Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Порошенко. Повернення. Зворотнiй вiдлiк... :love: [ua]

А к Зеленскому есть вопросы??

Показати зображення...
Показати зображення...

Нє, ну тут не може бути ніяких питань!

Це ж - другоє! :pooh_lol:
   
А к Зеленскому есть вопросы??

Показати зображення...
Показати зображення...
Какие вопросы? Он еврей. Вальцман же Вкрайинэць?
   
А к Зеленскому есть вопросы??

Показати зображення...
Показати зображення...

І ? То в кого тут вапроси ? Чи нє чітал но асуждаю ?) Очі роззуй ))




   
Наша традиційна рубрика "мінязашто"  :super:
Ти ж лізеш з питаннями про окопи ? Отримала що заслужила  8-)
Хочеш розбиратися з Війкою окремо, тули в приват, тут ти в загальному чатіку  ;)

Вія САМА НАПИСАЛА ТУТ В 2014 році, що ніколи її син і чоловік не підуть воювати - бо нема за що гинути їм. І написала це не один раз і  не мені в приваті - то ж то публічна інфа, яку надала сама Вія і ніколи від неї не відхрещувалась.
Тобто вона і досі вважає, що в 2014 її чоловікам не було що обороняти. Це її ПОЛІТИЧНЕ кредо.
ФУП розібрався з цим ще тоді, влітку 2014, була велика гілка,  і мені нема чого розбиратись - така ПОЛІТИЧНА позиція щодо війни з кацами,  вже стала фактом і ПОЛІТИЧНОЮ характеристикою пані Вії.

А от чому я була в рашці - то не політика, а чисто сімейна особиста трагедія - мама померла через 5 місяців після повернення в Київ.
   
Ще раз. Для тих, хто в танкє.

Свої команди, кому куди тулити,  куди бігти та як присідати, ти можеш тільки домашнім роздавати, окопниця ти наша.

Решті пофіг на твої корчі.

Бгг, саме про це я тобі й написала, бійциця з свиноферми ) це ти про окопи завивати почала,  зробити скрін попередньої сторінки ?  B-)
   
Какие вопросы? Он еврей. Вальцман же Вкрайинэць?

Та скрізь одні євреї. Зеленський, Вальцман, Капітельман. Ще Гройсман був. І в ОП через одного.

   
Вія САМА НАПИСАЛА ТУТ В 2014 році, що ніколи її син і чоловік не підуть воювати - бо нема за що гинути їм. І написала це не один раз і  не мені в приваті - то ж то публічна інфа, яку надала сама Вія і ніколи від неї не відхрещувалась.
Тобто вона і досі вважає, що в 2014 її чоловікам не було що обороняти. Це її ПОЛІТИЧНЕ кредо.
ФУП розібрався з цим ще тоді, влітку 2014, була велика гілка,  і мені нема чого розбиратись - така ПОЛІТИЧНА позиція щодо війни з кацами,  вже стала фактом і ПОЛІТИЧНОЮ характеристикою пані Вії.

А от чому я була в рашці - то не політика, а чисто сімейна особиста трагедія - мама померла через 5 місяців після повернення в Київ.

Комарик, витикати ти могла б якби своїх відправила на війну, розумієш ? Ви на зараз з нею однакові , 1 : 1
   
https://theculturetrip.com/middle-east/israel/articles/how-to-make-the-most-of-your-day-at-the-western-wall/
What you should wear and how you should behave when visiting the Western Wall

Whether you wish to pray at the Western Wall or simply get a closer look, visitors to the Western Wall are obliged to adhere to a modest dress code.

Men approaching the prayer section are required to keep their head covered, either by wearing a kippa (skull cap) or a simple hat without decorations or a cap. Simple paper skull caps are also available at the entrance to the prayer section.
Women wishing to approach the wall must dress modestly and preferably wear a shirt with sleeves and long skirts or trousers. Bare shoulders, short skirts and shorts are not permitted. Shawls in dark colours and a form of a wraparound skirt are available at the entrance to the prayer section.

There are also strict codes of behaviour during Shabbat and Jewish festivals, including a ban on smoking, eating, writing, taking photographs and using any form of digital equipment, especially smartphones.

В той же статье потешающейся над израильскими традициями https://www.volynnews.com/news/all/khto-vy-pane-poroshenko-prezydentu-doriknuly-za-kipu-odiahnenu-pid-chas-vizytu-v-yerusalym/ есть фото
Показати зображення...
т.е. он был обязан быть с покрытой головой.
но не обязательно кипой. :lol: он же не еврей? мог ушанку одеть. "поехалийоктваюмаць".
   
но не обязательно кипой. :lol: он же не еврей? мог ушанку одеть. "поехалийоктваюмаць".

Він поважає, а Війці Ларта забороняє ))
   
Він поважає, а Війці Ларта забороняє ))
Так об этом и разговор, а не "еврей-не еврей".
   
Re: Порошенко. Повернення. Зворотнiй вiдлiк...  :love:  [ua]
Via

Вія САМА НАПИСАЛА ТУТ В 2014 році, що ніколи її син і чоловік не підуть воювати - бо нема за що гинути їм. І написала це не один раз і  не мені в приваті - то ж то публічна інфа, яку надала сама Вія і ніколи від неї не відхрещувалась.
Тобто вона і досі вважає, що в 2014 її чоловікам не було що обороняти. Це її ПОЛІТИЧНЕ кредо.
ФУП розібрався з цим ще тоді, влітку 2014, була велика гілка,  і мені нема чого розбиратись - така ПОЛІТИЧНА позиція щодо війни з кацами,  вже стала фактом і ПОЛІТИЧНОЮ характеристикою пані Вії.

А от чому я була в рашці - то не політика, а чисто сімейна особиста трагедія - мама померла через 5 місяців після повернення в Київ.
А те, що я сиділа в інвалідному візку з малою дитиною на руках - то не сімейна трагедія. Мій чоловік не загинув на Майдані, тому мав загинути на фронті?
Брехло ти паскудне.
А, да, і моя мама померла на початку Майдану.
   
Так об этом и разговор, а не "еврей-не еврей".

Ну да ))
   
А что тишина про группы поддержки с регионов .
   
но не обязательно кипой. :lol: он же не еврей? мог ушанку одеть. "поехалийоктваюмаць".
их там выдают даром
 англиканец

 католик


 тема с кипой просто очередная демонстрация дремучести украинцев, но украинцы в этом не виноваты.
   
их там выдают даром
 англиканец
https://www.youtube.com/watch?v=r_KwqoCkC1c
католик
https://www.youtube.com/watch?v=xKBjy7aVshU
тема с кипой просто очередная демонстрация дремучести украинцев, но украинцы в этом не виноваты.

Яка різниця як їх там видають ? Ти взагалі зрозумів про що мова ? Перечитай ще раз Ларту
   
их там выдают даром
 англиканец
https://www.youtube.com/watch?v=r_KwqoCkC1c
католик
https://www.youtube.com/watch?v=xKBjy7aVshU
тема с кипой просто очередная демонстрация дремучести украинцев, но украинцы в этом не виноваты.
Не тіште себе. Немає ніяких дрімучих українців, ті пан (SOUTH BLOOD) і пані (SvitLana) все прекрасно знають, то в них робота така.
   

Яка різниця як їх там видають ? Ти взагалі зрозумів про що мова ? Перечитай ще раз Ларту

 Ну и, вы то чем лучше притянув сюда этот непотреб с кипой. Ладно бы там на выходе с синагоги кивающего Ребе парашенку сняли, но тут какая связь? Просто все что могли притянуть за уши, а оно все не налазит и не налазит.
   
Не тіште себе. Немає ніяких дрімучих українців, ті пан (SOUTH BLOOD) і пані (SvitLana) все прекрасно знають, то в них робота така.
первоисточник volynnews, эти просто разгоняют уже пережеванное, многим заходит.
   
Re: Порошенко. Повернення. Зворотнiй вiдлiк...  :love:  [ua]

он еще брата убил и вообще сбежал из Украині и не вернется.

Повтор для пані Ірен, яку я дуже поважаю  :give_rose:

   
А, осьо ще й Фаріон пише:
“Якщо ти такий чесний, Порошенко, і ти не ганяв вугіллям разом з Медведчуком, то прийди у суд і розкажи правду” – Фаріон (відео)

А я то думаю, що за гвалт.

ну от Порох вчора прийшов в суд и розповів правду,
ну і шо?

Останнє редагування: 18 січня 2022 17:23:28 від Foxic
   
Ну и, вы то чем лучше притянув сюда этот непотреб с кипой. Ладно бы там на выходе с синагоги кивающего Ребе парашенку сняли, но тут какая связь? Просто все что могли притянуть за уши, а оно все не налазит и не налазит.

Непотріб з кіпою то свин ?))
Я взагалі не розумію ) що не притягується ?)
   
Ну и, вы то чем лучше притянув сюда этот непотреб с кипой. Ладно бы там на выходе с синагоги кивающего Ребе парашенку сняли, но тут какая связь? Просто все что могли притянуть за уши, а оно все не налазит и не налазит.
Ларту никто не заставлял сюда это тянуть. Это ее макнули носом. и примкнувшую к ней Агнешку.
А так да - там и бумажные тюбетейки и кипы бесплатные и арабы своих полотенцах приходят. и в шляпах и в кепках.
Тему про синагогу начала ларта ставить Вийке  в упрек.
   
Re: Порошенко. Повернення. Зворотнiй вiдлiк...  :love:  [ua]
Via

ну от Порох вчора прийшов в суд и розповів,
ну і шо?
Ну хай і завтра ще сходить. А то прямо кінець світу.
   
первоисточник volynnews, эти просто разгоняют уже пережеванное, многим заходит.

Тобто ? Типу фотки фейкові ? А коли волав покайтеся то монтаж ?  :facepalm1:
   
Ну хай і завтра ще сходить. А то прямо кінець світу.

і завтра прийде, і ще раз розповість,
і жодного кінця світу світу...

а скільки разів треба йому правду в суді розповідати, щоб Фаріон разом з вами були задоволені?
   
Re: Порошенко. Повернення. Зворотнiй вiдлiк...  :love:  [ua]
Via

Ларту никто не заставлял сюда это тянуть. Это ее макнули носом. и примкнувшую к ней Агнешку.
А так да - там и бумажные тюбетейки и кипы бесплатные и арабы своих полотенцах приходят. и в шляпах и в кепках.
Тему про синагогу начала ларта ставить Вийке  в упрек.
А Війка тут при чому, якщо обидва носять кіпи????
   
Ларту никто не заставлял сюда это тянуть. Это ее макнули носом. и примкнувшую к ней Агнешку.
А так да - там и бумажные тюбетейки и кипы бесплатные и арабы своих полотенцах приходят. и в шляпах и в кепках.
Тему про синагогу начала ларта ставить Вийке  в упрек.

Я фігєю з цього зоопарку )
Одна про сінагогу, інша про окопи, а потім волають зачєм ето сдєсь і міня за што  :fool:
   
А Війка тут при чому, якщо обидва носять кіпи????
Это ты у нее спроси. :laugh:
   
Re: Порошенко. Повернення. Зворотнiй вiдлiк...  :love:  [ua]
Via

і завтра прийде, і ще раз розповість,
і жодного кінця світу світу...

а скільки разів треба йому правду в суді розповідати, щоб Фаріон разом з вами були задоволені?
Скільки треба. Медведчука навряд чи посадять, у прихильники певної політсили кишка тонка, але про Іловайськ, Торнадо, Жака, Ендрю і Гуменюка йому є що розповісти.
   
Ларту никто не заставлял сюда это тянуть. Это ее макнули носом. и примкнувшую к ней Агнешку.
А так да - там и бумажные тюбетейки и кипы бесплатные и арабы своих полотенцах приходят. и в шляпах и в кепках.
Тему про синагогу начала ларта ставить Вийке  в упрек.
ну так синагога то реальная в отличии от попытки натянуть кипу
 https://www.president.gov.ua/ru/news/prezident-vidvidav-u-hersoni-sinagogu-habad-yaku-u-kvitni-na-61917
В ходе встречи Глава государства и главный раввин региона вручили благодарственные письма начальнику полиции Херсонщины Александру Прокудину и главе СБУ в регионе Сергею Криворучко за оперативное раскрытие преступления.

 

   
ну так синагога то реальная в отличии от попытки натянуть кипу
 https://www.president.gov.ua/ru/news/prezident-vidvidav-u-hersoni-sinagogu-habad-yaku-u-kvitni-na-61917
В ходе встречи Глава государства и главный раввин региона вручили благодарственные письма начальнику полиции Херсонщины Александру Прокудину и главе СБУ в регионе Сергею Криворучко за оперативное раскрытие преступления.
БГГГГГ. Ты шо, только писатель, а не читатель? Зеленский - еврей, этого не отрицает, не стыдится и не выпячивает. Просто принимает как есть. Потроху националисты ставили в вину показное "православие" и в этом ЛАРТА упрекала вийку.
Понял хоть шось?
   
Re: Порошенко. Повернення. Зворотнiй вiдлiк...  :love:  [ua]

Чого раптом? Лежу на дивані, тицяю по клаві - віртуальні мітинги штука ненапряжна.

Фууух, слава Богам. Я вже злякався за здоровля та душевну рівновагу шановної ФУПівки, непримиренної борчині зі злочинною владою.
   
Re: Порошенко. Повернення. Зворотнiй вiдлiк...  :love:  [ua]
Via

Фууух, слава Богам. Я вже злякався за здоровля та душевну рівновагу шановної ФУПівки, непримиренної борчині зі злочинною владою.
Так вони самі себе зжеруть.
Триває сюжет "Чужой протів Хіщніка", чого я туди буду лізти?
Вболіваю за обидві сторони одразу.
   
Суддя Олексій Соколов, який головує у справі п'ятого президента України Петра Порошенка, досі "перебуває у нарадчій кімнаті". Він не має права переходити до розгляду інших справ, доки не буде рішення щодо поточної.   :D
   
Скільки треба. Медведчука навряд чи посадять, у прихильники певної політсили кишка тонка, але про Іловайськ, Торнадо, Жака, Ендрю і Гуменюка йому є що розповісти.

і це все Порох повинен розповісти в суді про постачання вугілля в 2014 році?  :)
   
тема с кипой просто очередная демонстрация дремучести украинцев, но украинцы в этом не виноваты.
Не треба винити українців. Власне українці обізнані і мають клепку в голові, а різні Світлани до українців не належать.
   
Суддя Олексій Соколов, який головує у справі п'ятого президента України Петра Порошенка, досі "перебуває у нарадчій кімнаті". Він не має права переходити до розгляду інших справ, доки не буде рішення щодо поточної.   :D

Моя мася.

Їжу йому через шпаринку передають?  :lol:
   
Свобода не підтримувала Петра на виборах.
Бо ідіоти
   
Моя мася.

Їжу йому через шпаринку передають?  :lol:
як не ідіот, то заздалегіть сам заніс.
   
Не треба винити українців. Власне українці обізнані і мають клепку в голові, а різні Світлани до українців не належать.
Хто або що дало тобі ПРАВО на подібні заяви? Ти хто така взагалі, вдуСителько?
І такого хамства до Українців, які не поділяють твоєї хворобливої любові до Жмурука, ти припускаєшся на кожному кроці!
А потім волає "а мене за що?" і повзе до адмінфоруму з вимогою "довготривалих банів" українців, "неправильних" на її неадекватну думку
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія