Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Порошенко перетворив своє повернення на гумористичне шоу

https://24tv .ua/poroshenko-peretvoriv-svoye-povernennya-gumoristichne-shou_n1841058

Порошенко перетворив своє повернення на гумористичне шоу

Треба віддати Петру Олексійовичу належне – він зумів перетворити власне повернення у дещо шоубізнесове. Концерт, який чекають якщо не всі, то більшість планує глянути на нього бодай одним оком.

Джерело: фейсбук Петра Олещука

Але подібна увага, яка, очевидно, буде посилюватися, накладає і певну відповідальність, бо всі чекатимуть саме шоу.

Переплюнути Саакашвілі
Потім лише дуже лінивий або зовсім байдужий до хайпу "лідер думок" не захоче порівняти повернення... та хоча б і з поверненням Саакашвілі.

І тут мандрівний грузинський лідер, звісно, задрав планку дуже високо. Те, як його несли через кордон на руках, ще довго буде жити у пам'яті. Значить, треба щось не менш ефектне? Але що? Мабуть, саме міркуваннями у цьому напрямку і зайняті зараз "спеціальні люди".

Цікаво, що, повідомляючи про майбутнє "точне повернення" (із вказівкою місця та часу) у штабі партії Петра Олексійовича повідомили, що весь час до прибуття у Київ він присвятить "зустрічам у Брюсселі". Правда, повертатися буде все одно з Польщі. Не будемо гадати. Може, там сувеніри лишилися?

Брат-каратист
Звісно, що інформація про Брюссель – це не просто так, аби пояснити, що саме буде робити опозиційний лідер кілька днів. Це щось на кшталт того, як хлопці у дворі перед початком більш серйозного з'ясування стосунків розповідають один одному, який сильний каратист – брат учасника "діалогу".

Очевидно, сильний "брат-каратист" у Порошенка має бути у Брюсселі.

Цікаво, що сьогодні у відомому європейському виданні politico.eu вийшов матеріал, який, зокрема, торкається саме цих візитів, і там виражається неприховане невдоволення від втягування європейських інституцій в українську внутрішньополітичну боротьбу. Так що, брат-каратист поки реагує не дуже.

Але подивимося, як воно буде розвиватися далі. Очевидно, часу на підготовку у всіх було досить.
Як Порошенко тікав від правосуддя – дивіться відео
   
Тобі і так зайде))))
   
Клоун у нас 1
   
https://24tv .ua/poroshenko-peretvoriv-svoye-povernennya-gumoristichne-shou_n1841058

Порошенко перетворив своє повернення на гумористичне шоу

Треба віддати Петру Олексійовичу належне – він зумів перетворити власне повернення у дещо шоубізнесове. Концерт, який чекають якщо не всі, то більшість планує глянути на нього бодай одним оком.

Джерело: фейсбук Петра Олещука

Але подібна увага, яка, очевидно, буде посилюватися, накладає і певну відповідальність, бо всі чекатимуть саме шоу.

Переплюнути Саакашвілі
Потім лише дуже лінивий або зовсім байдужий до хайпу "лідер думок" не захоче порівняти повернення... та хоча б і з поверненням Саакашвілі.

І тут мандрівний грузинський лідер, звісно, задрав планку дуже високо. Те, як його несли через кордон на руках, ще довго буде жити у пам'яті. Значить, треба щось не менш ефектне? Але що? Мабуть, саме міркуваннями у цьому напрямку і зайняті зараз "спеціальні люди".

Цікаво, що, повідомляючи про майбутнє "точне повернення" (із вказівкою місця та часу) у штабі партії Петра Олексійовича повідомили, що весь час до прибуття у Київ він присвятить "зустрічам у Брюсселі". Правда, повертатися буде все одно з Польщі. Не будемо гадати. Може, там сувеніри лишилися?

Брат-каратист
Звісно, що інформація про Брюссель – це не просто так, аби пояснити, що саме буде робити опозиційний лідер кілька днів. Це щось на кшталт того, як хлопці у дворі перед початком більш серйозного з'ясування стосунків розповідають один одному, який сильний каратист – брат учасника "діалогу".

Очевидно, сильний "брат-каратист" у Порошенка має бути у Брюсселі.

Цікаво, що сьогодні у відомому європейському виданні politico.eu вийшов матеріал, який, зокрема, торкається саме цих візитів, і там виражається неприховане невдоволення від втягування європейських інституцій в українську внутрішньополітичну боротьбу. Так що, брат-каратист поки реагує не дуже.

Але подивимося, як воно буде розвиватися далі. Очевидно, часу на підготовку у всіх було досить.
Як Порошенко тікав від правосуддя – дивіться відео
   
https://24tv .ua/poroshenko-peretvoriv-svoye-povernennya-gumoristichne-shou_n1841058

Порошенко перетворив своє повернення на гумористичне шоу

Треба віддати Петру Олексійовичу належне – він зумів перетворити власне повернення у дещо шоубізнесове. Концерт, який чекають якщо не всі, то більшість планує глянути на нього бодай одним оком.

Джерело: фейсбук Петра Олещука

Але подібна увага, яка, очевидно, буде посилюватися, накладає і певну відповідальність, бо всі чекатимуть саме шоу.

Переплюнути Саакашвілі
Потім лише дуже лінивий або зовсім байдужий до хайпу "лідер думок" не захоче порівняти повернення... та хоча б і з поверненням Саакашвілі.

І тут мандрівний грузинський лідер, звісно, задрав планку дуже високо. Те, як його несли через кордон на руках, ще довго буде жити у пам'яті. Значить, треба щось не менш ефектне? Але що? Мабуть, саме міркуваннями у цьому напрямку і зайняті зараз "спеціальні люди".

Цікаво, що, повідомляючи про майбутнє "точне повернення" (із вказівкою місця та часу) у штабі партії Петра Олексійовича повідомили, що весь час до прибуття у Київ він присвятить "зустрічам у Брюсселі". Правда, повертатися буде все одно з Польщі. Не будемо гадати. Може, там сувеніри лишилися?

Брат-каратист
Звісно, що інформація про Брюссель – це не просто так, аби пояснити, що саме буде робити опозиційний лідер кілька днів. Це щось на кшталт того, як хлопці у дворі перед початком більш серйозного з'ясування стосунків розповідають один одному, який сильний каратист – брат учасника "діалогу".

Очевидно, сильний "брат-каратист" у Порошенка має бути у Брюсселі.

Цікаво, що сьогодні у відомому європейському виданні politico.eu вийшов матеріал, який, зокрема, торкається саме цих візитів, і там виражається неприховане невдоволення від втягування європейських інституцій в українську внутрішньополітичну боротьбу. Так що, брат-каратист поки реагує не дуже.

Але подивимося, як воно буде розвиватися далі. Очевидно, часу на підготовку у всіх було досить.
Як Порошенко тікав від правосуддя – дивіться відео

 :gigi:
Шоу зробили зедебілойди і зедебілойдички...

Ну і іх стандартна мантра "винен порошок"..

Шутка вона класна але вже 3 роки то навіть вже і не смішно..
   
На літаку кожен може!

А от як Міхо через автоперехід пішки?
   
петро (tu)  [ua]
   
Ось не клоун  :K

   
Порошенко перетворив своє повернення на гумористичне шоу
Не плач, дєдушко.
Пересмикни в'ялого калаша кілька раз, воно й попустить. :victory:
   
Наша дійсність - це суцільна трагікомедія. І не один у нас актор.
   
телеграфное агенство слуг народа :facepalm:
   
https://24tv .ua/bryusseli-natyaknuli-poroshenku-shho-yomu-tam-ne-radi_n1841204

У Брюсселі натякнули Порошенку, що йому там не раді

Петро Порошенко анонсував своє повернення в Україну, і вже не тільки дату, але навіть і годину. Розпочався інформаційній розігрів його повернення.

Джерело: фейсбук Володимира Фесенка

Різні джерела повідомляють, що нас очікує шоу, і не стільки із можливим затриманням, скільки із палкою і масовою зустріччю.

Шоу наближається
Адвокати Петра Порошенка вимагають від Печерського райсуду Києва призначити засідання у справі п'ятого Президента України на 17 січня. І це те ж зрозуміло. Шоу має бути і біля суду. Масовка має плавно переміститись з аеропорту до суду. А якщо суд буде в інший день, то будуть додаткові витрати.

З іншого боку теж готуються. Печерський районний суд Києва змінив запобіжний захід з арешту на цілодобовий домашній арешт підозрюваному у справі Медведчука – Порошенка (про торгівлю вугіллям із бойовиками) бізнесмену Сергію Кузярі. Можна припустити, що пан бізнесмен пішов на співпрацю зі слідством, можливо дав якісь цінні покази.
Олігарх у Брюсселі
Але з'явилась і незвична новина про Петра Порошенка, яка ламає чимало стереотипів. Це публікація у виданні Politico під промовистою назвою "Олігарх вдирається на переговори в Брюсселі".
Можливо ви здивуєтесь, але це про Петра Олексійовича. І ця стаття є дуже неприємною для Порошенка та його команди. П'ятого Президента України згадують як олігарха (і це не в Україні, а у відомому західному виданні).

Тональність публікації, включно з майже образливою назвою, також є доволі критичною. Ключова теза полягає в тому, що Петро Олексійович обрав не найкращий момент для захисту своїх інтересів у Брюсселі (напередодні і під час перемовин між НАТО і Росією).

Між рядків читається певне роздратування поведінкою українського експрезидента. Можливо, це тому, що високим посадовим особам, які зараз зібрались у Брюсселі, явно не до Порошенка сьогодні. Є і більш нагальні справи.
Недоречність тотальна
Ось пряма цитата: "для західних держав увага до внутрішньополітични х чвар і дисфункцій України буде глибоко небажаним відволіканням від зусиль згуртувати всіх союзників по НАТО для протистояння хуйло, який зібрав понад 100 000 військових на українському кордоні".

Мораль цієї історії дуже проста – все треба робити у прийнятний час, у прийнятному місці і у прийнятний спосіб. До речі, це також стосується і самої нинішньої справи проти Порошенка.

Цікаво, скільки педрил поїде у Бориспіль та прийде рохкати під суд?
   
Ось не клоун  :K

https://youtu.be/roR2ws5ED0c
Ще більші клоуни, які його обрали. Це так, лагідно...
   
Журналіст Остап Дроздов прокоментував своє звільнення з «4 каналу», на якому вів програму «Прямим текстом» і розповів про цензуру, яку запровадили «слуги народу».

Телеведучий зазначив, що не збирався змінювати свої погляди чи риторику з приходом нового власника на канал, який представляє провладні інтереси. «Ні про яку зміну риторики щодо зелених шкідників навіть не могло бути й мови. Те саме стосується індикаторних українських питань», – написав Дроздов у Facebook.

Відомий телеведучий також зазначив, що «слуги» взяли курс на знищення «гостро-українського» телебачення.
   
"для західних держав увага до внутрішньополітични х чвар і дисфункцій України буде глибоко небажаним відволіканням від зусиль згуртувати всіх союзників по НАТО для протистояння хуйло, який зібрав понад 100 000 військових на українському кордоні".
Тю, а Лесюня з ЛАРТОЮ писали, що всі західні лідери, від Байдена до Джонсона і навіть до Макрона зараз завмерли в очікуванні моменту щоб кинутися на захист Петро від будь-яких звинувачень
   
Тю, а Лесюня з ЛАРТОЮ писали, що всі західні лідери, від Байдена до Джонсона і навіть до Макрона зараз завмерли в очікуванні моменту щоб кинутися на захист Петро від будь-яких звинувачень
+===============================+
Та у них головне джерело інформації - це ОБС,
а джерело надхнення - гроші педри.
   
Зрадник, барига, цинічний брехун, шоколадний товстун....
Образити людину легко. Набагато складніше зрозуміти її справжню суть.

   
Тю, а Лесюня з ЛАРТОЮ писали, що всі західні лідери, від Байдена до Джонсона і навіть до Макрона зараз завмерли в очікуванні моменту щоб кинутися на захист Петро від будь-яких звинувачень
Я зазвичай не читатю вашу дурню і брехню, але тут впало в око. Я знаю, що ви розводите про мене брехню на брехні, отож
ПРОШУ ВИКЛАСТИ МІЙ ПОСТ, де б я хоч згадала когось одним словом:
Якщо ні - то буду вимагати бану, довгого, або будете починати кожен свій пост з фрази:
"Я знову брешу".
   
Зрадник, барига, цинічний брехун, шоколадний товстун....
Образити людину легко. Набагато складніше зрозуміти її справжню суть.

https://www.youtube.com/watch?v=ztKl8qqZr0c
+===================================================+
Ти вже надав майже вичерпну характеристику педрі у своєму першому рядку...
   
Я зазвичай не читатю вашу дурню і брехню, але тут впало в око. Я знаю, що ви розводите про мене брехню на брехні, отож
ПРОШУ ВИКЛАСТИ МІЙ ПОСТ, де б я хоч згадала когось одним словом:
Якщо ні - то буду вимагати бану, довгого, або будете починати кожен свій пост з фрази:
"Я знову брешу".
насправді я вас з Лесюнею плутаю - обидві несете пургу, яку ні на яку голову не натягнеш
то ти не стверджувала ніколи і ніде, що Захід підтримує петра?
так чи ні? Щоб мені зайвого не ритися у твоєму мотлоху
   
то ти не стверджувала ніколи і ніде, що Захід підтримує петра?
Ти не викручуйся, а давай пруф на це:
"Лесюня з ЛАРТОЮ писали, що всі західні лідери, від Байдена до Джонсона і навіть до Макрона зараз завмерли в очікуванні моменту щоб кинутися на захист Петро від будь-яких звинувачень"
Варто трохи контролювати свої фонтани, коли пишеш про конкретних юзерів.
   
https://24tv .ua/bryusseli-natyaknuli-poroshenku-shho-yomu-tam-ne-radi_n1841204

У Брюсселі натякнули Порошенку, що йому там не раді

Петро Порошенко анонсував своє повернення в Україну, і вже не тільки дату, але навіть і годину. Розпочався інформаційній розігрів його повернення.

Джерело: фейсбук Володимира Фесенка

Різні джерела повідомляють, що нас очікує шоу, і не стільки із можливим затриманням, скільки із палкою і масовою зустріччю.

Шоу наближається
Адвокати Петра Порошенка вимагають від Печерського райсуду Києва призначити засідання у справі п'ятого Президента України на 17 січня. І це те ж зрозуміло. Шоу має бути і біля суду. Масовка має плавно переміститись з аеропорту до суду. А якщо суд буде в інший день, то будуть додаткові витрати.

З іншого боку теж готуються. Печерський районний суд Києва змінив запобіжний захід з арешту на цілодобовий домашній арешт підозрюваному у справі Медведчука – Порошенка (про торгівлю вугіллям із бойовиками) бізнесмену Сергію Кузярі. Можна припустити, що пан бізнесмен пішов на співпрацю зі слідством, можливо дав якісь цінні покази.
Олігарх у Брюсселі
Але з'явилась і незвична новина про Петра Порошенка, яка ламає чимало стереотипів. Це публікація у виданні Politico під промовистою назвою "Олігарх вдирається на переговори в Брюсселі".
Можливо ви здивуєтесь, але це про Петра Олексійовича. І ця стаття є дуже неприємною для Порошенка та його команди. П'ятого Президента України згадують як олігарха (і це не в Україні, а у відомому західному виданні).

Тональність публікації, включно з майже образливою назвою, також є доволі критичною. Ключова теза полягає в тому, що Петро Олексійович обрав не найкращий момент для захисту своїх інтересів у Брюсселі (напередодні і під час перемовин між НАТО і Росією).

Між рядків читається певне роздратування поведінкою українського експрезидента. Можливо, це тому, що високим посадовим особам, які зараз зібрались у Брюсселі, явно не до Порошенка сьогодні. Є і більш нагальні справи.
Недоречність тотальна
Ось пряма цитата: "для західних держав увага до внутрішньополітични х чвар і дисфункцій України буде глибоко небажаним відволіканням від зусиль згуртувати всіх союзників по НАТО для протистояння хуйло, який зібрав понад 100 000 військових на українському кордоні".

Мораль цієї історії дуже проста – все треба робити у прийнятний час, у прийнятному місці і у прийнятний спосіб. До речі, це також стосується і самої нинішньої справи проти Порошенка.

Цікаво, скільки педрил поїде у Бориспіль та прийде рохкати під суд?
в Жуляни
   
Ти не викручуйся, а давай пруф на це:
"Лесюня з ЛАРТОЮ писали, що всі західні лідери, від Байдена до Джонсона і навіть до Макрона зараз завмерли в очікуванні моменту щоб кинутися на захист Петро від будь-яких звинувачень"
Варто трохи контролювати свої фонтани, коли пишеш про конкретних юзерів.
Хто "викручується"? Що ти верзеш? Та я купу цитат можу натягати про те, що від лєлєяння петро в Україні залежить її підтримка Заходом!
Ось навскидку
То саме Порошенко. Знищите йому зараз авторитет у світі, не підтримаєте під час війни - ніколи Україна вже не дістане підтримки Заходу.

А тепер розкажи, як так сталося що ти землю жер, що розмова зі жмуруканням двох хуйлів змонтована, фейкова і пр, а виявляється сам петро фактично визнав її нефейковість?
   
насправді я вас з Лесюнею плутаю - обидві несете пургу, яку ні на яку голову не натягнеш
то ти не стверджувала ніколи і ніде, що Захід підтримує петра?
так чи ні? Щоб мені зайвого не ритися у твоєму мотлоху
) Глянула в пошуку. Дійсно жіночка здебільшого волає про Божу милість/ поміч в українських земних справах. Тобто висловлються абстрактно але багато та гучно.
   
А мені, признаюсь, не спадало на думку, що Зе може утнути таку штуку як Пу (тут хтось написав, що спробує посадити літак у Харкові). Пам’ятаєте, як Навального зустрічали в одному аеропорту, а літак сів у іншому?

Що ж, побачимо, чи й справді Зе влаштує нам «гумористичне шоу».
   
 :weep: Шоу маст гоу он

Як з’ясували журналісти, особисто Петрові Порошенку нині належить близько десятка компаній, більшість з яких, за відкритими даними Податкової служби, складно назвати успішними. Деякі з них останні роки показували збитки, а в інших фінансові звіти взагалі відсутні. Хоча є із відносно непоганими результатами.

Петро Порошенко врятував від арешту мільярдний бізнес, вчасно переписавши його на сина

   
Фото - бомба (tu)
   
насправді я вас з Лесюнею плутаю - обидві несете пургу, яку ні на яку голову не натягнеш
то ти не стверджувала ніколи і ніде, що Захід підтримує петра?
так чи ні? Щоб мені зайвого не ритися у твоєму мотлоху

от же ж брудна і брехлива тварина   (td)
   
Не плач, дєдушко.
Пересмикни в'ялого калаша кілька раз, воно й попустить. :victory:

мабуть відвалилося від старості, як мозок через дупу відвалився раніше
   
Хто "викручується"? Що ти верзеш? Та я купу цитат можу натягати про те
Ти викручуєшся.
Натягай цитат про те "що всі західні лідери, від Байдена до Джонсона і навіть до Макрона зараз завмерли в очікуванні моменту щоб кинутися на захист Петро від будь-яких звинувачень".
Заодно про те, що я "землю жер" і про те, що "сам петро фактично визнав її (телефонної розмови) нефейковість".
Не маю жодного сподівання на бодай якісь пруфи од тебе, але безвідповідальний триндьож часом дістає.
   
Петро Порошенко врятував від арешту мільярдний бізнес, вчасно переписавши його на сина
Тюбля. Які проблеми намалювати держзраду і сину? ДБРнаш, це раз плюнути!
   
Таким чином на фупі скоро не залишиться жодного порохобота.
   
Таким чином на фупі скоро не залишиться жодного порохобота.

Марш в профильную ветку женщина.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1050268.0
   
Ти викручуєшся.
Натягай цитат про те "що всі західні лідери, від Байдена до Джонсона і навіть до Макрона зараз завмерли в очікуванні моменту щоб кинутися на захист Петро від будь-яких звинувачень".
Заодно про те, що я "землю жер" і про те, що "сам петро фактично визнав її (телефонної розмови) нефейковість".
Не маю жодного сподівання на бодай якісь пруфи од тебе, але безвідповідальний триндьож часом дістає.
Цитат? Свинодуркуєш, Рамблере? Я цей текст подала як пряму цитату, чи як власне трактування багатьох твурджень тутешніх свиноадептів?
Ти часом нічого не сплутав? Чи ти не відрізняєш вільний переказ від цитати?
Фактично мій переказ означав те, що і вказано, тобто що Петро - вельми шанована на Заході людина, мало не особистий друг Джо Байдена, і якщо йому зараз висунуть якісь звинувачення або й навіть посадять, то Україна нехай начувається.
Свиноадепти такого на стверджують мало не у кожному своєму пості?
Наданий тобі пруф не підходить так само як і купа пруфів щодо того, як люди протягом щонайменше трьох років боролися з Петро за право на життя у тому гуртожитку?
Абтікай, Рамблере.
   
от же ж брудна і брехлива тварина   (td)
ІВЗ, дріб"язкова брудна худобино  :gigi:
   
шмарослава - це щось ще огидніше і брудніше, ніж туалетний йоршик
такі створіння просто призначені для біореактору, без дискусій
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія