Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ЗЕ-скот,а как на счет прокомментировать?

Re: ЗЕ-скот,а как на счет прокомментировать?

Твій бабучка продовжує нищити країну руками шмигалів, які продовжують справу заочників.
Але потрібно дивитись в корінь проблеми а не нести ахенею про збитки базових секторів економіки.

не свисти
это все дешевенькая левацкая пропаганда
одна из целей которой
нивелировать под ноль ответственность долбаков за свой выбор
не проходит
   
Re: ЗЕ-скот,а как на счет прокомментировать?

Шизофрения 100
угу
Аферист світового масштабу
16.09.2021
https://tverezo.info/post/144153
Володимир Зеленський відомий як Великий Борець з Корупцією.

Саме завдяки Йому 300 млрд грн/рік від контрабанди, 60 млрд грн/рік від скруток ПДВ, 40 млрд грн/рік від Великого Будівництва, 100 млрд грн/рік від державних підприємств, десятки мільярдів гривень/рік від енергоринку акумулюються в спеціальному Великому Президентському Фонді. Щоправда, поки що він таємний, але так завжди не буде.

Володимир Зеленський відомий як Великий Деолігархізатор.

Він ще навіть не розпочав деолігархізацію, а олігархи вже збагатилися удвічі у 2020. Бо знали, що треба буде поділитися з народом. А чим ділитися, якщо нічого немає? Тому важко працюють під патронатом Президента…

Читаючи проект державного бюджету на 2022 рік, зворушено помітив, на
скільки заплановане зростання рентних платежів – з 45,8 млрд грн до 50,5 млрд грн, на 10%! Себто завдяки вигідній світовій кон’юнктурі сировинні олігархи за поточний рік заробили близько 300 млрд грн, а бюджет отримає від цього додатково 5 млрд грн. І то не факт. А всі платники податків з малого і середнього бізнесу муситимуть заплатити податками на 120 млрд грн більше в наступному році.
Головне, прийняти законопроект №5600, за ним олігархи заплатять 5 (з 300) млрд, а всі інші – ще 45 млрд з дірявої кишені.

Зате уряд пообіцяв підвищити мінімальну зарплату в 2022 р. на 3%! Ціни виросли вже на понад 30%, а зарплата виросте на 3% у наступному.

Хоча, нам говорили, що кожен з нас президент, але ніхто ж не обіцяв, що кожен з нас олігарх. Їх має бути небагато, бо країна ж бідна…

А, ледь не забув!

Зеленський вже виріс з афериста національного масштабу до світового рівня. Остап Бендер, який так і не перейшов румунський кордон, плакав би.

Виявляється, Плану Трансформації України не лише в Мінфіні немає, але й в Офісі Президента його ніхто в очі не бачив. Байден, якому Зеленський розповідав про цей План і необхідні 277 млрд дол на нього, мабуть в розпачі: кому віддати вантажівки з готівкою?
Не веб-інвест-няні ж..
Volodymyr Omelyan
   
Re: ЗЕ-скот,а как на счет прокомментировать?

не свисти
это все дешевенькая левацкая пропаганда
одна из целей которой
нивелировать под ноль ответственность долбаков за свой выбор
не проходит

То ти вважаєш, що твій бабучка піднімає економіку?  ;o
   
================================
Шо? Опять Порошенко? :facepalm:  :D  X(

Чому саме Порошенко? Просто нас "розводять" зараз, при Зеленському, так само, як раніше при Порошенку.
Різниця лише в тому, що шанований Вами "Дон Педро" намагався самостійно керувати процесом і чим більше заробити, а за Зеленського, через відсутність відповідних знань, вмінь та навичок, це робить його оточення.
   
Re: ЗЕ-скот,а как на счет прокомментировать?

То ти вважаєш, що твій бабучка піднімає економіку?  ;o

бггг
вот это логика ...
это пустое место для экономики
я так считаю
в лучшем случае и к концу
каденции оно научится что-то плести вразумительное
без бамажки
   
Re: ЗЕ-скот,а как на счет прокомментировать?

Твій бабучка продовжує нищити країну руками шмигалів, які продовжують справу заочників
Ой вей. Тільки якогось буя при заосниках економіка демонструвала стійке зростання, а державні стратегічні підприємства були в прибутках
Анівсєадінакрвиє, беспєсди
   
Re: ЗЕ-скот,а как на счет прокомментировать?

Чому саме Порошенко? Просто нас "розводять" зараз, при Зеленському, так само, як раніше при Порошенку.
Різниця лише в тому, що шанований Вами "Дон Педро" намагався самостійно керувати процесом і чим більше заробити, а за Зеленського, через відсутність відповідних знань, вмінь та навичок, це робить його оточення.
=============================
Мене Порох не розводив. Бо я реаліст. І в чим він тебе "РОЗВІВ"? B-)
   
Re: ЗЕ-скот,а как на счет прокомментировать?

бггг
вот это логика ...
это пустое место для экономики
я так считаю
в лучшем случае и к концу
каденции оно научится что-то плести вразумительное
без бамажки

- бабучка продовжує нищити країну руками шмигалів...
- не свисти...

нормальна логічна логіка.
Ну а що продовження процессів в економіці:
І шмигаль і заочник - представники інтересів Рината.
І тоді і зараз продожують затягувати податковий зашморг.
І тоді і зараз продожують піднімати тарифи.
І тоді і зараз нічого не робиться для покращення інвестиційного клімату.
 
   
бггг
вот это логика ...
это пустое место для экономики
я так считаю
в лучшем случае и к концу
каденции оно научится что-то плести вразумительное
без бамажки

Керівник країни не лише сам повинен уявляти результат, до якого призведе його управління, але й вміти переконувати інших в правильності обраного ним шляху.
В сучасних умовах іншого варіанту бути не може.
   
Re: ЗЕ-скот,а как на счет прокомментировать?

Ой вей. Тільки якогось буя при заосниках економіка демонструвала стійке зростання, а державні стратегічні підприємства були в прибутках
Анівсєадінакрвиє, беспєсди

1. Після такого падіння то був "відскок дохлої собаки"
2. Процесси мають властивість переходити з кількості в якість.
3. Ковід сприскорив
   
Re: ЗЕ-скот,а как на счет прокомментировать?

- бабучка продовжує нищити країну руками шмигалів...
- не свисти...

нормальна логічна логіка.
Ну а що продовження процессів в економіці:
І шмигаль і заочник - представники інтересів Рината.
І тоді і зараз продожують затягувати податковий зашморг.
І тоді і зараз продожують піднімати тарифи.
І тоді і зараз нічого не робиться для покращення інвестиційного клімату.

я же не буду каждый раз выяснять от куда  у вас там голове фигня взялась ?
херячите себе лозунгами ...
а я не докотор
   
Re: ЗЕ-скот,а как на счет прокомментировать?

Волька і Редіс на старості лєт
Хочуть зробити друг другу мінєт
Щоб перед тим як піти внебуття
Спробувати смак того гомо життя
Волька і Рєдіс радуюцця жизні




   
Re: ЗЕ-скот,а как на счет прокомментировать?

Мабуть проданий по довгострокових договорах.
І взагалі там українців в тому добутку практично нема.
А в тебе які думки?

гадання на кавовій гущині ? мо влада щось пояснить ? нарешті ??
   
Re: ЗЕ-скот,а как на счет прокомментировать?

AW %%вся остаточно  :facepalm1:
   
Re: ЗЕ-скот,а как на счет прокомментировать?

A.W. повний довбодятел. (td)
   
Re: ЗЕ-скот,а как на счет прокомментировать?

переходи на бульбулятор
спаси печень
голову уже не спасти :laugh:
він амфетамінчиком занюхує
   
Re: ЗЕ-скот,а как на счет прокомментировать?

A.W. повний довбодятел. (td)
А чого я ? То ж філософ з дружбаном радіють життю, а я якось немодний - жіночок люблю.
   
Re: ЗЕ-скот,а как на счет прокомментировать?

AW %%вся остаточно  :facepalm1:
Ну чого, малюнок класичний, Том з Фінляндії, показує кохання алкоіілософа як є.
   
срамота якась в гілці, тьху
Волька, по темі стартпосту є питання - інфа про 70% потужностей АЕС це для привертання уваги чи доконаний факт?
   
Re: ЗЕ-скот,а как на счет прокомментировать?

срамота якась в гілці, тьху
Волька, по темі стартпосту є питання - інфа про 70% потужностей АЕС це для привертання уваги чи доконаний факт?

ніт, це класика гей-графіки  :lol:

Митець, що малював Вольку та Редиса
   
Re: ЗЕ-скот,а как на счет прокомментировать?

Ковід сприскорив
Продай гасло зелепням. Бо шото креатив згас, "кінець епохи злиднів" вже ніуя нікого не надихає.
   
Re: ЗЕ-скот,а как на счет прокомментировать?

Ковід сприскорив
Продай гасло зелепням. Бо шото креатив згас, "кінець епохи злиднів" вже ніуя нікого не надихає.
1. Після такого падіння то був "відскок дохлої собаки"
І? Чому дохла собака більше не скаче?
Також не забувай нагадувати цю метафору тупорилим, котрі камлають про підвищення тарифів в десять разів. Порівняно з умовним нулем будь-який тариф можна вважати "в десять разів".
   
Re: ЗЕ-скот,а как на счет прокомментировать?

ніт, це класика гей-графіки  :lol:

Митець, що малював Вольку та Редиса

Яка, скажіть мені нормальна людина, шукає або має напоготові такі малюнки  :facepalm:
Не диво що у полтавських зубожілів справи кепські - бо в голові повна каша

Так ти полтавський гAW ще й по справжній чоловічій любові спеціаліст, не тільки по центральному опаленню?  :pooh_lol:
   
Re: ЗЕ-скот,а как на счет прокомментировать?

Це у ЗЕ-скота навіть не корупція, це значно гірше: це КАЗНОКРАДСТВО. Сидіти падлам чи зовсім незабаром,чи може трохи роки через 2-3 ,але б я на їх місті вилли не будував. Не встигнуть. І тікати нікуди.
   
Re: ЗЕ-скот,а как на счет прокомментировать?

ніт, це класика гей-графіки  :lol:

Митець, що малював Вольку та Редиса
======================================
 О! Це ти,п.ідор-віршоплет, ще тут гавкаєш? Хто п.дорів захищало тут? Ти. :fuck:
 
   
Re: ЗЕ-скот,а как на счет прокомментировать?

A.W.  в тебе є дружина? Ні.  Бо ти сосна єрмаківська. Мінетчик. Доречі ЗЕ-скот аж волає як захищає п.ідорів.  A.W. входить до Спілки ЛГБТ поетів України " Наш Світ" Але віршики у нього настільки убогі, що у ГЕЇВ на нього не піднімається.

 Це твої друзі по Спілці?


 
 


Останнє редагування: 19 вересня 2021 10:42:03 від Wolter
   
Re: ЗЕ-скот,а как на счет прокомментировать?

 ЗЕлень від цієї гілочки аже на гівно сходить. Бо відповісти на питання не можуть ніяк. Вже тупорилі що тільки не роблять. :fuck:

 
   
Re: ЗЕ-скот,а как на счет прокомментировать?

 :gigi:  :lol:  :weep:  :laugh:  :gigi:  X(  :gigi:  :lol:  :weep:  :laugh:  :gigi:  X(  :gigi:  :lol:  :weep:  :laugh:  :gigi:  X(  :gigi:  :lol:  :weep:  :laugh:  :gigi:  X(  :gigi:  :lol:  :weep:  :laugh:  :gigi:  X(  :gigi:  :lol:  :weep:  :laugh:  :gigi:  X(
   
Re: ЗЕ-скот,а как на счет прокомментировать?

Укулєло теж латентний пєдогом чи гомопєд  :lol:
а філософ такі прааатівний  :laugh:

ну що ще картиночку кинути Тома чи досить ?

До речі, укулєла, Том був деякий час коханцем такого собі великого українського художника Андрія Ворголи  :lol: то якщо ікавишся історією поп-культури 20 сторіччя, то таки маєш знати хто є хто там
   
Re: ЗЕ-скот,а как на счет прокомментировать?

A.W. мені плювати,п.ідоре,чий ти був коханець в гей поетичному клюбі  Спіці ЛГБТ поетів України " Наш Світ". Вірши в тебе чисте лайно. Ти там під нарами у них АПУЩЕНИЙ. Не намагайся затрахане зі мною тут сперечатися,я тебе з'їм на третій хвилині. Гнойний... :fuck:  Зрозуміло ЩО ТИ ТАМ УСІХ коханців знаєш. Тут сперечатися не буду! Анальна гидота. :D  X(
   
Re: ЗЕ-скот,а как на счет прокомментировать?

Бо відповісти на питання не можуть ніяк.
Ты лучше педр.от скажи когда на фронт пойдешь? Хотя кому это я, с шизофренией не берут.
   
Re: ЗЕ-скот,а как на счет прокомментировать?

Ты лучше педр.от скажи когда на фронт пойдешь? Хотя кому это я, с шизофренией не берут.
==========================
Подрочи,пертубертантный, на Ермака. Дрочить-твоё КРЭДО! Женщины ж у тебя нету. Только из под стола на мамку сдрачиваешь! :D  X(   

б***ь,какие же вы все ЗЕ-скот ,одинаковые! :D  X(
   
гадання на кавовій гущині ? мо влада щось пояснить ? нарешті ??
Колись давно, років 12 тому я намагалася розібратися в темі. І вже тоді дізналася, що
українською структурою залишилося лише газодобування.  А сам газ одразу стає чиєюсь власністю і його продають за складними схемами.  Зараз навіть добуванням займаються всякі бурізми. Так що картинка складається не на користь національного споживача.
   
Re: ЗЕ-скот,а как на счет прокомментировать?

судя по риториці, вольтметр поміняв не тіки політинчну орієнтацію.
Правда ж, вольтметр?  :-)o
Чим сьодні конінку занюхував? Зуби покажеш?
   
Re: ЗЕ-скот,а как на счет прокомментировать?

судя по риториці, вольтметр поміняв не тіки політинчну орієнтацію.
Правда ж, вольтметр?  :-)o
Чим сьодні конінку занюхував? Зуби покажеш?

там, по-моєму, й нос пудрився й колеса каталися й косяки йшли косяками.. :lol:
   
Re: ЗЕ-скот,а как на счет прокомментировать?

A.W. мені плювати,п.ідоре,чий ти був коханець в гей поетичному клюбі  Спіці ЛГБТ поетів України " Наш Світ". Вірши в тебе чисте лайно. Ти там під нарами у них АПУЩЕНИЙ. Не намагайся затрахане зі мною тут сперечатися,я тебе з'їм на третій хвилині. Гнойний... :fuck:  Зрозуміло ЩО ТИ ТАМ УСІХ коханців знаєш. Тут сперечатися не буду! Анальна гидота. :D  X(

Вольтер себе уявляє ось таким




Але насправді він отакий




   
Re: ЗЕ-скот,а как на счет прокомментировать?

A.W. це твої фантазії недоЧЛЕНА  Спілки ЛГБТ поетів України " Наш Світ"? Ти ж звідти,як з'ясувалося?
 ПРАКАЗНИК! :D  X(

Шалунишка! Ти не баси,милок,не баси...мы таких сразу видим. B-)
   
Re: ЗЕ-скот,а как на счет прокомментировать?

A.W. це твої фантазії
ти постійно звиздиш про педерастію, а фантазії у AW?
Обдовбенився, амфетамінщик?
   
Re: ЗЕ-скот,а как на счет прокомментировать?

Скажу кратко
Газа украинского дешевого  нет и не будет
Есть дорогой, но его никто не сможет внутри оплатить, на экспорт может быть да
Раньше схема была(при Кучме и Юще) покупаем газ из РФ  дешевый для внутреннего рынка, а свой на экспорт.
Для того что газа было дохера, надо еще и разведку его проводить каждый год в обьеме больше чем мы производим.
А это млрд баксов, а их не будет.
Политик лапшу навешали манюпасу и теперь будет очень ржачно смотреть когда они будут без газв оправдываться
   
Re: ЗЕ-скот,а как на счет прокомментировать?

Глядите,как Ельфик-торчок все бегает за мною.... не,отсосать у себя не дам. Я не по тем делам. :fuck:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія