Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Как часто вы варите борщ?

Re: Как часто вы варите борщ?

Так тебе никто и не предлагает.Хотя болгарский перец в борще это треш,я согласен

шо нє прєдлагаєт ?
істе зупу з буряка і це не борщ.
   
Re: Как часто вы варите борщ?

ты нам объясни, чего ты эту тему открыл, если в той старой все было так :D
там на 14%.
тут на 20грн

:S
   
Re: Как часто вы варите борщ?

ты нам объясни, чего ты эту тему открыл, если в той старой все было так :D

Я в той жаловался что мне дорого сварить борщ?Так и в этой я то же самое пишу что борщ это не газ и не бенз и не электричество,которые бьют по жопе каждого.А борщ это просто кастрюля с водой ,мясом и какими-то овощами по 4 доллара за кастрюлю
   
Re: Как часто вы варите борщ?

Я в той жаловался что мне дорого сварить борщ?Так и в этой я то же самое пишу что борщ это не газ и не бенз и не электричество,которые бьют по жопе каждого.А борщ это просто кастрюля с водой ,мясом и какими-то овощами по 4 доллара за кастрюлю
мне лично пох на борщ. я его почти не ем. а народ переживает, как переживали и в 2015-2019. как тут открывали ветки про подорожание хлеба :weep: щас хоть не про хлеб - уже хорошо. но тоже переживают. и имеют полное право, ящетаю :laugh:
   
Re: Как часто вы варите борщ?

шо нє прєдлагаєт ?
істе зупу з буряка і це не борщ.

Вообще нечего не предлагаю.У вас свой борщ, у нас свой.Да и спорить о его рецептах глупо.У каждой хозяки он свой и нету какого-то признанного всеми одног рецепта
   
Re: Как часто вы варите борщ?

Навеяно подорожанием кастрюли борща на 20 грн.Как у вас в одной голове уживается регулярные поездки по безвизу в опросах ,с подорожанием олии и борща. конечно я всегда думаю о людях лучше чем они из себя представляют,но вы лтбо лицемеры либо шатбной биомусор
Какие поездки по безвизу, если каждый поход в магазин - это не меньше 900 гривень? Вчера покупал огурцы "колючие", потому что "гладкие" стоили 99 гривень, сегодня колючие стоят 99, а гладкие уже 120.
   
Re: Как часто вы варите борщ?

Вообще нечего не предлагаю.У вас свой борщ, у нас свой.Да и спорить о его рецептах глупо.У каждой хозяки он свой и нету какого-то признанного всеми одног рецепта

є основа.
а ці всі хазяйкі то кулінарне сміття.
   
Re: Как часто вы варите борщ?

Какие поездки по безвизу, если каждый поход в магазин - это не меньше 900 гривень? Вчера покупал огурцы "колючие", потому что "гладкие" стоили 99 гривень, сегодня колючие стоят 99, а гладкие уже 120.

от ти буржуй.
огірки в лютому. свіжі.
мульйонер ?
;)
   
Re: Как часто вы варите борщ?

мне лично пох на борщ. я его почти не ем. а народ переживает, как переживали и в 2015-2019. как тут открывали ветки про подорожание хлеба :weep: щас хоть не про хлеб - уже хорошо. но тоже переживают. и имеют полное право, ящетаю :laugh:

Стоп.Тот народ, о котором ты говоришь,тогда орал что все ок и поднятие тарифов это рынок,а сейчас не голосовав за Зелю,волает от имени его избирателей:что с тарифами?Но это все к теме не относится как и индекс борща с бигмаком ни на что не влияют
   
Re: Как часто вы варите борщ?

Какие поездки по безвизу, если каждый поход в магазин - это не меньше 900 гривень? Вчера покупал огурцы "колючие", потому что "гладкие" стоили 99 гривень, сегодня колючие стоят 99, а гладкие уже 120.
хз что вы там покупаете на 900, у меня меньше чем на 1500 не выходит :(
   
Re: Как часто вы варите борщ?

хз что вы там покупаете на 900, у меня меньше чем на 1500 не выходит :(

Смотря что называть походом в магазин  :laugh:
   
Re: Как часто вы варите борщ?

Смотря что называть походом в магазин  :laugh:
в новус или метро катнуться на четверть багажничка
   
Re: Как часто вы варите борщ?

хз что вы там покупаете на 900, у меня меньше чем на 1500 не выходит :(
накупив сьодні на тиждень жратви. 239 грн
включаючи борщові інгредієнти на одну каструлю

підри зажрані, по 1500 тратять. І ще й скиглять про борщ, сцукки шоколапнуті.  :-G
   
Re: Как часто вы варите борщ?

накупив сьодні на тиждень жратви. 239 грн
включаючи борщові інгредієнти на одну каструлю

підри зажрані, по 1500 тратять. І ще й скиглять про борщ, сцукки шоколапнуті.  :-G
я не любитель ліверки з перловкою :D
я галя балувана. мені треба дорадо, ягнячий стейк, том ям, цілу качку з рисом часто запекаю у духовці 8-)
   
Re: Как часто вы варите борщ?

я не любитель ліверки з перловкою :D
я теж.
пшеничка рулить
   
Re: Как часто вы варите борщ?

в новус или метро катнуться на четверть багажничка

Вот просто один день с ребёнком.Гимнастика индивидуально полтора часа 450 + час хореография 300,пару часов перерыв и логопед 350 грн 45 минут и 300 грн массаж рта или хз что они там делают.Плюс такси,минус садик 460 баксов в месяц,в котором 2-3 раза в неделю появляемся+завтра соревнования = костюм на прокат + тренеру …И так далее итп.Просто грустно становится .А тут какой то борщ откуда не возьмись
   
Re: Как часто вы варите борщ?

Стоп.Тот народ, о котором ты говоришь,тогда орал что все ок и поднятие тарифов это рынок,а сейчас не голосовав за Зелю,волает от имени его избирателей:что с тарифами?Но это все к теме не относится как и индекс борща с бигмаком ни на что не влияют

дядя ти дебіл ?
електрика :
серпень 2,7
січень 5,7.
газ :
серпень 8
січень 67.
для юріків.

от тобі і ціни на продукти і все решту...
   
Re: Как часто вы варите борщ?

димон, ну благодаря твоим ебучим либертарианцам скоро пойдут ветки про страшные цены на хлеб и бромгексин :D
   
Re: Как часто вы варите борщ?

димон, ну благодаря твоим ебучим либертарианцам скоро пойдут ветки про страшные цены на хлеб и бромгексин :D
зубажіння ІІ
   
Re: Как часто вы варите борщ?

дядя ти дебіл ?
електрика :
серпень 2,7
січень 5,7.
газ :
серпень 8
січень 67.
для юріків.

от тобі і ціни на продукти і все решту...


А с 13 ты почему не сравнил?Ты же сам волал про рынок.Вот он тебе по губам и надавал,как ты просил.Или это Зеля цены в Европе по указу Бени.Ермака и хуйло взвинтил?
   
Re: Как часто вы варите борщ?

А с 13 ты почему не сравнил?Ты же сам волал про рынок.Вот он тебе по губам и надавл,как ты просил.Или это Зеля цены в Европе по указу Бени.Ермака и хуйло взвинтил?
+1
   
Re: Как часто вы варите борщ?

нігуясє. Шо це за на 20грн?  ;o
У мене трилітрова кастрюля борща обходиться (пару кісток + буряк + четверть капусти + пять картоплин) ну гривень 30-40  :S

А де м'ясо?  :pooh_lol:
   
Re: Как часто вы варите борщ?

А де м'ясо?  :pooh_lol:
то ж ельф, яке м‘ясо. борщ на ліверці :D
   
Re: Как часто вы варите борщ?

А де м'ясо?  :pooh_lol:
кістки. І на них трохи м'яса.
Нєфуй розжиратися.
   
Re: Как часто вы варите борщ?

dimec, чому ти мене назвав "сракомоем"?

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1118978.0

Ти не розумієш, що коли путлєр нападе на Україну, ти тоді не зможеш зварити нормальний борщ?! Тоді тобі прийдеться постійно варити дешеве щі тільки з однієї не свіжої капусти.

Останнє редагування: 12 лютого 2022 07:17:00 від Slawv
   
Re: Как часто вы варите борщ?

накупив сьодні на тиждень жратви. 239 грн
включаючи борщові інгредієнти на одну каструлю

підри зажрані, по 1500 тратять. І ще й скиглять про борщ, сцукки шоколапнуті.  :-G

А ну дай розкладку по чеку  :weep:  чи там тупо 20 кг картохи з макарошками
   
Re: Как часто вы варите борщ?

-
   
Re: Как часто вы варите борщ?

2 рази в місяць - том-ям дружина варить частіше.... :zrada:
   
Re: Как часто вы варите борщ?

нігуясє. Шо це за на 20грн?  ;o
У мене трилітрова кастрюля борща обходиться (пару кісток + буряк + четверть капусти + пять картоплин) ну гривень 30-40  :S


Так само, але без кісток але із замороженими влітку перцями ротундою та тертою селерою з морквою. Також іноді квасолю додаю.
   
Re: Как часто вы варите борщ?

   
Re: Как часто вы варите борщ?

Я ни разу в жисти борщ не варил... Жена его варит...  :D

Поскоку запасы тыквы все, теперь борщ каждый день..
   
Re: Как часто вы варите борщ?

Бракує пункту для Фімочки:
Їм тільки в ресторані
   
Re: Как часто вы варите борщ?

Точніше (пункт для Фоми):
Борщ бачу тільки в ресторані
   
Re: Как часто вы варите борщ?

Бракує пункту для Фімочки:
Їм тільки в ресторані
Болить тобі Хома. 9 ранку, вихідний день, а твої думки вже про нього.  :facepalm:
   
Re: Как часто вы варите борщ?



С утреца очень хорошая весчь...
   
Re: Как часто вы варите борщ?

раз на тиждень точно варю
суп не варю взагалі
марна трата харчів та часу
а борщ - то вєсчь
   
Re: Как часто вы варите борщ?

dimec, чому ти мене назвав "сракомоем"?

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1118978.0

Ти не розумієш, що коли путлєр нападе на Україну, ти тоді не зможеш зварити нормальний борщ?! Тоді тобі прийдеться постійно варити дешеве щі тільки з однієї не свіжої капусти.


Не переживай.Я человек неприхотливый,да и на борщ у меня всегда будет в любой стране и прилюбой власти
   
Re: Как часто вы варите борщ?

2 рази в місяць - том-ям дружина варить частіше.... :zrada:


Том ям вообще нечего варить.Сложнее найти нормальные ингредиенты
   
Re: Как часто вы варите борщ?

Мої дами варять огромезну 7літрову кастрюлю раз на два тижні. Цього вистачає днів на вісім чотирьом. Потім - якісь супи полегше, вівсяні, та якісь такіж неякі. а я інколи, кілька разів на рік, ще варю досить важкого супа, горохового на копчених ребрах. Переважно зимою, він правда надто калорійний. Раз, обо два на рік, вариться на баранятіне смачнючій грузінській суп. Та то на свята. Він теж дуже потужний. Влітку - окрошкі та і борщ літній на овочевому бульоні, без мяса. Я трохі догоняюся салом.
   
Re: Как часто вы варите борщ?

листопад 2018. стрімкий ріст борщового набору на 40%!!!, з 30 до 40 гривень. пам'ятаю на фупі цю мегазраду від бюторасів в основнoму. зелюків до грудня 2018 ще взагалі не було. "україножери!", "геноцид пенсіонерів!", "ліхтарі на Хрещатику!".



подивіться цей ролік. це жесть, сцуко!  :lol:  :weep:

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія