Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

Це просто відмовка
та да.. ургентне направлення або швидка то дуже просто....
   
І ніхто не написав - я сука, життя прожив, все в цьому житті побачив, хлопці мене в ЗСУ не беруть, пацанята гинуть які ще дівчину по нормальному не кохали, як б***ь наібати цю срану медицину і попасти на фронт.
 Розумію що страшно. Так хоч не пишіть((, не позортес

А з якого віку починається "я життя прожив"?
Може є якісь "помякшуючі обставини", ну там діти неповновнолітні ( правда тільки двоє, а не троє) чи ще щось?
П.С. в нас черговий АНАЛітик накльовується?
   
А буде лише геморой для неї і тих хто отримає таке "щастя" у підрозділі
А ще вона замість самоутримування (або й податків) буде висіти на шиї держави. Але, звісно, мова про реально хворих, а не хитрозроблених )) У нас зараз армія великих чисел. Мобілізовано понад мільйон. Але якщо вести статистику по категоріях виявиться, що більшість з них - тилові обмежено придатні, яких вже дівати нікуди.
   
А ще вона замість самоутримування (або й податків) буде висіти на шиї держави. Але, звісно, мова про реально хворих, а не хитрозроблених )) У нас зараз армія великих чисел. Мобілізовано понад мільйон. Але якщо вести статистику по категоріях виявиться, що більшисть з них - тилові обмежено придатні, яких вже дівати нікуди.

Якщо вести статистику там ще купа психологів гендерних, прес секретарів, співаків ротом, водіїв оркестрів і т.д.
   
Наприклад, про придатність - визначається індивідуально.
Яка тоді інвалідність? Це переважно стаття в) - дуже далеко від виключення з обліку
   
Доречі щодо нового закону. Хто в курсі про такий момент. Якщо людина стоїть на обліку і наприклад в 2024 році пройшла чергове ВЛК та отримала відстрочку ну наприклад на 6 місяців то що з 17 травня по новій? Чи після пів року як вказано коли планово з'явитися? Бо щось не зовсім зрозуміло цей момент
   
Чи після пів року
здається 9 місяців на те дається
   
Яка тоді інвалідність? Це переважно стаття в) - дуже далеко від виключення з обліку
Інвалідність, навіть третя група мабуть скоріше ближче до б) якщо по старих статтях
   
здається 9 місяців на те дається

Як? Хіба не 60 діб?
   
то на звірку
Я вже заплутався в тій всій фігні. Хіба не так-
усі призовники, військовозобов’язані та резервісти через 60 днів з дня набрання чинності Законом мають з’явитися до ТЦК, у ЦНАП або скористатися електронним кабінетом і пройти звірку персональних даних з обліковими даними ТЦК;
   
Є таке. Куди не кинь там клин. Щодо документів так, згідний. Все на основі виписки відбувається,і доречі те саме МСЕК. От як чисто теоретично МСЕК навіть якщо припустимо він чесний))) навіть смішно стало) хоче перевірити чи інвалід не фейковий. МСЕК сам ніяких обстежень не проводить. Як отримують групу . Має бути все просто,людина лежить у лікарні,є покази,після виставлення діагнозу і лікування проходить лкк. Яке вже по суті направляє на МСЕК. А МСЕК просто аналізує документи, виписки і т д та виносить рішення.
Ясно що це все спрощено,для розуміння тим хто не стикався. Тепер питання. Як МСЕК має дійти до істини якщо виписки всі є і там все порішали. Все це муторна і непроста куйня з офігенними корупційними ризиками. Таким чином можна хіба тих виявити хто купив групу без всяких виписок, обстежень і стац лікування. Я не думаю що таким навіть 5% . Бо це тупо і так ніхто не працює
Та ну, хіба не буває чесних МСЕКів? Якщо у людини відповідний діагноз і пройдене лікування, і є вторинні ускладнення. Наприклад, після лікування раку розвивається лімфостаз, все видно безпосередньо, або ампутації там чи відсутність органів. МСЕК в будь-якому разі дасть групу без корупції, принаймні, таке в Києві..
   
Чекаємо підзаконних актів з роз'ясненнями.
   
Та ну, хіба не буває чесних МСЕКів? Якщо у людини відповідний діагноз і пройдене лікування, і є вторинні ускладнення. Наприклад, після лікування раку розвивається лімфостаз, все видно безпосередньо, або ампутації там чи відсутність органів. МСЕК в будь-якому разі дасть групу без корупції, принаймні, таке в Києві..

Та якщо явно то так дадуть. Але знову ж є нюанси, наприклад там де можна і другу дадуть третю. Це ясно що не стосуються без рук і ніг
   
Та якщо явно то так дадуть. Але знову ж є нюанси, наприклад там де можна і другу дадуть третю. Це ясно що не стосуються без рук і ніг

Без грошей не дадуть. Там зараз повний пісос і покос за кожен пчих
   
І ніхто не написав - я сука, життя прожив, все в цьому житті побачив, хлопці мене в ЗСУ не беруть, пацанята гинуть які ще дівчину по нормальному не кохали, як б***ь наібати цю срану медицину і попасти на фронт.
 Розумію що страшно. Так хоч не пишіть((, не позортес

розумію гнів.
у мене теж був гнів на початку повномаштабки, коли приходиш у "білий дім" і кажеш - хочу бути корисним, до кого звертатись і що робити.
а перше що тобі кажуть - іди до такого-то на подвал (і не розуміють, як це звучить для того, хто був у 2014 році до травня у Донецьку).
і ти ідеш "на подвал", а там перше, що питають - чи є авто та своя зброя. а потім вписують на білому листочку данні і кажуть - ми вам передзвонимо.
досі чекаю дзвінка.
   
Без грошей не дадуть. Там зараз повний пісос і покос за кожен пчих

Я зараз не знаю,все змінюється миттєво. Так було до війни
   
розумію гнів.
у мене теж був гнів на початку повномаштабки, коли приходиш у "білий дім" і кажеш - хочу бути корисним, до кого звертатись і що робити.
а перше що тобі кажуть - іди до такого-то на подвал (і не розуміють, як це звучить для того, хто був у 2014 році до травня у Донецьку).
і ти ідеш "на подвал", а там перше, що питають - чи є авто та своя зброя. а потім вписують на білому листочку данні і кажуть - ми вам передзвонимо.
досі чекаю дзвінка.
От читаю я і розумію, що мабуть я таки дебіл. Поїхав на Іподром, постояв день в черзі, отримав автомат і уже 2 роки вйобую. Як і ще тисячі таких же дебілів. А міг би досі дзвінка чекати.  :gigi:
   
Я зараз не знаю,все змінюється миттєво. Так було до війни

Зараз так - якщо ти чоловік 18-60 і за наявних показань для оформлення 3групи прайс складає 3-5 кілобаксів. Нема бабла - нема групи.
   
І ніхто не написав - я сука, життя прожив, все в цьому житті побачив, хлопці мене в ЗСУ не беруть, пацанята гинуть які ще дівчину по нормальному не кохали, як б***ь наібати цю срану медицину і попасти на фронт.
 Розумію що страшно. Так хоч не пишіть((, не позортес
Бо такі не пишуть а ідуть і мобілізуються. В мене знайомий, 53р, не служив, алкаш, мати інвалід (незряча) він в неї єдиний родич, замінений суглоб, купа болячок. Вирішив змінити життя, в січні мобілізувався.
   
От читаю я і розумію, що мабуть я таки дебіл. Поїхав на Іподром, постояв день в черзі, отримав автомат і уже 2 роки вйобую. Як і ще тисячі таких же дебілів. А міг би досі дзвінка чекати.  :gigi:
Ти це я. Бажаю міцного!
   
:facepalm1:

https://t.me/batalionmonako/21766

Оце дoвбoйoби, усим дoвбoйoбам дoвбoйoби!
А потім будуть здивовані, шо до та після бусіку доблячіх люлей отримали, та ВЛК за 2 хвилини пройшли.
   
Незамінних замінять

Чоловіків замінять жінки: на Миколаївщині запустили курси для трактористок
На Миколаївщині протягом наступних півроку вісім жінок опанують навички затребуваної професії тракториста з перспективою працевлаштування.

Про це повідомляє відділ комунікацій ПРООН.

Навчальну програму для групи жінок, які прагнуть здобути професію тракториста-машиніста сільськогосподарськ ого виробництва, організувала за фінансової підтримки уряду Данії Програма розвитку ООН (UNDP) в Україні.

«Цей курс виник у відповідь на запит місцевих працедавців. Наразі великий попит на трактористів, але підготовлених кадрів не вистачає, оскільки багато працівників сільського господарства стали на захист держави. Тому у партнерстві з урядом Данії UNDP запустила програму навчання для жінок, які бажають стати трактористками. Ця ініціатива об'єднала зацікавлених роботодавців та викладачів закладів професійної (професійно-технічної) освіти», - йдеться у прес-релізі.

Усі вісім слухачок програми родом із Снігурівки та попередньо пройшли співбесіду з майбутнім роботодавцем — ТОВ «АГРОФ'ЮЖН», на території якої проходитиме практична частина навчання. Після завершення шестимісячного курсу учасниці отримають відповідний сертифікат та посвідчення водія категорії А1.

   
Оце дoвбoйoби, усим дoвбoйoбам дoвбoйoби!
А потім будуть здивовані, шо до та після бусіку доблячіх люлей отримали, та ВЛК за 2 хвилини пройшли.

Ті хто таке клеять точно знають що не будуть мобілізовані. Ухилянти якраз які не мають папірця сидять тихенько як миші.
   
Ті хто таке клеять точно знають що не будуть мобілізовані. Ухилянти якраз які не мають папірця сидять тихенько як миші.

Мабуть просто дoвбoйoби, в нас чимало таких агресивних дoвбoйoбів, які полюбляють провокувати, вважаючи, що нічого ім не буде.
   
І ніхто не написав - я сука, життя прожив, все в цьому житті побачив, хлопці мене в ЗСУ не беруть, пацанята гинуть які ще дівчину по нормальному не кохали, як б***ь наібати цю срану медицину і попасти на фронт.
 Розумію що страшно. Так хоч не пишіть((, не позортес
Ось така іронія, хто хоче на фронт того не пускають, а потім ті всі розповіді, що людей не вистачає
   
Незамінних замінять

Чоловіків замінять жінки: на Миколаївщині запустили курси для трактористок
На Миколаївщині протягом наступних півроку вісім жінок опанують навички затребуваної професії тракториста з перспективою працевлаштування.

Про це повідомляє відділ комунікацій ПРООН.

Навчальну програму для групи жінок, які прагнуть здобути професію тракториста-машиніста сільськогосподарськ ого виробництва, організувала за фінансової підтримки уряду Данії Програма розвитку ООН (UNDP) в Україні.

«Цей курс виник у відповідь на запит місцевих працедавців. Наразі великий попит на трактористів, але підготовлених кадрів не вистачає, оскільки багато працівників сільського господарства стали на захист держави. Тому у партнерстві з урядом Данії UNDP запустила програму навчання для жінок, які бажають стати трактористками. Ця ініціатива об'єднала зацікавлених роботодавців та викладачів закладів професійної (професійно-технічної) освіти», - йдеться у прес-релізі.

Усі вісім слухачок програми родом із Снігурівки та попередньо пройшли співбесіду з майбутнім роботодавцем — ТОВ «АГРОФ'ЮЖН», на території якої проходитиме практична частина навчання. Після завершення шестимісячного курсу учасниці отримають відповідний сертифікат та посвідчення водія категорії А1.

Показати зображення...

В центрі - Паша Ангєліна  (tu)
   
Ну слухай якщо людина реально хвора,за 50 з купою болячок то ніяк вона нікого там не замінить. А буде лише геморой для неї і тих хто отримає таке "щастя" у підрозділі
Проте з молодшими чомусь так проходить, у яких здоровя буває не краще
   
Нічого смішного в цьому немає - кацапи переграють в пропаганду - вони хочуть показати що ніхто не хоче воювати...
   
В центрі - Паша Ангєліна  (tu)
Знатна трактористочка, всі на трактор !
   
Елітне краківське ТРО обурене, що люди хизуються ухилянтством [ua]
   
Елітне краківське ТРО обурене, що люди хизуються ухилянтством [ua]

Не потрапив до еліти? Заздриш? Бува...
   
А якщо щодня перевіряєш вакансії в ЗСУ, то штраф знизять? :S
   
Не потрапив до еліти? Заздриш? Бува...
   
А якщо щодня перевіряєш вакансії в ЗСУ, то штраф знизять? :S

А докази є? Скоріше всього ні. Так що не проканає...
   
Навіть якщо є відстрочка: після уточнення даних у ТЦК на ВЛК відправлятимуть обов'язково.
Інформація про придатність до військової служби, яку визначає ВЛК, є одним з пунктів військово-облікових даних

Після набрання чинності нового закону про мобілізацію (18 травня) військовозобов’язані громадяни повинні прибути до ТЦК для уточнення своїх даних. Після цього вони однозначно будуть направлені на ВЛК, навіть якщо їм надають відстрочку.
Про це "Телеграфу" розповів речник Полтавського обласного ТЦК та СП майор Роман Істомін в інтерв’ю "Не забудьте ці документи: що треба взяти в ТЦК для отримання броні та відстрочки".

Він пояснив, що інформація про придатність до військової служби, яку визначає ВЛК, є одним із пунктів військово-облікових даних.
"Тому не потрібно цього боятися чи звинувачувати ТЦК у незаконності такого направлення", — зазначив він.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, які обов’язки з’являться у військовозобов’язаних наприкінці травня. Новий закон про мобілізацію зокрема говорить про те, що українці мають надавати ЗСУ своє майно, а також носити із собою завжди військово-облікові документи.
   

Цю тему переглядають:

Phoenix_999, Alex677, ProstoMax, sv і 30 гостей
 
Повна версія