
   
Закон забороняє обмеження права загального водокористування; забезпечує безперешкодний і безоплатний доступ до узбережжя річок, водойм та островів для загального водокористування і посилює відповідальність за будь-яке обмеження такого доступу.
................... .............

у межах пляжної зони,

................... ................... ..

Тобто вистачить частину берега визначити не пляжною зоною , а якось інакше , і вже обмеження доступу не буде фіксуватись як порушення закону .

Ну і як завжди , апогей та апохвіоз - "крім передбачених законом випадків" (с) , котрі прямо та однозначно не окреслені у цьому ж законові , а тому - безліч . ))
   
Киев Оперативный
11 хв. ·
#небезпечнашвидкісь

Жахливе перевищення швидкості зафіксувала минулої доби електронна система TruSign на Столичному шосе. 222 км/год. – з такою швидкістю рухалося одне з авто.
На жаль, і в цілому результати моніторингу швидкості невтішні. Дозволений швидкісний режим порушили 19 556 транспортних засобів, а це – 67,8% від загальної кількості авто, які проїхали трасою за добу.
При цьому 6,88% (1 983) автівок перевищили швидкість більше, ніж на 50 км від дозволеної.
Таким чином середня швидкість руху Столичним шосе за добу становила 76,4 км/год.
Нагадуємо: максимально дозволена швидкість руху столичними магістралями у зимовий період - 50 км/год. Закликаємо дотримуватися встановлених обмежень. Адже саме перевищення швидкості - основна причина #ДТП в Україні. Через неї відбувається близько 35% усіх аварій.

(с) Центр організації дорожнього руху
   
Тока в зимний период?

и строго со своей лопатой для снега ))
   
:facepalm1: бля шо ти несеш

Я несу думку про те що до спини що там наприймав скаженний принтер.
Працювати буде лише те що більшість людей буде вважати доцільним і справедливим.
   
Я несу думку про те що до спини що там наприймав скаженний принтер.
Працювати буде лише те що більшість людей буде вважати доцільним і справедливим.

 :facepalm1:
треба ще прийняти закон про стерилізацію таких як ти
   
ну если ты в Германии или штатах изнасилуешь ребенка и тебя не поймают, то получается до жопы такой закон, который запрещает изнасилование?
"що він є що його нема" (с.)

В Германії чомусь всі їдуть по правилам.
А у нас чомусь ні.
І ще, я щось не чув щоб у нас когось посадили за насилля дитини.
Щось мені підказує що і там як з законом про 50 км.

   
:facepalm1:
треба ще прийняти закон про стерилізацію таких як ти

До спини.
Закон про 100 тис за неоформленого працівника працює?



   
Та да.
Закон діє, якщо піймають - отримаєш штраф.
Але в результаті що він є що його нема.
До спини такі закони.

Твої пропозиціі?
Повернути Петра і забити на ті всі закони законодавчо?
   
Твої пропозиціі?
Повернути Петра і забити на ті всі закони законодавчо?

Моя пропозиція - виключити скаженний принтер, залучити фахівців з законодавства і виконувати угоду про асоціацію.
   
Ну і ще додам . що ніхто нічого "місцевим прищам" не зробить , а якшо якийсь кіпєш десь відбудеця , то це означатиме , що з'явивсь , щонайменше потенційний , "більший прищ" , що під себе намагаєцця загарбати загарбане . Ото й усьо .
   
В Германії чомусь всі їдуть по правилам.
на знаке "40" никто не едет больше 80км/ч.
Очень дисциплинированная нация.

У них даже спецподразделения полиции в гражданке с цивильными номерами нету, шоб отлавливать тех, кто превышет.
   
на знаке "40" никто не едет больше 80км/ч.
Очень дисциплинированная нация.

У них даже спецподразделения полиции в гражданке с цивильными номерами нету, шоб отлавливать тех, кто превышет.

Може ви знаєте більше як їздять там.
Але я знаю як їдуть тут.
До спини ті закони.
   
ну впіймають на трукам - отримаєш штраф
нажаль не впіймають, ще щось там законодавчо не вирішене. Тому нарід і літає по Києву
   
 :laugh:  так це що, можна вже завтра їхати в козин, на річку козинка чи на узбережжя Дніпра, та ловити хазяїна ,чий паркан залазить в воду, та починати його культурно змушувати швидко нах прибирати паркан?
   
на знаке "40" никто не едет больше 80км/ч.
Очень дисциплинированная нация.

Ти ніяк не заспокоїшься і знову пхаєш сюди відверту брехню.
Проїдь 130 там де є знак 90 і вже через кілька днів отримаєш результат.
Тільки номер передній не ховай в салоні, мовляв відірвався під час руху,
як те роблять деякі хитродупі кацапи.
   
Мммм... Це він доступними пляжами капітуляцію хоче перебити? Та щас!
   
Проїдь 130 там де є знак 90 і вже через кілька днів отримаєш результат.
Только при наличии камеры.
   
Только при наличии камеры.

І автомобіля. :)
   
Ти ніяк не заспокоїшься і знову пхаєш сюди відверту брехню.
Проїдь 130 там де є знак 90 і вже через кілька днів отримаєш результат.
Тільки номер передній не ховай в салоні, мовляв відірвався під час руху,
як те роблять деякі хитродупі кацапи.
Ще раз, по літерам. Київ. Столичне чи набережне шосе. Ввечері коли немає пробок, їду як і всі, десь 110-120 км/г. На цьому відрізку щонайменше три камери. Пофуй. Тому що ще нема там якогось закону. Аваков казав.
   
:laugh:  так це що, можна вже завтра їхати в козин, на річку козинка чи на узбережжя Дніпра, та ловити хазяїна ,чий паркан залазить в воду, та починати його культурно змушувати швидко нах прибирати паркан?
так , там вийде якийсь дядько , дасть тобі п***а ,   а хазяїн скаже я тут не при чому і не знаю хто то був
   
так , там вийде якийсь дядько , дасть тобі п***а ,   а хазяїн скаже я тут не при чому і не знаю хто то був
B-) так я ж не сам прийду, візьму наприклад фінікса та інших патріотів, і тому дядькові ми швидко пояснимо що він вата і взагалі олігархічна повія, якщо не сказати що він моральний пєдєраст.
   
Ще раз, по літерам. Київ. Столичне чи набережне шосе. Ввечері коли немає пробок, їду як і всі, десь 110-120 км/г. На цьому відрізку щонайменше три камери. Пофуй. Тому що ще нема там якогось закону. Аваков казав.

Україна.
Існує закон про 100 000 штрафу за зарплату в конверті.
До спини.
Навіть депутати в конверті отримують.
   
Не президент а директор пляжа кокойты
   
Re: Зеленський підписав закон про доступні пляжі для всіх

хтось очолить цей рух, побачите

на тій хуйні піаритись можна ОГОГО бігаючи з бензопилами під вагон камер
   
На цьому відрізку щонайменше три камери.
На Столичке- две.
На мосту и напротив Мерседеса.

И нет знаков "камера".
   
Україна.
Існує закон про 100 000 штрафу за зарплату в конверті.
До спини.
Навіть депутати з конверті отримують.
ну може тому що нарід мовчить та не діє. А тут з пляжами ми з фініксом та комп. швидко наведемо лад під Києвом. Ми будемо народною силою яка буде діяти та просувати цей закон.)
   
І автомобіля. :)
Или мотоцикла, хочу заметить!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія