Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

почему в Украине так много суицидов?

Re: почему в Украине так много суицидов?

Чем больше самоубийц - тем больше места для оставшихся !!!
Т.е. чем больше самоубийств - тем меньше самоубийств !!!
Саморегулирующаяся система
   
Re: почему в Украине так много суицидов?

Скажіть будьласка: чи всі люде, приймаючи якесь рішення, думають об інших, об оточуючих? Ви не знайдете таких. Бо навіть найкраща людина час від часу робить поступкі, шо ущємляють чувства близьких. В доволі простих вєщах. І це сприймається як должноє, чи з мінімальним осуждєнієм. І ТІКИ ВІД СУЇЦИДНІКА чомусь вимагають думати виключно об їнших, а не про себе.  Якшо хтось прийняв таке рішення - значить він підійшов ДО КРАЮ, в нього біль ДУЖЕ великий. І нормальна людина зрозуміти їх логіку (та нє осуждать) може. Нажаль, більшість людей - тупоссракі бевзі, шо звикли жить чужим розумом та повторяють, як попугаї, чужі слововисєри. Правда іноді їм прилітає бумєранг, і тоді їм приходить розуміння.

Фточку. Краще не скажеш.
   
Я їй передам, при нагоді :)

 :-B
   
Re: почему в Украине так много суицидов?

А вообще-то право на самоубийство должно стать неотъемлемым правом человека старше 20 лет.
И уровень самоубийств в Скандинавии несравнимо выше - париться нам нечего
Нужно думать о живых - детях/стариках/больных.
   
Re: почему в Украине так много суицидов?

Почти наверняка процентов 20 "суицидов" - убийства, замаскированные под самоубийства.
В статистику Матиоса о 1000 небоевых потерь Вы тоже верите?
   
Re: почему в Украине так много суицидов?

Суицидалы просто слабаки..
Можно оправдать суицид только тяжело больного человека.
   
Re: почему в Украине так много суицидов?

Алкоголизм и наркомания - по сути растянутое самоубийство.
   
Re: почему в Украине так много суицидов?

Жизнь в Украине - уже суицид. Психически здоровых людей у нас осталось очень мало.
   
Re: почему в Украине так много суицидов?

Жизнь в Украине - уже суицид. Психически здоровых людей у нас осталось очень мало.
Перепрошую, "у вас" - це де?
   
Re: почему в Украине так много суицидов?

Перепрошую, "у вас" - це де?

У "нас" це в Україні. А Ви звідкиля будете?
   
Re: почему в Украине так много суицидов?

У "нас" це в Україні. А Ви звідкиля будете?
Я зі Львова.
І практично всі люди, з котрими я перетинаюся,  є психічно здоровими.

А можна зустрічне запитання? Дякую :)
А Ви звідкИля будете?(с)
   
Re: почему в Украине так много суицидов?

Людину вбиваэ совість,

нажаль принесена сюди християнська культура виростила в нас вірус совісті.. У євреїв  немає совісті , їм живеться легше, тому вони і сміються над тим як хтось ся вбиває .

Знищіть християнство, самогубства щезнуть через пару поколінь.
   
Re: почему в Украине так много суицидов?

І практично всі люди, з котрими я перетинаюся,  є психічно здоровими.

У мене все так само, з хворими просто стараюся розминатися.
   
Re: почему в Украине так много суицидов?

У мене все так само, з хворими просто стараюся розминатися.
То якої холєри Ви робите узагальнення "космического масштаба и космической же глупости"

"Психически здоровых людей у нас осталось очень мало"(с)

?
   
Re: почему в Украине так много суицидов?

То якої холєри Ви робите узагальнення

Я не узагальнював, перечитайте уважно.
   
Re: почему в Украине так много суицидов?

Всё от трезвости.... B-)  :-)o  Что до суицидов,то я не верю,что мы де на первом месте. Хвакты давай!
   
Re: почему в Украине так много суицидов?

Я не узагальнював, перечитайте уважно.
Уважно перечитав Вашу фразу
Психически здоровых людей у нас осталось очень мало.

Як на мене, це НЕздорове узагальнення.
Хоча можу й помилятися...

Останнє редагування: 9 вересня 2016 13:24:52 від Ламер
   
Суицидалы просто слабаки..


Кожна людина має сильні чи слабкі сторони.
В соврємєнності немае чотких критеріів, тай ніхто немае якихсь правов встановлювать правіла, хто слабак, хто сильнак, хто "поцан", хто "фу". От, наприклад, ти, по сравнєнію (і по їх мнєнію) з багатьма неграми з Гарлєму чи запеклих прєступніков - слабак. Тебе це єбьот (їх мнєніє та їх крітеріі "сільності")?

В психологіі такі кліше називають "работа по псіхокомплєксам". Найчастіше вони застосовуєця маніпуляторами в середовищі підлітків, кримінальних угруповань; доволі часто - жінками.

Ми всє (на 99%) - слабакі, бо нєслабак - це той, хто витримає ВСЕ, ВСЄГДА І В ЛЮБОЙ МЄРЄ.
Доречі, 99% з тих, хто витримав, якшо буде чесним - признаєцця, шо "якшоб щє трохи - і не витримавби".

Тож нєх кічіцця. Бо і тобі може бумєранг прилетіти, і доведецця "води напитись(с)"...

   
Re: почему в Украине так много суицидов?

Слишком резко бросили пить! ;o  :-)o
   
Re: почему в Украине так много суицидов?

нахера спішити , і так всі помремо  :gigi:

Суїцидники якщо вже так приперло зажмуритись  би краще стали донорами для тих хто хоче жити
   
Я зі Львова.
І практично всі люди, з котрими я перетинаюся,  є психічно здоровими.

бож то е Львів [ua]
   
Re: почему в Украине так много суицидов?

бож то е Львів [ua]

Будете в наших краях - давайте си чути :-B
   
Re: почему в Украине так много суицидов?

Для меня очень хорошо проблемы современной экономики обрисовал Талеб в книге Черный лебедь и в других своих книгах. Он кстати, из Ливана, воспитывался в православных традициях, по сути совок. И разложил по полочкам всю систему рисков современной ситуации.
   
Людину вбиваэ совість,

нажаль принесена сюди християнська культура виростила в нас вірус совісті.. У євреїв  немає совісті , їм живеться легше, тому вони і сміються над тим як хтось ся вбиває .

Знищіть християнство, самогубства щезнуть через пару поколінь.

Невеличька поправка: християнство ВБИЛО совість. До християнства в Україні було демократичьне общєство, вєротєрпімоє, а з принесенням хресьянства насаділі духовне рабство та відчуття вини перд усіма - від "кєсаря" до "бога".

Знищивши тупи релігіі, можна справді зменшити кількість воєн та суіцидів в кілька разів. Але вирішить проблему - незалежність людини від залежності від общєствєнних інститутів.
Людина повинна постійно ВОЮВАТИ та вигризати своє - починаючи з дитсадка-школи та далі. Не всім вдаєцця отримати пиріжок(це касаєцця ВСЬОГО). Хтось ДУЖЕ переживає зза пиріжка, когось в процесі затаптують, комусь замість пиріжка хочецця пірожинає.

Людина повинна відійти від старих печерних підходів до життя - обовязкове стрємлєніє к успєшності, дєторождєніє та ін.
   
Всё от трезвости.... B-)  :-)o 

Доволі тверезий погляд :-B
Доречі, більше зажмурююцця та спригують зрозуму якраз трєзвєннікі, бо вних немае вєщі для снятія стресу і передиху.
Алкоголь спас величезну кількість людей.
   
Будете в наших краях - давайте си чути :-B

щє з 90-х мрію зробити паломництво :friends:
шоб хочтрішки побути у колі ЛЮДЕЙ а не кацабськодонбаськог о бидла
   
Re: почему в Украине так много суицидов?

Доволі тверезий погляд :-B
Доречі, більше зажмурююцця та спригують зрозуму якраз трєзвєннікі, бо вних немае вєщі для снятія стресу і передиху.
Алкоголь спас величезну кількість людей.
Твереза думка :)

ЗІ. До речі, християнство вважає самогубство смертним гріхом.  А от вживання алкоголю - на відміну від ісламу, наприклад, - не забороняє.  :)
   

До речі, християнство вважає самогубство смертним гріхом

це пізній новодєл, який НІДЕ не описан ні в бібліі ні навіть в євангєліях.
там НІДЕ про самогубства незгадуєцця.
   
Re: почему в Украине так много суицидов?

Людина повинна відійти від старих печерних підходів до життя - обовязкове стрємлєніє к успєшності, дєторождєніє та ін.

В том то и дело, что этими методами люди вовлекаются в систему "тараканьих бегов" и чем более бесшабашно они рискуют тем более вероятность шанса на успех. А проигравших в утиль (выигрывают единицы). Поэтому, любой, даже не повевшийся на замануху, будет чувствовать себя неудачником: отношение женщин, окружающих и т.д.
   
Re: почему в Украине так много суицидов?


це пізній новодєл, який НІДЕ не описан ні в бібліі ні навіть в євангєліях.
там НІДЕ про самогубства незгадуєцця.
Та шо Ви не кажете?!
А як же заповідь "не убий"?
   
Re: почему в Украине так много суицидов?

А як же заповідь "не убий"?
Там изначально под "не убий" имелись в виду евреи, так что если чел не еврей, его это не касается. :)
   
Re: почему в Украине так много суицидов?

Украина даже в 90ые была далеко не лидером в плане суицидов.
неужели сейчас хуже чем в 90х?

Хуже. В 90-х все только начиналось, зарождался частный бизнес. Работа была. Продукты стоили вменяемых денег, и их цена не была привязана к доллару. Квартплата была нормальной. На зарплату можно было прожить.
   
Re: почему в Украине так много суицидов?

в селе дядька петлю накинул ему за 70 уже было ходил плохо, плюс добавил как я буду за газ платить...
еще один пацан недавно накинул петельку после переговоров с работодателем ....у него с работой не сложилось + еще и подбухивал крепенько
   
Re: почему в Украине так много суицидов?

Там изначально под "не убий" имелись в виду евреи, так что если чел не еврей, его это не касается. :)
Ну може.
Але після Пришестя Христа всі стали...євреями :)
   
Та шо Ви не кажете?!
А як же заповідь "не убий"?

А при чом заповєдь "нє убій" к самогубству?
Це натягування сови на глобус.
Як наприклад Онанізм (трочєніє). В книзі обісрали мужика, котрий нехтів зробить нєнужного наслєдніка, от і вся його віна перед богом. Про трочєніє - НІДЕ незгадуецця.
Так і в нєубій. Жиди вбивали направо і наліво, бог на це дал разрєшеніє. Самогубство - це дуже стара і ізвєстная вєщ в суспільстві. Якшоб на це було табу - про це ОБОВЯЗКОВО би згадали. Бо вєщ - важная. А раз ніде не згадали - значить і запрєта ніякого нєт. Можливо, це ніхарашо, но це зточки зору бога зовсім трішки ніхарашо, шо неварто і згадувати.
   
Re: почему в Украине так много суицидов?

Христос - это поздний новодел. :)
   
Ну може.
Але після Пришестя Христа всі стали...євреями :)

той Хрістос сам незнав, шо проповідував.
Вначалє "я бил послан токо к заблудшим офцам ізраілєваим"
а потім рєзко: "нема ні елліна, ні іудєя".
То був добрим, хо ч до рани прикладай, то кидався в бійку.

Чеснокажучи, странно, як шось непойнятне, шо навіть нєвєрувало в те, шо проповідує, обїявілі не тіки пророком - БОГОМ.
   
Re: почему в Украине так много суицидов?

Христос - это поздний новодел. :)
Ну і шо  - нормальний апґрейд! :)

ЗІ. Головне - результат. Подивіться, наприклад, на світову частку ВВП християнських країн :)

Останнє редагування: 9 вересня 2016 14:28:28 від Ламер
   
Re: почему в Украине так много суицидов?

Головне - результат. Подивіться, наприклад, на світову частку ВВП християнських країн
Результат - отстой. Это учение сожгло своих адептов расчистив дорогу традиционным восточным способам жизни. Приверженцы этого культа перестали размножатся, впали в извращения. О чем и текущая ветка!
   
Re: почему в Украине так много суицидов?

Результат - отстой. Это учение сожгло своих адептов расчистив дорогу традиционным восточным способам жизни. Приверженцы этого культа перестали размножатся, впали в извращения. О чем и текущая ветка!
Ги!
Про "загниваючий захід" (чи про "присмерк Європи" - в культурнішому варіанті :) )  вже туєву хучу часу..."скіглять"
І шо?!
І де!?!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія