Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

18-20 градусів тепла в оселях зимою

Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

Навіщо ті оампи- якщо для світла то світлодіодні з аккумом набагато краще

Толку від гасових ламп як джерела тепла - ніякого нема
В селі є груби котли дровяні
Замішати їх свічкою чи гасовою лампою - марне використання ресурсу

КОЛИ НЕМА Е/Е, то груба не освітить хату, то полізуть в сарай і дістануть гасову лампу.

В міській квартирі БЕЗ Е/Е теж не обійтись без освітлення і хоч якогось обігріву. Буржуйка, звісно, кращий варіант, але то більш складно.

Ви досі не втямили - тут мова про заходи, що можуть дозволити вижити якийсь час після руйнування ЦО, ел.мережі в місті!

Ваш аккум розрядиться несподівано швидко, а зарядити його не буде як.

А каністра гасу + якісь придумки, хай і не дуже ефективні, на перший час допоможуть.
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

КОЛИ НЕМА Е/Е, то груба не освітить хату, то полізуть в сарай і дістануть гасову лампу.

В міській квартирі БЕЗ Е/Е теж не обійтись без освітлення і хоч якогось обігріву. Буржуйка, звісно, кращий варіант, але то більш складно.

Ви досі не втямили - тут мова про заходи, що можуть дозволити вижити якийсь час після руйнування ЦО, ел.мережі в місті!

Ваш аккум розрядиться несподівано швидко, а зарядити його не буде як.

А каністра гасу + якісь придумки, хай і не дуже ефективні, на перший час допоможуть.
ніякі придумки не врятують від фізики.

Як рахувати опалення окремої квартири гасом чи соляркою, використовуючи до прикладу щось типу https://ael-group.prom.ua/g4460935-kerosinovye-obogrevateli-kerona

то пересічний офуїє з витрати солярки за добу.
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

КОЛИ НЕМА Е/Е, то груба не освітить хату, то полізуть в сарай і дістануть гасову лампу.
В міській квартирі БЕЗ Е/Е теж не обійтись без освітлення і хоч якогось обігріву. Буржуйка, звісно, кращий варіант, але то більш складно.
згадала, що ставлять керамічну цеглу на газову горілку на мінімальному вогнику. так хоч на кухні буде тепло сидіти.
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

ніякі придумки не врятують від фізики.

Як рахувати опалення окремої квартири гасом чи соляркою, використовуючи до прикладу щось типу https://ael-group.prom.ua/g4460935-kerosinovye-obogrevateli-kerona

то пересічний офуїє з витрати солярки за добу.
Ви хитруєте, рахуючи витрати на повноцінне опалення всього житла.
А тут мова про порятунок від холоду і темряви в критичній ситуації, коли мусять виживати в одній кімнаті і деякий час.
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

згадала, що ставлять керамічну цеглу на газову горілку на мінімальному вогнику. так хоч на кухні буде тепло сидіти.

Те ж саме, що з горщиками...
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

Ви хитруєте, рахуючи витрати на повноцінне опалення всього житла.
А тут мова про порятунок від холоду і темряви в критичній ситуації, коли мусять виживати в одній кімнаті і деякий час.
ніт.

 вище в гілці я наводив розрахунок теплової потужності свічки, гасова лампа буде десь 4 свічки 200Ват.

Нікого вона не врятує. В хаті буде на 5-8 градусів вище ніж на подвір'ї

в -18 це буде -10 в хаті.

А ваше захоплення свічками це щось хворобливе.
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

Те ж саме, що з горщиками...
не знаю, що таке горщики, а цегла працює. звичайно, що без е/е і обігріву всієї оселі цо чи інд. опаленням, в квартирах чи будинках беез грубки нема шо робити.
а як догрів при недообігріві - норм.
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

не знаю, що таке горщики, а цегла працює. звичайно, що без е/е і обігріву всієї оселі цо чи інд. опаленням, в квартирах чи будинках беез грубки нема шо робити.
а як догрів при недообігріві - норм.
Хм. то як 200 циглин викласти на газову плиту то це буде як грубка (tu)
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

не знаю, що таке горщики, а цегла працює. звичайно, що без е/е і обігріву всієї оселі цо чи інд. опаленням, в квартирах чи будинках беез грубки нема шо робити.
а як догрів при недообігріві - норм.

Так цегла працює, а шкільний підручник фізики - ні.
А вітер тому, що дерева колихаються.

   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

Хм. то як 200 циглин викласти на газову плиту то це буде як грубка (tu)
теж думала про це. не 200, а припустимо з 10 будуть добре прогріватися? бо припустимо як е/е не буде, то котел теж не буде працювати. і що в будинку робити тоді? а в квартирах в кого зимно, так і догріваються люди, газовими плитами.
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

теж думала про це. не 200, а припустимо з 10 будуть добре прогріватися? бо припустимо як е/е не буде, то котел теж не буде працювати. і що в будинку робити тоді? а в квартирах в кого зимно, так і догріваються люди, газовими плитами.
Для комфорту тре більше ніж 10 я б радив 200 штук
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

Для комфорту тре більше ніж 10 я б радив 200 штук
на 16м2? щось дофіга.
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

Шкода шо ковбасники зі свічками не приїдуть показати приклад ощадливості коли надворі -18
Хочеш щоб приїхав ковбасник з гейропи і узяв у руки велику свічку?
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

Хочеш щоб приїхав ковбасник з гейропи і узяв у руки велику свічку?
Не можу визначитися, це в Гейропі свідомі з ощадливим опаленням з використанням великих та маленьких свічок.

А нам неписьменним тре все доносити власним прикладом, чи ви б пане з комаріком не приїхали в лютому провести для нас майстер класс з великими свічками?
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою


Хм. то як 200 циглин викласти на газову плиту то це буде як грубка (tu)
[/quote] Це такий стьоб? Дихати чим будете?
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

Для комфорту тре більше ніж 10 я б радив 200 штук

Ні 200 то мало, 2000 саме те.
Тоді можна буде і сусідам тепло продавати...
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою


Хм. то як 200 циглин викласти на газову плиту то це буде як грубка (tu)
Це такий стьоб? Дихати чим будете?
[/quote]
Як можна стібатися над свічками та горщиками?
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

Ні 200 то мало, 2000 саме те.
Тоді можна буде і сусідам тепло продавати...
2000 то для пасивного дому, влітку нагрівається і всю зиму гріє, але енергетична мафія приховує ці працюючи способи від широкого загалу щоб отримувати надприбутки
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

згадала, що ставлять керамічну цеглу на газову горілку на мінімальному вогнику. так хоч на кухні буде тепло сидіти.

Без електрики у місті газу також не буде... Також не буде води, бензину, та іншого.

Примитивна буржуйка дозволить прожити зиму за рахунок паркету, в кого він радянський. В кого ламінат та тепла підлога - ну "не пощастило" - шукати, що можна спалити. :( 
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

от дивлюсь як фігачать батареї в неутеплених панельках, в яких живуть небагаті пенсіонери, які космічні рахунки їм потім приходять і розумію -- у нас ще нема ні незалежності ні здорового глузду
В мене в такій панельці залишилось 40% пенсів, всі молоді купили в новобудовах або за кордон виїхали. Ото і фугує опалення в порожніх квартирах а відімкнути його ніяк. Ну і за це опалення звісно ніхто не платить.
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

Конкретні обставини найгірше можуть бути такі. хуйло зосередеться з вересня виключно на ракетних ударах по електростанціях, котельних та трансформаторних майданчиках/ТП. 

Так що зима реально може бути без опалення взагалі і без електрики відсотків на 50 :( Найгірший варіант, але розумно готуватись до -16 С в кімнаті, а не до + 16... І не буде запасних варіантів - є щанс на поганий фінал.

І ще сумно, що мати на мільонне місто для всіх мешканців такі варіанти - нереально.

хуйло та кацапи не мають бажання нас завоювати. Вони мають бажання нас знищити. Всіх. Разом з селами та містами. :(

Так и Белгород с Курском не на Марсе.  Ответка прилетит
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

Без електрики у місті газу також не буде... Також не буде води, бензину, та іншого.

Примитивна буржуйка дозволить прожити зиму за рахунок паркету, в кого він радянський. В кого ламінат та тепла підлога - ну "не пощастило" - шукати, що можна спалити. :( 

Хіба що спалити паркет у всьому домі.
Буржуйка, сама по собі, дуже не ефективне джерело тепла.
Левова частина тепла йде через димохід на вулицю.
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

есть тема - палатка прямо в квартире
навороченную с сильной защитой от дождей не надо.

смотрел как-то докумеьталку про Ю.Корею, там в некоторых местах это применяется молодыми семьями в недорогих многоэтажки.

реальная тема
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

Хіба що спалити паркет у всьому домі.
Буржуйка, сама по собі, дуже не ефективне джерело тепла.
Левова частина тепла йде через димохід на вулицю.
і шо, навіть 2000 кирпічін не допоможуть? Не може бути.

Люди кажуть як кирпічину до свічки примотати то гріє наче 2квт масляний нагрівач.
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

Потужність свічки 15-40 ват.
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B2%D1%96%D1%87%D0%BA%D0%B0
Залежить від діаметру.
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

і шо, навіть 2000 кирпічін не допоможуть? Не може бути.

Люди кажуть як кирпічину до свічки примотати то гріє наче 2квт масляний нагрівач.

Ні, 2квт масляний нагрівач - фігня повна, от 2квт керамічний нагрівач - то сила...
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

Потужність свічки 15-40 ват.
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B2%D1%96%D1%87%D0%BA%D0%B0
Залежить від діаметру.
дякую, а який тре діаметр щоб було +18 в хрущобі?
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

Ні, 2квт масляний нагрівач - фігня повна, от 2квт керамічний нагрівач - то сила...
Дякую, пойду шукати, він же без електрики працює, на свічках?
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

дякую, а який тре діаметр щоб було +18 в хрущобі?
Повітря не вистачить для горіння.
Беремо кімнату 10 метрів кв. Свічка середня 20 ват. Нехай треба потужність обігріву 300 ват на кв. метр. На вулиці 0 градусів, наприклад. загальна потужність обігріву 3000 ват потрібна. 3000/20=150 свічок на кімнату.

Останнє редагування: 25 червня 2022 11:42:38 від com1
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

Повітря не вистачить для горіння.
та в мене того повітря за вікном, скільки завгодно, взялися консультувати, так не з'їжджайте.
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

Дякую, пойду шукати, він же без електрики працює, на свічках?

Звісно ж на свічках, а з цеглою - то просто бімба...
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

Звісно ж на свічках, а з цеглою - то просто бімба...
Дяки, бо треба ж готуватися, поїду докуплю десяток кірпічін та керамічний нагрівач, свічки три штуки є.
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

 :D
Spin, exe_zp, ви неперевершені, майже як наш вольтер з виделкою шрьодінгера. Дякую, підняли настрій.

Я всю ніч малювала собі для дачі, де батьки зимують, гібрид конвекційного каміну (який є і фігачить в атмосферу половину грошей на дорогі дрова, бо будувався для поїздок на шашлик, а воно он як через півтора десятки років обернулося) і маленької грубки.
Де б його проконсуьтуватися, чи воно працюватиме, є тут хтось експертний? :shuffle:
Країнамайстрів давно заглохла в такій темі, мабуть, всі вже все побудували, а такого опалювального кентавру там не зустрічала
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

:D
Spin, exe_zp, ви неперевершені, майже як наш вольтер з виделкою шрьодінгера. Дякую, підняли настрій.

Я всю ніч малювала собі для дачі, де батьки зимують, гібрид конвекційного каміну (який є і фігачить в атмосферу половину грошей на дорогі дрова, бо будувався для поїздок на шашлик, а воно он як через півтора десятки років обернулося) і маленької грубки.
Де б його проконсуьтуватися, чи воно працюватиме, є тут хтось експертний? :shuffle:
Країнамайстрів давно заглохла в такій темі, мабуть, всі вже все побудували, а такого опалювального кентавру там не зустрічала
Добре що комусь підняло настрій.

Грубка працює, перевірено після нападу москалів, я теж маю будинок/дачу, яка використовувалась більшу частину часу тільки влітку.

Туди і втікли з Києва коли почалась війна.

Але це дуже не комфортне опалення, того рівня комфорту до якого звикли без твердопаливного котла і радіаторного опалення забезпечити неможливо.

В мороз, грубка забезпечить 3-4 години опалення після того як згоріли дрова.

Закритий камін з воздуховодами гріє поки горить, кожні три години треба підкидувати дрова, і це камін з великою конвекційною частиною, з футеровкою, гільзованим димарем та забором повітря ззовні.
Відкритий камін я б взимку взагалі заглушив запшавши в димарь скловати.

Зараз перероблений погріб в цоколі у топочну, потрохи під'їжджає обладнання, щоб всі розуміли черги на твердопаливні котли та димоходи величезні, час виготовлення 4 тижні, з моменту як я взяв дрова ціна виросла з 1700 до 3200 гривень.
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

Ось вам задачка про буржуйку. Може комусь і згодиться на практиці...

Є 2 абсолютно ідентичні кімнати з буржуйками. Ті ж погодні умови і вирокистовується таке ж паливо в такій же кількості.

1 кімната: буржуйку закладаємо 2000 цеглин.
2 кімната: на буржуйку направляємо потік звичайного побутового вентилятора.

В якій кімнаті буде тепліше?
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

Добре що комусь підняло настрій.

Грубка працює, перевірено після нападу москалів, я теж маю будинок/дачу, яка використовувалась більшу частину часу тільки влітку.

Туди і втікли з Києва коли почалась війна.

Але це дуже не комфортне опалення, того рівня комфорту до якого звикли без твердопаливного котла і радіаторного опалення забезпечити неможливо.

В мороз, грубка забезпечить 3-4 години опалення після того як згоріли дрова.

Закритий камін з воздуховодами гріє поки горить, кожні три години треба підкидувати дрова, і це камін з великою конвекційною частиною, з футеровкою, гільзованим димарем та забором повітря ззовні.
Відкритий камін я б взимку взагалі заглушив запшавши в димарь скловати.

Зараз перероблений погріб в цоколі у топочну, потрохи під'їжджає обладнання, щоб всі розуміли черги на твердопаливні котли та димоходи величезні, час виготовлення 4 тижні, з моменту як я взяв дрова ціна виросла з 1700 до 3200 гривень.
На дачі ще елктричні обігрівачі є. І якщо порахувати вартість дров та нової грубки, то дешевше кілька років буде електрикою обігріватись, принаймні, поки вона по 1.9 грн, як у нас в СТ.
Питання, чи буде та електрика.
Ще натрапила на цікавий сайт, де конвекційний камін з теплоакумулятором опалює до 200кв.м. протягом 18-20годин сцилкаТаке точно не буду робити, але й не віриться, що аж так добре працює, практично як повноцінна піч.
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

Ось вам задачка про буржуйку. Може комусь і згодиться на практиці...

Є 2 абсолютно ідентичні кімнати з буржуйками. Ті ж погодні умови і вирокистовується таке ж паливо в такій же кількості.

1 кімната: буржуйку закладаємо 2000 цеглин.
2 кімната: на буржуйку направляємо потік звичайного побутового вентилятора.

В якій кімнаті буде тепліше?
Додаткова витрата елктрики на вентилятор не враховується в баланс? 8-)
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

я для себе визначив що газу та електрики не буде і дію відповідно.
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

Додаткова витрата елктрики на вентилятор не враховується в баланс? 8-)
тут питання не в електриці, а в світогляді.
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

Додаткова витрата елктрики на вентилятор не враховується в баланс? 8-)

Можете врахувати ті 40вт вентилятора
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія