Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

От таке питання секті ковідовакцинаторів

Re: От таке питання секті ковідовакцинаторів

Це агресивна секта. Освіта в такому випадку не має значення.
   
Re: От таке питання секті ковідовакцинаторів

Не патякай зайвого, за тиждень по 500000 вакцинують. Так що караван йде.

кому ти то говориш ?
в моєму тостері на кухні мізків більше і злогікою краще
   
Re: От таке питання секті ковідовакцинаторів

Тут є показовим, що і трамповський Пфайзер, і кацапський Супутник є малодослідженим експериментальним лайном, яке українські громадяни не бажають випробовувати на власній шкурі. І ніякий адміністративний тиск їх до цього не змусить.

мене особисто напружує приховування або тупе видалення інфи, яка проти щеплень.

наука раніше була захищена від подібних впливів. Ну колупаються там вчені, політики до них не лізли. Зараз сфера, яка завжди штовхала людство вгору, піддалася дуже негарному впливу.
   
Re: От таке питання секті ковідовакцинаторів
Via

Не патякай зайвого, за тиждень по 500000 вакцинують. Так що караван йде.
Ідіть самі знаєте куди. Довідок ми купимо, скільки треба, а шмурдяк виллють в унітаз.
До речі, якщо вакцина потрапляє в унітаз, вона там як буде поводитися, вже дослідили? Поспішіть дізнатися, а то потім у Дніпрі короно-динозаври розведуться, ще й з ними боротися будете.
   
Re: От таке питання секті ковідовакцинаторів

мене особисто напружує приховування або тупе видалення інфи, яка проти щеплень.

наука раніше була захищена від подібних впливів. Ну колупаються там вчені, політики до них не лізли. Зараз сфера, яка завжди штовхала людство вгору, піддалася дуже негарному впливу.

ну суїцидальні заклики теж видаляються ...
і так раніше наука і суспільство було більш захищене від таких як ви. зараз тупа як валянок війка має можливість транслювати свій бред на доволі людному ресурсі.


   
Re: От таке питання секті ковідовакцинаторів
Via

мене особисто напружує приховування або тупе видалення інфи, яка проти щеплень.

наука раніше була захищена від подібних впливів. Ну колупаються там вчені, політики до них не лізли. Зараз сфера, яка завжди штовхала людство вгору, піддалася дуже негарному впливу.
Це біологічна війна, або й  генетична війна. Часи міняються.
Вчені або мовчать, або не мають доступу до ЗМІ.
   
та без питань

МФТІ ФАКІ спеціальність - конструктор космічних апаратів
аспірантура Львівська політехніка

12 публікацій за межами України
6 патентів в Україні
2 в рашці
1 США

зараз на висоті 450 км літає залізяка за моїм патентом, спроектована і розроблена особисто мною

фоп за кведом інжинірингові послуги, займаюсь підготовкою та запуском виробництва.

пропоную всім свободу вибору, хоче вакцинуйся і отримуй безкоштовну медицину
не хочеш - не вакцинуйся, але тоді будьте послідовні до кінця, і якщо таки захворів на ту хворобу від якої була вакцинація, то за свої, все за свої

ту в рідному селі дитина піхопила правець бо була не щеплена, реанімація і бігали збирали кошти, дуже образились, що я дав всього 140 грн. і пояснив, що саме стільки коштувала французська вакцина для дитини, коли в поліклініці пропонували безкоштовно індійську, а я почитав дані про неї і вирішив, що краще французська.

Палите, алкоголь вживаєте, ведете рухливий спосіб життя (спорт та ін.)?
   
Re: От таке питання секті ковідовакцинаторів

Це біологічна війна, або й  генетична війна. Часи міняються.
Вчені або мовчать, або не мають доступу до ЗМІ.

іпать, ти маєш доступ а вчені ні  :lol:
   
Re: От таке питання секті ковідовакцинаторів

ну суїцидальні заклики теж видаляються ...
і так раніше наука і суспільство було більш захищене від таких як ви. зараз тупа як валянок війка має можливість транслювати свій бред на доволі людному ресурсі.

Культура наукової об'єктивності стрімко втрачається.
   
Ідіть самі знаєте куди. Довідок ми купимо, скільки треба, а шмурдяк виллють в унітаз.
До речі, якщо вакцина потрапляє в унітаз, вона там як б
это все ваши фантазии и маргинальный круг общения
Все мое окружение целенаправленно искало возможности вакцинироваться файзером или модерной. и все в конце концов вакцинировались
   
Re: От таке питання секті ковідовакцинаторів

Це біологічна війна, або й  генетична війна. Часи міняються.
Вчені або мовчать, або не мають доступу до ЗМІ.

На хер кому потрібні твої таргани, щоб з тобою генетичну війну вести. Судячи з твоїх дописів, від тебе українській нації жодної користі, крім покращення роботи харчової промисловості  :gigi:
   
Re: От таке питання секті ковідовакцинаторів
Via

это все ваши фантазии и маргинальный круг общения
Все мое окружение целенаправленно искало возможности вакцинироваться файзером или модерной. и все в конце концов вакцинировались
Ваше право, продовжуйте.
   
Re: От таке питання секті ковідовакцинаторів

іпать, ти маєш доступ а вчені ні  :lol:

видаляють акаунти. У вчених це легко зробити. Ніхто не помічає. А у зірок з підписниками вибухають шкандалі.
   
Оце таки освіта!!!! Відразу видно-працює у "ОХВІСІ!" Де мої 1000 фунтів?
Волька, ти обісрався вчергове  :facepalm:
   
Re: От таке питання секті ковідовакцинаторів

до речі найбільше на 100 тисяч вакциновано в Києві, а найменше в Донецькій і Луганській областях. Живіть тепер з цим  :gigi:
   
Re: От таке питання секті ковідовакцинаторів

Мені сьогодні моя перукарка на повному серйозі заявила, що мені не слід вакцинувтваися Pfizer, бо від нього буде безпліддя.  :facepalm1: Це їй так якась лікарка сказала.
моїй дружині перукарка заявила, що в вакцині СНІД.
   
Re: От таке питання секті ковідовакцинаторів

Тут є показовим, що і трамповський Пфайзер, і кацапський Супутник є малодослідженим експериментальним лайном, яке українські громадяни не бажають випробовувати на власній шкурі. І ніякий адміністративний тиск їх до цього не змусить.
десятки чи сотні мільйонів в світі щеплених тобі замала кількість для "експерименту"?))
   
Re: От таке питання секті ковідовакцинаторів

моїй дружині перукарка заявила, що в вакцині СНІД.

Зважаючи на те що мРНК вакцина десятиріччями тестувалася  проти онко і СНІД, але ніколи не була офіційно застосована до цієї істерії і навіть зараз ВОЗ вичавив з себе
лише Emergency use , щоб не брати на себе жодної відповідальності,  то ваша перекарка має рацію. Наслідки всього цього  шабашу невідомі нікому.
   
Re: От таке питання секті ковідовакцинаторів

Зважаючи на те що мРНК вакцина десятиріччями тестувалася  проти онко і СНІД, але ніколи не була офіційно застосована до цієї істерії і навіть зараз ВОЗ вичавив з себе
лише Emergency use , щоб не брати на себе жодної відповідальності,  то ваша перекарка має рацію. Наслідки всього цього  шабашу невідомі нікому.
почитай коли винайдена технологія. Якщо вона проти ВІЛ (не СНІД, якщо тобі це щось каже), то вона (технологія) не може бути застосована для інших вірусів?
   
Re: От таке питання секті ковідовакцинаторів

десятки чи сотні мільйонів в світі щеплених тобі замала кількість для "експерименту"?))

3 мільярди якщо бути точнішим
   
Re: От таке питання секті ковідовакцинаторів

Хімік, маю ступень к.х.н., спец з медичноі хіміі. Гіпотензивні препарати, а саме блокатори рецепторів АнгіотензінуІІ. Також спец з фтороорганичноі хіміі. Середня медична освіта, ленточник- мотальщик канвольно суконного виробництва, 3 розряду, дізеліст - моторіст 5 розряду. Ще трохі є спеціальностей.
   
Re: От таке питання секті ковідовакцинаторів

3 мільярди якщо бути точнішим
+
   
Re: От таке питання секті ковідовакцинаторів

почитай коли винайдена технологія. Якщо вона проти ВІЛ (не СНІД, якщо тобі це щось каже), то вона (технологія) не може бути застосована для інших вірусів?

вона виявилася провальною там. Гроші впусту. Голосні заяви про які зараз ніхто не згадує.
Причина була в швидких мутаціях вілу. А що тоді казати про ковід з його мРНК?
   
Фізик і за освітою, і за професією.
   
вона частково права. Прикинь?
Запліднення ТИМЧАСОВО буде ускладнене. Вироблення сперми також.

Я вже стара для розмноження. Буду тільки рада такому профіту.
   
Я вже стара для розмноження. Буду тільки рада такому профіту.
Коля Тейлор он у 60 продовжує
   
Хімік, маю ступень к.х.н., спец з медичноі хіміі. Гіпотензивні препарати, а саме блокатори рецепторів АнгіотензінуІІ. Також спец з фтороорганичноі хіміі. Середня медична освіта, ленточник- мотальщик канвольно суконного виробництва, 3 розряду, дізеліст - моторіст 5 розряду. Ще трохі є спеціальностей.
Пане Беггі, це ж ви у GSK шарились?
   
Re: От таке питання секті ковідовакцинаторів

Пане Беггі, це ж ви у GSK шарились?
навіть не знаю, що це. Може, ГляксоСмітКляйн?. Шарився недовго, як ви про це.
   
ГляксоСмітКляйн?. Шарився недовго, як ви про це.
Ага, маякуйте наступного разу, засмажимо антиваксера і під пиво.
   
Re: От таке питання секті ковідовакцинаторів

В них офігенний пруд з карпами корі ліволуч від головного входу.
   
Re: От таке питання секті ковідовакцинаторів

Ага, маякуйте наступного разу, засмажимо антиваксера і під пиво.
ви тамтешній мешканец? Нажаль, не знаю, чі станеться таке знову,  та буває всяке.
   
ви тамтешній мешканец?
Єс ай ем! Якраз поруч з офісом.
   
Re: От таке питання секті ковідовакцинаторів

Єс ай ем! Якраз поруч з офісом.
гарна місцевість, до Лондону недалечко. Ну, мабуть, можна вам позаздріти. Можливо, біля вашого дому проходив кілька років тому.
   
Re: От таке питання секті ковідовакцинаторів
abg

мене особисто напружує приховування або тупе видалення інфи, яка проти щеплень.

наука раніше була захищена від подібних впливів. Ну колупаються там вчені, політики до них не лізли. Зараз сфера, яка завжди штовхала людство вгору, піддалася дуже негарному впливу.

Отож. Це - агресивний Даннінг-Крюгеризм, аналогічний фашизму. Це - злочин. А питання стоїть - який мотив чи мотиви цього, їх може бути декілька?
І раніше наука не була захищена теж, достатньо згадати каральну психіатрію в сересерах і т.ін.
   
Re: От таке питання секті ковідовакцинаторів
abg

та без питань

МФТІ ФАКІ спеціальність - конструктор космічних апаратів
аспірантура Львівська політехніка

12 публікацій за межами України
6 патентів в Україні
2 в рашці
1 США

зараз на висоті 450 км літає залізяка за моїм патентом, спроектована і розроблена особисто мною

фоп за кведом інжинірингові послуги, займаюсь підготовкою та запуском виробництва.

пропоную всім свободу вибору, хоче вакцинуйся і отримуй безкоштовну медицину
не хочеш - не вакцинуйся, але тоді будьте послідовні до кінця, і якщо таки захворів на ту хворобу від якої була вакцинація, то за свої, все за свої

ту в рідному селі дитина піхопила правець бо була не щеплена, реанімація і бігали збирали кошти, дуже образились, що я дав всього 140 грн. і пояснив, що саме стільки коштувала французська вакцина для дитини, коли в поліклініці пропонували безкоштовно індійську, а я почитав дані про неї і вирішив, що краще французська.

МФТІ це цілком достатньо.
Для прочитання статті в Вікіпедії про ефект Даннінг-Крюгера.
І - навіть для розуміння прочитаного.
За умови.
Що МФТІ і та залізяка - правда, а не пістьош. Не пістьош звичаймого бота на зарплаті.
   
Re: От таке питання секті ковідовакцинаторів
abg

кому ти то говориш ?
в моєму тостері на кухні мізків більше і злогікою краще

В тебе - яка освіта?
Конкретного переліку закінчених учбових закладів і років закінчення буде достатньо.
   
Re: От таке питання секті ковідовакцинаторів
abg

ну суїцидальні заклики теж видаляються ...
і так раніше наука і суспільство було більш захищене від таких як ви. зараз тупа як валянок війка має можливість транслювати свій бред на доволі людному ресурсі.

Нетупий валянок, список закінчених тобою учбових закладів, років закінчення і спеціалізації - в студію.
   
Re: От таке питання секті ковідовакцинаторів
abg

Хімік, маю ступень к.х.н., спец з медичноі хіміі. Гіпотензивні препарати, а саме блокатори рецепторів АнгіотензінуІІ. Також спец з фтороорганичноі хіміі. Середня медична освіта, ленточник- мотальщик канвольно суконного виробництва, 3 розряду, дізеліст - моторіст 5 розряду. Ще трохі є спеціальностей.

І?
Цього достатньо для того, щоб бути експертом в галузі імунології чи там вірусо-вакцинології?
Так чи ні?
   
Re: От таке питання секті ковідовакцинаторів

Бідні антиваксери, знову займаються софістикою замість знань...
   
Re: От таке питання секті ковідовакцинаторів

Вопрос, замечу... Поступил от якобы "ковидовакцинированн ого"...

І шо? Є різниця коли це добровільно робити ще й нахвалювати а є коли це добровільно робиться самою людиною.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія