Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Порошенко - список его достижений и проколов

Ни для кого не секрет, что на ближайших выборах пропаганда любой из сторон будет использовать любую возможность превознести своего кандидата и очернить соперника.

Что хорошее сделал Порошенко за прошедшие годы, и что, на ваш взгляд, плохое.

И что не сделал из того, на что вы рассчитывали. Мы все рассчитывали.

Прошу выкладывать о Порошенко исключительно те факты, которые возможно подтвердить документально или ссылками на надежные источники.
Будь то положительные, или отрицательные.

Иногда бывает, что непопулярное, на первый взгляд, решение, в течение времени оказывается правильным и приводит к положительным изменениям. И наоборот - популярные у почтеннейшей публики популистские действия ведут к системному фиаско.

Что было правильным, и что было не так...

Расскажите нам об этом.

А я в конце посчитаю и построю "таблицу добра и зла"...



Останнє редагування: 25 серпня 2018 19:12:38 від Chambaly
   
Порошенко приходил во власть для того что бы  реализовать  то что не смог после первой революции
Финансовая монополизация и доилово всех олигархов которые проиграли
Порошенко это мини копия короля Людовика 14 который говорил что государство это я
но копия карикатурная и уродливая потому как Людовик был действительно великим государственным деятелем
а Порошенко  это просто никчемный и ничтожный жлоб
   
Порошенко это контрревольционер который смог возглавить и уничтожить  две революции
   
Порошенко переложил всю тяжесть послереволюционных лет с плеч олигархов  ( в том числе и тех кто начал войну ) на средний класс
взяв под крышу тех кто согласился  делиться
При этом уничтожая всю более менее реально про украинскую оппозицию  при этом давая возможность восстановить силы и влияние про российским силам

   
Гениальный брехун и имитатор не только обворовывал нас через схемы типа Роттердам +
но и самое главное он украл у нас время
он украл у нас и нашего государства имидж и достоинство
а это самое ценное что было у нас после революции достоинства
   
1. Зупинив наступ кацапської армії.
2. Створив з 0 нову армію ЗСУ.
3. Провів декомунізацію.
4. Заборонив комуністичну партію та усю радянську символіку.
5. Децентралізація.
6. Підписання Асоціації з ЕС
7. Наполегливі кроки до вступу у НАТО з закріпленням напрямку у Конституції
8. Безвіз.
9. Намагання позбавити кацапську церкву права на єдине "вєщание" в Україні.
   
1. Зупинив наступ кацапської армії.
2. Створив з 0 нову армію ЗСУ.
3. Провів декомунізацію.
4. Заборонив комуністичну партію та усю радянську символіку.
5. Децентралізація.
6. Підписання Асоціації з ЕС
7. Наполегливі кроки до вступу у НАТО з закріпленням напрямку у Конституції
8. Безвіз.
9. Намагання позбавити кацапську церкву права на єдине "вєщание" в Україні.
І єто всьо сам????  :weep: #ЗаПетра!  :super:
   
Порошенко приходил во власть для того что бы  реализовать  то что не смог после первой революции
Финансовая монополизация и доилово всех олигархов которые проиграли
Порошенко это мини копия короля Людовика 14 который говорил что государство это я
но копия карикатурная и уродливая потому как Людовик был действительно великим государственным деятелем
а Порошенко  это просто никчемный и ничтожный жлоб

Обоснуйте.
Какие ваши доказательства?
Без доказательств это просто бла-бла-бла, и ему нечего делать в этой ветке...
   
5. Децентралізація.
Теперь воровать больше стали в регионах передавая  бабло наверх в АП
   
Re: Порошенко - список его достижений и про@бов проколов

син свого батька

безпринциповий та жосткий крадій та брехун

як і всі укр політики
   
І єто всьо сам????  :weep: #ЗаПетра!  :super:

Ні. Тільки за допомоги Косатої.  :lol:
   
1. Зупинив наступ кацапської армії.

Доказательства того, что это сделал именно Порошенко, а не Украинский Народ, в студию, плс!..

Цитувати
2. Створив з 0 нову армію ЗСУ.

Доказательства того, что это сделал именно Порошенко, а не Украинский Народ, в студию, плс!..
   
син свого батька

безпринциповий та жосткий крадій та брехун

як і всі укр політики

Приведите примеры, плс.
   
Обоснуйте.
Какие ваши доказательства?
Без доказательств это просто бла-бла-бла, и ему нечего делать в этой ветке...
Потому что только никчемный и ничтожный жлоб
имея миллиарды потратил все пять лет на свое собственное обогащение
и обогащение своего клана и это есть пожалуй единственным его реальным достижением
   
Ні. Тільки за допомоги Косатої.  :lol:
Ну косата йому точно не допомагала... Так ото всьо він достіг сам чи куми да три друга, котрих треба посадить, підсобили  :facepalm1:
   
Я дивлюсь, що люди гатять лише гаслами з прох*йлівських агіток і ніхто конкретно не наводить докази своїх вис**ов.  (td)
   
Я дивлюсь, що люди гатять лише гаслами з прох*йлівських агіток і ніхто конкретно не наводить докази своїх вис**ов.  (td)
Ну ти ж вгатила агіткою Стеця... А людям вже Педроперемоги в печінках сидять...
   
Доказательства того, что это сделал именно Порошенко, а не Украинский Народ, в студию, плс!..

Доказательства того, что это сделал именно Порошенко, а не Украинский Народ, в студию, плс!..

Ви відкрили тему, щоб потролити дописувачів?
Якщо мова йде про роботу Президента, то звісно, що він лише керманич. Все, що зроблено в Україні - то заслуга, звичайно, народу.
Але міг Порошенко просто погодитися на хотєлки Х*йла. Ввести федеративний устрій, протягнути мову російську державну. Віддати Новоросію - 8 областей, тощо.
і я б подивилась на український народ при тому безладді та зрадництві, яке коїлось у тих областях. Вата на ваті була.
Я йду з гілки.
Це просто людина захотів потролити дописувачів.
   
Доказательства того, что это сделал именно Порошенко, а не Украинский Народ, в студию, плс!..

Доказательства того, что это сделал именно Порошенко, а не Украинский Народ, в студию, плс!..
Проебы это личная заслуга Порошенко, без участия украинского народа или его представителей, а достижения это заслуга украинского народа или его представителей,  без Порошенко? А так бывает?
   
1. Зупинив наступ кацапської армії.
2. Створив з 0 нову армію ЗСУ.
3. Провів декомунізацію.
4. Заборонив комуністичну партію та усю радянську символіку.
5. Децентралізація.
6. Підписання Асоціації з ЕС
7. Наполегливі кроки до вступу у НАТО з закріпленням напрямку у Конституції
8. Безвіз.
9. Намагання позбавити кацапську церкву права на єдине "вєщание" в Україні.

Ой мля.
1. Сам зупинив? І не армії а невеличких тактичних груп перед якими то і задача наступу ніколи не стояла.
2.  Розвалив він армію до нуля будучи весь час у владі.
І так далі по всіх пунктах.
   
Из серьёзных ошибок - два крупнейших военных поражения под Иловайском и Дебальцево и позорные Минские соглашения как результат этих ошибок.

И оффшор крайне серьёзная ошибка

Отставка Яценюка наверное ошибка

Звание Героя для Савченко ошибка
   
Доказательства того, что это сделал именно Порошенко, а не Украинский Народ, в студию, плс!..

Доказательства того, что это сделал именно Порошенко, а не Украинский Народ, в студию, плс!..
Чому тоді "український народ" за часів Януковича не стоворював армію ?
Не хочу нікого образити, але "украхнський народ" в основній своїй масі, без вказівок зверху може тільки сидіти на дупі рівно.
   
Чому тоді "український народ" за часів Януковича не стоворював армію ?
Не хочу нікого образити, але "украхнський народ" в основній своїй масі, без вказівок зверху може тільки сидіти на дупі рівно.

То Майдан чия вказівка була?
   
Потому что только никчемный и ничтожный жлоб
имея миллиарды потратил все пять лет на свое собственное обогащение
и обогащение своего клана и это есть пожалуй единственным его реальным достижением

Цитувати
Он был только чиновник-бизнесмен, успевший в бизнесе и сделавший привычку из этого успеха. У него постоянно, смотря по обстоятельствам, по сближениям с людьми, составлялись различные планы и соображения, в которых он сам не отдавал себе хорошенько отчета, но которые составляли весь интерес его жизни.
   
То Майдан чия вказівка була?
І який відсоток від загальної кількості українського народу вийшло на майдан ? Більшість сиділо вдома і чекали чим воно скінчиться. І далеко не всі підтримували (та й  зараз пілтримують майдан).
Ну помайданили... Покричали ... А далі ?
А стоворення армії потребує чіткої організації. Тут, вибачте, вже заслуга президента. Так само і з дипломатичною підтримкою України, і з запуском виробництва озброєння і багато чого іншого.
   
І який відсоток від загальної кількості українського народу вийшло на майдан ? Більшість сиділо вдома і чекали чим воно скінчиться. І далеко не всі підтримували (та й  зараз пілтримують майдан).
Ну помайданили... Покричали ... А далі ?
А стоворення армії потребує чіткої організації. Тут, вибачте, вже заслуга президента. Так само і з дипломатичною підтримкою України, і з запуском виробництва озброєння і багато чого іншого.

Майдани були по всій Україні, он навіть і в Донецьку був.
Я запитував по чиїй вказівці, ви ж написали, що народ не підніметься без вказівки.
А боєздатна армія і дипломатична підтримка- обов'язок президента.
За допомогою запропонованих ним міністрів.
   
Re: Порошенко - список его достижений и про@бов проколов

людям, суспільству та державі потрібно розвиватись, а не витрачати час на самодеструктивну демагогію без фактів. На це немає часу. Тому, всі сомневщієся мають обо вносити конструктивні пропозиціі, або самознищитись, виконуючи тупу та важку фізичну працю, що відповідає їх рівню IQ.

Вести дискусію з дурнями та нанятими пропогандистами зі стаі макакввців що розмовляють тільки диструктивними лозунгами, це марна витрата часу якого немає.
   
Майдани були по всій Україні, он навіть і в Донецьку був.
Я запитував по чиїй вказівці, ви ж написали, що народ не підніметься без вказівки.
А боєздатна армія і дипломатична підтримка- обов'язок президента.
За допомогою запропонованих ним міністрів.
Весь не підніметься. Переважна більшість буде сидіти і чекати чим воно скінчиться.
По іншому питанню:
Так боєздатна армія та дипломатична підтрмка - обов'язок президента. Але чомусь інші президенти цього не робили. І довели армію до стану "потішного війська".

Останнє редагування: 25 серпня 2018 18:59:05 від Влад
   
Коротко кажучи - плюси армія і зовнішня політика. Мінуси і недопрацювання -внутрішня політика, особливо закони для боротьби з злочинністю, і судова система.
   
1. Зупинив наступ кацапської армії.
2. Створив з 0 нову армію ЗСУ.
3. Провів декомунізацію.
4. Заборонив комуністичну партію та усю радянську символіку.
5. Децентралізація.
6. Підписання Асоціації з ЕС
7. Наполегливі кроки до вступу у НАТО з закріпленням напрямку у Конституції
8. Безвіз.
9. Намагання позбавити кацапську церкву права на єдине "вєщание" в Україні.
Цікаво, як вплинула політика бариг на життя конкретної людини. Наприклад, як змінилось життя пересічного українця від проведення декомунізації, перейменування вулиці, чи міста, децентралізації і так далі. Для мене особисто я не можу знайти жодного покращення. Щодо погіршення - то жодна влада не зробила більшого зла, ніж ця!
   
Миллионы людей уехали. Уехали от этого "благополучия". Это настоящая заслуга Лексеича. За три года партайгеноссе гитлера Украина потеряла меньше людей, чем за четыре года хазяйнування товарища Порошенка. Это и есть итог. Все остальное - еще можно попытаться восстановить. Но вернуть уехавших нереально.
   
Назначение югика це перемога :weep:
   
Цікаво, як вплинула політика бариг на життя конкретної людини. Наприклад, як змінилось життя пересічного українця від проведення декомунізації, перейменування вулиці, чи міста, децентралізації і так далі. Для мене особисто я не можу знайти жодного покращення. Щодо погіршення - то жодна влада не зробила більшого зла, ніж ця!
Денцентралізації ? Будь-ласка... В селі Воскресінка, Пологівського району, стоворили територіальну громаду.
Що зробили ?
1) Почали будувати водогін в селі.
2) Привели в порядок центр села.
3) Привели в порядок автодороги по селі.
Мене особливо радує 3-й пункт, тому що довотиться їздити туди до родичів. І це все зроблено за кошти громади, які зараз залишаються в місцевому біджеті, а не йдуть "наверх".
   
в Слов'янську немає пастили
   
Нема ринку землі
Нема ринкових цін на газ для населення
По правді і пенсійного вік тре підняти
   
Денцентралізації ? Будь-ласка... В селі Воскресінка, Пологівського району, стоворили територіальну громаду.
Що зробили ?
1) Почали будувати водогін в селі.
2) Привели в порядок центр села.
3) Привели в порядок автодороги по селі.
Мене особливо радує 3-й пункт, тому що довотиться їздити туди до родичів. І це все зроблено за кошти громади, які зараз залишаються в місцевому біджеті, а не йдуть "наверх".

Якщо роблять, те що їм потрібно робити, то це вже досягнення?
   
Миллионы людей уехали. Уехали от этого "благополучия".

а вы не пробовали узнать, сколько за эти же годы людей уехали из Польши, Литвы, Латвии, Эстонии,
чехии, Словакии etc? 8-)
   
Из серьёзных ошибок - два крупнейших военных поражения под Иловайском и Дебальцево и позорные Минские соглашения как результат этих ошибок.

Здесь, не сомневаюсь, будет масса аргументированных возражений.
Цитувати
И оффшор крайне серьёзная ошибка

Да ладно!..
Вы серьезно?
Вся украинская экономика выстроена на оффшорах.
Цитувати
Отставка Яценюка наверное ошибка
Одно тянет за собой другое -
Для того, чтобы сбросить Яценюка был привлечен Саакашвили.
Ему Порошенко незаконно предоставил украинское гражданство, а чуть позже незаконно же лишил, ИБО Саака стал серьезным препятствием на политической карьере самого Пороха.
Саакашвили стал звездой первой величины, единственным сияющим политиком на небосводе Украины.
За что и был выпилен со всей неовратимостью шоколадного пудинга.
Цитувати
Звание Героя для Савченко ошибка

Это косяк лично Порошенко, или всего украинского Народа?
Здесь вынужден встать на защиту объективности - возможности не дать Надюхе Героя у Порошенко не было. Маємо те, що маємо.

Это не его косяк.
Это НАШ косяк!


Останнє редагування: 25 серпня 2018 19:34:38 від Chambaly
   
всі його дії були в жанрі націоналізму
ніяких дій в жанрі боротьби з корупцією

в результаті в країні атмосфера феодал-націоналізму

зіпсував відносини з країнами-союзниками: Польща, Угорщина, Грузія

як звичайний феодал нагнітає істерику на тему війни, в результаті немає інвестицій


це моральна і економічна безвихідь

   
Незаконне надання громадянства Саакашвілі - серйозна помилка.
В результаті цієї дурні Гройсман став прем'єром.
І це теж серйозна помилка.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія