Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

арестован снайпер Омеги НГУ за убийство майдановцев.

за свідченням очевидців, в ніч штурму Майдану чисельність майданівців скоротилась до пару сотень, із яких боєздатними були декілька десятків
не думаю, що в таких умовах мова ішла про контроль якихось будівель. Контроль був над клаптиком біля сцени і барикадою, яка це прикривала
Припиняйте вже.
 Є конкретика.
 У багатьох.
 І в мене є.
 Але за цієї влади та конкретика вийде багатьом реальним людям боком.
 А Ви пнетеся із своїми "одна баба сказала".  :X
   
https://uk.m.wikipedia.org/wiki/ - посилання ні про що.
   
Вот:
https://uk.m.wikipedia.org/wiki/Список_загиблих_сил овиків_під_час_Євро майдану

перші жертви 18.02 о 17.00 це ніч штурму Майдану?

версія, а що
   
перші жертви 18.02 о 17.00 це ніч штурму Майдану?

версія, а що

Это не версия, это факт
   
Припиняйте вже.
 Є конкретика.
 У багатьох.
 І в мене є.
 Але за цієї влади та конкретика вийде багатьом реальним людям боком.
 А Ви пнетеся із своїми "одна баба сказала".  :X


багато пафосу і мало дійсно конкретики
   
Это не версия, это факт

так, факт,
а це твердження "первые жертвы от огнестрела среди силовиков появились ещё в ночь штурма майдана"
очевидно невірне
   
Не клейте дурня.
 В моїх очах той пост "злиє майдановци напалі на мірний бєркут, а єму прішлось атстрєлівацца" опустив Вас до оголтілого брехуна.
 Ганьба Вам.
та ні, то злачинні мусара та беркут розстріляли мирних безоружних протестувальників

доколе! досить це терпіти! розженемо цих злачинних силовиків спецслужби та війська на радість хуйло    [ua]
   
так, факт,
а це твердження "первые жертвы от огнестрела среди силовиков появились ещё в ночь штурма майдана"
очевидно невірне

Ты прицепился к слову ночь или как?
Если они появились вечером - это что-то меняет?
   
Ты прицепился к слову ночь или как?
Если они появились вечером - это что-то меняет?

а якщо до штурму, то що це змінює?
а якщо вони 18-го, а наказ(ТМ) 20-го, що це змінює?

та нічого не змінює у фактах, а от довільну інтерпретацію їх не допускає
   
а якщо до штурму, то що це змінює?
а якщо вони 18-го, а наказ(ТМ) 20-го, що це змінює?

та нічого не змінює у фактах, а от довільну інтерпретацію їх не допускає

Я не пойму, зачем ты флудишь.
Я дал тебе ссылку на силовиков, погибших от огнестрела.
И первые погибшие силовики были 18 числа вечером, ночью, во время штурма, столкновений, атаки, контратаки - это действительно абсолютно неважно, это просто доказывает, что у майлановцев был огнестрел, и они им пользовались, то бишь убивали силовиков.
Это не оспаривается?
   
Поки не озвучать прізвище  того, хто видав набої і дав наказ стріляти уся та метушня - лиш димова завіса.

Там вже купа завербованих.
Яка з нього користь в тюрмі?
А так, він на гачку і поставляє інформацію.
І буде інформатором до кінця життя.
Це звичайна практика спецслужб.
   
та ні, то злачинні мусара та беркут розстріляли мирних безоружних протестувальників

доколе! досить це терпіти! розженемо цих злачинних силовиків спецслужби та війська на радість хуйло    [ua]
Синячок детектед. B-)
   
Я не пойму, зачем ты флудишь.
Я дал тебе ссылку на силовиков, погибших от огнестрела.
И первые погибшие силовики были 18 числа вечером, ночью, во время штурма, столкновений, атаки, контратаки - это действительно абсолютно неважно, это просто доказывает, что у майлановцев был огнестрел, и они им пользовались, то бишь убивали силовиков.
Это не оспаривается?
"Оспарівається": на, за місяць до масових розстрілів. То хто почав?
   
Я не пойму, зачем ты флудишь.
Я дал тебе ссылку на силовиков, погибших от огнестрела.
И первые погибшие силовики были 18 числа вечером, ночью, во время штурма, столкновений, атаки, контратаки - это действительно абсолютно неважно, это просто доказывает, что у майлановцев был огнестрел, и они им пользовались, то бишь убивали силовиков.
Это не оспаривается?

оце заперечується
Замечу, что первые жертвы от огнестрела среди силовиков появились ещё в ночь штурма майдана.

бо потім іде брехня про наказ, як реакцію на...

а заклики до початку збройного протистояння з'явились задовго до 18-го
після перших убивств майданівців
що хтось під них принесе зброю і вистрелить, було лише питання часу
   
Оспарівається": на, за місяць до масових розстрілів. То хто почав?

Я не говорю о том, кто начал.
И не утверждаю, что повстанцы начали первыми.
Я говорю о том, что майдановцы тоже убивали из огнестрела, только и всего.
Нельзя называть майдан образца 18-20 февраля мирным и безоружным.
   
Там вже купа завербованих.
Яка з нього користь в тюрмі?
А так, він на гачку і поставляє інформацію.
І буде інформатором до кінця життя.
Це звичайна практика спецслужб.
  З правової точки зору, можливо, Ви маєте рацію.
  Проблема , насправді, лежить у політичній площині.
  З точки зору народу розстріл тисяч людей, сотні жертв  залишився безкарним.
  І влада замість того, щоб хоч формально встановити справедливість, прикрилася фіговим листочком.
  Закупила додаткову техніку для розгону заворушень і знищила поспішно докази злочинів..
  То є, перепрошую, фігово.
  Бо радикально зменшує довіру до влади, таку необхідну, коли країна веде збройний конфлікт.
  Ця подія(безкарний розстріл) є рушницею на стіні, яка свого часу вистрілить.
 
   
багато пафосу і мало дійсно конкретики
  Слова справжнього юлька. :K
 
   
Нельзя называть майдан образца 18-20 февраля мирным и безоружным.
Ок. Там знімалося онлайн стільки відео, що і за десять років не передивитися всього.
Покажіть відео, де мітингуючі використовують вогнепальну зброю.
Від початку і до кінця протистояння.
?
Я маю іншу версію: спецзагін кацапів з самого початку стріляв в обидві сторони, в тому числі і в беркутню. Щоб спровокувати масове кровопролиття. Агенти могли діяти і зі сторони протестуючих.
Усі розстріли - справа ручисьок кацапів-московитів. З метою розвалу і загарбання України.
Хто не розуміє вище написаного - не володіє українським менталітетом.
Українець не стрілятиме, якщо не стріляти в нього. А якби вже почав - то вже б не спинився, допоки б не нашинкував достатньо.


Останнє редагування: 16 листопада 2018 13:35:34 від Fedir
   
  Слова справжнього юлька. :K
 


дякую,
але конкретики все ще немає
   
Ок. Там знімалося онлайн стільки відео, що і за десять років не передивитися всього.
Покажіть відео, де мітингуючі використовують вогнепальну зброю.
Від початку і до кінця протистояння.
?
Я маю іншу версію: спецзагін кацапів з самого початку стріляв в обидві сторони, в тому числі і в беркутню. Щоб спровокувати масове кровопролиття. Агенти могли діяти і зі сторони протестуючих.
Усі розстріли - справа ручисьок кацапів-московитів. З метою розвалу і загарбання України.
Хто не розуміє вище написаного - не володіє українським менталітетом.
Українець не стрілятиме, якщо не стріляти в нього. А якби вже почав - то вже б не спинився, допоки б не нашинкував достатньо.


просто одне питання: а як тоді Майдан збирався перемагати?
просто мирним стоянням і очікуванням виходить
   
дякую,
але конкретики все ще немає
Конкретики?
 Я знаю особисто за 4 сотню.
 Що Вас цікавить? Прізвища, паролі, явки? :shuffle:
   
Конкретики?
 Я знаю особисто за 4 сотню.
 Що Вас цікавить? Прізвища, паролі, явки? :shuffle:


мене цікавить хто і за яких обставин убивав людей на Майдані
   
мене цікавить хто і за яких обставин убивав людей на Майдані
Вже сказали.
спецзагін кацапів з самого початку стріляв в обидві сторони, в тому числі і в беркутню. Щоб спровокувати масове кровопролиття. Агенти могли діяти і зі сторони протестуючих.
Усі розстріли - справа ручисьок кацапів-московитів. З метою розвалу і загарбання України.
ШОНІЯСНА? ;o
   
  З правової точки зору, можливо, Ви маєте рацію.
  Проблема , насправді, лежить у політичній площині.
  З точки зору народу розстріл тисяч людей, сотні жертв  залишився безкарним.
  І влада замість того, щоб хоч формально встановити справедливість, прикрилася фіговим листочком.
  Закупила додаткову техніку для розгону заворушень і знищила поспішно докази злочинів..
  То є, перепрошую, фігово.
  Бо радикально зменшує довіру до влади, таку необхідну, коли країна веде збройний конфлікт.
  Ця подія(безкарний розстріл) є рушницею на стіні, яка свого часу вистрілить.
 


Зараз створюється українська(!) агентурна мережа.
   
Агенти могли діяти і зі сторони протестуючих.

Ааа, ну это все объясняет.
Все, кто стрелял, а наверное и те кто тянул калаши из мусарни во Львове - агенты кремля.
И бубенчик - их предводитель.
Тогда вопросов нет.
   
Вже сказали.ШОНІЯСНА? ;o


та, власне, нічого не ясно

1. чому таємничі кацапи почали стріляти на ранок, коли прибули свіжі майданівці зі Львова, а не вночі, коли темно, плутанина і паніка
2. як кацапи непомітними лишились серед українських силовиків. Такі речі важко приховати, згідно плану весь периметр тримали українські силовики
якби пішли підозри, у беркутят би бунт піднявся, та і просто інформація би швидко витекла
3. яку роль у цьому грав Янукович. якщо він знав про кацапських кілерів, то чому в подальшому діяв на стільки хаотично. Якщо не знав, то як у нього під носом, поряд із тисячами задіяних силовиків можна було розмістити загін озброєних спецназівців іншої держави
4. Росія. якщо вони свідомо піднімали градус і хотіли повалення Януковича, то чому ж вони виявились не готові одразу захопити владу?  Куди ділись високопрофесійні кілери з Майдану і чому замість них на Донбасі опинились гопніки Гіркіна. А на Харків і Одесу навіть гіркіних з моторолами не знайшлось.
   
ну тоді треба якусь іншу версію, котра могла би примирити між собою наступні факти

1. під час нічного штурму Майдану вогнепальна зброя силовиками активно не застосовувалась, загиблі серед майданівців масово з'явились зранку, уже коли силовики почали відступати
2. початок відступу силовиків і перші загиблі серед них приблизно співпадають у часі і співпадають із прибуттям на Майдан свіжих майданівських сотень, зокрема, із Львова
3. більшість загиблих майданівців були із тих груп, які пішли слідом за відступаючими силовиками
Задвчей снайперов было раздраконить людей. Добиться ситуации, когда они обезумевшей толпой пойдут жечь кабмин, Раду и т.д
В это время в комсомолке вышел репортаж "протестующие сожгли Раду"

Разжигание гражданской войны - вот основная цель.

Дальше ввод русских миротворцев и взятие под контроль всей страны
   
та, власне, нічого не ясно

1. чому таємничі кацапи почали стріляти на ранок, коли прибули свіжі майданівці зі Львова, а не вночі, коли темно, плутанина і паніка
2. як кацапи непомітними лишились серед українських силовиків. Такі речі важко приховати, згідно плану весь периметр тримали українські силовики
якби пішли підозри, у беркутят би бунт піднявся, та і просто інформація би швидко витекла
3. яку роль у цьому грав Янукович. якщо він знав про кацапських кілерів, то чому в подальшому діяв на стільки хаотично. Якщо не знав, то як у нього під носом, поряд із тисячами задіяних силовиків можна було розмістити загін озброєних спецназівців іншої держави
4. Росія. якщо вони свідомо піднімали градус і хотіли повалення Януковича, то чому ж вони виявились не готові одразу захопити владу?  Куди ділись високопрофесійні кілери з Майдану і чому замість них на Донбасі опинились гопніки Гіркіна. А на Харків і Одесу навіть гіркіних з моторолами не знайшлось.

  1. Мета зрозуміла. Провокація.
  2. Чого це непомітними?  ;o  Думаєте, "Сємачок" там було мало?
  3. Янукович тупий, бо втік з Києва. Він не зрозумів - хто у Києві, того і влада. Про контроль над ситуацією навіть говорити не варто.
  4. Піднімали не "градус на повалення"(банда поршковичів їх і зараз влаштовує), а працювали на привід для вводу військ. Тому концентрація у Києві.
   
 

Останнє редагування: 16 листопада 2018 15:41:12 від Топа
   
Разжигание гражданской войны - вот основная цель.

Дальше ввод русских миротворцев и взятие под контроль всей страны
Близько до суті.
   
якщо шукали привід для вводу військ, то логічно було не майданівців і беркутят стріляти, а антимайданівців

наприклад, у Сімферополі на мітингу або в Донецьку на синячому мітингу бомбу рвонути. Злочин режиму, русскіх геноцидят і вперед.
Але в Криму все гладко минуло із мінімальним жертвами. В Донецьку різали проукраїнських.

теж не вплітається в канву.

та і для чого громадянська війна і війська, коли у Києві уже сидить Янукович, котрий гривою киває і згоден іти в ТС?
   
якщо шукали привід для вводу військ, то логічно було не майданівців і беркутят стріляти, а антимайданівців

наприклад, у Сімферополі на мітингу або в Донецьку на синячому мітингу бомбу рвонути. Злочин режиму, русскіх геноцидят і вперед.
Але в Криму все гладко минуло із мінімальним жертвами. В Донецьку різали проукраїнських.

теж не вплітається в канву.

та і для чого громадянська війна і війська, коли у Києві уже сидить Янукович, котрий гривою киває і згоден іти в ТС?
В своїх? ;o

  Ви погано обізнані в історії.
  На цьому безглузду суперечку з людиною, яка прагне вишукати провини патріотів у розстрілі Майдану припиняю.
  Перша моя реакція на Вашу позицію була інтуїтивно вірною.
   
та на здоров'я, але ж це логічно

бо вводити російські війська на захист євромайданівців це уже зовсім за гранню
   
та на здоров'я, але ж це логічно

бо вводити російські війська на захист євромайданівців це уже зовсім за гранню
  Хуцпа нівелює усі Ваші зусилля.
  Ви так довго "боролися" з синяками, що перетворилися на їх аналог.
  Ідіть до дохтура, бо доводити на патріотичному форумі, що майданівці самі влаштувала свій розстріл - це реальний діагноз.
   
В своїх? ;o

они для них такие же свои как моторолы и захарченки
   
они для них такие же свои как моторолы и захарченки
Для кацапів??? ;o

 Уважніше вичитуйте, будь ласка, бо ігноруєте(не розумієте) контекст.
   
звернути все на якісь невидимі духи, котрі постріляли людей і не лишили слідів, це найпростіший шлях похоронити справу

натомість є зброя, яку втопили в Дніпрі.
зброю цю видавали під розпис у журналі
є кулі, вийняті із тіл
є покази учасників
є дані про мобілки і розмови в периметрі
є план операції

все доступно для розслідування

Останнє редагування: 16 листопада 2018 16:22:30 від OldBoy
   
та, власне, нічого не ясно

1. чому таємничі кацапи почали стріляти на ранок, коли прибули свіжі майданівці зі Львова, а не вночі, коли темно, плутанина і паніка
2. як кацапи непомітними лишились серед українських силовиків. Такі речі важко приховати,

Поцікавтесь. Є достатньо фактів присутності саме московітів в рядах кримського беркуту які згодом навіть в Донбасі встигли повоювати


3. яку роль у цьому грав Янукович. якщо він знав про кацапських кілерів, то чому в подальшому діяв на стільки хаотично. Якщо не знав, то як у нього під носом, поряд із тисячами задіяних силовиків можна було розмістити загін озброєних спецназівців іншої держави.

Його просто використовували всліпу. І знати він все не повинен був. Це було не важко зробити беручи до уваги шо укр. спецслужби по суті були філіалами фсб очолювані відомо ким

4. Росія. якщо вони свідомо піднімали градус і хотіли повалення Януковича, то чому ж вони виявились не готові одразу захопити владу? 

Вони не хотіли повалення влади Янука. Навпаки. Але коли побачили що з Майданом не справитись ніяк, увімкнули сценарій кровавого хаосу і анархії, яка мала захлеснути Україну і привести її до розвалу. Звідси бездумні, з першої точки зору, розстріли по суті беззбройних майданівців.


Куди ділись високопрофесійні кілери з Майдану і чому замість них на Донбасі опинились гопніки Гіркіна.

Ви мабуть не звернули увагу, крім Гіркіна і кількох персонажів з автоматами для масовки, більшість таки була у масках. Те саме було і при перебігу подій в Донецьку біля ОДА і Луганську біля СБУ

А на Харків і Одесу навіть гіркіних з моторолами не знайшлось.

Ті хто влаштували провокацію з нападом на фанатів в Одесі в будівлі профсоюзу якраз не залишився для "оборони". Елементарно підставили звичайних людей під злість збуджених і злих фанатів і проукраїнських одеситів. Звичайна фсбшна продумана провокація.

Варто всім добре памятати і розуміти,  війна Московії з Україною має гібридний характер. І її Інформаційна складова має найголовніше значення.





Останнє редагування: 16 листопада 2018 17:07:33 від newyo
   
Обтективное расследование невозможно, пока организаторы "мирной ходы" 18 февраля занимают высокие должности.
Тот, кто хочет объективного расследования, должен привести к власти проигравшую на майдане сторону.
Вот они вам расследуют все очень быстро.
Как 19 января, так и 18 февраля градус противостояния поднимала именно атакующая сторона, никак не силовики, стоявшие  в  оцеплении. Ну или агенты кремля, внедрённые в руководство майдана.
Если бы 19 не пошли на Грушевского, а 18 - вверх по институтской, а мирно стояли на майдане, Овоч возможно до сих пор был президентом,  Крым и Донбасс был бы украинским, организаторы майдана в тюрьмах и  в бегах, Украина - в таможенном союзе, но и небесной сотни бы ее было, равно как и тысяч погибших в последующей войне.
Было ли все это напрасным?
Нет, в истории ничего не бывает напрасным.
И расстрел снайперами - это лишь одно из звеньев цепи событий, каждое из которых влекло за собой новые последствия.

   
Тот, кто хочет объективного расследования, должен привести к власти проигравшую на майдане сторону.
Ну от нарешті цей кацапський мерзотник  й логічно фіналізував свій набір лайна - "Верните Януковича, фашисты!" [KA]
   
Я говорю о том, что майдановцы тоже убивали из огнестрела, только и всего.
Нельзя называть майдан образца 18-20 февраля мирным и безоружным.

за 3-4 охотничьих карабина принесенных подпольно нельзя майдан называть  вооруженным переворотом

скорее провокацией

вооруженные перевороты делаются не так и выглядят не так, гуглите историю

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія