Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

в очах петра олексійовичапісля першого туруу СТРАХ через неминучість законної відповідальності

Ти в це віриш?

Як це собираєшся довести? Напідставі чого ?


Може в прокурори тебе запишемо? ОТ люксу пропонував, він щось не горить бути прокурором.

1. я атеїст
2. докази є. поки що не має слідчих  прокурорів і суддів.

але бєніни "ні обіцянок ні пробачень" промовисто каже - що петра чеекає Закон))))  (tu)
   
Для того щоб когось посадити - треба мати серйозні докази з якими йти в суд можна. Так ми прекрасно знаємо, що Свинарчуки крали - але те що представив Бігус - це ні разу не докази з якими йдуь в суд - їх перший ліпший адвокат розтроще в хлам. А якщо просто посадите хоч одного олігарха "просто що він олігарх" - забудьте про іноземні інвестиціі - сюди ніхто не прийде, бо туть саджають без доказів. Я не захищаю ні олігархів не корупціонерів - але, будь-ласка, дивіться на світ реально.
якщо за 5 років не посадили жодного топ-корупціонера, то явно проблема не в доказах.

навіть по тим кому були докази насіров, розенблат, продан - у них всьо ок. а алкаш далі розказуватиме про рибалку на велику рибу.
   
Питання - за що садити Порошенко?

За неуплату налогов и соучастие в схемах уклонения от налогов.
   
Запомните олигархи всегда договоряться
по одной простой причине
они все разом заинтересованы в сохранении феодально-олигархического строя в Украине

ні обіцянок ні пробачень. це було послання бєні петі . петю будуть пороть Законом. показово
   
ні обіцянок ні пробачень. це було послання бєні петі . петю будуть пороть Законом. показово
Только для того что бы он отдал как можно больше
   
Только для того что бы он отдал как можно больше
це теж покарання.
   
Только для того стоит проголосовать за Зе.чтобы был прецедент.когда воров в весьма особо больших количествах украденного и госпреступников наконец посадят и лишат награбленного и имущества.

Кто посадит?
   
це теж покарання.
Нет это называется перерасспределение собственности внутри олигархической системы
для меня нет разницы от того кто из них станет богаче а кто беднее
   
За неуплату налогов и соучастие в схемах уклонения от налогов.

Не докажут.
   
Не докажут.
якщо прокурором буде ЖЕКА то не докажуть.

професіонали все знайдуть, в світі вже давно офшори засвічені і публічні, то нашим правоохоронцям так було цікаво їх шукати....
   
Не докажут.

росзлабся. зя рядове українсво петю пороть не будуть.

петя будде демонстративно випоротий саме по державній зраді. і покривання терористів що розстрляли  небесну сотню.
   
за державну зраду. за покривання вбиввць небесної сотні - розстріл небеснної сотні був терактом - петро покриває терористів .
ну і питання по зраді петрогенералів що призвела до системних котлів 2014-2015.
мєлочовка - типу свинарчуків і вроттердамщиків, покривання традиційної української корупціонері всіх дерржінституцій петродержави - обобисто мене не цікавить . це було і до порошенка - щоправда не в таких масштабах

На рахунок котлів - то військові дії. Просто для порівняння - чому в 1941 році на Сталіна, ні Жукова, ні інших генералів не судили за котли? Я щось не пригадую. За котли на сході треба судити одного карлика з Кремля.
На рахунок небесної сотні - а хто вбивці на вашу думку, хто має сісти? І це Порошенко особисто має провести розслідування? Я щось в наших законах не пригадую цей пункт.
Все решта - нагадую вам - скільки там на Свинарчука знайшли - 10 млн. доларів. Вам нагадати масштаби корупції при Янику? Його Межигірья в рази дорожче. Ви забули як на підприємства приходили люжди Саши-стоматолога і "ввічливо" пропонували продати це підприємство за смішні гроші? Забули ? Тому, будь ласка, цникайте фраз на кшалт - "Порошенко розвинув небувалу корупцію" 
   
якщо прокурором буде ЖЕКА то не докажуть.

професіонали все знайдуть, в світі вже давно офшори засвічені і публічні, то нашим правоохоронцям так було цікаво їх шукати....

За 5 лет "чесной влады" никого не посадили, и за следующие 5 лет никого не посадят.
   
На рахунок котлів - то військові дії. Просто для порівняння - чому в 1941 році на Сталіна, ні Жукова, ні інших генералів не судили за котли? Я щось не пригадую. За котли на сході треба судити одного карлика з Кремля.
На рахунок небесної сотні - а хто вбивці на вашу думку, хто має сісти? І це Порошенко особисто має провести розслідування? Я щось в наших законах не пригадую цей пункт.
Все решта - нагадую вам - скільки там на Свинарчука знайшли - 10 млн. доларів. Вам нагадати масштаби корупції при Янику? Його Межигірья в рази дорожче. Ви забули як на підприємства приходили люжди Саши-стоматолога і "ввічливо" пропонували продати це підприємство за смішні гроші? Забули ? Тому, будь ласка, цникайте фраз на кшалт - "Порошенко розвинув небувалу корупцію" 

ні. системмні масові котли , з непокараними генералами = ЗРАДаа не лише генералів і й "головкома "
   
1. я атеїст
2. докази є. поки що не має слідчих  прокурорів і суддів.

але бєніни "ні обіцянок ні пробачень" промовисто каже - що петра чеекає Закон))))  (tu)

Докази приведіть будь ласка !!!!
   
якщо прокурором буде ЖЕКА то не докажуть.

професіонали все знайдуть, в світі вже давно офшори засвічені і публічні, то нашим правоохоронцям так було цікаво їх шукати....

Что говорить если даже Овоща и его команду толком не наказали и запад поснимал аресты с их имущества из-за отсутствия доказательств
   
Докази приведіть будь ласка !!!!

що вже срешся пидротику. чекай. вже не довго))))
а поки що для розминик - твоя версія чому остий рік петрокорупціонерія покриває вбивць небенсої сотні ?
   
ні. системмні масові котли , з непокараними генералами = ЗРАДаа не лише генералів і й "головкома "

Які "системні"? Згадайте 2014 рік - ніхто не вірив, що хуйло таки введе віська.  Це і стало причиною котлів - саме цей обман. Після 2014 року вже котлів не було. І армія зуміла зупинити наступ. Тепер це все може бути похєрене одною людиною і все.
   
За 5 лет "чесной влады" никого не посадили, и за следующие 5 лет никого не посадят.
у нас кожний журналіст розслідувач знає де чий офшор, ці реєстри давно в світі відкриті.

але якщо укросуддя починає вимагати переклад e-mail, і і прочу дічь то значить так хотіли шукати

   
що вже срешся пидротику. чекай. вже не довго))))
а поки що для розминик - твоя версія чому остий рік петрокорупціонерія покриває вбивць небенсої сотні ?

Хто вбивці?
   
"Правосудие" для Кононенко: суд потребовал перевода e-mail-адреса на украинский

http://ua1.com.ua/rus/politics/pravosudie-dlya-kononenko-sud-potreboval-perevoda-e-mail-adresa-na-ukrainskiy-35305.html

 :facepalm:
   
Хто вбивці?

ну у ппетра і його сбу і гпу було 5 років щоб відповісти на це питання.
   
Пройдет немного времени Зеля с Беней заведут в раду большую фракцию
плюс заведут несколько колонн марионеток типа Смешка
и начнут так же царствовать как и Педрило ( часть схем при этом Педрило отдаст Бене )
а знаете почему
потому что никто из окружения зели не говорит про демонтаж существующей системы
ну улучшат может быть работу судовой гилки
ну воровать меньше станут
ну вот и все
Местные прихильники певної політсили станут по сути своей прихильники певної політсили ( такими же гнилыми отмазчиками )
и по новой начнут песню про счастливое будущее

Останнє редагування: 6 квітня 2019 11:19:54 від vadym
   
оскільки вони не відповіли то - відповідно ККУ - покривання вбиць є співучасть. а вбивство небесної сотні було терактом - отже порошенко і йо покривають тероисті - співучатсь у тероризмі

і. вішенка на тортік рошен -- ростріл небенсої сотні відбувсся в день вторгнення кацапів  в крим. і чому б то петру і його банді покривати вбивць небесної сотні?
   
у нас кожний журналіст розслідувач знає де чий офшор, ці реєстри давно в світі відкриті.

але якщо укросуддя починає вимагати переклад e-mail, і і прочу дічь то значить так хотіли шукати

Офшори - не є порушенням закону. Це законний спосіб уникнути податків. За це не саджають. НІде в світі. Прийнамі в нас немає закону, за яким би навіть теоретично можна було б притягнути до відповідальності за офшор.
Народ - я ще раз наголошую - не вкладайте в Зеленського СВОЇ мрії. Він ЗЕЛЕНСЬКИЙ, а не Голобородько. Він не буде на роботу їхати велосипедом. Він не буде зарплату вчителям по 4000 баксів платити. Він буде .......... - а от фіг його зна, що він буде, бо він мовчить і це лякає. 
   
іпать питра законом будуть не за  звичайнее українство .
   
саджати має прокурор. і це єдине в мене питання залишилось, хто буде прокурором.

Умовний Сакварелідзе\Рябошапка\Шабунька - додавлять кнуряче гніздо, і витрусять все що вони туди назносили.

Умовний Жека Кошовий це буде Луценко№2.

чекаємо коли він представить команду, гадаю ще пару днів.

Не буде ніякого представлення команди. НЕ буде взагалі нічого - ні дебатів, ні нормальних пресс-конференцій. Коломойський вибрав єдиний вірний шлях - Володимир має мовчати. Кожний раз коли він відкриває рот - це викликає сміх (і пофіг, чи він на сцені, чи говорить про економіку (6% ФОП - це було взагалі)). І мене це мовчання напрягає. Повірте - я не підтримую Порошенка, але - як мінімум я розумію, що ми будемо мати, коли він буде далі президентом. Але я взагалі не розумію, що буде далі коли прийде Зеленський. І от це мене лякає.
   
Офшори - не є порушенням закону. Це законний спосіб уникнути податків. За це не саджають. НІде в світі. Прийнамі в нас немає закону, за яким би навіть теоретично можна було б притягнути до відповідальності за офшор.
Народ - я ще раз наголошую - не вкладайте в Зеленського СВОЇ мрії. Він ЗЕЛЕНСЬКИЙ, а не Голобородько. Він не буде на роботу їхати велосипедом. Він не буде зарплату вчителям по 4000 баксів платити. Він буде .......... - а от фіг його зна, що він буде, бо він мовчить і це лякає. 
до чого тут податки? ви ж кажете: "які докази що свинарчук крав? тож з якоюсь кіпрської фірмою договір, а не свинарчуком"

я вам відповідаю що це канає при петдровій судовій системі, але ніде в світі офшори не є "чік чірік я в домікє". всі про всіх знають з ким вони афільовані і навіть законодавство вимагає це декларувати.
   
По сабжу.

Постійно згадую слова хуйло про загнаного в куток щура.
   
іпать питра законом будуть не за  звичайнее українство .
Нічого не буде  :-)o
   
в очах петра олексійовичапісля першого туруу СТРАХ через  неминучість законної відповідальності
за 5 років покривання вбивць небесної сотні,  корупції , зради, мародерства,

хочеться вірити що для цього є підстави... маю на увазі підстави вірити в те що в україні зявиться незаангажований антикорупційни суд... то що підстав для притягнення петра знайдеться чимало сумнівів не викликає
   
хочеться вірити що для цього є підстави... маю на увазі підстави вірити в те що в україні зявиться незаангажований антикорупційни суд... то що підстав для притягнення петра знайдеться чимало сумнівів не викликає

задля торжествєнної поркі Поркі - з.явиться))))
   
до чого тут податки? ви ж кажете: "які докази що свинарчук крав? тож з якоюсь кіпрської фірмою договір, а не свинарчуком"

я вам відповідаю що це канає при петдровій судовій системі, але ніде в світі офшори не є "чік чірік я в домікє". всі про всіх знають з ким вони афільовані і навіть законодавство вимагає це декларувати.

Я ж не кажу, що це офшори це круто. Це звичайно проблема, яку треба вирішувати. Але я веду до того, що в нас немає закону, за яким ти можеш притягнути до відповідальності людину з офшором. Навіть після скандалу з панамськими документами (коли виявилось, що майже всі європейські політики там повязані) - то нікого не садили. Було пару відставок (і то добровільних) і все. Це не кримінал - це просто реальний законний спосіб відійти від податків. Для того, щоб посадити таку людину - треба шукати щось інше і за це брати.
   
Запомните олигархи всегда договоряться
по одной простой причине
они все разом заинтересованы в сохранении феодально-олигархического строя в Украине

так. олігарх зацікавлені в збереженні статус кво бантустанства України. але олігархи не зацікавленні в олігарстві петра олексійовича -- і нас жде демонстративна торжєствєнна порка Поркі Законом.

друзям всьо врагу Закон. все по ллогіці сьогодення україсннького суспільства )))

петя вже в курсі і саме то читається в його очах)))
   
Питання - за що садити Порошенко?

тут тобі документів ніхто не викладе.. це завдання для слідчих... але чи тут хтось гадає, що свинарчуки крали без інформування петра.. чи кононенко отримував кошти від суркісів без обізнаності чи прямого інтересу петра... чи діамантових відпустили бо вони не винні, і почали переслідувати тих хто їх заарештував.
по котлах там має бути окреме розслідування... як і по всій судовій системі.... багато цікавого відкриється щодо того хто і іякі вказівки давав суддям
чи саакашвілі чи шустера переслідували того що хотіли принципово виконати закон...

поки тільки можна сподіватися що слідчі встновять де був склад злочину передбаченого ККУ в діях петра і його шобли
   
за державну зраду. за покривання вбиввць небесної сотні - розстріл небеснної сотні був терактом - петро покриває терористів .
ну і питання по зраді петрогенералів що призвела до системних котлів 2014-2015.
мєлочовка - типу свинарчуків і вроттердамщиків, покривання традиційної української корупціонері всіх дерржінституцій петродержави - обобисто мене не цікавить . це було і до порошенка - щоправда не в таких масштабах

а мене якраз найбільше цікавить блокуванням педрою створення незалежної судової гілки... бо він її боїться..
по котлах має розслідуватися чи це був умисел чи непрофесійність.. те що він потім покривав лояльних собі генералів - це знову повертаємось до питання судової системи
торгівля справа в проркуратурі та подібна діяльність СБУ - це знову таки допитання судової системи повертаємось
   
1. я атеїст
2. докази є. поки що не має слідчих  прокурорів і суддів.

але бєніни "ні обіцянок ні пробачень" промовисто каже - що петра чеекає Закон))))  (tu)
:laugh:  це власне те, що він давай іншим: "ворогам закон, друзям покровительство"
   
по котлах має розслідуватися чи це був умисел чи непрофесійність.. те що він потім покривав лояльних собі генералів - це знову повертаємось до питання судової системи

забудь про це назавжди.
це тільки в сталіна карали за поразки, та й то - інших, хоча, за твоєю логікою, його треба було розстріляти ще 22 червня 1941 року))
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія