Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
cьогодні в 19:36
Я обновил.. вернее вообше ни чего не обновил - все данные один к одному.  Годен, влк 1991года.
Правда один ньюанс появился.
Я на облику вдруг, хотя точно знаю что выключенный (64 года рождения, дембель 85) Мне это лично заявили в военкомате, когда я просил военный билет мне востановить. Ну и на том спасибо, хоть не в розыску
64 года рождения? Так тебе ж уже 60  :D

А може він генерал?
2
cьогодні в 19:07
Сын 10 лет живет в Швеции, года четыре назад получил шведское гражданство. Что ему надо делать, чтоб тут на него не выписывали штрафов, арестов и прочее?

Зробити вигдяд, що він 10 років живе у Швеції і 4 роки громадянин, українських новин не читає і робити з того приводу нічого не збирається. Це на даний момент найкращій варіант дій. Штрафи будуть виписувати і арешти накладати, бо для того той закон і приймали - дерибан майна. Але реалізувати нерухоме майно не зможуть, бо то «не співставна вартість» до штрафу. Може колись за 5-10 років заплатить як повернеться в Україну. На той час по курсу це буде 30 доларів. Це якщо суди зможуть таки наприймати мільйони постанов  після розгляду у справі, що теж далеко не факт через обсяги у мільйони справ.
А от якщо він піде реєструватись у Резерв+ то погодиться з його умовами, що може бути що завгодно від добровільної згоди постановки на військовий облік до отримання спершу електронної повістки на влк, а згодом і електронної повістки в армію (це тільки справа техніки внести відповідні зміни в законодавство). Все до цього йде. Спершу, дурнику, зареєструйся і дай нам всі відомості про себе (ті, що ми можливо вже давно загубили), а потім ми тобі повісточку швидко випишемо.   :D
3
17 травня 2024 05:22:38
Я все розумію, але… перший склад випадковість , другий склад недбалість, третій-четвертий-пʼятий злочин.
І ви якось обійшли увагою супер лінію по виробництву аж 18 тисяч снарядів на рік.
Після втрати мільйонів снарядів це саботаж

Приїхала група. Зібрала дрона за 10км від складу. Запустила, довела, вибух, вторинна детонація, група залягла на дно. Що можна вдіяти? Та нічого. Розсередити можна тільки щось, а не всі склади.
Хоча б щось побудували. Я не знаю які там були проблеми. Може гроші на щось інше були потрібні, може нам навіть станки не давали купувати на ті потреби. Може багато снарядів і без того було. Може Україна не мала грошей на масове виробництво зброї і все пішло на пенсії. Зброю розпродували всі від 1991 року. Не вішаємо всіх собак на одну особу. Тим більше знайдіть більш адресну претензію, наприклад начальника штабу ЗС, начальник мат забезпечення. Ну, тих людей, у чиї посадові обовʼязки входить забезпечення снарядами. Чиновники зазвичай сидять до тих самих пір поки щось не трапиться. І при будь якій владі. Хто з інших президентів хоча б на 18 тис збудував? Їм ви видаємо проїзний безкоштовний?
4
17 травня 2024 05:08:34
і. І розмова Джонсона з Трампом посунула справи у потрібному напрямку бо у якийсь момент блокування допомоги стало впливати на настрої громадськості.
Розмова Джонсона з Трампом була приблизно така (я звичайно там не був мухою на стіні :))
- Шеф, всьо пропало. РІНО респи погрожують підписати петицію
- Ну тоді прийдеться возглавіть цей процесс, запускай голосування.

Не було ніяких протестів респівської частини громадськості проти блокування допомоги.
Навпаки, вєруючіє в Трампа були проти допомоги Україні, і їх була більшість

Там опитування пішли униз через те, що конгрес пустує та нічого не приймає. Чекати вже не можна було.
5
17 травня 2024 05:05:28
Все там є.По цій херні ВОЗ буде оголошувати де є епідемія,які міри дана країна має приймати і кому і що колоти а місцевий уряд має тупо це виконувати.Причому фінансування ВООЗ відбувається в основному за бабло фармацевтії.
Для прикладу в Конго негри еболою хворітимуть а українці отримуватимуть вакцину благотворящу без тестування і масочки з анальними тестами.Або тупо закриють весь рух .Причому коли і як відміняти всякі міри місцевий уряд не рішатиме а бувший ефіопський комуніст.демократія,хулі

Це в цих очкастих відлига в свідомості. Вони дуже злякалися за часів ковіду протестів і судових справ. Зараз вони думають, що приймуть щось таке через задні двері і потім всі їм будуть підпорядковуватися. Насправді в цей раз всі ще дуже злі з того разу і по них будуть стріляти. Так що хай начуваються.  :D
6
17 травня 2024 04:51:23
Це все добре і ще можна було б зрозуміти в 2022-му, хоча і тоді всім притомним було зрозуміли, допомоги від респів не варто чекати.
Але після того як респи отримали більшість і заблокували допомогу Україні, а потім більшості голосувала проти, то це виправдати вже не можна ніяк.
Зараз за респів можуть топити виключно ідіоти та кацапські пропагандони.

А люту ненависть до демократів, які одностайно за Україну, взагалі нічим не можна пояснити крім відвертої роботи на кацапів.

Я тут не згоден. Багато людей просто консервативні і вони роками голосували за респів, бо гендерна політика, еміграційна, економічна, соціальна, фіскальна, боротьба з злочинністю, відношення до білих та чоловіків як таких їх вимушують голосувати саме так - проти демократів. І вони підхоплюють риторику партії у відношенні до України. Є про що переживати, звісно, але ми бачили, що обидві партії дещо можуть грати разом у цьому питанні. І розмова Джонсона з Трампом посунула справи у потрібному напрямку бо у якийсь момент блокування допомоги стало впливати на настрої громадськості. США загалом на нашому боці і ми на правильному боці історії і ми зрештою переможемо.
7
17 травня 2024 03:36:01
German, ви різниці між 1 (одним) складом і 5 (пʼять) сподіваюсь розумієте.
І «всесильність ГУРа» це просто відмазка тих хто ні куя не зробив.

Як і запуск лінії по виробництву 18 тисяч снарядів на рік.
На тиждень роботи ЗСУ :facepalm:

А ви розумієте, що тут 2000км практично незахищеного кордону, тисячи симпатиків раші, раша мови, закладок, гурівців обізнаних з місцевістю, РПЦ, та прямі потяги на яких корову можна провезти?
А Чехія не має кордонів з рашкою, по російські там не розуміють, і це країна НАТО? А Англія зовсім за проливом, але гурівські агенти там діють як в себе вдома і провезли новічок та полоній.
І це не відмазка, бо раша цілеспрямовано готувалася до війни і ті ж самі закиди можна зробити і на адресу набагато багатших та (припускаємо) набагато більш компетентних країн. То до чого тут Петро? Ми його до вищого стандарту відповідальності триматимемо ніж країни НАТО? Дайте мені вже паузу з цими закидами.

8
17 травня 2024 03:04:58
Яка країна надала найбільше допомоги Україні? -  США.
Яку країну найбільше ненавидять нс ФУПі? - США.   :suicide2:

Татусь, не сприймай як атаку на свою адресу, але я просто хочу пояснити (як я бачу) мотиви тих, хто закликав голосувати за республіканців та деякі моменти поточної політичної ситуації в США.
Насправді і нажаль, Україна стала у деякій мірі заручником політичної боротьби у США.
Трамп хотів допомоги від можновладців України у розслідуванні проти сина Байдена і бурисми щоб потопити опонента. Отримав відмову і найшвидше має персональну образу.
Далі.  В останні 20 років політичні сили в США дуже розділилися по полюсам. В демократів є практично комуністи, в респів є Мага що найправіша ланка.
Респи мають військовий комплекс за ними, вони мають надприбутки з зброї, вони зазвичай виступають за військове втручання. Демократи типово діють як Обама в я не думаю, що його відповіді на Крим тобі до вподоби.
Джо мав проблему з економікою (і таку ж проблему мав Джонсонюк з скандалами під час пандемії) і в чомусь був вимушений відповідати жорсткіше і особливо на фоні провального виходу з Афганістану. Це тільки збіг обставин, що демократи виступили яструбами.
В ось тут респи, на мою думку припустилися помилки у виборі стратегії на наступні вибори. Партії вибирають питання на вибори протилежні позиції їх опонентів. Ну там одні за ковідеі обмеження інші проти, одні за співпрацю з Китаєм інші за обмеження, одні за відкриті кордони інші проти, одні за допомогу Україні інші категорично проти. Респам треба було критикувати бейдена за недостатню допомогу і нерішучість і це було б більше згідно до їх інтересів та історичнї ролі.
Насправді, найцікавіше що якщо б респи отримали багато місць у обох палатах, то можливо, що допомогу б і не блокували (хоча в той час антиукраінська риторика вже набрала обертів), але вони програли сенат, а у палаті представників отримали незначну більшість і дуже маленька фракція маги отримали сумнозвісну морозівську «золоту акцію». З тим, що респів більше голосувало проти, ніж за допомогу теж не так все просто. Є багато депутатів які просто не хочуть робити нічого, що може не сподобатись Трампу особисто, бо на останніх виборах проти багатьох висували мага кандидатів, які перемогали в праймеріз, а потім програвали основні вибори. Таким чином багато поміркованих респів втратили мандати та ще й партія втратила місця, бо не всі округи готові голосувати за респів якщо від респів мага кандидат, а інші помірковані налякалися таких наслідків та випадів Трампа проти них особисто, бо в того рот не закривається.
А потім респи стали заручниками власної риторіки, можливої образи Трампа та непевності кандидатів у власному майбутньому.
Тільки збіг обставин. Я власне не маю сумнівів що за інших обставин ресори надавали б більше допомоги, бо там більшість за протистояння з рашею, а не використання її як противаги Китаю. Знову ж таки, навіть Трамп під тиском саме респів надав вперше летальну зброю Україні коли став презом, заблокував потоки газпрому тті. Не треба мати коротку памʼять. Треба розглядати плин подій на довгій ділянці, на історичній перспективі і з огляду на обставини.
Знову хочу наголос бити, що я не дуже сприймаю передвиборчі розмови як щось, що дійсно будуть робити. Трамп непередбачуваний. Він може як перекрити всю допомогу якщо отримає табуретку та велику більшість так і рубанути по рашці і її інтересах так, що ми навіть не уявляємо. І обставини _вже_ змінились - військова промисловість розкручується, рашп виступа прямим сателітом Китаю і для Трампа який ненавидить Китай знищення китайського сателіта може виглядати пріоритетам, НАТО практично одностайне що Україна повинна були тою стіною, що відділятиме навіжених москалів від цивілізації, в Європі теж йде розвиток військової промисловості. Це зовсвм інша обстановка ніж за його першого строку чи навіть рік тому.


9
17 травня 2024 02:07:49
Шановні, як вважаєте, поставити за місяць на півтора мільярда та приїхати пограти на гітарі - це хитрий план чи уєбанство з боку американців?

Це зрозуміло, що в воюючій країні гра на гітарі викличе деяке несприйняття, бо дисонанс з реальністю. Але це більше сигнал назовні, що Україна дає відсіч, а життя зберігає деякі ознаки нормальності.
10
17 травня 2024 02:04:51
Фате вже дрочить на мінські, хуйло їх використав щоб озброїтися до зубів, інтегрувати і мілітирузувати крим, добряче підготуватися щоб на нас згодом напасти.
Ото і все для чого були потрібні мінські, щоб уникнути санкцій, накопичити грошей, і підготуватися для майбутньої агресії.
І Україна мала 8 років, аби "озброїтися до зубів, накопичити грошей, і підготуватися для майбутньої агресії" як слід.
Шо ти верзеш, по перше у нас не було і ніколи не буде стільки грошей як у рашки, щоб озброїтися.
Скільки б ми не озброювалися, а кацапстан за той самий час озброїться в 10 раз більше.
А по друге, існувало негласне ембарго на зброю для нас, нам тупо нічого не давали навіть за гроші.
Такшо давай ото не п*изди про те як ми могли підготуватися. Ну і шоколадний підр підсобив знищивши шість складів з боєприпасами.

Там Петро ще й у Чехії склад з боєприпасами підірвав. А ні, то Петро Павел. Правда теж Петро. Скажіть, у вас дійсно розуму як у птаха, як у якогось голуба чи що? Чи ви дійсно вважаєте що проти диверсантів ГУР будь який захист ну прямо скажемо буде дуже ефективним?
11
17 травня 2024 01:31:07
тю, нафіга велосипед видумувать?
мавпування кацапів у законодавстві вже давно йде, й не тільки відносно зк
якщо намотувати шмарклі на кулак програємо війну .Буде все жорсткіше ,і це вимога реалій і часу
так, вимога часу
Але тоді постає питання: якщо ми мавпуємо кацапів, у чому тоді різниця? Навіщо це все, якщо й там й там диктаторські закони, якщо й там й там крадуть з казни під час війни, якщо й там й там свавілля силовиків?
Я чомусь вважав, що ми воюємо за свою свободу, законність та демократичне суспільство, а виходить, як завжди (с)
Є, звичайно, один аргумент - кацапи на нинішньому етапі відкинули усі спроби грати в демократію й будуть тупо фізично винищувать українців. Аргумент вагомий, але все одно не знімає питання, бо незрозуміло, навіщо ми чинили опір, якщо на кінцевому етапі приходимо до рашки у мініатюрі? Блінкен вже ж попередив щодо цього

Якщо йде змагання на велотреку, то без ровера ти не переможеш і ніколи пішки їх не наздоженеш. Кацапи вибирають змагання і йдуть на будь що щоб перемогти.  Вони не чекають і лізуть вперед піхотою після обробки кабами і артою. Хочешь чи ні, а хтось повинен бути і у траншеях, бо кацапи не чекають щоб їх всіх дистанційно знищили хаймарсами та скидами.
Різниця зараз не так кидається в очі, бо війна, але різниця є у тому що чи після війни Україна залишиться з тими свободами, розвитком і правами людини, чи перетвориться на забиту провінцію кацапії без усяких прав, і населення буде чи знищене чи асимільоване, якщо не кинуте штурмувати польський кордон через 5-8 років коли пропаганда промиє мізки як у Криму.
12
17 травня 2024 01:10:45
Я уже писал.. повтор.
Перед самой войной пошел в военкомат - потерял воееный, готов заплатить штраф, дайте новый, бо пенссионный требует. Два года в пенсионый стаж.
Не дали. Он вам не нужен, вы выключенный, а в пенсионный справку выписали с подписью военкома.
А теперь я ухилянт и штраф.
Заепись
Носити з собою докумени можна, але воєнний квиток бажано якось в електронному вигляді. Загубити квиток це пздц. Знайомий загубив після 14 року. Це ще той квест, як що служив при совку десь в Башкірії. В/ч розформували, тільки через МО. Це рівносильно - загублене життя. Куди не кинься без квитка діла не буде.
нема квитка в електронному вигляді, не зробили ще
а в законі прописано, що маєш носити. Фотокопія не годиться
Ото як хочеш, так й дій

Я б дійсно купував би PacSafe чи пояс для грошей щоб носити таке з собою щоб не загубити та не вкрали десь. Прорізати, зрізати не зможуть і там закривається надійно і не випаде випадково.
13
16 травня 2024 00:04:00
та заїбав, ніхто ваших всратих солдатів не просить. давай зброї і побільше і не став ніяких умов щодо його застосування по ворогу.
про це треба було сказати хуйлу ще до того як він напав, що ми дамо їм стільки зброї скільки буде потрібно щоб роз'їбати його всрату армію в хлам.
дивись би і передумав нападати би. натомість старий козліна навпаки запрошував напасти.
Я вважаю, що критичним для прийняття рішення про напад була впевненість хуйла в тому, що в нього дійсно друга армія світу, що в України армії немає і що Захід не готовий до протистояння. Тому він припустився критичної помилки, але стратегії виходу з війни в нього не було і немає крім того, щоб подвоювати зусилля. Зараз ми бачимо на Харківщині ескалацію цих його зусиль. Війну легко почати, але вихід з війни історично дуже складний.
фуйня в тому що хтось не фуйово так підігрував хуйлу в його помилкових судженнях і самовпевненості.
війни можна було уникнути, але старий гандон зробив усе щоб війна розпочалася.

Що можна було зробити? США попередили про наступ, прислали джавелвни та стінгери. З точки зору їх аналітиків Україна не протрималась би і місяця, тому допомогу планували для партизанських загонів і підпільного супротиву.
У відході НАТО хуйлу відмовили і запевнили що захищатимуть членів альянсу. Україна таким членом не була. З огляду на наш приклад Швеція та Фінляндія швиденько записались до НАТО.
Далі, треба розуміт, що поточні настрої в США та ЮК більш ізоляційні ніж глобалістичні. Це означає, що наразі немає ніякого бажання у більшості країн воювати своїми військами. І допомога наштовхується на опонентів з іншого боку, які чисельно дещо переважають.
Не раз вже писав, що це диво, що США навіть почали допомагати Україні з огляду на їх внутрішню політичну дискусію на погляди на світ по за США. Моя персональна думка, що найважливішим чинником була участь українських військових у всіх коаліціях США в останні десятиріччя (і дещо будапештський меморандум).
У США немає стільки військ, щоб послати їх в Україну. Тому будуть давити економічними санкціями і чекати, що рашка задихнеться у зашморгу, тримаючи війну конвенційною.
Практично гарантовано, що США не будуть вступатись і за Тайвань з 20 мільйонами населення, хоча китайці будуть використовувати практично ті самі методи, що і московити, стираючи міста артилерією ущент і ведучі ще більш брутальні репресіі (історична основа). І китайці прямим текстом говорять, що готують силовий захват. Що ви пропонуєте? Це така реальність.
14
15 травня 2024 23:16:21
71-летним уроженцем словацкого города Левице
(tu)  Дід красава
мда, от мені б такого здоровля у такому віці, щоб руки не тряслися!

Стріляв упритул з менше метра.
15
15 травня 2024 23:08:40
я вже півроку в ЗСУ, х*уйню городиш.
власне тому і сказав,про 22рік. в кінці кінців самому приходиться викручуватися. ніхто посилати солдатів сюди не буде. ось як би ви в 90 то розуміли б то і не ігнорували рухів кравчука і кучми у ВСЬОМУ(не тільки в міжнародних справах) та мали б сьогодні інші клопоти і приємніші .я думаю.Ну хоча б як поляки.
та заїбав, ніхто ваших всратих солдатів не просить. давай зброї і побільше і не став ніяких умов щодо його застосування по ворогу.
про це треба було сказати хуйлу ще до того як він напав, що ми дамо їм стільки зброї скільки буде потрібно щоб роз'їбати його всрату армію в хлам.
дивись би і передумав нападати би. натомість старий козліна навпаки запрошував напасти.

Я вважаю, що критичним для прийняття рішення про напад була впевненість хуйла в тому, що в нього дійсно друга армія світу, що в України армії немає і що Захід не готовий до протистояння. Тому він припустився критичної помилки, але стратегії виходу з війни в нього не було і немає крім того, щоб подвоювати зусилля. Зараз ми бачимо на Харківщині ескалацію цих його зусиль. Війну легко почати, але вихід з війни історично дуже складний.
16
15 травня 2024 22:50:27

Ось Саліван, Бьорнс, Блінкен, Остін та на чолі їх Байден весь час торчать Україні про неприпустимість застосування американської зброї по території РФ.
Тим часом, хуйло створило два ударних угруповування на харківському та сумському напрямку.

Тобто ті війська разом зі складами зброї, техніки, особовим складом знаходяться на території РФ, яка захищається умовами США про незастосування їх зброї.

З цієї території здійснюється наступ на міста і села харківської та сумської області. Використовуються склади зброї, грунтові аеродроми для гвинтокрилів, бази ремонту техніки, аеродроми фронтової авіації, розгортаються колони техніки, накопичується особовий склад. Це все в безпеці, бо так хоче Байден.

Мы не можемо знищувати нічого з того ні хаймарсами, ні атакамсами.

А ось кацапи можуть знищувати наши тили своєю зброєю, іранськими шахєдами, корейськими ракетами тощо. Це дозволяє їм просуватися вперед, захоплювати "нові території" з досить комфортною позицією.

Тим часом, поки ми бьемося за Харківщину на межі людських сил, втрачаючи людей і території, Блінкен в київському пабі грає на гітарі та підбадьорює публіку запевненнями що ми на правильному шляху. Треба тільки побороти корупцію.

Ось скажіть мені американці, ви дійсно вважаєте нас за розумово відсталих папуасів?

США і Європа допомагатимуть поки українці згодні битися за свою країну. Британія та Франція давно сказали, що скальпами можна бити по рашці.
Для того щоб зрозуміти стратегію краще дуже раджу послухати ось це інтервʼю.
- це стратегія морських держав накладати економічні санкції і чекати
- допомога засобами що більш технологічні
- вони також вчаться на цій війні і зазвичай українські воїни можуть знати краще
- перетворення України на стіну проти раші17
13 травня 2024 21:58:12
10к баксів - 350к гривень... Місяців 12-15 можна скромно жити якщо заникатись...
За десятку бакса можна пару років сидіти в підпіллі
Можна тупо замовлення на квартиру робити через "Заказ" і спокійно собі чухати.

До тих самих пір поки замовлення не доставлять люди у формі.  :)
18
13 травня 2024 08:44:18
Америці треба прийняти якусь поправку до конституції, що ніяки переслідування не можуть проводитись проти кандидатів будь яких рівнів у рік виборів.
І також роздмухування расових скандалів у рік виборів повинно бути кримінальним злочином.
Бо можно точно сказати що у рік президентських виборів обовʼязково трапляються дві речі: на одного з кандидатів заводять справу і якогось кольорового вбивають і починаються погроми зубожілих кварталів.
19
12 травня 2024 06:59:50
І що, можна двічі списувати збитки? ;o
Якщо збитки не були повністю списані невілюючи доходи, то різницю все ще можна списати в наступні роки у тому першому товаристві. Тим більше там не зрозуміло. Можливо після передачі башти вона і в наступні роки була збитковою і тому генерувала списання з доходів.
Вони були повністю списані один раз (актив був заявлений як “не має нікої вартості»), потім нульовий актив передали іншій компанії і списали збитки ще раз.

Вартість активу та прибутки / втрати це дві різні речі. Те що актив не має ніякої вартості зовсім не означає що втрати у прийдешні роки повністю збалансовані з якимись доходами, чи що він не генерує втрати у наступні роки також навіть маючи нульову цінність. Можливо ця башта і має цінність як актив, що дозволяє списувати доходи (це розумно насправді).
20
12 травня 2024 06:51:43
Колишній президент Дональд Трамп може заплатити понад $100 мільйонів податків в результаті багаторічного розслідування Служби внутрішніх доходів США щодо претензій до величезних збитків його чикагського хмарочоса, повідомили в суботу The New York Times та ProPublica.

Як повідомили ці медіаорганізації, Трамп двічі заявляв про масштабні фінансові втрати - спочатку у своїй податковій декларації за 2008 рік, коли він заявив, що будівля, яка тоді тонула у боргах, "нічого не варта", а потім після 2010 року, коли він перевів її право власності на нове партнерство, також контрольоване Трампом.

Заява 2008 року призвела до того, що Трамп повідомив про збитки до $651 мільйона за той рік, і немає жодних ознак, що це викликало якусь перевірку з боку Служби внутрішніх доходів.
Потім, за даними The Times та ProPublica, адвокати Трампа дозволили подальші заяви про збитки у 2010 році шляхом переведення чиказької вежі до іншого партнерства - "DJT Holdings LLC".

У наступні роки інші бізнес-структури Трампа, включаючи поля для гольфу, були переведені до цього ж партнерства, юристи якого використовували це як основу для подальших податкових збитків від чиказької вежі.
Цей крок і спричинив розслідування Служби внутрішніх доходів.
Ці збитки склали $168 мільйонів протягом наступного десятиліття, як зазначається у звіті.
https://www.propublica.org/article/trump-irs-audit-chicago-hotel-taxes
Не бачу нічого поганого. Вони згрупували збиткові активи з прибутковими щоб зменшити оподаткування. Це цілком легально. Скажімо в портфоліо одні акції приносять прибуток, а інші збиткові. Податки нараховуються тільки з позитивної різниці між доходами та втратами. В так, це можливо передавати активи які нічого не варті без їх продажу. Це зветься «in kind contributions”.
І що, можна двічі списувати збитки? ;o

Якщо збитки не були повністю списані невілюючи доходи, то різницю все ще можна списати в наступні роки у тому першому товаристві. Тим більше там не зрозуміло. Можливо після передачі башти вона і в наступні роки була збитковою і тому генерувала списання з доходів. І потім коли прибуткові підприємства були переведені у те товариство, то так, прибутки з тих підприємств у поточному році можна списувати з втрат у прийдешні роки.
21
12 травня 2024 06:45:27
Колишній президент Дональд Трамп може заплатити понад $100 мільйонів податків в результаті багаторічного розслідування Служби внутрішніх доходів США щодо претензій до величезних збитків його чикагського хмарочоса, повідомили в суботу The New York Times та ProPublica.

Як повідомили ці медіаорганізації, Трамп двічі заявляв про масштабні фінансові втрати - спочатку у своїй податковій декларації за 2008 рік, коли він заявив, що будівля, яка тоді тонула у боргах, "нічого не варта", а потім після 2010 року, коли він перевів її право власності на нове партнерство, також контрольоване Трампом.

Заява 2008 року призвела до того, що Трамп повідомив про збитки до $651 мільйона за той рік, і немає жодних ознак, що це викликало якусь перевірку з боку Служби внутрішніх доходів.
Потім, за даними The Times та ProPublica, адвокати Трампа дозволили подальші заяви про збитки у 2010 році шляхом переведення чиказької вежі до іншого партнерства - "DJT Holdings LLC".

У наступні роки інші бізнес-структури Трампа, включаючи поля для гольфу, були переведені до цього ж партнерства, юристи якого використовували це як основу для подальших податкових збитків від чиказької вежі.
Цей крок і спричинив розслідування Служби внутрішніх доходів.
Ці збитки склали $168 мільйонів протягом наступного десятиліття, як зазначається у звіті.
https://www.propublica.org/article/trump-irs-audit-chicago-hotel-taxes

Не бачу нічого поганого. Вони згрупували збиткові активи з прибутковими щоб зменшити оподаткування. Це цілком легально. Скажімо в портфоліо одні акції приносять прибуток, а інші збиткові. Податки нараховуються тільки з позитивної різниці між доходами та втратами. В так, це можливо передавати активи які нічого не варті без їх продажу. Це зветься «in kind contributions”.

22
12 травня 2024 02:39:28
НАТО було практично готове саморозпуститися і військові замовлення йшли униз кожного року. Військова промисловість виживала продаючи зброю різним бундустанам. А зараз отримали замовлення на наступні три роки і будують нові виробництва.
Рашка втратила ресурси після розпаду совка і її роздягли в плані трудових ресурсів також. Приспів час роздягати вдруге. Його разу будуть качати газ та нафту безкоштовно, бо прибутки будуть йти на відновлення України з західними матеріалами та спеціалістами.
Перемовин з решкою (в тому числі про припинення вогню) не буде, бо на заході не розмовляють з тими, хто домовленості не виконує.
Китай бачить, що США переносять виробництво додому та у Мексику, їх фінансова система нестабільна, а демографічна ситуація катастрофічна. Вони все ще сподіваються, що можна якось повернути все назад як було, але поїзд вже зрушив зі станції. Наздогнати не вийде і треба виходити з тих реалій що є. Це стадія торгівлі. Почекайте стадії прийняття.
Люди, що починають війни, мають якісь плани, але війна має власну логіку і власну течію. Китайці та кацапи прорахувалися та ще й дуже сильно.
23
12 травня 2024 01:35:21
Порошенко з 2014  року збагатився щонайменше в 1640 разів
Голова  (tu)
А тут заздрить гомоСовєтїкус
Стыдно быть бедным и занимать низкое положение, когда в государстве царит закон; равно стыдно быть богатым и знатным, когда в государстве царит беззаконие.
© Конфуций

«Конфуций разработал целую систему морально-этических догм и норм поведения человека: почитание предков, особенно родителей; человеколюбие и, прежде всего, любовь к родственникам; уважение к старшим и подчинение им; стремление к внутреннему совершенствованию.»

Ну і що Петро з цього не зробив? Практично святий Конфуцій за крітеріяии конфуціанства. А що тобі завадило любити родичів?


24
9 травня 2024 17:47:11
мати по 3-4 дитини в родині,
Ніщо не спонукає сучасну жінку (одиничні виключення звісно будуть завжди, але вони не впливають на кінцвий результат) мати 1, рідше 2 дитини. Тож всі ті програми "до дупи"  :-)o

1000 в місяць на четверту дитину спонукають ще і як. Проблема у сучасному світі тільки в тому, що виховати дитину - то дуже і дуже дорого і більшість сімей не в змозі такий доход генерувати.
25
9 травня 2024 17:45:51
300 500 800 1000 долларів на місяць за першу-другу-третю-четверту дитину у сімʼї. Кошти на відновлювання населення - частина репарацій та контрибуцій від рашки на наступні 50 років. Плюс українські агрохолдинги повинні будуть субсидіювати продукцію всередині України щоб ні одна сімʼя не мала проблем з продуктами харчування.
Ви вважаєте що досталь продуктів харчування вирішить проблему відтворення генофонду? А про його якість ви не задумувалися? Щоб виростити дитину треба не тільки її накормити.

Я бачу проблему в агрохрлдингах. Бо Україна годує весь світ, а свої власні громадяни платять надто високі ціни. В Канаді соняшникова олія з України 2 долари за літр.
І гроші, які не витрачаються на одну їжу підуть на розвиток дітей. Це ж зрозуміло.
26
9 травня 2024 17:26:51
300 500 800 1000 долларів на місяць за першу-другу-третю-четверту дитину у сімʼї. Кошти на відновлювання населення - частина репарацій та контрибуцій від рашки на наступні 50 років. Плюс українські агрохолдинги повинні будуть субсидіювати продукцію всередині України щоб ні одна сімʼя не мала проблем з продуктами харчування.
27
8 травня 2024 18:58:16
https://t.me/uniannet/133240
А у футболістів є броня або відстрочка?
Клуб Першої ліги звернувся до Шевченка з проханням захистити футболіста від мобілізації (це при них як раз)
https://champion.com.ua/ukr/football/klub-pershoyi-lihy-zvernuvsya-do-shevchenka-z-prokhannyam-zakhystyty-futbolista-vid-mobilizatsiyi-957315/

Ну і чим же Тарас Григорович їм допоможе? Прочитає вірша «як помру то поховайте…»?
28
8 травня 2024 17:53:17
Донецьк. Літачок влупився в літосферу.
https://t.me/itsdonetsk/159045
Падло з літака здається втікло

Ні. Думав запустити двигун до останнього, але не вийшло. Відстрілу немає та й не думаю що з такого положення в піке та при перенавантаженнях він може катапультуватися. Вічного бетону літуну.
29
8 травня 2024 17:48:24
Донецьк. Літачок влупився в літосферу.
https://t.me/itsdonetsk/159045
Виглядає, як відмова двигуна, не схоже на збиття.
Могло осколками посечь без пожара

Взглядає, що літак намагався запустити двигун декілька разів, але нічого не вийшло. Може керосин заливають по мінімуму, бо наші вибили нпз потужності?
30
7 травня 2024 06:51:42
Интересно где постоянно проживающие заграницей смогут стать на учет. Надеюсь, скоро кабмин разъяснит.
Консульство країни проживання?

Тут у Торонто пʼять дівчат працюють на тисячі українців ще до війни. Зараз мабуть що десятки, якщо не сотні тисяч. І в них записатися не можна на місяці наперед навіть по поточних справах. Додаємо їм у службові обовʼязки перевірку, звірку та занесення персональних даних всіх чоловіків 18-60? Ото як вони зрадіють, я можу уявити.  :D
31
7 травня 2024 06:44:41
Я думаю, що всі ці рухи не просто так і не для оновлення даних. Це тільки перший крок у якійсь більшій грі про яку нічого не кажуть бо хитродупі. Нічого доброго з того не вийде.
- ті кому не потрібно оновлювати паспорт чи отримувати довіреність нікуди не підуть
- навіть ті в кого дія паспорту закінчується через 1-2 роки будуть чи повертатися в Україну (5%) чи чекати, чи брати якісь документи від країни перебування
- черги в посольствах на місяці , не на тижні і кому той головняк потрібний?
- більшість документів мабуть що втрачені чи залишились в Україні і на кого розраховані ті вимоги по наданню купи документів як ото військовий квиток, код податкової тті?
- вже бачу звернення волонтерів, що рівень донатів з закордону суттєво зменшився і цей закон це не в останню чергу чому, бо відбиває бажання в закордонних чоловіків донатити. Тут можна звісно сперечатися чи то з почуття провини чи то з почуття обовʼязку, але цей закон не допомагає у будь якому разі.
- мабуть що військомати втратили багато документації також - у Криму, на тот, при пожежах, при відступі раша війск чи просто з халатності. Зараз знову хочуть щоб хтось виправляв їх помилки. Хай вже хоч цього разу резервну копію на базі даних зроблять (навряд чи). :D
Рівень донатів особливо доставив, уже викладали статистику, українці в Україні донатять активніше за закордонних патріотів  :shuffle:
Не бреши, я викладав статистику від Deloitte, де закордонні донатяли більше

Було б цікаво подивитись. Я щось пропустив.
32
6 травня 2024 22:25:45
От серйозно, хтось виїзджав за кордон і брав з собою військовий квиток? Щоб що з ним робити?
Так по суті його й не потрібно для тих хто за кордоном оновить дані через електронний кабінет.

Без укр. телефона, дії, банківського рахунку, податкового номеру?
33
6 травня 2024 22:12:00
«створюючи аккаунт я погоджуюсь на всі умови і добровільне відновлення на обліку якщо тцк вважатиме за доцільне».
Теж писав про це декілька раз. Окрім цього:

" ....протягом 10 днів зобов'язуюсь добровільно пройти ВЛК...". І повістки не потрібні, як у кацапів

Я думаю, що всі ці рухи не просто так і не для оновлення даних. Це тільки перший крок у якійсь більшій грі про яку нічого не кажуть бо хитродупі. Нічого доброго з того не вийде.
- ті кому не потрібно оновлювати паспорт чи отримувати довіреність нікуди не підуть
- навіть ті в кого дія паспорту закінчується через 1-2 роки будуть чи повертатися в Україну (5%) чи чекати, чи брати якісь документи від країни перебування
- черги в посольствах на місяці , не на тижні і кому той головняк потрібний?
- більшість документів мабуть що втрачені чи залишились в Україні і на кого розраховані ті вимоги по наданню купи документів як ото військовий квиток, код податкової тті?
- вже бачу звернення волонтерів, що рівень донатів з закордону суттєво зменшився і цей закон це не в останню чергу чому, бо відбиває бажання в закордонних чоловіків донатити. Тут можна звісно сперечатися чи то з почуття провини чи то з почуття обовʼязку, але цей закон не допомагає у будь якому разі.
- мабуть що військомати втратили багато документації також - у Криму, на тот, при пожежах, при відступі раша війск чи просто з халатності. Зараз знову хочуть щоб хтось виправляв їх помилки. Хай вже хоч цього разу резервну копію на базі даних зроблять (навряд чи). :D


34
6 травня 2024 20:17:07
З рішенням суду першої інстанції не погодилися у Запорізькому РТЦК та подали апеляційну скаргу.
Ок, відбріхувались, шо він їм не сказав.
Але по суті які підстави для апеляції, якщо він реально мав бронювання?

Спершу не сказав, а тепер «закомпостовано!». :D
35
5 травня 2024 18:15:53
Наверное исключили. Военный билет забрали. Процедуру прошел полностью,  стою на постоянном консульском учете.

Видимо, обновить мне нечего.
Ну ось, стоячи на консульському обліку, все одно треба оновити серед іншого дані місця проживання за кордоном. Зняття з обліку не позбавляє статусу військовозобов'язаного: мобілізації підлягають усі громадяни України, в тому числі за кордоном, яких не виключено з обліку (частіше за все стан здоров'я чи вік)
Понял, ну прсмотрим что за кабинет нам запилят и что я в нем обновлю. Данные о проживании я и так я в консульстве обновляю (приглашения на выборы шлют и тд)

Ти виключений з обліку якщо навіть військовий квиток забрали. Відновлення на обліку тільки за власного бажання. Я б порадив ніякий кабінет не створювати чи дуже уважно читати умови створення аккаунта, бо може бути мілким шрифтом «створюючи аккаунт я погоджуюсь на всі умови і добровільне відновлення на обліку якщо тцк вважатиме за доцільне». Але роби як сам знаєш.
36
5 травня 2024 01:29:33
проституція теж заборонена, і користуватись послугами повій - порушення закону.
Але це країна лицемірів і брехунів)
Яка країна нелицемірів і небрехунів
Іспанія, Україна, Шотландія, Португалія, Фінляндія, Литва, Естонія, Латвія, Ірландія, Норвегія, Данія, Англія та інші)
Назви мені ще хоч одну країну, в якій чомусь законодавчо заборонена проституція, але важняки-центряки користуються послугами повій, потім ще й обираються (з допомогою кацапів) президентами, потім ще й використовують гроші на повій з виборчого фонду, потім ще й брешуть в суді, і врешті-решт знову претендують на посаду президента.
Не в проституції справа, звісно, і ти це розумієш.

Заборона проституціі це кормушка для сутенерів та «правоохоронців». Її треба всюди легалізувати.
37
5 травня 2024 01:26:42
За якуся проститутку
це не лізе ні на якій здоровий глузд
Президент путаеться сз шлюхами  і кричіть виберіть мене
вся амерека зараз охіріла від того що робиться

Товаришу олд вуду заздрісно, що хтось має багато красивих та охайних жінок, і що багато красунь зроблять практично будь що щоб злигатися з багатим та відомим чоловіком? Ну таке життя…
38
5 травня 2024 00:16:54
Цигани бунтують

https://t.me/truexanewsua/91072?single
Їх біга там дочорта) по відео не хворі зовсім)
Там ромів на пару бригад назбирати можна

От от… нехай поворують всі танки в орків. Їм просто ще ніхто не сказав скільки танк коштує.. чи вертоліт…
39
3 травня 2024 23:21:37
https://t.me/Tsaplienko/53054
Цаплієнко багато раз вже ловили на фейках...хоча сам я бачив як деякі компанії розробляють дрони кулимети, дрони з невеликими ракетами..
Хоча маю надію що це дійстно так і є і такі дрони будуть літати та куярити з кулимета по кацапам..
Це
Буде супер.

Скоріше за все вони будуть збивати кацапські дрони. Це найперше що приходить на думку дивлячись ттх.
40
3 травня 2024 08:41:08
Трумп обіцяє одразу після виборів депортувати 20 млн. нелегалів з США.

До якої країни? Тому що Мексика вже точно не в захваті буде, а вона вірогідно буде найбільшим партнером США у наступні 30-50 років у виробництві всього.

Повна версія