Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

По 15 млн всем семьям погибших? Где деньги возьмут, это еще один бюджет надо будет?
Якраз це платиться тож не кіпішуй
   
Слухай, я тебе поважаю, але з юридичної точки зору ти не правий)

давай так. з практики.
1. пакування в буси і все решту - це викрадення людини.
2. коли тебе привезли у ТЦК - відбирають на вході телефон.
3. ВЛК - 20 хвилин і ти здоровий.
4. на виході із ТЦК тобі дають нарешті (вперше законну ) повістку. коли і куди зявитися з речима. якщо бикував у тцк - тебе не випустять. в кращому випадку дозволять рідним привезти на ранок речі і відразу повезуть  - на полігон в учєбку.
я не пишу хєрні. лише правду матку.
це пройшов мій брат в січні. він був непридатний у мирний час і обмежено придатний у військовий час по приписниому документі. після пакування і влк - придатний за 20 хвилин.
але він отримав повістку зявитися через 14 днів. воєнком був дуже лояльним і відпустили додому .

законодавство можна засунути в дупу тцк.
тцк і влк - це не про законність.

п.с. я не зрадойоблю - я вам пишу реальну картину.
а далі - думайТе(с) Зе.
   
панове , ще раз :
я не зрадойоблю і не критикую мобілізацію. констатую факти що і як відбувається.
законно це чи ні - правильно чині : нам не вирішувати.
влада виріша робити і робить так.
новий прийнятий закон - буде дотичним до кожного віком 18-60.
я вам кажу що і як вартує робити передчасно, щоб вас не відправили одразу без підготовки в окопи під Авдіївку.
алаверди.
   
давай так. з практики.
1. пакування в буси і все решту - це викрадення людини.
2. коли тебе привезли у ТЦК - відбирають на вході телефон.
3. ВЛК - 20 хвилин і ти здоровий.
4. на виході із ТЦК тобі дають нарешті (вперше законну ) повістку. коли і куди зявитися з речима. якщо бикував у тцк - тебе не випустять. в кращому випадку дозволять рідним привезти на ранок речі і відразу повезуть  - на полігон в учєбку.
я не пишу хєрні. лише правду матку.
це пройшов мій брат в січні. він був непридатний у мирний час і обмежено придатний у військовий час по приписниому документі. після пакування і влк - придатний за 20 хвилин.
але він отримав повістку зявитися через 14 днів. воєнком був дуже лояльним і відпустили додому .

законодавство можна засунути в дупу тцк.
тцк і влк - це не про законність.

п.с. я не зрадойоблю - я вам пишу реальну картину.
а далі - думайТе(с) Зе.
А по якій статті він був обмежено придатний?
Так то в цілому ви все правильно пишете.

Просто стосовно придатності там є нюанси, він міг бути обмежено по першій графі,  а зараз діє друга графа розкладу хвороб,  і там є різниця.

Тому може бути, що ВЛК була законна.

   
Якраз це платиться тож не кіпішуй
До речі, непряма  ознака того, що загиблих не така катастрофічна цифра,  як багато хто вважає
   
У вас питань більше не виникло а лише географічні?
"Вранці 17 березня" закон ще не прийняли.
   
Тому може бути, що ВЛК була законна.

ВЛК була законна. так легше вам ?  :D

я вам пишу , що поки вас не запакували в бус - ви свої закони можете на фуб вертіти. в приміщенні ТЦК ви прозрієте. і це "законно".


не хочу тратити свій час. я все вам сказав що для вас потрібно відповідно до нового закону про мобілізацію.

надобраніч, дівчатка. спокійних снів вам.
   
ВЛК була законна. так легше вам ?  :D

я вам пишу , що поки вас не запакували в бус - ви свої закони можете на фуб вертіти. в приміщенні ТЦК ви прозрієте. і це "законно".


не хочу тратити свій час. я все вам сказав що для вас потрібно відповідно до нового закону про мобілізацію.

надобраніч, дівчатка. спокійних снів вам.
Я про те, що рішення ВЛК могло бути цілком законним. Могло й не бути
   
Я про те, що рішення ВЛК могло бути цілком законним. Могло й не бути

було законним по причині :
не мав при собі історії хвороби і виписок з лікування.
тому - висновок влк був законним відповідно до законодавства.  (tu)
якшо ви хворі сліпі криві інваліди - коли запакують в бус маєте мати документи що ви хворі криві сліпі інваліди. в приміщенні тцк маєте мати то всьо при собі. інакше - здоровий  :D
алаверди.
   
Найгероїчніші фупівці 100500 сторінку продовжують виправдовувати своє небажання воювати "незаконністю")
Ви замість тої дурної писанини попрацюйте над витривалістю, підкачайте ноги і спини, сходіть на курси тактичної медицини і використання стрілецької зброї.
Все це цілком можна було зробити за 2 роки повномасштабної війни, цей час вам оплатили своїми життями інші.
Воювати будуть всі. Ну хіба що кацапи говорять правду, і, хатаскрайність та сцикунство  переважаючої  більшості громадян України в черговий раз(напевне вже остаточно) похоронять наші надії на побудову власної держави.

   
було законним по причині :
не мав при собі історії хвороби і виписок з лікування.
тому - висновок влк був законним відповідно до законодавства.  (tu)
якшо ви хворі сліпі криві інваліди - коли запакують в бус маєте мати документи що ви хворі криві сліпі інваліди. в приміщенні тцк маєте мати то всьо при собі. інакше - здоровий  :D
алаверди.
Ну, об'єктивно, ті, хто зараз обмежено придатні, або мають явні костилі (наприклад, люті окуляри, як у мене, ну і перевірити поганий зір просто, чи протез замість куска ноги, чи щось подібне), або там явно видно, шо людина доволі сильно хвора. Переважно так. Хоча є і винятки, звісно.
На крайняк, це перевірять при прийомі в частину і не візьмуть, є історії, як таких возили і ніхто не хотів брати (бо ж їм потім з ними панькатись, а не ВЛК).

Але, звісно, всяке може бути...

Власне, якщо дійсно має право на обмежено придатного, то вартувало раніше самому явитись і пройти ВЛК нормально. Шкода...
   
Найгероїчніші фупівці 100500 сторінку продовжують виправдовувати своє небажання воювати "незаконністю")
Ви замість тої дурної писанини попрацюйте над витривалістю, підкачайте ноги і спини, сходіть на курси тактичної медицини і використання стрілецької зброї.
Все це цілком можна було зробити за 2 роки повномасштабної війни, цей час вам оплатили своїми життями інші.
Воювати будуть всі. Ну хіба що кацапи говорять правду, і, хатаскрайність та сцикунство  переважаючої  більшості громадян України в черговий раз(напевне вже остаточно) похоронять наші надії на побудову власної держави.
Нє, ну якщо реально стан здоров'я не дозволяє єбашити, то це не виправдання, а реальність. Не бажають воювати всі, це логічно, але хтось більш-менш може, а хтось нє.
   
Нє, ну якщо реально стан здоров'я не дозволяє єбашити, то це не виправдання, а реальність. Не бажають воювати всі, це логічно, але хтось більш-менш може, а хтось нє.
А хто має визначати чи ти "більш-менш можеш"? Кожен сам для себе? Ну це і є шлях до поразки.
Крім того це ж ФУП.Пам'ятаю довоєнні теми, тут практично кожен майстер спорту або по боксу або по боротьбі, а також гроза нічних вулиць)
   
А хто має визначати чи ти "більш-менш можеш"? Кожен сам для себе? Ну це і є шлях до поразки.
Крім того це ж ФУП.Пам'ятаю довоєнні теми, тут практично кожен майстер спорту або по боксу або по боротьбі, а також гроза нічних вулиць)
Ну так є конкретні болячки, які капітально заважають бути піхотинцем.
Воно цілком собі оформляється документально. Але по-перше буває ось така бусифікація без врахування цього всього, а, по-друге, буває, що є реальна проблема, але вона не підпадає ні під яку серйозну статтю. Наприклад, так з суглобами.
І ви не плутайте заняття спортом та активний спосіб життя в цивільному житті і передок. Я от, наприклад, можу по 600 км їхати ровером, але як побігаю в броніку і з вагою - то буду шкутильгати пару днів після того. Навіть якшо просто походити багато з вагою. Пробував, якшо шо.
Про психічні розлади всякі - мовчу. В цивільному житті то все часто можна контролювати і нормально жити.
+ тепер обмежено придатних взагалі відмінили, і фіг знає, як це буде класифікуватись.
Не все так просто, як здається.
   
Ну так є конкретні болячки, які капітально заважають бути піхотинцем.
Воно цілком собі оформляється документально. Але по-перше буває ось така бусифікація без врахування цього всього, а, по-друге, буває, що є реальна проблема, але вона не підпадає ні під яку серйозну статтю. Наприклад, так з суглобами.
І ви не плутайте заняття спортом та активний спосіб життя в цивільному житті і передок. Я от, наприклад, можу по 600 км їхати ровером, але як побігаю в броніку і з вагою - то буду шкутильгати пару днів після того. Навіть якшо просто походити багато з вагою. Пробував, якшо шо.
+ тепер обмежено придатних взагалі відмінили, і фіг знає, як це буде класифікуватись.
Не все так просто, як здається.
Якщо ти проїжджаєш 600 км ровером, то спокійно адаптуєшся , не переживай.
Бронік можна замінити полегшеною плитоноскою, вантажі тягнути не в руках, чи на плечах, є різні непогані пристрої на основі велосипедних коліс.
Так що все, як бачиш, максимально просто.
А те що є певні "недоліки", так вони у всіх є. В мене футбол залишив в спадок ліве коліно з недолікованим меніском, що постійно пече під навантаженням, а також правий гомілковостопний суглоб, що регулярно "вилітає". Нічого, фіксуючі пов'язки, хороші берці і вперед.)
   
Якщо ти проїжджаєш 600 км ровером, то спокійно адаптуєшся , не переживай.
Бронік можна замінити полегшеною плитоноскою, вантажі тягнути не в руках, чи на плечах, є різні непогані пристрої на основі велосипедних коліс.
Так що все, як бачиш, максимально просто.
А те що є певні "недоліки", так вони у всіх є. В мене футбол залишив в спадок ліве коліно з недолікованим меніском, що постійно пече під навантаженням, а також правий гомілковостопний суглоб, що регулярно "вилітає". Нічого, фіксуючі пов'язки, хороші берці і вперед.)

Звичайно можна пристосуватися до певних умов. Тут питання чи таку інклюзію підтримає і супротивник) , а також чи власне командування буде враховувати особливі потреби таких солдатів.
Якщо вести розмову про якість поповнення, альтернативі молоді немає. Як раз з причини відсутності у них більшості обмежень та особливих потреб.
   
Якщо ти проїжджаєш 600 км ровером, то спокійно адаптуєшся , не переживай.
Бронік можна замінити полегшеною плитоноскою, вантажі тягнути не в руках, чи на плечах, є різні непогані пристрої на основі велосипедних коліс.
Так що все, як бачиш, максимально просто.
А те що є певні "недоліки", так вони у всіх є. В мене футбол залишив в спадок ліве коліно з недолікованим меніском, що постійно пече під навантаженням, а також правий гомілковостопний суглоб, що регулярно "вилітає". Нічого, фіксуючі пов'язки, хороші берці і вперед.)
Та не працює нічого,  коліно тупо не підходить під навантаження такого типу.
Ровер якраз, якщо правильно їздити, на суглоб не впливає особливо, навіть корисно.

А от бігати,  скакати,  просто ходити багато - і все.

Так це при тому, що воно формально навіть не має обмежену  придатність.

Так буває - загальна витривалість класна,  а функціонал обмежений.
   
Ось про цей пункт можна детальніше?——
Мій варіант напевно)
пс. Це значить що мені потрібно приіхати в Украіну, піти у військомат та виправити всі документи згідно цього пункту?)

Та ти що?! Ти он лазиш на висоті, не боїшся. Тебе ж відразу у горно-штурмову бригаду записати потрібно.
   
панове , ще раз :
я не зрадойоблю і не критикую мобілізацію. констатую факти що і як відбувається.
законно це чи ні - правильно чині : нам не вирішувати.
влада виріша робити і робить так.
новий прийнятий закон - буде дотичним до кожного віком 18-60.
я вам кажу що і як вартує робити передчасно, щоб вас не відправили одразу без підготовки в окопи під Авдіївку.
алаверди.
про «без підготовки під Авдіївку» маячня повна
   
Воювати будуть всі.
Такого не було ніде в жодній країні. Ця пропаганда не працює. Так, багатьом доведеться. І їм будуть потрібні гроші. Про допомогу забуваємо, тепер це будуть кредити. Он пропонують взагалі грошей не давати , тільки зброю.
Ну а як без зброї воювати ми вже відчули.
На довгу війну в нас більше нема ресурсів. Як мінімум росіяни їх накопичують швидше, це вже ясно. 8 років обмеженої інтенсивності, 2 роки максимально можливої для нас війни.
Тому нам потрібен базис. Це міжнародна підтримка та власна економіка
Це реалії. Між тим, що потрібно , і тим що є завжди буде велика різниця.
Мобілізація має бути не "справедливою" , а ефективною. Набрані інвалідні команди просто програватимуть контактні бої. І знову будуть воювати 20 із наявних 100, ті хто зможе.

Останнє редагування: 19 квітня 2024 07:24:59 від Billi
   
А хто має визначати чи ти "більш-менш можеш"? Кожен сам для себе? Ну це і є шлях до поразки.
Крім того це ж ФУП.Пам'ятаю довоєнні теми, тут практично кожен майстер спорту або по боксу або по боротьбі, а також гроза нічних вулиць)
До війни хлопці бігали півмарафони, присідали з 200 кг та перепливали океан, після 2022 всі стали дідуганами розбитими артритом - час нікого не жаліє)
   
Найгероїчніші фупівці 100500 сторінку продовжують виправдовувати своє небажання воювати "незаконністю")
Ви замість тої дурної писанини попрацюйте над витривалістю, підкачайте ноги і спини, сходіть на курси тактичної медицини і використання стрілецької зброї.
Все це цілком можна було зробити за 2 роки повномасштабної війни, цей час вам оплатили своїми життями інші.
Воювати будуть всі. Ну хіба що кацапи говорять правду, і, хатаскрайність та сцикунство  переважаючої  більшості громадян України в черговий раз(напевне вже остаточно) похоронять наші надії на побудову власної держави.

 :facepalm1:

Це і право хоче воює а хоче втікає. Але є дибіли які будують новий СССР
   
До війни хлопці бігали півмарафони, присідали з 200 кг та перепливали океан, після 2022 всі стали дідуганами розбитими артритом - час нікого не жаліє)

Зараз хлопці бігають і повний марафон. (Там через румунський кордон кажуть і 60км може вийти).  :D
   
Зараз хлопці бігають і повний марафон. (Там через румунський кордон кажуть і 60км може вийти).  :D
Так я і кажу ті хто гарно бігали плавали - пливуть стометрівку на Тисі та переплигують через смугу на кордоні, залишилися одні немічні)
   
було законним по причині :
не мав при собі історії хвороби і виписок з лікування.
тому - висновок влк був законним відповідно до законодавства.  (tu)
якшо ви хворі сліпі криві інваліди - коли запакують в бус маєте мати документи що ви хворі криві сліпі інваліди. в приміщенні тцк маєте мати то всьо при собі. інакше - здоровий  :D
алаверди.

Заключення ВЛК ти підписуєш власноруч. це з власного досвіду проходження ВЛК на Батуринській
Якщо ти реально маєш папери,то тобі запропонують їх просто донести
Якщо твій брат був незгідний з рішенням ВЛК,то для чого його підписував?
   
https://t.me/Lv1256/56675

Мораль.
Узяв би повістку, не отримав би 3.14здюлин, та без складання протоколу та оголошення у розшук.
   
https://t.me/Lv1256/56675
Всі хотіли військових в тцк а тепер кліпають очима і не розуміють відношення тцк до ухилянтів?)
   
На відео справді немає початку розмови і невідомо що той ухилянт їм там наговорив і чим спровокував те, що її відпиздили...
   
Звичайно можна пристосуватися до певних умов. Тут питання чи таку інклюзію підтримає і супротивник) , а також чи власне командування буде враховувати особливі потреби таких солдатів.
Якщо вести розмову про якість поповнення, альтернативі молоді немає. Як раз з причини відсутності у них більшості обмежень та особливих потреб.
+++
якщо розвинути думку (що воювати можуть всі), то навіть інвалід на візочку може воювати на передку. головне побудувати йому пандуси для з'їзду в окоп до вогневої точки.
   
Але найгірше це те, що довіра людей до ТЦК втрачена давно і безповоротно - люди захищають ухилянтів...
   
Але найгірше це те, що довіра людей до ТЦК втрачена давно і безповоротно - люди захищають ухилянтів...
Ну так третій рік війни
   
Довіру до тцк "контужені" не повернуть, тому що ніхто не вірить що в тцк беруть "з вулиці". І навіть за офіційними даними в тцк тільки 48 відсотків воювали.
   
Але найгірше це те, що довіра людей до ТЦК втрачена давно і безповоротно - люди захищають ухилянтів...

Більшість людей буде захищати ухилянтів.
   
Довіру до тцк "контужені" не повернуть, тому що ніхто не вірить що в тцк беруть "з вулиці". І навіть за офіційними даними в тцк тільки 48 відсотків воювали.

ТЦК пох на ту довіру.
   
Мораль.
Узяв би повістку, не отримав би 3.14здюлин, та без складання протоколу та оголошення у розшук.

Ще раз є люди яким нічого тут захищати і яких утримують в Україні примусово, ви чомусь мислите що всім є що захищати тут, ні не всім, і це наслідок економічної політики.
   
ТЦК пох на ту довіру.

Так  це ж взаємно - а ТЦК представляє Україну продовжувати треба?
 :facepalm1:

   
Ще раз є люди яким нічого тут захищати і яких утримують в Україні примусово, ви чомусь мислите що всім є що захищати тут, ні не всім, і це наслідок економічної політики.
Якщо нема що захищати то є мотузка і мило)
   

Цю тему переглядають:

 
Повна версія