Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

У Києві жінка просила у перехожих милостиню, а потім скупилася на 900 гривень і поїхала на таксі

Біля магазину Novus на Броварському проспекті у Києві помітили літню жінку, яка просить у перехожих милостиню, а потім скуповується на суму близько тисячі гривень і їде додому на таксі.

Відповідне відео було опубліковано у спільноті Київ Оперативний у Facebook.

«Іду в магазин і бачу стоїть бабуся з возом і кульками просить грошей. Далі бачу, як за нею приїжджає таксі. Почав знімати відео. Касир з Novus сказав, що вона „постійний клієнт“ і просить оплатити покупки. За словами касира — 900 гривень на день на покупках вона має, а то якщо пощастить і більше. Плюс те, що небайдужі люди дають», — розповів автор відео.

Сама жінка, судячи з усього, нічого поганого у своїх діях не бачить.

«Допоміг би бабі. Баба розтратилася», — відповіла вона на закиди чоловіка, після чого сіла до таксі і поїхала.

відео тут https://www.facebook.com/watch/?v=278691764036718

   
Якщо в нас немає статті КК за жебрацтво, вона нічого поганого не робить. Кожен викручується як може. Єдине думаю скоро їй доведеться все те декларувати і платити податки
   
Якщо в нас немає статті КК за жебрацтво, вона нічого поганого не робить. Кожен викручується як може. Єдине думаю скоро їй доведеться все те декларувати і платити податки

нульова декларація 5%
а потім оформити ФОП
   
Вона обкрадає більш жалюгідних жебраків....

Вчора біля універмага україна стояв чувак алконавт... тримав дві пусті пляшки прива і стаканчик.... час від часу звенів тими пляшками привертаючи увагу..
   
ДА НЕ ОСКУДЕЕТ РУКА ДАЮЩЕГО. Книжн.

Притч. 28:27. Дающий нищему не обеднеет, а кто закрывает глаза свои от него, на том много проклятий. Мих.  :-)o
   
ДА НЕ ОСКУДЕЕТ РУКА ДАЮЩЕГО. Книжн.

Притч. 28:27. Дающий нищему не обеднеет, а кто закрывает глаза свои от него, на том много проклятий. Мих.  :-)o

Оце ж треба хтось написав таке.. що породило цілий пласт людей жебраків..
   
Оце ж треба хтось написав таке.. що породило цілий пласт людей жебраків..

то партія жебраків пролобіювала внесення змін в біблію
   
Она не виновата. Виноваты те кто дают

Это как с зеленским - я вам ничего не должен
   
Она не виновата. Виноваты те кто дают

Это как с зеленским - я вам ничего не должен

так на цьому все тримається

наприклад вулична торгівля з асфальту, незаконні мафи з шаурмою. 
   
Я на таких смотрю спокойно. Рассматриваю их как актеров. Если человек даёт им деньги, значит представление понравилось. Гонорар.

Или человек даёт деньги и получает внутреннее спокойствие - психотерапия сработала.

Но обычно они играют грубо и денег давать не хочется
   
Нічого нового на цьому світі немає! Це явище давно описав наш незабутній Нечуй-Левицький. Раджу прочитати його повість «Київські прохачі».
   
Колись у 90х, ще школярем, продавав газети на вулиці. Поруч стояла бабуся-жебрачка. Її "виторг" за день був більшим, ніж у мене, і це при тому, що "навар" у мене був 20-25%, а у неї 100%.
Вона була доброю людиною,іноді пригощала мене кавою чи морозивом (я собі такого не дозволяв), але все одно з того часу я не дав, ні копійки жебракам.
Ще, пам'ятаю, рахував, що за місяць та жебрачка "заробляла" в 3-4 рази більше, ніж моя мама - вчителька і відверто не розумів, навіщо люди працюють, якщо можна жебрати.
   
Вона обкрадає більш жалюгідних жебраків....

Вчора біля універмага україна стояв чувак алконавт... тримав дві пусті пляшки прива і стаканчик.... час від часу звенів тими пляшками привертаючи увагу..
я алканавтам з похмільним синдромом і трясучимися руками даю гроші, а професійним жебракам і от таким намаханим бабкам, ніколи.
   
Цитата: Книга Мудрости Ісуса сина Сираха 25:19
Мала всяка злоба супроти злоби жіночої – хай же доля грішника отаку спіткає.
   
ДА НЕ ОСКУДЕЕТ РУКА ДАЮЩЕГО. Книжн.

Притч. 28:27. Дающий нищему не обеднеет, а кто закрывает глаза свои от него, на том много проклятий. Мих.  :-)o

угу
але бабця явно не з цієї категорії
   
Уже давно поддерживаю только теж, кого знаю лично.
   
я алканавтам з похмільним синдромом і трясучимися руками даю гроші, а професійним жебракам і от таким намаханим бабкам, ніколи.

 :laugh:

запам'ятайте, чим більш жалюгідно виглядає жебрак, тим більше він заробляє -- це і є найпрофесійніші жебраки, які зазвичай багатіші за тих, хто дає ім гроші
   
Она не виновата. Виноваты те кто дают

Это как с зеленским - я вам ничего не должен
У петро дещо інша варіація - "Я етаму бидлу нічєво нє должен", але це несуттєво )))
   
замість грошей, купіть бабулі хліба  :laugh:  подивитесь на її скривлене єпало
   
Біля магазину Novus на Броварському проспекті у Києві помітили літню жінку, яка просить у перехожих милостиню, а потім скуповується на суму близько тисячі гривень і їде додому на таксі.
Відповідне відео було опубліковано у спільноті Київ Оперативний у Facebook.

«Іду в магазин і бачу стоїть бабуся з возом і кульками просить грошей. Далі бачу, як за нею приїжджає таксі. Почав знімати відео. Касир з Novus сказав, що вона „постійний клієнт“ і просить оплатити покупки. За словами касира — 900 гривень на день на покупках вона має, а то якщо пощастить і більше. Плюс те, що небайдужі люди дають», — розповів автор відео.

Сама жінка, судячи з усього, нічого поганого у своїх діях не бачить.

«Допоміг би бабі. Баба розтратилася», — відповіла вона на закиди чоловіка, після чого сіла до таксі і поїхала.

відео тут https://www.facebook.com/watch/?v=278691764036718

Показати зображення...
Норм баба, підтримую.  (tu) Не скиглить, на шиї у дітей не вісить і не краде. Шо не так?
   


Тю, у нас таким людям памятник отлит.
   
Цитата: Книга Ісуса сина Сираха 40:28
Сину, не живи жебрацьким життям: як жебрати вже, то краще померти.
   
Норм баба, підтримую.  (tu) Не скиглить, на шиї у дітей не вісить і не краде. Шо не так?
лохів розводить  :laugh: епало в неї якесь цирковно-православне з МП
   
Цитата: Книга Ісуса сина Сираха 40:30
Устам безстидного жебрати приємно, та в нутрі його все ж вогонь займеться.
   
У нас тут в центрі міста таких "бабок" через кожні 5 метрів стоять - деякі навіть на колінах, низько опустивши голову, щоб не було видно обличчя, інші більшу частину обличчя приховують під якоюсь хусткою, щоб важче було роздивитися, бо їй щонайбільше років 40-50
   
Колись у 90х, ще школярем, продавав газети на вулиці. Поруч стояла бабуся-жебрачка. Її "виторг" за день був більшим, ніж у мене, і це при тому, що "навар" у мене був 20-25%, а у неї 100%.
Вона була доброю людиною,іноді пригощала мене кавою чи морозивом (я собі такого не дозволяв), але все одно з того часу я не дав, ні копійки жебракам.
Ще, пам'ятаю, рахував, що за місяць та жебрачка "заробляла" в 3-4 рази більше, ніж моя мама - вчителька і відверто не розумів, навіщо люди працюють, якщо можна жебрати.
Навіщо люди працюють якщо можна товкти пику на рінзі, або гоняти м'яча за великі гроші? Навіщо вчитель стоїть цілий день і плескає язиком, моглаб вставати у 3 ночі до корів, надої повишати, а у шостій вже з ланкою на бураках бути. У кожного свої таланти і хист до чогось.
   
лохів розводить  :laugh: епало в неї якесь цирковно-православне з МП
Цитата: Книга Ісуса сина Сираха 21:27
Коли безбожник проклинає противника, то він проклинає себе самого.
   
йди в сраку
   
А взагалі бабця повністю виконує божі рекомендації

Погляньте на птахів: вони не сіють, не жнуть, не збирають зерна до комори, але ж Отець Ваш Небесний годує їх Мф. 6:26

тож віруни мають її та таких, як вона, прославляти
   
:laugh:

запам'ятайте, чим більш жалюгідно виглядає жебрак, тим більше він заробляє -- це і є найпрофесійніші жебраки, які зазвичай багатіші за тих, хто дає ім гроші
та я  в курсі. тому і не даю таким ніколи, і дітям теж. даю тільки алканам, які просто хочуть похмелитися. ще такі в нас були на стоянці епіцентру, допомагали підвезти товар і загрузити в автівку. ну видно, що реальні бічі. один казав, що тілький вийшов з турми, не має грошей зовсім. одяг видно, що з сміттярки, навіть не з секонду.
   
У петро дещо інша варіація - "Я етаму бидлу нічєво нє должен", але це несуттєво )))
Зеленский? Узнаю. Может и так сказал.

Хотя нет. Биомусор. Именно так отец Зеленского назвал украинцев. Биомусору ничего не должен

А свои фантазии можешь потратить на сюжет фильма. Посмотрим всем фупом

Останнє редагування: 17 червня 2021 11:18:54 від Palermo
   
:weep:  з айфоном
Показати зображення... Показати зображення...
Знакомый персонаж. Наверное 18 летняя цыганка. Ещё часто трясется или бьёт поклоны как маятник
   
У петро дещо інша варіація - "Я етаму бидлу нічєво нє должен", але це несуттєво )))
Цитата: Книга Ісуса сина Сираха 42:14
Краще чоловік лукавий, ніж споглядно добра жінка: жінка бо наводить ганьбу і сором.
   
Зеленский? Узнаю. Может и так сказал.

Хотя нет. Биомусор. Именно так отец Зеленского назвал украинцев. Биомусору ничего не должен

А свои фантазии можешь потратить на сюжет фильма. Посмотрим всем фупом
От так і повинен діяти справжній свиносектант - ВІРИТИ у петро! Просто тупо вірити, що петро ніколи такого не міг! Відкидати всі факти, які свідчать про зворотнє і - вірити!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія