Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

в очах петра олексійовичапісля першого туруу СТРАХ через неминучість законної відповідальності

в очах петра олексійовичапісля першого туруу СТРАХ через  неминучість законної відповідальності
за 5 років покривання вбивць небесної сотні,  корупції , зради, мародерства,

   
Да, не смешите вы, договорятся эти иуды, у холопов-гоев будут лбы трещать.
   
Чесно кажучи які справи і якого дива відповідальність?
   
Да, не смешите вы, договорятся эти иуды, у холопов-гоев будут лбы трещать.

ти будеш здивований)))
   
в очах петра олексійовичапісля першого туруу СТРАХ через  неминучість законної відповідальності
за 5 років покривання вбивць небесної сотні,  корупції , зради, мародерства,

Яка відповідальність? Невже є ще наївні, які вірять в ці казочки?ї
   
Чесно кажучи які справи і якого дива відповідальність?


1. покривання вбивць небесної сотні
2. покривання зрадників-генералів винуватців системних котлів 2014-2015
   
Яка відповідальність? Невже є ще наївні, які вірять в ці казочки?ї

ти вважаєш ммене наївним? )))
беня не пробачає))))

   
Нажаль нема в нас "неминучісті законної відповідальності". Страх за майно та гроші, його та партнерів. Якби б були реальні кроки в бік ЕС та НАТО а не імітація, цього Петру не потрібно було б боятися.
   
на жаль, ніякої гарантовано неминучої відповідальності поки немає

є тільки шанс що не відкупиться
   
Да, не смешите вы, договорятся эти иуды, у холопов-гоев будут лбы трещать.
Погоджуюся.
   
на жаль, ніякої гарантовано неминучої відповідальності поки немає

є тільки шанс що не відкупиться

)))))
   
Только для того стоит проголосовать за Зе.чтобы был прецедент.когда воров в весьма особо больших количествах украденного и госпреступников наконец посадят и лишат награбленного и имущества.
   
Порох несе виключно політичну відповідальність, як і кожен політик.
Так що боятися йому нічого, не треба малювати пекельних картинок.
   
ЗЕ ж сказав що ніяку безпеку кнурячої сім*ї не гарантуватиме... не обіцянок не пробачень.
   
Только для того стоит проголосовать за Зе.чтобы был прецедент.когда воров в весьма особо больших количествах украденного и госпреступников наконец посадят и лишат награбленного и имущества.
так начните с коломойского!
Его дела в судах Британии, Штатов У,краины....имущество уже арестовано
Доводите до логического конца- конфискации
Правдолюбы гребаные
   
Только для того стоит проголосовать за Зе.чтобы был прецедент.когда воров в весьма особо больших количествах украденного и госпреступников наконец посадят и лишат награбленного и имущества.

так))) але з 22 квітня я критик зеленського))))))
   
прихильники певної політсили так хотели новых лиц в политике, но когда они появились, обосрались :weep:
   
ЗЕ ж сказав що ніяку безпеку кнурячої сім*ї не гарантуватиме... не обіцянок не пробачень.
Це теж "обіцянка"   :-)o
   
Порох несе виключно політичну відповідальність, як і кожен політик.
Так що боятися йому нічого, не треба малювати пекельних картинок.

за державнну зраду ніякої політичної відповідальності))) :weep:
виключно кримінальна  (tu)  :laugh:
   
в очах петра олексійовичапісля першого туруу СТРАХ через  неминучість законної відповідальності
за 5 років покривання вбивць небесної сотні,  корупції , зради, мародерства,

 :weep:
Довбень
   
ЗЕ ж сказав що ніяку безпеку кнурячої сім*ї не гарантуватиме... не обіцянок не пробачень.
дай Боже мелкому аферисту свою шкурку сохранить
Как всегда в маскве
   
:weep:
Довбень

довбень це твій колєгга лірник)) і ти  з ним ))))
   
так))) але з 22 квітня я критик зеленського))))))
И я тоже!! :D
   
в очах петра олексійовичапісля першого туруу СТРАХ через  неминучість законної відповідальності
за 5 років покривання вбивць небесної сотні,  корупції , зради, мародерства,
Бомж, котрий строчить на ФУПі за копійки,
"размышляєт" про чиюсь відповідальність?
Комп'ютер точно вкрав. Бо не мав за що купити.
   
ЗЕ ж сказав що ніяку безпеку кнурячої сім*ї не гарантуватиме... не обіцянок не пробачень.

Він взагалі нічого не казав. Мене дивує - а чому ви думаєте, що Володимир Олександрович буде когось саджати? І мене цікавить - за що можна посадити Петра Олексійовича - будь ласка докази в студію з якими можна йти в суд. Навіть по Свинарчукам немає таких доказів що Порошенко брав участь в оборудках.
І взагалі - шановні прихильники Володимира Зеленського - перестаньте вкладати в нього свої власні надії та мрії. Він не обіцяв розмитнювати бляхи, він не обіцяв йти в Росію - він нічого не казв і не обіцяв. Потім, будь ласка, не розчаровуйтесь - вам нічого обіцяного не було.
   
Якщо клоун не задовольнить суспільний запит на посадки, піде нах ще раніше за Кнура.
   
И я тоже!! :D

прікінь. ми проти люкстенебріса)))) люкстенебріс буде владоботом  :laugh:
   
Только для того стоит проголосовать за Зе.чтобы был прецедент.когда воров в весьма особо больших количествах украденного и госпреступников наконец посадят и лишат награбленного и имущества.

Питання - за що садити Порошенко?
   
Він взагалі нічого не казав. Мене дивує - а чому ви думаєте, що Володимир Олександрович буде когось саджати? І мене цікавить - за що можна посадити Петра Олексійовича - будь ласка докази в студію з якими можна йти в суд. Навіть по Свинарчукам немає таких доказів що Порошенко брав участь в оборудках.
І взагалі - шановні прихильники Володимира Зеленського - перестаньте вкладати в нього свої власні надії та мрії. Він не обіцяв розмитнювати бляхи, він не обіцяв йти в Росію - він нічого не казв і не обіцяв. Потім, будь ласка, не розчаровуйтесь - вам нічого обіцяного не було.

почекай трошки))))) є прямі докази. просто поки що немає суду.))))

думаєш чому у петра олексійовича в очах читаєтьсся "дуже какать хочтеься зі страху"))
   
Він взагалі нічого не казав. Мене дивує - а чому ви думаєте, що Володимир Олександрович буде когось саджати? І мене цікавить - за що можна посадити Петра Олексійовича - будь ласка докази в студію з якими можна йти в суд. Навіть по Свинарчукам немає таких доказів що Порошенко брав участь в оборудках.
І взагалі - шановні прихильники Володимира Зеленського - перестаньте вкладати в нього свої власні надії та мрії. Він не обіцяв розмитнювати бляхи, він не обіцяв йти в Росію - він нічого не казв і не обіцяв. Потім, будь ласка, не розчаровуйтесь - вам нічого обіцяного не було.
саджати має прокурор. і це єдине в мене питання залишилось, хто буде прокурором.

Умовний Сакварелідзе\Рябошапка\Шабунька - додавлять кнуряче гніздо, і витрусять все що вони туди назносили.

Умовний Жека Кошовий це буде Луценко№2.

чекаємо коли він представить команду, гадаю ще пару днів.
   
Порох несе виключно політичну відповідальність, як і кожен політик.
Так що боятися йому нічого, не треба малювати пекельних картинок.


ну от як Крючкова привезуть і він почне покази давати, то і подивимось чи то політична справа  :laugh:
   
Педрило поступит так же как и поступили рыги
когда откупались от новой честной власти
Беня не страдает особой порядочночтью
просто бля Педрилы цена будет занадто большой
   
Порошенка не знаю


А ось мені цікаво як Турчинов з парубієм виправдовуватися будуть.
І що кошулинський скаже
   
1. покривання вбивць небесної сотні
2. покривання зрадників-генералів винуватців системних котлів 2014-2015
Ти в це віриш?

Як це собираєшся довести? Напідставі чого ?


Може в прокурори тебе запишемо? ОТ люксу пропонував, він щось не горить бути прокурором.
   
Бомж, котрий строчить на ФУПі за копійки,
"размышляєт" про чиюсь відповідальність?
Комп'ютер точно вкрав. Бо не мав за що купити.
Землевладелец-латифундист будуй будку и не гавкай :weep:
   
Порошенка не знаю


А ось мені цікаво як Турчинов з парубієм виправдовуватися будуть.
І що кошулинський скаже
А при чем здесь Кошулинский
   
Питання - за що садити Порошенко?

за державну зраду. за покривання вбиввць небесної сотні - розстріл небеснної сотні був терактом - петро покриває терористів .
ну і питання по зраді петрогенералів що призвела до системних котлів 2014-2015.
мєлочовка - типу свинарчуків і вроттердамщиків, покривання традиційної української корупціонері всіх дерржінституцій петродержави - обобисто мене не цікавить . це було і до порошенка - щоправда не в таких масштабах
   
Якщо клоун не задовольнить суспільний запит на посадки, піде нах ще раніше за Кнура.

Для того щоб когось посадити - треба мати серйозні докази з якими йти в суд можна. Так ми прекрасно знаємо, що Свинарчуки крали - але те що представив Бігус - це ні разу не докази з якими йдуь в суд - їх перший ліпший адвокат розтроще в хлам. А якщо просто посадите хоч одного олігарха "просто що він олігарх" - забудьте про іноземні інвестиціі - сюди ніхто не прийде, бо туть саджають без доказів. Я не захищаю ні олігархів не корупціонерів - але, будь-ласка, дивіться на світ реально.
   
Запомните олигархи всегда договоряться
по одной простой причине
они все разом заинтересованы в сохранении феодально-олигархического строя в Украине
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія