Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Почему собак в Америке не заводят, а “усыновляют”?

Проблема з головою ? співчуваю....я, може, й з'їла б тварину під час голодомору, але шютка у вас яка ну дууууже пласка.
і навіть не зрозумів чому люди на нього з негативом глянули. подумав, що через кота, а не через те, що грубо продавчині на позитив з її сторони відповів.
   
Я знаю, що в США кожного року вбивають 3-4 млн. собак....Але, якщо вже так сталося....краще вбити безболісним уколом, ніж прив'язувати дротом до дерева в лісі, або забивати ломом, як це робиться у нас...
   
Я знаю, що в США кожного року вбивають 3-4 млн. собак....Але, якщо вже так сталося....краще вбити безболісним уколом, ніж прив'язувати дротом до дерева в лісі, або забивати ломом, як це робиться у нас...
чи цуценят/котенят в в коробках викидати.
   
і навіть не зрозумів чому люди на нього з негативом глянули. подумав, що через кота, а не через те, що грубо продавчині на позитив з її сторони відповів.

У людини вади  особистості - збиті поняття добре-погане, відсутня емпатія - можна тільки поспівчувати.
   
чи цуценят/котенят в в коробках викидати.

Це жах...підбираємо в Миргороді ЧЕРЕЗ ДЕНЬ - вже немає сил ніяких....їх же треба вигодувати та роздати - жах просто.
Чим ці суки думають - не розумію. І ще так трогатєльно ставлять кришечку з водичкою в коробочку то недільних кошенят - повбивала б.... :X
   
А ще є сАбачкі після контузії, у яких порушена психіка. Але вони відчувають вихлоп, чим сигналізують новочкам про приход. Вони навіжені, іноді такі, що вже і спробували людятину. Їх іноді стріляють. Є коти, що носять записки апалчєнцєв з одних окопів в інші, через минні поля. Іноді з " хатабкою" на спині і струною в наших руках, бо там їх теж підгодовують. У них теж контузії і вони не тримають в собі гази в бліндажі.

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія