Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Самогонщики є?

Re: Самогонщики є?

Цитата: Існує абсолютний спирт який не містить в собі води геть зовсім. 100%
:weep:
Спирт з домішками бензолу можна догнати до 98.
Суміш спирту і води ніколи не перевищить 96.
Це наукові факти.

 Про розбавлять - чиста правда. Додайку дуже складно підібрати, до того більшість вживає, не очікуючи кінця реакції, а то і взагалі про неї не знають.
 
 Я не знаю, як можна рубать хвоста і голову і отримати 90.
 Не реально.

 Гарне сусло, нормально виброжене, за винятком перваку(то є голова) і дасть міцність 42-48.
 Природа сама потурбувалася ...
 Що погано горить(в залежнсті від сировини) можна переганяти до слабака(коли у ложці ледь спалахує) і на повторну перегонку.

 Щодо питання ТС - падіння міцності може бути(концентрація спирту дещо вище  на корінцях, домішках), але незначне.
 До того ж змінюється об'єм, а кількість спирту та сама.
 Ідеальний самогон взагалі п'ється ... ну не як вода ... як сидр.
 Але то ціла наука.  :-B
 
   
Re: Самогонщики є?

От вигнав я гарний самогон,розбавив водичкою до 50 градусів,кинув туди корінців ,спецій різноманітних.Бехер овка тай годі,а може Єгермейстер.

 Через тиждень на дачі вечеряю ,ну і її рідненьку.Відчуваю -слабенька,міряю-40,а то і того нема.

Де подівся градус?
+==================================================================+
По-перше, спирт сорбується корінцями та спеціями, які віддають наявну в них воду. Тому ще у 50-х академік Несміянов в МГУ запропонував іншу методу. Я використовую її вже років 40, завжди працює на "відмінно"!
   
Re: Самогонщики є?

я не профі ,але після другого перегону було навіть 92 градуси міряли двома різними  ареометрами,хвости по стакану десь викидаю

А решту куди дівали?... Ну, ту що слабкіша за 92... В унітаз виливали?... ;o
   
Re: Самогонщики є?

 Первак шкідливий!
 Це "голова", яку збирають у окрему ємність.
 Весь "букет" шкідливих домішок саме у ньому!
   
Re: Самогонщики є?

Для "чайників" у горілчаному ремеслі пояснюю: при перегонці, спочатку йде найміцніша горілка (первак),
потім (плавно) з кожною наступною склянкою горілка стає все слабшою.
В наших краях рецепт був такий: з кілограма цукру має вийти літр самогону.
Отже, якщо я всипав у брагу 8 кг цукру, то я беру рівно 8 літрів горілки (не міряючи міцність) і виключаю апарат.
Потім все змішую - самограй завжди получається 50-градусний. (tu)
Єдина умова: бражка має добре виграти, тобто вона має стати вже не солодкою, але й ще не кислою.
Смачного! :drinks:
   
Re: Самогонщики є?

90-градусного самогону не буває. Це я, досвідчений самогонщик, вам кажу.
+========================================================================+
Все залежить від якості перегонки. Без дефлегматора чи ректифікаційної колонки із сусла відганяється (після відбору голови) первак десь 50-55 градусів - горить добре та не залишає нічого в чайній ложці після вигоряння (тест на наявність сивухи). Після цього виганяю все до температури 95-96 градусів. Це йде на очистку активованим деревним вугіллям і далі на ректифікацію. Первак має приємний смак, дуже м"який та аромат фрукту, з якого виготовлявся. В минулому році було дофіга яблук - то робив яблунівку, в цьому році сусіда підкинув 10 30-ти літрових відер абрикоси - то робив абрикосівку. З 20 літрів браги утворювалося 1 літр первака на 50% та 3 літри на очистку та ректифікацію із міцністтю 30%. Після ректифікації 20 літрів такого очищеного вугіллям продукту утворюється 4 літри 88%, 1 літр 80% та по літру 50 і 30%. В залишку спирту нема! Але ганяти 20 літрів доводиться дві доби - 2-3 краплі в хвилину!
   
Re: Самогонщики є?

 Кажеш про абрикосівку, кажи і про кісточки.
 Скільки народу потравилося!
   
Re: Самогонщики є?

про "Первак зливається на хуй. Це перші 200- 250 мл. Там багато отрути." не знав
+=====================================================================+
Там не отрута, а складні ефіри. Контролювати треба по температурі. Як підніметься до 78 градусів, а швидкість буде 2-3 краплі на хвилину, то можна починати відбирати продукт! Якщо залишити голови+хвости на 2-3 місяці над активованим вугіллям, то вугілля розщеплює (гідролізує каталітично) складні ефіри та адсорбує вищі спирти (сивуху). Тому такий продукт можна відправляти на повторну ректифікацію.
   
Re: Самогонщики є?

Міряти міцність горівки (а правильно густину розчину) треба при температурі розчину 20 градусів. Думаю, ви міряли не при тій температурі.
Сама велика біда трапляється тоді, коли начитавшись і наслухавшись багато оповідань про чищення браги, ви почали використовувати новомодні усілякі очищувачі.
1. Активований вугіль. Бред дегенерата. Дія подібних очищувачів полягає в тому, що вони затримують в собі великі молекули. Спирт дуже велика молекула в порівнянні з молекулою води.
По простому, вугіль добре чистить воду від спирту. Насипте в 40-а градусну горілку вугілля і через півгодини злийте. Міцність буде куди менше від 40-а градусів.
Активований вугіль в протигазах чудово захистить вас від багатьох отруйних газів і в той же час він повністю прозорий для аміаку. Беркутовську мразь можна було легко дусити аміачною водою.
2. Усілякі трави. Додають аромат горілці і одночасно зменшують концентрацію спирту так само, як активований вугіль.
3. Марганцовка. Робить горілку отрутою. Спирт окислює до оцету.
Щоб з браги вигнати добру горілку, потрібно мати відповідне обладнання.
По перше, переганяти треба водяним паром.
Найпростіший гарний апарат - це емність з водою на вогні, з неї мідна трубка, яка також нагрівається. Далі трубка йде на сам низ баняка з брагою, який стоїть окремо і не гріється.
З цього баняка вже найкраще скляна, можна алюмінієва чи нержавіюча, але ні в якому випадку не мідна труба йде в охолоджувач.
Пар з першого баняка потрапляє в мідну трубу, там перегрівається, далі пробулькує через брагу в другому баняку, насичується парами спирту і потрапляє в трубу, яка йде в охолоджувач.
Ось найпростіший досконалий самогонний апарат.
Звичайно, можна додавати усіляких агрегатів після браги для відділення первинних продуктів перегонки. Але та апаратура вимагає дуже досконалої температурної стабільності.
Саме так створюється славнозвісне віскі і виноградний спирт, який потім стає кон'яком.
При нормальному атмосферному тиску, переганяючи безліч раз первак, ви не отримаєте міцність більше 84 відсотків.
навіть не буду поснювати чому. треба знати хімію.
А от при низькому тиску отримують 96-и градусний спирт.
Більш міцніший спирт отримують пропусканням його через зневоднене негашене вапно.
+==================================================================+
Щодо вугілля - це брєд повного невігласу! Активованим вугіллям чистять спирт від сивухи, тобто вищих спиртів: пропанол, ізопропанол, бутаноли та аміловий спирт який найбільш смердючий. Від метанолу етанол так не почистити, але в них достатньо велика різниця в температурах кипіння: у метанола - 64 (якщо не замучав склероз), а у етанола - 78 градусів. Очистка харчового спирту від залишків сивушних масел активованим вугіллям - це СТАНДАРТНА технологічна процедура!
   
Re: Самогонщики є?

Кажеш про абрикосівку, кажи і про кісточки.
 Скільки народу потравилося!
+=================================================================+
Амігдалін, який при гідролізі дійсно дає синильну кислоту, за умов обробки, тобто, абрикоса заливається водою і нагрівається до 80-90 градусів, за ніч остигає і в такому вигляді подається на бродіння, повністю розкладається. Синильна кислота, що утворюється при цьому, також повністю гідролізує до форміату амонія. Це все нелеткі речовини, тому в продукті перегонки їх нема! Треба вчити хімію! А я хімік із 50-ти річним досвідом роботи в хімлабораторії.
   
Re: Самогонщики є?

Цитата: Амігдалін, який при гідролізі дійсно дає синильну кислоту, за умов обробки, тобто, абрикоса заливається водою і нагрівається до 80-90 градусів, за ніч остигає і в такому вигляді подається на бродіння, повністю розкладається. Синильна кислота, що утворюється при цьому, також повністю гідролізує до форміату амонія. Це все нелеткі речовини, тому в продукті перегонки їх нема! Треба вчити хімію! А я хімік із 50-ти річним досвідом роботи в хімлабораторії.

 За фахом я інженер-технолог.
 Це не відмінює небезпеки абрикосівки.
 Як люд травиться:
 набирають перестиглих абрикос з кісточками, у чан чи бутилі, там грає...
 За умов нестачі кисню можливо утворення різноманітних цианідів...
 Хто ту ємність коли нагрівав!
 В моєму місті сам ходив на такий похорон, ще два випадки знаю.
 Якщо маєте освіту, то повинні розуміти і небезпеку такої технології  для виконавців нефахівців.

 Життя трохи відрізняється від лабораторних умов, чи Ви цим фактом нехтуєте? З лаборатарії видніше?  B-)
   
Re: Самогонщики є?

та нє,ніхто не пив-не доливав .Це для мене самого загадка ,може густина підвищилася?
а ногами п***а ?
   
Re: Самогонщики є?

1. Міряють чистий спиртовий розчин без корінців і. подібних фантазій
2. Теплий розчин дає теж спотворені результати.
3. Водою розбавляти самогон це навіть гірше ніж ібати гумові жінку.

1  Совершенно верно! Как уже указывали,градуировка ареометра выставлена только на спирто-водный раствор .
2  Измерение необходимо проводить ИСКЛЮЧИТЕЛЬНО при 20 градуса Цельсия по точному термометру  Иначе будут неправильные данные по плотности раствора.
3  Правильно,если употреблять сразу после разбавления.Причина-вкус водно- спиртового раствора зависит от количества и состава гидратов спирта-"шубы" молекул воды вокруг молекул спирта,а также наличия в  воде структур из большого и разного количества молекул воды-клатратов
 При разведении спирта водой они вначале в достаточном  "невкусном" количестве и качестве.Настолько. что лучше сделать глоток воды,затем выпить чистый спирт и потом  запить должным количеством воды.
 Но если разведённый раствор постоит достаточно долгое время,хотя бы ,имхо,минимум месяц,то гидраты спирта  и клатраты воды  образуется естественным образом и улучшат ощущения во рту при "перемещении содержимого рюмки в ротовую полость" :)
 А  если серьёзно,то вкус водки в одновременно купленных бутылках,одна из которых  выпита сразу,а другая  .оставленная про запас, и очень  долго простоявшая в ожидании,явно отличаются.И чем дольше,тем вкуснее. Причём это реально. Вкус разведённого и герметично укупоренного спирта меняется со временемв лучшую сторону.
 Проверено в прямых экспериментах. Один и тот же спирт идентично  разводили  бидистиллятом. И пробовали на вкус,сравнивая  разведённый тот же спирт в той же пропорции,но простоявший закрытым несколько месяцев.
Сразу разведёный "ватный",кислый и невкусный.
   
Re: Самогонщики є?

При дистиляціі в домашніх домашніх умовах не буває такої міцності.

 Скорее да! Если нет хорошего вертикального  дефлегматора между кубом и холодильником и термометра перед последним. А нагрев ведут таким образом.что на входе в холодильник было 78 градусов- температура кипения азеотропа спирта и воды


Хтось бреше. Чи ти чи ареометр.
Первак зливається на хуй. Це перші 200- 250 мл. Там багато отрути.

Совершенно верно-ядовитейшего МЕТИЛОВОГО спирта и разных эфиров.

Далі йде максимум 70 %.  Далі. 50 %.

Так называемое " тело"

Ще далі 30 %.

 "Хвосты"

Зливається разом оте що 70 +50. І отримуєш гарні 60 %.
Мають горіти від сірника як петарда
Якщо не горить є два шляхи. Або унітаз або перегнати другий раз.
Температуру на входе в холодильник выше указанной   весьма желательно не повышать  для "скорости" перегонки ,так как пойдёт " сивуха"-вонючие  высшие спирты.
   
Re: Самогонщики є?

не знав,а жиєш.
щаслива людина
Не поэтому не слепой и живой.
А потому.что этиловый спирт полный антидот метилового спирта.Если выпить первый погон.первую бутылку,особенно если  нагреваемый куб большого объёма,то вполне возможно получить смертельное отравление.
 Так и травятся на свадьбах,когда свеже залитый куб и  перегон сразу разливают по бутылкам или четвертям.а не сливают ВЕСЬ в одну очень большую емкость.
 Но всё же первый погон действительно лучше сразу сливать в землю.
   
Re: Самогонщики є?


а так у дитинстві спостерігав..
а на Батьківщині у сусідньому селі роблять тільки 2 рази перегнану. іншу не хочуть пити.
При второй перегонке в искомом продукте значительно меньше сивухи,поэтому лучше запах и вкус,нет мутности и практически  нет метилового спирта. (если выбрасывали " голову")
   
Re: Самогонщики є?

За фахом я інженер-технолог.
 Це не відмінює небезпеки абрикосівки.
 Як люд травиться:
 набирають перестиглих абрикос з кісточками, у чан чи бутилі, там грає...
 За умов нестачі кисню можливо утворення різноманітних цианідів...
 Хто ту ємність коли нагрівав!
 В моєму місті сам ходив на такий похорон, ще два випадки знаю.
 Якщо маєте освіту, то повинні розуміти і небезпеку такої технології  для виконавців нефахівців.

 Життя трохи відрізняється від лабораторних умов, чи Ви цим фактом нехтуєте? З лаборатарії видніше?  B-)
+==================================================================+
Я маю 50+ років досвіду та фахову освіту. На ціаніди є елементарна реакція для їх якісного визначення - додати трохи розчину залізного купороса -якщо є ціанід, то буде утворення синього осаду. Я перевіряв - нема.
 По-друге, за 10 днів бродіння синильна кислота повністю гідролізує до форміату амонія. А він, як типова сіль, не леткий. Тому продукт НЕ МІСТИТЬ ціанідів. Перевірено!
   
Re: Самогонщики є?


+==================================================================+
Я маю 50+ років досвіду та фахову освіту. На ціаніди є елементарна реакція для їх якісного визначення - додати трохи розчину залізного купороса -якщо є ціанід, то буде утворення синього осаду. Я перевіряв - нема.
 По-друге, за 10 днів бродіння синильна кислота повністю гідролізує до форміату амонія. А він, як типова сіль, не леткий. Тому продукт НЕ МІСТИТЬ ціанідів. Перевірено!
:-B
По-видимому отравление было от того,.что делали настойку из самогонки и косточковых вместе с косточками.Понятно,брожения нет,а вот экстракция из косточек полезного и ядовитого была.
   
Re: Самогонщики є?

Цитата: По-видимому отравление было от того,.что делали настойку из самогонки и косточковых вместе с косточками.

 Можете донести це до vkhavr2?
 
   
Re: Самогонщики є?

Я так скажу: алкоголь сам по собі - отрута, а виготовлений в кустарних умовах з аби-чого без контролю якості - отрута гарантовано. Я й сам гнав та й пив по молодості, зараз не пив би взагалі, ніж самогон -  це звичайне самогубство
   
Re: Самогонщики є?

Можете донести це до vkhavr2?
+===========================================================================+
Настійка на ядрах кісточок з абрикосу - це "Амаретта". Ми її виготовляємо також. При правильній технології ціаніди відсутні. Перевірено!
Вчить хімію і буде вам щастя!
   
Re: Самогонщики є?

Я так скажу: алкоголь сам по собі - отрута, а виготовлений в кустарних умовах з аби-чого без контролю якості - отрута гарантовано. Я й сам гнав та й пив по молодості, зараз не пив би взагалі, ніж самогон -  це звичайне самогубство
+=================================================================================+
Як кажуть розумні медики: все є отрутою, все є ліками! Все залежить від дозування та способу прийому. Взагалі-то організм дорослого примату здатен без шкоди для себе переробити 20-40 грамів етанолу на добу. Бо у нас є ця ферментна система. Це, до речі, доказує той факт, що білі люди вийшли з Африки не більше 35 000 років назад. Бо ті народи, що вийшли з Африки більше 100 000 років (алеути, ескімоси та деякі інші) майже втратили цю ферментну систему, бо на півночі нема великої кількості перестиглих фруктів. Аналогічну ферментну систему має ще свиня!
І ще раз: Вчить хімію і буде вам щастя!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія