Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Таваріщі !!! Хто серед вас був комуністом чи комсомольцем ?! :D

Показати зображення...
Гляжу и в первые вижу отчетливый прототип минстеця/киселева.
Два фантазера, неудосувжиеся обзавестись потомством позируют с взятыми напрокат детьми , вероятно из приюта.
Два совершенных небожителя, никогда не работавшие чтоб обеспечить себя трудом своим, не сделавшие ничего в своей жизни конструктивного и предметного.
І судячи з цього фото, а також з відомої біографії вождя, обидва були несповна розуму, на старості літ, принаймні.
   
Була рік піонеркою  :pioneer:
Рахується?
   
І не соромно?  :-G

так тоді то не було пов"язано з нехтуванням моральних принципів та масовим стукачеством на рідного батька.
   
Октябрята, пионеры - по графику.
Комсомол - в 10м классе (в институт не поступишь!).
КПСС - 1988 (перестройка!). Вступал со скандалом: не вписывался в квоту от интеллигенции. Старые большевики на парткомиссии почти час мурыжили.
И через год вышел. Учредительный съезд Руха, щекочихинская кампания, митинги. Красная книжечка стала как-то диссонировать с мыслями и действиями.
   
а шо - комуністи бувають різні?
Ви шо - не знаєте, що за справжніх комуністів ми ще не жили? От якби ми їх обрали (справжніх) - отоді б і побачили, що таке правильний соціалізм.
   
І не соромно?  :-G

да! піонери
на стадіоні шини палили! строем ходили ... песні співали!
кастер піонерський!

директор школи - хімік!


увидеть и умереть!
   
Ви шо - не знаєте, що за справжніх комуністів ми ще не жили? От якби ми їх обрали (справжніх) - отоді б і побачили, що таке правильний соціалізм.

Должен ли коммунист платить взносы со взятки?
Должен! Если это НАСТОЯЩИЙ КОММУНИСТ!
   
Были исключения. Учился со мной некомсомолец в ВУЗе, готовившем кадры для работы за границей - моряков.
:laugh: Блажен, хто вірує. Він під час комсомольських зборів в гуртожитку тумбочки перевіряв - хто чим дихає. ;)
   
Заставили записатись в десятому класі, бо казали, що не дадуть золотої медалі.
Записався. Без будь-яких зборів, церемонії і тд. Ходив за білєтом в горком камсамола.
   
Була рік піонеркою  :pioneer:
Рахується?

Ні. Мала ще. І , взагалі , ти сіоністка та зрадниця батьківщини по радянських стандартах. :shuffle:
   
Я был пионером :rotate:

Хто тобі з таким ніком повірить !
   
я был комсомолцем.
   
был комсомольцем... и учил определение "социалистического централизма"... мать его.....
   
был комсомольцем... и учил определение "социалистического централизма"... мать его.....

"демократичного централізма"....
Забув ти все.....
   
комсомолець, вступав в Київське суворовське училище, це здається було вимогою бути комсомольцем

на екзаменах 8 клас, школа, перший екзамен математика - п'ятірка, другий екзамен твір - двійка
не став я воякою

отака от історя  B-)
   
"демократичного централізма"....
Забув ти все.....
- За що сидиш?
- За трокцизм. (зі старого анекдоту).
   
У 1988-му був секретарем пєрвічной організації влксм. 1 (один) день. В передвиборчій програмі був один пункт - розпуск комсомольської організації. Обраний майже одноголосно. Передвиборчу програму виконав наступного дня.
   
Був в армії навіть комсоргом роти.Вимагаю подвійної люстрації.
   
Привели нас в райком. Пару слов даже связать не смог про империализьм. Приняли
 Бо надо были паказатели. Потом в армии под масквой принудили быть комсоргом
  Епаный на галаве: в 87 гаду умудрился не провести ни аднаго комсабрания в узле связи. На кавер к комчасти даже с хамполитлм Лазутченко  вызывали.  Я терарист аказываеца. Падрывал устои обчества. Я кроточел! Ебаный тдевять

Останнє редагування: 23 жовтня 2015 20:41:50 від votimyuh
   
1984.
пора становится комсомольцем. я в первой тройке кандидатов.но ..
одна из одноклассниц гневно обличает мою дурную привычку говорить правду в глаза.даже толстым девушкам. (каюсь, порой и сейчас бес путает).
меня пожурили, но простили.

а одноклассница теперь народная артистка.
одесские театралы догадаются о ком речь :)
   
  Епаный на галаве: в 87 гаду умудрился не провести ни аднаго комсабрания в узле связи.
о, и я на УС часть службы провёл. а часть на корабле.
а комсомол закончился весьма прозаично: где-то ранней весной 90 раздали билеты и перестали собирать взносы. все.
хотя нет. не закончился. пришла эра тигипок.
   
был комсомольцем... и учил определение "социалистического централизма"... мать его.....

Капіталістічєскій шпіон детектед !

 :dopovid:

Демократический централизм. Що там у вас в ЦРУ вчать ?
   
Ні. Мала ще. І , взагалі , ти сіоністка та зрадниця батьківщини по радянських стандартах. :shuffle:

Коли я була піонеркою, то ще не була зрадницею  :beee:
Мало того, я дуже навіть любила свою радянську батьківщину і гордилась, що живу в найкращій у світі країні, жаліла бідних американських дітей  :facepalm1:
   
Не был. Хотя по годам тогда комсомольцем  быть мог... Нас некомсомольцев было двое в классе  :-)o
   
1984.
пора становится комсомольцем. я в первой тройке кандидатов.но ..
одна из одноклассниц гневно обличает мою дурную привычку говорить правду в глаза.даже толстым девушкам. (каюсь, порой и сейчас бес путает).
меня пожурили, но простили.

а одноклассница теперь народная артистка.

одесские театралы догадаются о ком речь :)

вдул по-комсомольски?
чи проіпал, бо була товста?
   
а одноклассница теперь народная артистка.
одесские театралы догадаются о ком речь :)

Мене теж однокласниця щемила. А сама після школи працювала інтердєвачкай в мацквє, а зара дружина відомого футболіста ДК   :-)o
   
Re: Таваріщі !!! Хто серед вас був комуністом чи комсомольцем ?!  :D

  Меня смело можно дважды люстрировать прошел от октябренка до комсомольца, В комсомол дважды вступал,,, первый раз в институте, второй раз в армии служил в ГСВГ (германия) не знаю как особисты мое личное дело прое..ли и не заметили что я БП. Заставили вступить снова  в коммунистический союз молодежи!!! :-G
   
камсомол... це още капец 89 рік кажись...
останній в класі по ініціативі...  не тошо атлічнеки...

визивають і кажуть чи чого в камсомол не вступаєш...
"я ебу!" - думаю... я по бібісі хей джюд почув вперше за день до того... а вони якийсь камсамол мені пруть...

кароче кудись мене приняли... там
смішно!

бля які вони сюрьйозні були...  :pooh_lol:
аналогічно намагались прийняти в (1997) 1987 в вузі послав всіх подалі з проханням більш з цією хуйньою не звертатись

Останнє редагування: 23 жовтня 2015 22:50:54 від Zero Sum
   
аналогічно намагались прийняти в 1997 в вузі послав всіх подалі з проханням більш з цією хуйньою не звертатись
"Подпольный обком действует!" (с)  ;o
   
Була рік піонеркою  :pioneer:
Рахується?

Нічьо страшного. В якому таборі? :D
   
1984.
пора становится комсомольцем. я в первой тройке кандидатов.но ..
одна из одноклассниц гневно обличает мою дурную привычку говорить правду в глаза.даже толстым девушкам. (каюсь, порой и сейчас бес путает).
меня пожурили, но простили.

Ну ты прям как Спорцмен :laugh:
   
У 1988-му був секретарем пєрвічной організації влксм. 1 (один) день. В передвиборчій програмі був один пункт - розпуск комсомольської організації. Обраний майже одноголосно. Передвиборчу програму виконав наступного дня.

 (tu)  :-B

100% тоже самое, только с партийной организацией Отделения геодинамики взрыва ИГФ

 :D

   
Я 15 років підточував партію зсередини :shuffle:
Мав дві догани із занесенням в особову справу B-)
Але, 1986 року, коли гахнув Чорнобиль і вся номенклатура чкурнула з Києва, мене кинули на прорив і я два місяці підміняв інструктора райкома
Роботи не було, бо всі повтікали, тож я ходив в бібліотеку і читав різні книжки та брошурки для службового користування.
Багато цікавого було.
Зокрема, прочитав доповідь - середнього розміру книжечку сторінок на 200 про єврейське питання в СРСР в середині 70-х років, коли євреї стали масово виїздити. І там давався аналіз наслідків - невтішний. Наприклад в Києві частка євреїв в населенні була не менше 10 відсотків, але половина з цих 10 відсотків були лікарями, інженерами, вчителями тощо.
   
Я 15 років підточував партію зсередини :shuffle:
Мав дві догани із занесенням в особову справу B-)
Але, 1986 року, коли гахнув Чорнобиль і вся номенклатура чкурнула з Києва, мене кинули на прорив і я два місяці підміняв інструктора райкома
Роботи не було, бо всі повтікали, тож я ходив в бібліотеку і читав різні книжки та брошурки для службового користування.
Багато цікавого було.
Зокрема, прочитав доповідь - середнього розміру книжечку сторінок на 200 про єврейське питання в СРСР в середині 70-х років, коли євреї стали масово виїздити. І там давався аналіз наслідків - невтішний. Наприклад в Києві частка євреїв в населенні була не менше 10 відсотків, але половина з цих 10 відсотків були лікарями, інженерами, вчителями тощо.
Лжец и дурак вы!
   
"Подпольный обком действует!" (с)  ;o
Очепятка в 1987))
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія