Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Поясніть по Новій Каховці і Херсону

Re: Поясніть по Новій Каховці і Херсону

да он единственный из всех кто у нас был, кто не сьебался бы в экзил

  :lol:
   
Re: Поясніть по Новій Каховці і Херсону

міг бути інший варіант, підрив мав відбутись дистанційно, через радіоканал, каци його вчасно для себе, заблокували, техніка для цього в них така є, тому може і зради ніякої не було, просто помилка в тактичному плануванні, що цього не передбачили...
   
Re: Поясніть по Новій Каховці і Херсону

міг бути інший варіант, підрив мав відбутись дистанційно, через радіоканал, каци його вчасно для себе, заблокували, техніка для цього в них така є, тому може і зради ніякої не було, просто помилка в тактичному плануванні, що цього не передбачили...

надумувати вмієш добре  :gigi:
   
Re: Поясніть по Новій Каховці і Херсону

міг бути інший варіант, підрив мав відбутись дистанційно, через радіоканал, каци його вчасно для себе, заблокували, техніка для цього в них така є, тому може і зради ніякої не було, просто помилка в тактичному плануванні, що цього не передбачили...
і ще 100500 різних версій які можуть відбутися на війні, в хаосі, нерозберисі, з наявністю "кротів".
хтось Хто мав натиснути на кнопку, загинув. Чи провід перебило снарядом. Чи...
   
Re: Поясніть по Новій Каховці і Херсону

надумувати вмієш добре  :gigi:

за найменший натяк на зраду тут банять швидше ніж фсб в ращі заарештовує коли виходиш з плакатом міру-мір, тому я так обережненько, щоб не нарватись  :laugh:
   
Re: Поясніть по Новій Каховці і Херсону

--
   
Re: Поясніть по Новій Каховці і Херсону

   
Re: Поясніть по Новій Каховці і Херсону

Цитувати
США пропонували бити тривогу, рити окопи та евакуювати людей із країни за рік до вторгнення. Я з цим не погоджуюся, тому що не варто створювати непотрібну паніку. Це вплинуло б на нашу фінансову ситуацію, бюджет та економіку. Тепер ми це чудово розуміємо. Тільки коли вторгнення почалося, ми зробили ці кроки. Зараз нам не вистачає щонайменше $5 млрд. у бюджеті. цей дефіцит виник у березні. Якби ми розпочали це за рік до, у нас більше не було б економіки.

Кожний українець хоче і Донбас, і Крим відбити. Я думаю, нам слід хоча б повернутися до ситуації 24 лютого, коли росіяни вторглися до нашої країни. Після цього ми можемо обговорювати відновлення нашої території лише дипломатичним шляхом.
   
Re: Поясніть по Новій Каховці і Херсону

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія