Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В Україні є біда - це вода. І зовсім не в Крим. Її не обговорють і не пропонують рішення. :X

В Украні зараз реально проблема з водою, її не розглядають і не вивчають і не пропонують рішення. Сільські господарства інтенсивно використовують ресурс якого не так багато, під земні води. І цю проблему треба рішати. Притому на допомогу клиакти в ЄС. Інакше буде катастрофа. Можу казати що цю проблему треба булоп почати рішати років 5 тому, як мінімум. Наші люди не вміють думати на такий довгий час нажаль.

В любому питання падіння підземних вод прийдеться рішати, щоб не перетворити нашу землю на пустелю. ЄС з радістю поможе рішити цю екологічну проблему любими грошима. Вони чокнуті на цьому.

Знову вернемся до кесіянства. Інфраструктура створює додаткову зайнятість на виході. Треба для води робити інраструктурні обєкти місцеві. ЄС отримає прибуток з того що ці обєкти будуть будуватись і будуть використані їх гроші і їх технології і спеціалісти, ми виграємо що наші ресурси використають і отримаємо занятість людей на суміжних областях.

===============
Нотатки  Божевільного
   
так, північ залізо пре, південь натрій (тобто сіль)
   
так, це проблема реальна.

і за неї потрібно братися на державному рівні
   
Це проблема зміни клімату. Немає сніжної зими немає води, і нічого тут не вирішиш
   
Це проблема зміни клімату. Немає сніжної зими немає води, і нічого тут не вирішиш
і так і ні, се геологічні проблеми, просто стали більше бурити сведловин і статистика пішла
   
так, це проблема реальна.

і за неї потрібно братися на державному рівні
яким чином умовний "єрмак" допоможе в сьому сенсі?
   
так, це проблема реальна.

і за неї потрібно братися на державному рівні

Притому часто ОТГ і місцевих князьків ламати на коліні, або дурити їх що там зможуть після будівництва отримати вигоду.
   
яким чином умовний "єрмак" допоможе в сьому сенсі?
Я знаю що в моєму регіоні треба зробити, в кожному регіоні індивідуальний буде підхід до будівництва.
   
Це проблема зміни клімату. Немає сніжної зими немає води, і нічого тут не вирішиш
Вирішити щей як можна...

Треба боротись не з кліматом... Навтіь технології 2 000 років тому були достатньо розвинуті щоб вирішувати такі проблеми.

А зараз і поготів рішається. Особливо маючи супутники і данні з них.
   
і так і ні, се геологічні проблеми, просто стали більше бурити сведловин і статистика пішла
Більше гівно свердловин. Без ізоляції пластів в одну колону.

Водоноси зміщуються, усяка срань з верхніх перетікає до нижніх.

Діяльність не ліцензована. Будь яка товка може бурити і нічим не відповідає.

Африка б***ь.
   
Блін, 73% вибрали клоуна президентом - про які ресурси ви говорите?
   
Блін, 73% вибрали клоуна президентом - про які ресурси ви говорите?
Вони теж є ресурс. Ескаватором під автоматом зможуть керувати.  :pooh_birt:
   
Лише грошима цю проблему не вирішити. Якщо її взагалі можна успішно вирішити.
   
ЄС з радістю поможе рішити цю екологічну проблему любими грошима.


Да-да, ці допоможуть
Доженуть і ще раз допоможуть
   
Більше гівно свердловин. Без ізоляції пластів в одну колону.

Водоноси зміщуються, усяка срань з верхніх перетікає до нижніх.

Діяльність не ліцензована. Будь яка товка може бурити і нічим не відповідає.

Африка б***ь.
ну се так, майже. Останнім часом досить таки дивні речі з глибиною більше 100м наприклад на київщині. Однак ніхто сього не перевіряв в сенсі не аналізував
   
Да-да, ці допоможуть
Доженуть і ще раз допоможуть
мертвечук детектед
   
В Украні зараз реально проблема з водою, її не розглядають і не вивчають і не пропонують рішення. Сільські господарства інтенсивно використовують ресурс якого не так багато, під земні води. І цю проблему треба рішати. Притому на допомогу клиакти в ЄС. Інакше буде катастрофа. Можу казати що цю проблему треба булоп почати рішати років 5 тому, як мінімум. Наші люди не вміють думати на такий довгий час нажаль.

В любому питання падіння підземних вод прийдеться рішати, щоб не перетворити нашу землю на пустелю. ЄС з радістю поможе рішити цю екологічну проблему любими грошима. Вони чокнуті на цьому.

Знову вернемся до кесіянства. Інфраструктура створює додаткову зайнятість на виході. Треба для води робити інраструктурні обєкти місцеві. ЄС отримає прибуток з того що ці обєкти будуть будуватись і будуть використані їх гроші і їх технології і спеціалісти, ми виграємо що наші ресурси використають і отримаємо занятість людей на суміжних областях.

===============
Нотатки  Божевільного

Наступної весни у Вас таких питань не виникне... :beach:
   
Вирішити щей як можна...

Треба боротись не з кліматом... Навтіь технології 2 000 років тому були достатньо розвинуті щоб вирішувати такі проблеми.

А зараз і поготів рішається. Особливо маючи супутники і данні з них.
Наприклад як можна вирішити проблему відсутності опадів. 2000 років тому цивілізації загинались через це.
   
Лише грошима цю проблему не вирішити. Якщо її взагалі можна успішно вирішити.
лише фільтрами
   
Наступної весни у Вас таких питань не виникне... :beach:
В мене такі питання виникають уже років 5 і ситуація тільки погіршується, один рік може скомпенсувати на пів року, а потім погіршується...

Ситуацію прийдеться рішати... Я не поділяю твій оптиміз...
   
Наприклад як можна вирішити проблему відсутності опадів. 2000 років тому цивілізації загинались через це.
Проблема не в опадах, проблема в тому що опади не наповнють підземні пласти води, бо підземлею вони накопичуються тільки підчас танення снігу.

Водосховища підземні треба будувати, а воду збирати з площі міст.

Вода дощева просто стікає в сторону моря, а вода від снігу накопичується під землею.

ОТже задача зібрати воду від дощів раз її немає від снігу щоб не виснажували під земні води. Підземні водосховища, акведуки, системи каналів для збора води з площі міста.


Так уявляю яка це велике робота і скільки коштів.

Але ситуація стає настільки гіршою,, що інших рішень просто немає.

Вирощувати всерівно треба хліб ...
   
Лише грошима цю проблему не вирішити. Якщо її взагалі можна успішно вирішити.
Ваші гроші, мої ідеї)))) Якщо у вас їх дофіга.

Останнє редагування: 6 листопада 2020 19:21:47 від TimmiApostolMS
   
Ваші гроші моє ідеї)))) Якщо у вас їх дофіга.
якщо се лівий берег київщини то сеноман 120-160 м. Тобто 120-140 тисяч грн. Одначе і там вде є інколи залізо вище норми чому хз. І то сеноман не скрізь є тутай
   
так, північ залізо пре, південь натрій (тобто сіль)

у Львові за залізо в каналізації (з води питної) немаленькі такіі штрафи  :D
   
Виникло питання по воді ще гостріше...

Відповідь на подати Криму воду, фізично не можливо, бо нам в Херсонській області ледь вистачає собі води. Це крім того потрібно в Криму відновлювати канал який розікрали.

хуйло вимагає те що не можливо, він добре знає що воду відновити не можна. Там чисто технічно треба вкласти кошти і декілька місяців не відновлення... Але в Україні просто фізично немає лишньої води.

Так, це просто привід почати війну.
   
Лише грошима цю проблему не вирішити. Якщо її взагалі можна успішно вирішити.
Я можу вирішити цю проблему у своїму регіоні, грошима, знання і уявлення що робити в мене є.
   
Я можу вирішити цю проблему у своїму регіоні, грошима, знання і уявлення що робити в мене є.
А я знаю решение получения воды для полива из слабосолёных вод, без удаления солей не пригодных для этих целей.
 Это давно известный электродиализ.
   
Але в Україні просто фізично немає лишньої води.
Поки Дніпро впадає в Чорне море води достатньо.
   
Поки Дніпро впадає в Чорне море води достатньо.
Це ти Херсончанам скажи. РФ фактично вимагає в них забрати воду для вирощування.
   
При сучасному господарстві у нас за 5 років виснажили підземні води, а у відкритих водоймах невистачає навіть з підземними водами.

Тоїсть очищення від солончаку підземних вод, це теж бред. Нажаль.

5 років і ну 7 років, а потім тіж проблеми.
   
согласен
избыток воды только на ЗУ

я вообще не в теме, но сходу была мысля аля большой трубу с ЗУ
ну и лесопосадки, корневая система не дает воде глубоко уходить, коммунисты кста так боролись пол века назад и достаточно успешно
   
согласен
избыток воды только на ЗУ

я вообще не в теме, но сходу была мысля аля большой трубу с ЗУ
ну и лесопосадки, корневая система не дает воде глубоко уходить, коммунисты кста так боролись пол века назад и достаточно успешно
Це вони боролись з засухую, суховіями, це трошки інше і придумали це не вони а США. В США після 1924 року, коли була велика пелива буря, тоді вони розробили метод боротьби з ерозією від вітрів.
   
В Украні зараз реально проблема з водою, її не розглядають і не вивчають і не пропонують рішення. Сільські господарства інтенсивно використовують ресурс якого не так багато, під земні води. І цю проблему треба рішати. Притому на допомогу клиакти в ЄС. Інакше буде катастрофа. Можу казати що цю проблему треба булоп почати рішати років 5 тому, як мінімум. Наші люди не вміють думати на такий довгий час нажаль.

В любому питання падіння підземних вод прийдеться рішати, щоб не перетворити нашу землю на пустелю. ЄС з радістю поможе рішити цю екологічну проблему любими грошима. Вони чокнуті на цьому.

Знову вернемся до кесіянства. Інфраструктура створює додаткову зайнятість на виході. Треба для води робити інраструктурні обєкти місцеві. ЄС отримає прибуток з того що ці обєкти будуть будуватись і будуть використані їх гроші і їх технології і спеціалісти, ми виграємо що наші ресурси використають і отримаємо занятість людей на суміжних областях.

===============
Нотатки  Божевільного
.     Даже решение РНБО было, кажись в начале 2000-х. Посмотри указ Кучмы по воде. Правда, в погоне за госкормушками об этом забыли. Так что подними матчасть.
   
.     Даже решение РНБО было, кажись в начале 2000-х. Посмотри указ Кучмы по воде. Правда, в погоне за госкормушками об этом забыли. Так что подними матчасть.

При Кучма - Кучмою. Зараз інша ситуація і очевидна більша і очевидно інші рішення.

Зараз можна будувати підземні сховища в містах, плюс розвили господаства в інших місцях і сховища в інших місцях потрібні.
   
Щоб води стало вдосталь, треба ходити по хатам козаченьок і примусово засипати скважини які вони безконтрольно набурили за останні 30 років анархії, порушивши баланс підземних вод.

Або ввести такі податки на скважини, щоб самі засипали.
   
В Україні є біда - це вода. І зовсім не в Крим. Її не обговорють і не пропонують рішення.

Це проблема реальна
   
в україні одна біда - українці))
але держава україна цю біду успішно ліквідовує)) за 30 років держава україна згеноцидила 33% населення [ua]

слава україні
   
Це проблема реальна
Іди до аелітки... Всі проблеми реальні і війна теж.
   
в україні одна біда - українці))
але держава україна цю біду успішно ліквідовує)) за 30 років держава україна згеноцидила 33% населення [ua]
слава україні
Аелітка.

Геноцид це вбивство, а те що люди покинули державу, це міграційні процеси.  :facepalm1: Міграційні процеси без втручання держави, можливі тільки в демократичних країнах.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія