Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мені здаеться що це будє помилкою

Re: Мені здаеться що це будє помилкою
TC

Та шо ты звиздишь... По свидетельствам о рождении въезжали... И до сих пор паспорта не сделали некоторые. Я без паспорта 10 лет жил и через год, похоже, опять буду.... И не жмёт...

Як воно там у бомжиків, я не знаю. Та не про них пишу.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Ковбаса з кенгурятника, я так зрозумів, фізично воювати не може  :facepalm1:


В ДБА дуже погано зі здоровʼям, так що ви даремно те написали.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Це один в один мій сентимент. Зробили половинчатий закон, прибрали більшість примусових заходів, не додали ніяких стимулів для проходження служби і при тому зробили його «справедливим» для тих, хто вже за кордоном і кого залучити до війска немає ніяких ні практичних ні законних засобів у закордонних юрисдикціях щоб тільки зробити срач з мінусовим загальним підсумком. 
this
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

https://mfa.gov.ua/consul/forua/q-shchodo-timchasovih-obmezhen-u-prijnyatti-novih-zayav-na-nadannya-konsulskih-poslug
3. Якщо людина вже подала заяву до 23 квітня, чи означає це, що вона тепер не отримає послуги?

Ні, не означає. Важливо зазначити, що всі заяви про надання консульських послуг, подані до зазначеної дати, буде розглянуто та опрацьовано консульськими установами в повному обсязі, у тому числі подані до 23.04.2024 заяви на оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Як воно там у бомжиків, я не знаю. Та не про них пишу.

 :lol:

Кагбэ даже землевладелец.... И паспорт на то не нужен был.... :D
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Ну тепер не вигорять - паспорту нема)
Ну все, най ідуть під білоруський кордон, щоби ні один мішок зерна з кацапії не пройшов.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

В ДБА дуже погано зі здоровʼям, так що ви даремно те написали.
Ну так його шанс на окоп нульовий)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Ну все, най ідуть під білоруський кордон, щоби ні один мішок зерна з кацапії не пройшов.
Ніколи - всі гроші потратили на поїздку до Варшави)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Хтось приїхав. Здебільшого ті, хто вже були за кордоном на початок війни, чи виїхали у перші години. Але паспорти та довіреності закрили для всіх. Я не думаю, що поділяти українців і сіяти розбрат то шляхетно чи навіть розумно. Люди є різні і треба якось гуртуватись і приймати розумні і вивірені рішення під час війни.
Я от дивився відео тих, хто через гори йшов у Румунію. Так вони робили собі новенькі паспорти, відсилали їх собі у Румунію курʼєрською поштою друзям і потім йшли через кордон. Тобто якраз у втікачів можливо проблеми з паспортами якраз і немає. Ті шо їхали через «шлях» теж завчасно паспорти собі робили, бо мабуть щось таке підозрювали що зробить влада. В них досвід прямо свіжий, а ті хто до Польші подалися давненько ті розслабилися, а в тих хто з початком війни виїхав у перші 24-48 годин мабуть не до паспортів було. А саме їх ці заходи непропорційно будуть утискати цим законом (що навіть у дію ще не вступив, але паспорта вже припинили видавати).

Це на яких пабліках треба сидіти, щоб переглядати відео втікачів? Я щось жодного не бачив.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
TC

:lol:

Кагбэ даже землевладелец.... И паспорт на то не нужен был.... :D

Ага. Повен мішок землі кладеш собі під голову, як під мостом спати лягаєш.  :laugh:
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Ага. Повен мішок землі кладеш собі під голову, як під мостом спати лягаєш.  :laugh:

Дето так ..   :gigi:
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Це на яких пабліках треба сидіти, щоб переглядати відео втікачів? Я щось жодного не бачив.

Та які там пабліки? Тицьнув на якогось «адвоката» в ухиляньскій гілці фупу і тепер в мене весь ютюб у тих адвокатах и розповідях туристів у Румунію і якась білявка, в якої брата забрали у бусік і через два місяці він на фронті пропав безвісти і тепер вона дуже сердита на Зеленського. А ще чомусь викидає піратів 20 сторіччя і всі серії шерлока холмса і доктора ватсона.  :D Я ніколи тих запитів не робив. Мабуть що натяка, що нам потрібен шерлок холмс щоб шукати ухилянтів.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Ну так його шанс на окоп нульовий)
Ну от а геморой йому зробили, чи йому їхати в Україну і проходити комісію щоб визнали не придатним кожного року.
   
серії шерлока холмса і доктора ватсона
непоганий був серіал, можна і переглянути
один з перших українських розважальних продуктів
хоча наполовину кацапською
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Ну от а геморой йому зробили, чи йому їхати в Україну і проходити комісію щоб визнали не придатним кожного року.
Щас заплачу) яка самопожертва)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

https://mfa.gov.ua/consul/forua/q-shchodo-timchasovih-obmezhen-u-prijnyatti-novih-zayav-na-nadannya-konsulskih-poslug
3. Якщо людина вже подала заяву до 23 квітня, чи означає це, що вона тепер не отримає послуги?

Ні, не означає. Важливо зазначити, що всі заяви про надання консульських послуг, подані до зазначеної дати, буде розглянуто та опрацьовано консульськими установами в повному обсязі, у тому числі подані до 23.04.2024 заяви на оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон.
Означает, повно прикладів як посилають нах бо не працює система (ц)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Щас заплачу) яка самопожертва)
Ну у вас же самопожертва сидіти в Києві.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Ну у вас же самопожертва сидіти в Києві.

Це не самопожертва, ми просто з цим живемо. Тіпа як жити в Лондоні під час бомбардувань. Можуть вбити, а можуть і не вбити.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Ну у вас же самопожертва сидіти в Києві.
Де я писав про самопожертву, єблан?)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Це не самопожертва, ми просто з цим живемо. Тіпа як жити в Лондоні під час бомбардувань. Можуть вбити, а можуть і не вбити.
Так - до війни звикаєш
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

если верить Арестовичу, и Украина будет как Израиль
форпост и оплот западного мира и все такое
то логично, что все, кто не хочет быть военнообязанным
должны отказаться от гражданства Украины

потому что в Израиле
 все граждане, включая имеющих второе гражданство и проживающих в другой стране, а также все постоянно проживающие на территории государства, по достижении 18 лет подлежат призыву на службу
Закон распространяется на всех граждан государства, но не соблюдается в отношении арабов и бедуинов

не знаю, кто в Украине будут назначены арабами и  бедуинами
явно не русскоязычные 
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

если верить Арестовичу, и Украина будет как Израиль
форпост и оплот западного мира и все такое
то логично, что все, кто не хочет быть военнообязанным
должны отказаться от гражданства Украины

потому что в Израиле
 все граждане, включая имеющих второе гражданство и проживающих в другой стране, а также все постоянно проживающие на территории государства, по достижении 18 лет подлежат призыву на службу
Закон распространяется на всех граждан государства, но не соблюдается в отношении арабов и бедуинов

не знаю, кто в Украине будут назначены арабами и  бедуинами
явно не русскоязычные

Мусульмани служать в ЦАХАЛі, але виключно як добровольці
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Мусульмани служать в ЦАХАЛі
Закон распространяется на всех граждан государства, но не соблюдается в отношении арабов и бедуинов, которые могут служить в армии добровольцами

Добровольцы - то такое
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Закон распространяется на всех граждан государства, но не соблюдается в отношении арабов и бедуинов, которые могут служить в армии добровольцами

Добровольцы - то такое

Ну можна ще згадати ортодоксів
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Ну можна ще згадати ортодоксів
думала об этом :)
в нашем варианте православные священники, не?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
N88

в нашем варианте православные священники, не?

Це ж гвардія стратегічних інформаційних операцій.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Де я писав про самопожертву, єблан?)
Так в чому ти кращий від тих хто скажімо після окупації Маріуполя виїхав до Польщі? Чому вони там мають лишати свою дружину і дітей і сидіти не знати де і чекати повістки?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
PAL

Толкові ініціативи (tu) , хлопці з адміністрації, ви хоч записуєте?

підкину ще ідеї
- отримання спадку тіки у ТЦК
- й взагалі нотаріальні контори мають бути розташовані виключно у приміщенні ТЦК
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Це ж гвардія стратегічних інформаційних операцій.
это иерархическая церковь
как в армии
спустят приказ - и будут говорить, что требуется
от иерарха-главкома все зависит :)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Так в чому ти кращий від тих хто скажімо після окупації Маріуполя виїхав до Польщі? Чому вони там мають лишати свою дружину і дітей і сидіти не знати де і чекати повістки?
слухай, якщо ми залишились з якоїсь причини громадянами України то і обов´язки маємо такі самі як і ті що живуть в Україні
той срач вже підзаєбав, або ми за Україну або проти
пс. мзс має толково роз´яснити що мають зробити люди які живуть за кордоном, куди прийти де відновити ті документи і тд
там же повинні дати вказівки де їхати в Україну, якщо потрібно ну і в Україні дати людям койку і пайку
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Чому вони там мають лишати свою дружину і дітей і сидіти не знати де і чекати повістки?
не будем впадать в нервы :)
есть у меня родственник
я-то думала, что его мама преувеличивает,
а он и вправду очень рациональный

Из Украины с семьей выехал, как только Байден сказал
"вот-вот хуйло нападет"
я не верила

спустя год заявил, что военная ситуация будет тянуться долго
может, как и в Израиле - десятками лет
надо искать другое гражданство
я не верила

Забраковал Польшу и прочие граничные с Украиной страны
сказал, что это слишком близко
и есть большой шанс, что придется бежать дальше
ну не верю я в это  ;o

Донатил щедро, кстати
Короче, похоже пока вырисовывается вариант
не видишь себя в украинской армии - не надо тебе украинское гражданство
но жизнь  - штука разнообразная
вон обещанная уния с Польшей накрылась тазом на неопределенное время
может и тут что переменится
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Не зважаючи на великий срач навіщо то зроблене так ніхто і не пояснив :-)o
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

слухай, якщо ми залишились з якоїсь причини громадянами України то і обов´язки маємо такі самі як і ті що живуть в Україні
той срач вже підзаєбав, або ми за Україну або проти
пс. мзс має толково роз´яснити що мають зробити люди які живуть за кордоном, куди прийти де відновити ті документи і тд
там же повинні дати вказівки де їхати в Україну, якщо потрібно ну і в Україні дати людям койку і пайку

Що ще роз'ясняти, пане Гонто?

В Законі все написано - оновити свої координати, місце існування і готовність залишатись Громадянами України. Ясно, що типи як наш Сірьога нумерний на це болт клали, але й Держава тепер таких має право не впускати до себе. Нехай думають.

Щодо всяких Монако-Лондоських батальйонів, то буде окрема розмова з ними. Думаєш чого ці під@раси проводили поправку типу "заплатив кучку баксів і Гуляйполе далі".
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Не зважаючи на великий срач навіщо то зроблене так ніхто і не пояснив :-)o
як нафіга?
бракує людей в армії
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Так в чому ти кращий від тих хто скажімо після окупації Маріуполя виїхав до Польщі? Чому вони там мають лишати свою дружину і дітей і сидіти не знати де і чекати повістки?
Де я писав що я кращий?)
Я що нию? Чи пишу - порушують мої права що не випускають за кордон?)
Ти - єбанутий?)
Це еміги вважають що війна для них пустий звук як і Україна) при цьому щось вимагають у України)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Не зважаючи на великий срач навіщо то зроблене так ніхто і не пояснив :-)o
4. Чому тимчасові обмеження введені до вступу в дію нового закону про мобілізацію?

Тимчасово не будуть прийматися лише нові заяви від визначеної в новому законі категорії громадян, оскільки строк розгляду таких заяв може перевищити час, який залишився до набуття ним чинності. Ми прагнемо уберегти громадян від ситуацій, коли замовлена послуга не зможе бути зрештою надана.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Що ще роз'ясняти, пане Гонто?

В Законі все написано - оновити свої координати, місце існування і готовність залишатись Громадянами України. Ясно, що типи як наш Сірьога нумерний на це болт клали, але й Держава тепер таких має право не впускати до себе. Нехай думають.

Щодо всяких Монако-Лондоських батальйонів, то буде окрема розмова з ними. Думаєш чого ці під@раси проводили поправку типу "заплатив кучку баксів і Гуляйполе далі".
я так і не доганяю що я маю оновлювати
стою на консульському обліку, консульство має мою адресу і всі мої дані
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Не зважаючи на великий срач навіщо то зроблене так ніхто і не пояснив :-)o

піар-ефект для внутрішнього манюпаса
"хай начуваються, падлюки, що повтікали"  :weep: 
бо практичної користі з того буде мізер
не кажучи про те, що про обмеження було відомо ще 4 місяці тому, і вже будь-хто окрім повних імбецилів встиг поробити собі паспорти
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

слухай, якщо ми залишились з якоїсь причини громадянами України то і обов´язки маємо такі самі як і ті що живуть в Україні
той срач вже підзаєбав, або ми за Україну або проти
пс. мзс має толково роз´яснити що мають зробити люди які живуть за кордоном, куди прийти де відновити ті документи і тд
там же повинні дати вказівки де їхати в Україну, якщо потрібно ну і в Україні дати людям койку і пайку
Більшість емігів думають що громадянство України це про права - а обовʼязки то не для них - ібоньки)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

не будем впадать в нервы :)
есть у меня родственник
я-то думала, что его мама преувеличивает,
а он и вправду очень рациональный

Из Украины с семьей выехал, как только Байден сказал
"вот-вот хуйло нападет"
я не верила

спустя год заявил, что военная ситуация будет тянуться долго
может, как и в Израиле - десятками лет
надо искать другое гражданство
я не верила

Забраковал Польшу и прочие граничные с Украиной страны
сказал, что это слишком близко
и есть большой шанс, что придется бежать дальше
ну не верю я в это  ;o

Донатил щедро, кстати
Короче, похоже пока вырисовывается вариант
не видишь себя в украинской армии - не надо тебе украинское гражданство
но жизнь  - штука разнообразная
вон обещанная уния с Польшей накрылась тазом на неопределенное время
может и тут что переменится

Ну і як думає жити далі цей "рациональный"?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 8 гостей
 
Повна версія