Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Шикарный эфир Марка Захаровича Фейгина о роли Украины в новой Европе!

Фейгин - Европа в ахуе! Украина так рубится со второй Армией Мира и при чем почти на равных! Понятно что с западным оружием, но вы понимаете что это две страны из одной бывшей? А кто из них двинет танки на Париж или на Берлин?  :lol:  :weep:

Рашка теж користується західною допомогою.... Колись захід забрав купу зброї у України та передав рашці
   
Досі шукаєте "хароших русскіх"?

Ню-ню.... :K
   
Досі шукаєте "хароших русскіх"?

Ню-ню.... :K
ви спрощуєте. 
   
В усіх рускіх є проблема, що вони за рашку. Зараз в нас є ситуативні союзникі, які є там якимось боком росіянами. Але нам треба, щоб рашку було развалено на декілька частин, і щоб вони мали в себе під боком проблемні воюючі уламки, такі як Чечня, Дагестан і шо там в них ще.
Я не бачу, який рускій може бути за це. Навіть якийсь надліберал - не хоче мати роздовбану країну, хоч він там може бути і за репарації і за трибунал і за нашу територіальну цілістність. А в наших інтересах, щоб рашка перестала існувати як імперія, втративши купи її територій, в тому числі ті, де видобувається нафта та газ. Щоб вони там у Сибірській державі розвивали Сибір, витрачаючи гроші на покращання життя у тих суворих територіях, а не на Москву та армію, десь як Казахстан. А європейська Московія стала на шлях до європейської ліберальної держави.
Щоб перша мала довічну мороку із Китаєм, а друга із Кавказом і не лізли сюда брататися.

Як Фейгін може подібного бажати?
   
якось так склалося, що саме після приїзду в Америку в 2017р, мабуть це випадковість, але саме тоді я на нього підписався. За цей час було багато невдалих ефірів, всілякої куйні з Соловйом та іншими шаманами). Але Фейгін, безумовно, інтелектуал. Часом він схильний до перебільшень чи до гіпероптимістичних оцінок, але безумовно, він інтелектуал та творча особистість
згодна що він розумний і драйвовий,
а на мою думку ще і порядний
(саме за цим критерієм я розрізняю людей)
принаймні я зробила такий висновок
під час цієї війни, слухаючи його ефіри.
   
Галичанский тип
це той випадок коли жінка має правильні риси обличчя,
але не володіє отією харизмою яка є складовою сексуальності.
   
я, кажучи про інтелектуальну цінність, мав на увазі чисто своє суб’єктивне сприйняття.
та це ж зрозуміло що кожен з нас висловлює особисту точку зору
   
Досі шукаєте "хароших русскіх"?

Ню-ню.... :K

Він рускій на 0,5 тільки. Розумний, факт. Транслює позицію, вигідну Україні - все взад включно з кримом плюс репарації.  І аудиторія в нього чимала, так шо такого чувака дуже вигідно мати союзником.
   
Люди з самого початку в своєму житті плутаються між добром і злом. Але з віком у більшості людей починають в голові прояснюватися. Звичайно, не у всіх. Такі упирі, скажімо, як хуйло, так і до кінця своїх днів залишаються упирями  8-)
там гниле аморальне нутро
   
Саме тому Фейгін і класний, що не рускій.

Рускій це от що

Показати зображення...

Точно, іванушка дурачек
   
А мені Швець більше подобається...
   
Галичанский тип
з такими вилицями :lol:
хіба що Галич подмосковньій

(Неизвестно, когда возник Галич. Богатые селения финно-угорского народа меря существовали тут с незапамятной древности. От тех времен остались неславянские названия гор и рек, сказания о языческих идолах, стоявших тут и там, да еще откопанные в разное время из-под земли таинственные предметы, например, медные изображения зверей и металлические подвески, служившие, быть может, для волхвования. В XII веке тут уже правили славянские князья, но город, по старой памяти, еще долго именовали Галичем Мерьским.)
   
В усіх рускіх є проблема, що вони за рашку. Зараз в нас є ситуативні союзникі, які є там якимось боком росіянами. Але нам треба, щоб рашку було развалено на декілька частин, і щоб вони мали в себе під боком проблемні воюючі уламки, такі як Чечня, Дагестан і шо там в них ще.
Я не бачу, який рускій може бути за це. Навіть якийсь надліберал - не хоче мати роздовбану країну, хоч він там може бути і за репарації і за трибунал і за нашу територіальну цілістність. А в наших інтересах, щоб рашка перестала існувати як імперія, втративши купи її територій, в тому числі ті, де видобувається нафта та газ. Щоб вони там у Сибірській державі розвивали Сибір, витрачаючи гроші на покращання життя у тих суворих територіях, а не на Москву та армію, десь як Казахстан. А європейська Московія стала на шлях до європейської ліберальної держави.
Щоб перша мала довічну мороку із Китаєм, а друга із Кавказом і не лізли сюда брататися.

Як Фейгін може подібного бажати?

Раджу знайти стрім Фейгіна про російську опозицію, де він каже "Все что нужно от российской оппозиции укранцам - это чтобы она перестала их считать частью России или каким-то образом привязывать .Украина - это совершенно другая страна с совершенно другим народом и наша оппозиция давно должна это понять. А вот не понимает !"

Закидую, ось воно.



На мою думку - один з найтверезіших людей там.
Про його минуле - Нєвзорова фільм "Наши" не бачили часом ? А я бачив, ще у 1990 році й ще тоді обалдів, наскільки людина дико імперська.
А бач - вилікувався.
От і з Фейгіним те саме.
   
скажімо - серед вірменів багато сімоньян, оцей режисер кончєний в окулярах у соловья і ще декілька,

та і в цілому це підкацапна країна, давні союзники кацапів у війнах з турками.

але кацапи їх традиційно зрадили

Мур, поцікався історією нинішньої Вірменії, саме нинішньої, не вірменської імперії, не Урарту  - де вона виникла, чого, і звідки там взялися вірмени.
Трішечки очі одкриються, що це не просто підкацапна країна - це - саме кацапське утворення, вона була створена кацапами у 30-ті роки ХІХ сторіччя як плацдарм для завовання Туреччини

Раджу почати з прочитання ось цього історичного документу, написаного Грібоєдовим (ага тим самим горєотума  :lol: ) бо саме він був чиновником що з задоволенням проводив політику переселення вірмен з Персії на територію завойованого Ериваньського ханства й  до речі - побачити точні аналогії з тим, що роблять кацапи зараз .

А також дуже раджу почитати оце -

https://www.allgeo.org/index.php/ru/772-shavrov-n-i-novaya-ugroza-russkomu-delu-v-zakavkaze-predstoyashchaya-rasprodazha-mugani-inorodtsam

Цитата

Затем, после окончания войны 1826-1828 гг. в продолжении двух лет, с 1828 по 1830, мы переселили в Закавказье свыше 40 000 персидских и 84 600 турецких армян и водворили их на лучшие казенные земли Елизаветпольской и Эриванской губернии, где армянское население было ничтожно, н в Тифлисском, Борчалинском, Ахалцихском и Ахалкалакском уездах. Для поселения им было отведено более 200 000 десятин казенных земель и куплено более чем на 2 млн. рублей частновладельческих земель у мусульман.

Нагорная часть Елизаветпольской губернии (Нагорный Карабах) и берега озера Гокчи (Севан) заселены этими армянами. Необходимо иметь в виду, что из 124 000 армян, официально переселенных, переселились сюда и множество неофициальных, так что общее число переселившихся значительно превышает 200 000 человек. После Крымской кампании опять вселяется некоторое число армян, в точности не зарегистрированное.


І зрозуміти, що кацметоди незмінні у всі часи.







   
Не глядя на личность Фейгина, кто посмотрел эфир?
   
Не глядя на личность Фейгина, кто посмотрел эфир?

я десь з третину, сьогодні додивлюся. Тобі подяка, реально класний ефір.
   
Не глядя на личность Фейгина, кто посмотрел эфир?

я подивився
   
Досі шукаєте "хароших русскіх"?

Ню-ню.... :K
Хорошие русские воюют на стороне Украины на фронте против хуйло РФ!
   
Не глядя на личность Фейгина, кто посмотрел эфир?

Я дивився, з Фейгіном то все ясно, але мене більше Андріана цікавила   :gigi:
   
Я дивився, сподобалось, толково і перспективно для України (tu)  [ua]
   
Раджу знайти стрім Фейгіна про російську опозицію
Фейгін за те, щоб рашка здала ядерну зброю? Є в нього такий стрім? Покажіть мені росіянина, який за те, щоб рашка здала хочаб ЯЗ. Мабуть такі теж є, може пафосний балабол Невзоров такий. Але навіть це - не є і не може бути популярною думкою у рашці. А в них завтра переможуть ліберали, післязавтра імперці, що тоді? Навіщо ви хочете їм ще якісь шанси давати?

Ви от сидите у кацапських нарративах - ще один мінус. Думаєте ось про Росію, а не про Україну. Вони нас так просто не залишать. Як саме Фейгін вважає, що це от інша країна і шо нам з того? Все одно - є історія, є мова, є кордон, будуть якісь зв'язки, буде якась взаємодія. Як НАМ це треба, щоб було? Треба, щоб не тисли дуже, наприклад. У тому числі суто з економічних міркувань. То покиньте зважати на інтереси рашки. Дивіться на них суто як засіб для наших інтересів. Чому ви думаєте про російських лібералів, а не про те, як би зробити, щоб рашка розпалась? Чогму ви не думаєте, що в нас є люди, яким що б не зроби - вони будуть як мінімум в руском мірє сидіти. І їх усіх не вбити, дай боже хоч значній кількості паспорта негромадян зробити.

Ні, Фейгін - за нас. Зараз. Потім, можливо, буде вже проти. Як і їх військові, що тікають, як ті комуністи, що виступили, і ще багато багато інших різних. І їх треба усіх підтримувати! Але вони всі - не є довгостроковими союзниками, бо вони - за рашку, а ми - проти. Нам краще, щоб там в них довбанула криза, щоб в них там де видобувають почався пипець по рівню життя і вони відділились і перестали годувати Москву нарешті. І тут в наших інтересах не підписувати зняття санкцій з російських лібералів, наприклад, доки це не станеться! Хоч Фейгін буде казати, що ні, це вже норм, ми вже не такі в більшості. Але нам треба із цим тягнути якнайбільше, придумуючи якісь відмазки для заходу і дипломатично посилати нах. Для цього треба абсолютно не зважати ні на яких гарних рускіх. Дійсно гарних. Геніальних, добрих, люблячих Україну. Тільки вони все ж таки за рашку в першу чергу, тому не треба ними захоплюватись.
   
Фейгін за те, щоб рашка здала ядерну зброю? Є в нього такий стрім? Покажіть мені росіянина, який за те, щоб рашка здала хочаб ЯЗ. Мабуть такі теж є, може пафосний балабол Невзоров такий. Але навіть це - не є і не може бути популярною думкою у рашці. А в них завтра переможуть ліберали, післязавтра імперці, що тоді? Навіщо ви хочете їм ще якісь шанси давати?

Ви от сидите у кацапських нарративах - ще один мінус. Думаєте ось про Росію, а не про Україну. Вони нас так просто не залишать. Як саме Фейгін вважає, що це от інша країна і шо нам з того? Все одно - є історія, є мова, є кордон, будуть якісь зв'язки, буде якась взаємодія. Як НАМ це треба, щоб було? Треба, щоб не тисли дуже, наприклад. У тому числі суто з економічних міркувань. То покиньте зважати на інтереси рашки. Дивіться на них суто як засіб для наших інтересів. Чому ви думаєте про російських лібералів, а не про те, як би зробити, щоб рашка розпалась? Чогму ви не думаєте, що в нас є люди, яким що б не зроби - вони будуть як мінімум в руском мірє сидіти. І їх усіх не вбити, дай боже хоч значній кількості паспорта негромадян зробити.

Ні, Фейгін - за нас. Зараз. Потім, можливо, буде вже проти. Як і їх військові, що тікають, як ті комуністи, що виступили, і ще багато багато інших різних. І їх треба усіх підтримувати! Але вони всі - не є довгостроковими союзниками, бо вони - за рашку, а ми - проти. Нам краще, щоб там в них довбанула криза, щоб в них там де видобувають почався пипець по рівню життя і вони відділились і перестали годувати Москву нарешті. І тут в наших інтересах не підписувати зняття санкцій з російських лібералів, наприклад, доки це не станеться! Хоч Фейгін буде казати, що ні, це вже норм, ми вже не такі в більшості. Але нам треба із цим тягнути якнайбільше, придумуючи якісь відмазки для заходу і дипломатично посилати нах. Для цього треба абсолютно не зважати ні на яких гарних рускіх. Дійсно гарних. Геніальних, добрих, люблячих Україну. Тільки вони все ж таки за рашку в першу чергу, тому не треба ними захоплюватись.

Я з вами згоден повністю.
Для мене головне - це Україна.
В нас є ситуативні союзники росіяни. Все.
   
Фейгін за те, щоб рашка здала ядерну зброю? Є в нього такий стрім? Покажіть мені росіянина, який за те, щоб рашка здала хочаб ЯЗ. Мабуть такі теж є, може пафосний балабол Невзоров такий. Але навіть це - не є і не може бути популярною думкою у рашці. А в них завтра переможуть ліберали, післязавтра імперці, що тоді? Навіщо ви хочете їм ще якісь шанси давати?

Ви от сидите у кацапських нарративах - ще один мінус. Думаєте ось про Росію, а не про Україну. Вони нас так просто не залишать. Як саме Фейгін вважає, що це от інша країна і шо нам з того? Все одно - є історія, є мова, є кордон, будуть якісь зв'язки, буде якась взаємодія. Як НАМ це треба, щоб було? Треба, щоб не тисли дуже, наприклад. У тому числі суто з економічних міркувань. То покиньте зважати на інтереси рашки. Дивіться на них суто як засіб для наших інтересів. Чому ви думаєте про російських лібералів, а не про те, як би зробити, щоб рашка розпалась? Чогму ви не думаєте, що в нас є люди, яким що б не зроби - вони будуть як мінімум в руском мірє сидіти. І їх усіх не вбити, дай боже хоч значній кількості паспорта негромадян зробити.

Ні, Фейгін - за нас. Зараз. Потім, можливо, буде вже проти. Як і їх військові, що тікають, як ті комуністи, що виступили, і ще багато багато інших різних. І їх треба усіх підтримувати! Але вони всі - не є довгостроковими союзниками, бо вони - за рашку, а ми - проти. Нам краще, щоб там в них довбанула криза, щоб в них там де видобувають почався пипець по рівню життя і вони відділились і перестали годувати Москву нарешті. І тут в наших інтересах не підписувати зняття санкцій з російських лібералів, наприклад, доки це не станеться! Хоч Фейгін буде казати, що ні, це вже норм, ми вже не такі в більшості. Але нам треба із цим тягнути якнайбільше, придумуючи якісь відмазки для заходу і дипломатично посилати нах. Для цього треба абсолютно не зважати ні на яких гарних рускіх. Дійсно гарних. Геніальних, добрих, люблячих Україну. Тільки вони все ж таки за рашку в першу чергу, тому не треба ними захоплюватись.

Підтримаю. Забагато росіян у ефірі. Фейгін, Бабченко, Нєвзоров, Гудков, Піантковський, Бєлковський, Кац, Соловєй, Кісєльов, Накі, це тільки ті, що сходу згадалися. Може сходу хтось таку кількість українців (не обов'язково україномовних) лідерів думок назвати?
Знову нас занурюють у російські наративи. Знову дивимось, що нам старший брат розкаже.
   
Моя думка така - "фейгіни" не допоможуть нам здолати фашистів

Вони навіть не змогли завадити цьому у своїй країні

То яка з них користь?

Ніякої

Фейгіна слухають українці з комплексом меншовартості "младшего брата"
   
Не глядя на личность Фейгина, кто посмотрел эфир?
А ви там щось нового почули, те, чого до того не знали? Я вчора на третині заснула, сьогодні ще трохи послухала і дивуюся такому захопленню.
Заради чого витратити 1 год і 11 хв?  ;o
До речі, людина ну зовсім без дикції. Над цим треба працювати, якщо хоче сидіти в ефірах.

Останнє редагування: 29 травня 2022 16:30:38 від ЛАРТА
   
за наративи про"хороших русскіх" треба уже банити на ФУПі , ніяких "хароших руськіх" ніколи не було і не буде, є євреї (деякі з них живуть у московії), які заробляють собі гроші на хайпі, зазначу, що непогані, та розказують, те чого ми хочемо почути, тому отими лайками ми їх годуємо...московія -- це ворожа для нас країна, яка на протязі віків грабувала нас, душила, хотіла зробити нас рабами, такими ж як і їх народ, тому оті заклики про "сохраненіє русской, культурі, літератури" і всього іншого мотлоху, то суто ворожа агітація... 
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія