Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
15 вересня 2021 14:24:12
конченый МЕГОГО, вчера купил максимальный пает, спецом под ЛЧ
НА смартфоне все показывает и все ркуто, включил на приставке. тупо зависает
Я не спец в приставках. Но мне говорили, что дешовые тормозят.
Але чому гальмує тільки Футбол  НД1  ? Інші НД канали працюють чудово .В мене приставка 2/32 .
2
15 вересня 2021 10:47:15
До речі, зараз перевірив - картинка нормалізувалась .Мабуть ця проблема повязана з тим ,що матч Динамо -Бенфіка дивилось дуже багато людей.Питання ,що буде під час наступної гри Динамо ?
3
15 вересня 2021 10:34:11
В настройках поклацай на кодировку h.265
Поклацав ,не допомогло .
4
15 вересня 2021 10:33:41
Вчора дивився футболи по МЕГОГО за допомогою ноута і андроїд приставки . На ноуті у всіх каналів чудова картинка , 1080 ,  все як має  бути .  А от на приставці канал Футбол  НД1 з Динамо йшов з ривками , зате інші футбольні та нефутбольні НД канали працювали суперово .Перевірив вранці - картина збереглась - погано працює тільки Футбол  НД1.Хтось може пояснити що відбувається ?
Выставь время буферизации 3 секунды
:facepalm: нафіга писати дурню?

ts chunk має розмір 10 секунд.

Очевидно що декодер не встигає розкодувати вчасно.
Ок. Але чому тоді решта НД каналів приставка показує в чудовій якості і без проблем  ? Проблеми тільки з  Футбол  НД1 ?
5
15 вересня 2021 10:22:45
Неприємна , якась відштовхуюча , назва сайту - особисте сприйняття .
Мене цікавить не назва а футбол . :)
6
15 вересня 2021 10:21:49
Вчора дивився футболи по МЕГОГО за допомогою ноута і андроїд приставки . На ноуті у всіх каналів чудова картинка , 1080 ,  все як має  бути .  А от на приставці канал Футбол  НД1 з Динамо йшов з ривками , зате інші футбольні та нефутбольні НД канали працювали суперово .Перевірив вранці - картина збереглась - погано працює тільки Футбол  НД1.Хтось може пояснити що відбувається ?
В мене така сама фігня була. Саме НД1 рвав картинку.
Може в них щось з серверами ? Не підготувались до такої трансляції ?
7
15 вересня 2021 09:47:12
Вчора дивився футболи по МЕГОГО за допомогою ноута і андроїд приставки . На ноуті у всіх каналів чудова картинка , 1080 ,  все як має  бути .  А от на приставці канал Футбол  НД1 з Динамо йшов з ривками , зате інші футбольні та нефутбольні НД канали працювали суперово .Перевірив вранці - картина збереглась - погано працює тільки Футбол  НД1.Хтось може пояснити що відбувається ?
8
12 вересня 2021 10:42:05
Англійська мова обов'язково  буде потрібна держслужбовцю , електромонтеру - за бажанням .
а діти з садочку повинні вивчати англійську.
Слово повинні у другій цитаті , котра зі стартового узята , містить у собі сенс обов'язковості дії - вивчення англійської мови .

Тоді заради узгодження з горішноьою цитатою , що вивчення відбуватимецця і за бажанням , тра може зазначити , що дитячі садочки будуть сегреговані , згідно статусу батьків ..? ))

Та і за бажанням і сьгодні можливо вивчати будь-яку мову і будь-кому і з будь-якого віку , враховуючи фактично копійчану вартість електронних пристроїв (смартів , планшетів , тощо) та наявність майже безлічі усіляких курсів , усіляких мов , хоч аудіо , хоч відео .

Єдине потрібне - щоденне живе спілкування не з якоюсь вчителькою у садочку , чі школі , чі виші , котрі лише години викладання одробляють , а з носіями і "по роботі" , а не заради бла-бла-бла .

Ото тоді буде - знання мови , НМД .

А оті балачки за дитячі садочки , ото саме воно і є - бла-бла-бла , НМД .
За дитячі садочки це не балачки - це лише початок .Уроки англійської повинні бути у всіх садочках,незалежно від статусу . За дітьми підтягнуться і батьки .
9
12 вересня 2021 10:00:54
Ні латиниці ні другому державної не буде і не треба. Всі розумні люди і так знають, що без англійської перспективи дуже сумнівні, тому вчать самі і вчать дітей.
Треба . Ще потрібно аби  держслужбовці здавали екзамен на знання української та англійської . Це буде локомотивом, який витягне цю проблему з болота
порожніх балачок . 
10
12 вересня 2021 09:33:12
електромонтеру - за бажанням .
Швидше , кому планіда - електромонтером бути , тії і до дитячого садочка не втраплятимуть , а одразу по народженню - бризентові памерси і повзи працювати , бо нєбуй нашару молоко ссати .

Десь так - грунтуючись на сьогоденні та існуючих стосунках . ))
Це ти про своє тяжке дитинство згадав ?
Для ідіотів поясню - силою ніхто нікого нічому не навчить. Друга державна англійська тільки за бажанням батьків та учня .
11
12 вересня 2021 09:30:49
Після того як зроблять англійську другою державною
і домалюють зірочку на зірково-смугастому
перехід на латинку відбудеться автоматично .
))

Тільки й "питання" - хто та що від цьго матиме ..?  Риторичне . ))
Ти ідіот , на біса сюди тягнеш кремлівські штампи ? Намалюй собі зірку на лобі .
12
12 вересня 2021 09:16:53
а діти з садочку повинні вивчати англійську.
Ото тільки й "питаннячко" виникає - "а навіщо майбутньому електромонтерові , котрий усе життя працюватиме за мінімальну зарплатню , тая англійська ..? Що-би ще й інструкції до кетайського обладнання сам перекладав , коли якийсь головний , чі то інжинер чі хтось інше , головне найголовніше з папірцями прибіжить - "а прочитай що воно надруковане" , чі навіщо іще ..?" ))
Англійська мова обов'язково  буде потрібна держслужбовцю , електромонтеру - за бажанням .
13
12 вересня 2021 09:15:16
Після того як зроблять англійську другою державною , перехід на латинку відбудеться автоматично .
14
8 вересня 2021 09:59:50
Потроху більшає інфомації стосовно зірваного матчу Тормознута Бразилія - Хитожопа Аргентина.
Факти такі:
1. Хитрожопа Аргентина, незважаючи на домовленість клубів АПЛ не відпускати своїх ЛА-гравців до збірних,
таки, вициганила у Вілли та Тотнема своїх 4-х.
2. Хитрожопа Аргентина не внесла в декларації на кордоні з Бразилією інформацію про те, що ця 4-ка нещодавно була в ЮКей
(законодавство Бразилії передбачає для таких необхідність двотижневого карантину).
3. Тормознута Бразилія, в той же день, у п'ятницю, таки, дізналась про хитрожопість Аргентини і запропонувала надати відповідну інфомацію.
4. Хитрожопа Аргентина наступного дня о 17 зустрілася з медиками Тормознутої Бразилії.
5. О 18-30, таки, звернулася до Тормознутої Бразилії, щоб та зробила  виключення для 4-х. Але необхдні документи не надала.
6. Ці документи були направлені тільки о 10-й вечора.
7. У неділю, о 13-й, Тормознута Бразилія, таки, дала відповідь, що виключення для 4-х не зробить. Вони повинні дотримуватися карантину.
8. Тим не менш, о 16-й троє з 4-х вийшли на поле.

Щодо Бразилії: вони діяли і по закону, і по совісті.
По-совісті, тому що виконували заборону АПЛ, хоча, якби дііяли, як хитрожопі гаучос,
ті ж Фірміно, Аліссон чи Жезус цілком мали шанси вийти на поле.
По закону - це, навіть, пояснювати не треба, все зрозуміло.
Так, на адресу міністерства хитрожопі аргентинці направили листа тоді, коли міністерство не працювало
(о 22-й у вихідний день). І наступний день був вихідним. Але можна було, поквапитись якось, мабуть, а не тягнути до 13-ї?
Коротше, думаю, що зустріч, таки, переграють. Обидві федерації за це.
Але з хитожопими гаучос треба бути насторожі  ;) 
От тільки чому тормознута Бразилія дозволила грати без проходження карантину Вілліану , а от аргентинцям не дозволила ? Це геноцид аргентинського народу
та подвійні стандарти .
І як бути з угодою про проведення міжнародних матчів  ,підписаною Бразилією , в якій немає нічогісінько  про карантин ?
 
15
7 вересня 2021 17:56:00
Ви заявили, що те, що Віллан не дотримався 14 днів карантину - це ніби-то "законно" по наказу 655.
Тому ще раз, вже тикну прямо у те, що Ваша заява не вірна.

Що каже сьомий параграф сьомої статті наказу 655? Що сказав Антоніо Барра Торрес щодо цього випадку?
Навіщо ці дурні ігри ? Якщо впевнений і маєш аргументи - викладай їх на стіл .Мені теж цікаво про що пише  сьомий параграф сьомої статті наказу 655 і
що  сказав Антоніо Барра Торрес.
Напиши , проясни ситуацію з Вілліаном .
Надано було посилання на документ і пояснено. Просто деякі фіг знає що вбивають собі у голову, основуючись на якихось домислах і не сприймають інформацію, яку їм надають, вперто заперечуючи факти і намагаються сперечатися про щось своє, не знаючи мови, ні маючи уяви про те, що пояснюють ЗМІ.

У тому наказі ясно написано, що 1. Ті іноземці, хто їдуть з Британії, не можуть в"їхати у країну. Якщо заявляються, то розвертати, або депортувати.
Тобто, що впустили аргентинців, а не одразу депортували їх - це вже порушення "законності".
2. Якщо той, хто в"їжджає, громадянин (випадок Віллана), то, звичайно, йому не можна заборонити в"їхати у країну, але він має виконати обов"язковий карантин у 14 днів (цей самий сьомий параграф сьомої статті). Це саме підтвердив під час конфенреції Антоніо Барра Торрес з АНВІСА, коли його запитали про це (але він додав, що вони не мають доносу про це, тому не може більше нічого коментувати).
3. Далі зазначується у тому ж наказі, що зі згоди адміністрації президента можуть бути винятки.


Таким чином. Нафітькалися на ту законність, коли не депортували аргентинців, натомість спробували їх зачинити у готелі на 14 днів (а це було виключено для гравців, вони повинні були повертатися до своїх клубів після матчу). Нафітькатися було на санітарні норми та накази, коли організували та проводили Копа Америка та матчі з участю клубів. Нафітькатися на тести, які роблять гравцям при приїзді у країну. Нафітькатися на те, що тоді вже треба було б під карантин, або депортувати усю команду Аргентини (якщо так піклуєшся про санітарні обмеження). Нафітькатися, коли хотіли привезти з Британії своїх гравців, щоб вони прийняли участь у матчах. Нафітькатися, коли мова йде про власних гравців. Нафітькатися, коли сам Болсонару не виконує постанови АНВІСА.
А ось коли треба було влаштувати пастку, помститися ФІФА за те, що не посприяли виїзду власних гравців з Британії, зробити демарш по внутрішньополітични м причинам, та, коли пастка пішла боком, зірвати матч - будь-ласка, пригадали про "законність".

Звичайно, формально органи Бразилії можуть робити, що завгодно. І якщо у них вибіркова законність, то вже їхня справа.
Але по правилам ФІФА владнання таких питань лежить на бразильській федерації футболу. Бо якщо не владнали з органами власної країни, або не попередили заздалегідь, що ці чотири аргентинці не можуть приїхати (а вони туди їхали не тому що забажали самостійно, як туристи, а тому що мали брати участь у матчі під егідою ФІФА і бразильської федерації футболу, які підтвердили і тим самим гарантували, що все владнано), то якого буя ти взагалі берешся за організцію матчу? Відмовляєшся і все, матч переносять у іншу країну, або інша команда підбирає інших гравців, або ще якось вирішують це питання. Але коли вже почався матч, то все, тут вже лохматити бабусю запізно, якщо місцеві органи зривають його, бо це означає, що ти провалив організацію матчу.
Дякую за пояснення .Тепер все зрозуміло .
16
7 вересня 2021 16:32:05
От спочатку розберетеся з наказом 655, посилання на яке я надав, дочитаєте до кінця, що повинен робити бразилієць після приїзду з Британії, тоді відповісте заново на початкове питання про законність, а потім дам посилання на статтю з словами Антоніо Барра Торреса, де розбирається цей випадок, якщо Вас на гуглі забанили.
Сперечатися з дурнем все одно, що грати в шахи з голубом -
фігури поваляє, нагадить на дошку та полетить розказувати своїм, що переміг.
Дискусія не склалася, на жаль.
Ігнор
Ви заявили, що те, що Віллан не дотримався 14 днів карантину - це ніби-то "законно" по наказу 655.
Тому ще раз, вже тикну прямо у те, що Ваша заява не вірна.

Що каже сьомий параграф сьомої статті наказу 655? Що сказав Антоніо Барра Торрес щодо цього випадку?
Навіщо ці дурні ігри ? Якщо впевнений і маєш аргументи - викладай їх на стіл .Мені теж цікаво про що пише  сьомий параграф сьомої статті наказу 655 і
що  сказав Антоніо Барра Торрес.
Напиши , проясни ситуацію з Вілліаном .
17
6 вересня 2021 12:25:02
Про наявність карантину в Бразилії для тих, хто прибуває з Європи
аргентинці, безумовно, знали - це зараз практика по всьому світу.
Але вирішили зхитрувати, добиратися не напряму, а через інші країни ЛА.
По приїзді їх попередили про карантин.
Поки вони не вийшли на поле, формальних підстав для їх повернення до карантину не було.
Вважаю дії базилів адекватними: вони взагалі своїх європейців не викликали.
На що сподівались арги, чому випустили цих гравців на поле,
коли все вже було відомо про них, мені важко зрозуміти
Стосовно федерацій - це недержавні утворення.
Вони жодного відношення до карантину не мають
Вибачаюсь, Ви щось вигадали собі ліве, відношення до реальності не маюче.

Наприклад, яких саме бразильців дії були "адекватними" і чому саме адекватними? Федерації футболу Бразилії, яка випустила коммюніке про недопустимість дій санітарів та поліції, при наявному договорі країн півд.Америки про спортивні змагання (де для спортсменів існує режим заходів санітарного кордону, який було забезпечено у цьому випадку; у противному випадку Копу Америки, наприклад, неможливо було провести). І санітари мали декілька днів, щоб запросити тести гравців, чи якось відреагувати, якщо вже так переживали, але вони дочекалися до початку матчу. Паралельно з тим у Бразилії був конфлікт щодо своїх гравців з Британії, так що це дуже схоже на те, що хтось з адміністрації Болсонару дав команду відігратися на ФІФА саме у такий спосіб, аргентинська та власна бразильська команди просто попали під руку. І тепер постраждалою швидш за все вийде бразильська команда, бо це функція місцевої федерації футболу владнати справи з місцевими органами, інакше не дають добро на проведення матчу. А ніхто не примусить ФІФА зараз взяти та не зарахувати програш бразильській команді.
Не видумуй .Яке відношення має Болсонару до цієї події ? І санітари і поліція це юрисдикція виключно штату Сан Паулу . Там зовсім інші ігри.
18
4 вересня 2021 10:07:08
Ну шо за херотень, единственный пожароопасный инструмент, и тот не уберегли. Ну что тяжёлого в обеспечении пожаробезопасности ? Убрать электрику нахер, насос засунуть в сейф, освещение уже все умеют безопасно (см супермаркеты)
Потрібно було за якісь невеликі гроші проводити регулярне сервісне обслуговування цього органу .
19
4 вересня 2021 09:27:28
Цікаво скільки контрабасних айфонів влізло в президентський літак ? Адже  літак , президента та його челядь митники не перевіряють . :)
20
3 вересня 2021 16:54:33
Я всех не знаю, но есть такая группа "Foundation for future" погугли если интересно...
Кацапи?
Хуже...
Космополиты...
Ні , не космополіти а кацапи .Існують на гроші ФСБ.
21
3 вересня 2021 16:39:07
Президент України має право достроково припинити повноваження Верховної Ради України, якщо:

1) протягом одного місяця у Верховній Раді України не сформовано коаліцію депутатських фракцій відповідно до статті 83 цієї Конституції;
2) протягом шістдесяти днів після відставки Кабінету Міністрів України не сформовано персональний склад Кабінету Міністрів України;
3) протягом тридцяти днів однієї чергової сесії пленарні засідання не можуть розпочатися.

и какие же  "формальные обстоятельства" видит Стефанчук? Расчет что в Раде заседают дебилы, которые не читают Конституцию?
Там не тільки дебіли засідають , ще є гвалтівники ,науківці ,злодії ,наркомани ... Зелені зібрали цілий зоопарк .Можна організувати контактний звіринець
,возити їх містами і показувати людям за гроші .
22
3 вересня 2021 13:00:45
Новый курс писала не Юля...
Там все правильно написано...

Но, то, что его дали презентовать Юле, его и похоронило...
Потому, что правящей братии никакие новые курсы не нужны, у них все в шоколаде и на старом...
звичайно не Юля писала, не її статусу справа
а поховало той курс те що його писали фрілансери-студенти і жодної цінності він не має
Его писали серьезные люди, и все там написано верно, но их никто не хочет слушать...
А можна взнати імена цих серйозних людей ? Сподіваюсь це не таємниця ?
23
3 вересня 2021 10:27:27
Сталин был изверг еще тот но он принял СССР с сохой
а оставил с индустриализацией ( которой мы пользуемся до сих пор ) и атомной бомбой
а Буба это просто недоразумение с графиками и ген планами
Тут модераторів вже взагалі нема, чи як?
Мои родители приехали на место будущего Северодонецка когда тут еще были в основном пески
за двадцать лет они и их свестники построили с нуля завод ( самый большой в СССР хим комбинат) и целый город
За 20 лет
Бував я в цьому прекрасному місті .Хєрово вони построілі завод. Постійні викиди і сморід .
24
3 вересня 2021 10:23:56
https://t.me/insiderUKR/15767
развертывание 5G на железнодорожных путях и многое другое;
Путєй скоро не буде , бо не дають грошей на підтримку в нормальному стані . Зате замість цих путей  буде  5G .
От по цьому 5G і буде їздити рухомий склад. Ілон Маск лусне від заздрощів .
25
3 вересня 2021 10:16:07
коштує 277 млрд бугога
Публіка виставу не сприйняла і ввічливо виставила з театру з найкращими побажаннями.
Даун,ты что не понимешь что никто эти 277 ярдов не просил ?Есть стратегия,разбитая по сферам,куда и сколько можно вложить.А там уже предлагают всем и каждый решает надо оно ему или нет.
Можеш розказати хто творець цієї найвеличнішої стратегії ціною 277 ярдів ? Є чутки що її ліпили видатні економісти сучасності - вельмишановні пани Єрмак та Тимошенко .
26
30 серпня 2021 21:56:16
Гуано має сісти на декілька років
Хотя зачекайте - він тих суддів оптом скупить якщо треба
Гауно полетіло з паном президентом в Штати .Так що не сяде .Відмажуть .
27
30 серпня 2021 13:59:41
Головний редактор видання Трибуна Олег Щербаков повідомив, що йому на пошту також надійшла пропозиція зняти новину про Трухіна в обмін на компенсацію.
якби пропозиція виходила від диктатора, сказали б прибрати без компенсацій. Так шо це більше історія не про владу, а про пресу.
Диктатору невдобно,в нього інший образ.Тому цією хєрньою займається його Офіс.
28
30 серпня 2021 11:26:18
"Петро пєдріла педруйки а от пєтя." (зелені)

Сьогодні очікується великий спам темами про Порошенка та "порохоботів", якщо у зеленому штабі вирішать не зливати Трухіна.
Перед візитом в США спамити Пороха невигідно .Краще злити Трухіна .
29
30 серпня 2021 11:22:42
200 баксів то є жадібність  . Виявляється ,що Трухін  великий жлоб. Офісу Президента та пану Єрмаку він теж дав 200 баксів за мовчання ?
30
30 серпня 2021 09:31:21
річ у тому що нацрада взагалі ніяким боком до массмедіа, що стосується інших сфер то нацрада виносить рішення на підставі яких публікується указ президента (причому нерозтулмачується варіант нацрада винесла рішення а президент не захотів писати указ). Позови про закриття каналів до Верховного суду надійшли і не один, але суд їх поки що тупо ігнорує що звісно є порушенням але вдіяти в цій сітуацію нічого неможливо. Поки що
Може позови криві ,а може їх подали чисто формально ,для галочки ? Ти їх бачив ? Я думаю ,що Медведчуку не вигідно запускати судові процеси ,бо там може стільки вилізти ...
Козак не даремно засцяв і ховається в Москві .Щось знає .
позови подавались фізособами які по фаху адвокати. Позови по процедурі закриття а не по змісту контента за який закрили канали
Але в рамках розгляду справи по процедурі закриття дуже легко можна прейти до контенту і фінансування цих каналів . В результаті суд може засунути Медведчуку в сраку мікроскопа
зайнятись вивченням його внутрішнього світу .Воно йому треба ? Краще написати якихось позовів і хай вони там лежать. Бо щось я не бачив ні Киву ні Рабіновича в протестних пікетах
під Верховним Судом .Чому ?
31
30 серпня 2021 00:23:44
на пвдставі якої статті закону Нацрада закрила канали медведчука?
Я не юрист ,але якщо би був порушений закон ,то телеканали подали би позов до суду .Вони нічого не подавали ,значить немає предмету для дискусії.
Раджу менше дивитись прокацапські телеканали на ютубі ,а думати власною головою .
річ у тому що нацрада взагалі ніяким боком до массмедіа, що стосується інших сфер то нацрада виносить рішення на підставі яких публікується указ президента (причому нерозтулмачується варіант нацрада винесла рішення а президент не захотів писати указ). Позови про закриття каналів до Верховного суду надійшли і не один, але суд їх поки що тупо ігнорує що звісно є порушенням але вдіяти в цій сітуацію нічого неможливо. Поки що
Може позови криві ,а може їх подали чисто формально ,для галочки ? Ти їх бачив ? Я думаю ,що Медведчуку не вигідно запускати судові процеси ,бо там може стільки вилізти ...
Козак не даремно засцяв і ховається в Москві .Щось знає .
32
29 серпня 2021 23:20:15
не може рнбо закривати ЗМІ. Абсолютно протизаконне рішення. Коли президенство зеленського закінчиться данилов теж втече у москву
Так формально РНБО нічого  не закривало. Закривала Нацрада а Медведчука арештував суд .Менше слухай ОПЗЖ.
на пвдставі якої статті закону Нацрада закрила канали медведчука?
Я не юрист ,але якщо би був порушений закон ,то телеканали подали би позов до суду .Вони нічого не подавали ,значить немає предмету для дискусії.
Раджу менше дивитись прокацапські телеканали на ютубі ,а думати власною головою .
33
29 серпня 2021 21:54:34
тепер затикають рота всім. Я не проти щоб позакривали рупори кремля, але все треба робити за законом, якщо керуватися цєлєсообразносттю то все закінчуєтся диктатурою та свавіллям
Все було зроблено за законом .Депутат Козак навіть з переляку втік в Москву і там сидить як миша . Так що до диктатури нам ще далеко . Трухін до телеканалів немає відношення ,
він тупо грішми закриває журналюгам роти .Але всіх купити не зможе .
не може рнбо закривати ЗМІ. Абсолютно протизаконне рішення. Коли президенство зеленського закінчиться данилов теж втече у москву
Так формально РНБО нічого  не закривало. Закривала Нацрада а Медведчука арештував суд .Менше слухай ОПЗЖ.
34
29 серпня 2021 21:09:50
це результат закриття медведчуковськіх каналів без усякого судочинства. Який щасливий вереск стояв тоді на ФУПі.
Вітя Янукович в аxyе: а шо так можна било?!
Маячня. Не бреши . Їх закрили бо вони за кацапські гроші вели антиукраїнську пропаганду під час війни з кацапами  . Тут претензій не може бути .
тепер затикають рота всім. Я не проти щоб позакривали рупори кремля, але все треба робити за законом, якщо керуватися цєлєсообразносттю то все закінчуєтся диктатурою та свавіллям
Все було зроблено за законом .Депутат Козак навіть з переляку втік в Москву і там сидить як миша . Так що до диктатури нам ще далеко . Трухін до телеканалів немає відношення ,
він тупо грішми закриває журналюгам роти .Але всіх купити не зможе .
35
29 серпня 2021 20:48:52
Зебилы хором: ничего плахога не праисходит! Ну падумаешь, цензура! Эта же не Янукович, Зеленскаму можна!
це результат закриття медведчуковськіх каналів без усякого судочинства. Який щасливий вереск стояв тоді на ФУПі.
Вітя Янукович в аxyе: а шо так можна било?!
Маячня. Не бреши . Їх закрили бо вони за кацапські гроші вели антиукраїнську пропаганду під час війни з кацапами  . Тут претензій не може бути .
36
29 серпня 2021 20:44:18
женитись на олешці? то пан має звернутьсь до прайду, може хтось і схоче.

але з громадян України усі пам'ятають обдарованого блохера, якого ель-порно наблизив до себе, а інших кинув. то геї по своє тепер.
Судячи з твоїх постів ти до прайду давно звернувся . :) Ми обговорюємо Трухіна а не твої взаємовідносини з Олєшкою.
шановний, щось підозріла активність з вашого боку.
та ще й на ти перейшов дописувач ) певно спогади про прайд, чи про олешка з ель порно сколихнули в вас якісь спогади. але гілка не про них.

гілка про зашквар.
Так,гілка про зашквар Трухіна ,тому немає сенсу сюди ліпити твої спогади про взаємовідносини з якимось Олєшкою.Я подивився його ролик ,
він сказав правду, тепер публіці буде цікаво спостерігати як Слуги будуть його відмазувати .Адже в аварії постраждав футбольной функціонер італієць.
37
29 серпня 2021 20:33:43
подставили или загнали в дтп  :S
пох. будь хто може попасти у ДТП. але брехня та замовні новини це значно гірше. це плювок у обличчя громаді
Я давно звернув увагу ,що автотроща Трухіна зникла з новин як по команді . Оце і є плювок у обличчя громаді .
38
29 серпня 2021 20:30:06
засмерділо чимось неприємним. фууууу. олешко, блювотний смайлик....педро-поро залишив без грошей "видатного" блогера?

звичайно зашквару то не знімає.
Що це за ідіотський коментар ? Можна подумати що тобі пропонують женитись на цьому Олєшку а ти дупою крутиш .
женитись на олешці? то пан має звернутьсь до прайду, може хтось і схоче.

але з громадян України усі пам'ятають обдарованого блохера, якого ель-порно наблизив до себе, а інших кинув. то геї по своє тепер.
Судячи з твоїх постів ти до прайду давно звернувся . :) Ми обговорюємо Трухіна а не твої взаємовідносини з Олєшкою.
39
29 серпня 2021 19:59:59
ДТП сталось 23 серпня. порохоботи лише зараз прокинулись. цікаво чому лише за тиждень?
Свята , вихідні , Трухін грошей роздав ,поліцаї мовчали . Це зрозуміло .
40
29 серпня 2021 19:58:07
https://youtu.be/TSE-SxTIdcA
засмерділо чимось неприємним. фууууу. олешко, блювотний смайлик....педро-поро залишив без грошей "видатного" блогера?

звичайно зашквару то не знімає.
Що це за ідіотський коментар ? Можна подумати що тобі пропонують женитись на цьому Олєшку а ти дупою крутиш .

Повна версія