Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Як Порошенко «навертався» до українського націоналізму та, головне, для чого?

Та вже заїпли.... Вважайте Пеці вже нема!
   
Свобода должна его безбожно валить ибо отберёт голоса у них....новоявленный правосек Педро.
   
Таке ж тупе як Вєня. Ну попідскакуй попідскакуй.
Час Підра закінчується.
Відповість за все. Надіюсь.
В тому числі за Дебальцево.
Штирить?Це добре!
Рукописи не горять, падло імперське...
   
Свобода думає, що Порох зібрався потоптатись на її електораті?
даремно, Свобода ніколи не повернеться з маргінесу і не зможе претендувати на хоч якусь загальнонаціональну підтримку
повільно здихаюча регіональна партєйка
більше того, тепер зявились нові ряжені "націоналісти" - всякі рюзькемовні фінікоподібні авакянослужителі - вони себе позиціонують українськими націоналістами  :) 
смішно, звісно, але вас витискають навіть з маргінесу, а ви надумали з Порохом боротися за мейнстрім   :facepalm:
Я б відрізняла етно-націоналізм Свободи від політ-націоналізму інших, в тому числі російськомовних, в націоналізмі яких коренем є політична, а не етнічна нація. А Порошенко все докупи звалив напочатку,а під кінець вирулив в етнічність
   
про початок тут вже нагадали...
чук сдпу0, риги...

мені знов було і є соромно через безмежну простоту/наївність великої частини західняків.

трохи зловтішаюсь від "розводу" вати.
 
   
Все так называемые "националисты" ( так называемые, потому что настоящих у нас нет, а есть ряженые под разным соусом), могут закрыть свое хлебало

От вас толку 0, а шоколадник сделал больше, чем любой националист за последние 300 лет

Так что беситесь дальше, неудачники
   
Штирить?Це добре!
Рукописи не горять, падло імперське...

Мені, ти, падло імперське чи яке інше абсолютно пох. Абсолютно. Як і ота ху...ня з якою дебіли типу тебе носяться. Я знаю що в Україні є деяка кількість тупих ідіотів типу тебе. І чому я маю від цього розстроюватися, якщо життя показало що адекватних в Україні значно більше.
А ти підскакуй і гризи свій хвіст. Хоча...в церкву сходи, попустить як твій велікій кормчій говорить.
   
ШО, опять єврей?
і що це змінює по суті, якщо навіть ні?

сумно все це читати..Українцям треба терміново відроджувати-створювати по-справжньому націоналістичну партію, аби ці пристосуванці не вперлися у нішу і не знівелювали остаточно поняття націоналізму
   
Мені, ти, падло імперське чи яке інше абсолютно пох. Абсолютно. Як і ота ху...ня з якою дебіли типу тебе носяться. Я знаю що в Україні є деяка кількість тупих ідіотів типу тебе. І чому я маю від цього розстроюватися, якщо життя показало що адекватних в Україні значно більше.
А ти підскакуй і гризи свій хвіст. Хоча...в церкву сходи, попустить як твій велікій кормчій говорить.
штирить, ох штирить...
І це добре!
   
штирить, ох штирить...
І це добре!
Ну порадій тоді, попідскакуй
   
чисто Петя-Флюгер
   
Ну порадій тоді, попідскакуй
радію:
   
радію:
Показати зображення...

Але від санітарів далеко не відходь і ліки приймай вчасно.
   
Але від санітарів далеко не відходь і ліки приймай вчасно.
угу
   
Лівандовичу, ну а як Петро розкаявся раптом у своєму гріховному кацапізму і насправді став націоналістом
Павло ж, апостол, покаявся, це ж бо могло статись і з українським Рузвельтом, Лі Кван Ю та Бальцеровичем
і Ложкін з Кононенком також доєднались до свого духівника
або просто пішли шляхом очищення від скверни
от ти б підтримав спільний рух Свободи з петровими соратниками у ВР?
   
Свобода, не можна чмирити своїх симпатиків, навіть якщо з ними є деякі розходження у політичних поглядах, нині головна мета - геть від Москви, далі коли то буде досягнуто, розберетесь і поділите славу, а зараз треба об’єднуватись, тим більше із силами, що мають більший рейтинг, бо ви так завжди будете вигнанцями на своїй землі
   
Та вже заїпли.... Вважайте Пеці вже нема!
  Это то нам понятно, что в украинской политике Пети уже нет.
Еще бы Петя, ты и остальные марты с мышками норушками и лесями  это поняли и смирились.

И не за*пывали нас.

Останнє редагування: 3 травня 2019 17:11:21 від Громадянка даунбасу
   
  Это то нам понятно, что в украинской политике Пети уже нет.
Еще бы Петя, ты и остальные марты с мышками норушками и лесями  это поняли и смирились.

И не за*пывали нас.

вас - це кого - переселенську вату?
обламаєтесь, як завжди
   
вас - це кого - переселенську вату?
обламаєтесь, як завжди

Мой отец родился в лубенском районе полтавской области, моя мама - в гуляйпольском райне запорожской области.
Я родилась в Мариуполе..
Так что с переселенцами, ты не подумав написал.
   
Лівандовичу, ну а як Петро розкаявся раптом у своєму гріховному кацапізму і насправді став націоналістом
тобто достатньо проголосити себе націоналістом, і люди просто зобов"язані забути про попереднє україножерство фігуранта?
а свинарчуки - це теж свідчення педриного націоналізму?
   
тобто достатньо проголосити себе націоналістом, і люди просто зобов"язані забути про попереднє україножерство фігуранта?
Ну Ви ж підтримуєте україножера RSP?!
   
Порошенко не був головою нбу, він був головою наглядової ради нбу при Ющенко і янику.

У статті не точність.
   
Ну Ви ж підтримуєте україножера RSP?!
на пост президента?
   
на пост президента?
ФУП-у :)
Це ж Ваш однодумець і поплічник, нє?
   
І знову СВобода не ввійде в парламент,бо тупо воює з своїми.Люди хочуть бачити конкретні справи,а їх в ПЕтра дуже багато.Львів за Петра,а не за Свободу-так ясно?Плювати,які були недоліки в ПЕтра до президенства,головне-наскільки ефективним він був.
   
Та ничего у него не получится. Многие в ЗУ голосовали не за Пидру, а против Зеленого. К осени  до них дойдет, что после педры солнце все еще не погасло и вернутся к Свободе. Пидр там инородное тело.

+100
Для мене великою несподіванкою стало, що після того як Педра з Гройсманом навмисно травили львів'ян сміттям та не давали Садовому його вивозити на полігони за містом, самі львів'яни не зробили ніяких висновків з цього піздеця, який влаштувала саме центральна влада за "покірність".
   
Лівандовичу, ну а як Петро розкаявся раптом у своєму гріховному кацапізму і насправді став націоналістом
Павло ж, апостол, покаявся, це ж бо могло статись і з українським Рузвельтом, Лі Кван Ю та Бальцеровичем
і Ложкін з Кононенком також доєднались до свого духівника
або просто пішли шляхом очищення від скверни
от ти б підтримав спільний рух Свободи з петровими соратниками у ВР?

з ким? з гнановскими, кононенками чи розенблоатами? Може з гринівими чи ложкіними? чи може з луценками?
Назвіть мені когось порядного серед його пістабраті!

   
І знову СВобода не ввійде в парламент,бо тупо воює з своїми.Люди хочуть бачити конкретні справи,а їх в ПЕтра дуже багато.Львів за Петра,а не за Свободу-так ясно?Плювати,які були недоліки в ПЕтра до президенства,головне-наскільки ефективним він був.

це хто тут свій? пєдро зі свинарчуками?  :gigi:
   
це хто тут свій? пєдро зі свинарчуками?  :gigi:
нє, Зеленський з Коломойським :)
   
 За старттопік дякую пану Лівандовічу.
 Концентровано і якісно.
   
І все таки, повертаючись до теми.

Як навертався Петро Олексійович до націоналізму, туди сюди, відомо всім.
А от для чого він це зробив у публікації не розкрито.
Яка версія у Свободи? 
версія лежить на поверхні. Це пакт Пороха-бойка, в якому Бойко пасеться на російськомовному полі а порох на україномовному , але всі важливі економічні рухи вони узгоджують і касу на двох дєрьбанять. Такий собі развод лохів і на заході і на сході.
   
https://www.facebook.com/1053650718012701/posts/2452868311424261/
"ЗЕленьський - це ВОРОГ, який імплементований в Україну, для того щоб підірвати її зсередини... МИ, НА ПОРОЗІ ВТРАТИ ДЕРЖАВИ" - Ірина Фаріон...
Московская зозуля  получила новый темник  .
   
на пост президента?
Ламер просто з'їхав з глузду.
І всі мої дописи направлені проти придурка Пєті, вірніше негідника Пєті видає за проти України.
Хоча я підкреслюю скрізь і всюди що я за український народ без його поділу на правильний і неправильний, за українську мову і Україну як європейську реально а не брехливовідПідр країну.
Тупе воно, та й навряд чи українець, хоч і кувікає десь ніби з Львова.
Ну хай кувікає.
Таких як він одиниці.
   
Московская зозуля  получила новый темник  .

А когут Ламер що отримав? Пістон від програвшого Пєті в певне місце.
   
нє, Зеленський з Коломойським :)

яке їхало - таке здибало...

чи, як тепер кажуть, "чужий проти хижака"
   
і що це змінює по суті, якщо навіть ні?

сумно все це читати..Українцям треба терміново відроджувати-створювати по-справжньому націоналістичну партію, аби ці пристосуванці не вперлися у нішу і не знівелювали остаточно поняття націоналізму
Щоб ви, юльки, мали над ким знущатися. Щоб дохыд не обірвався. Більше українських лідерів, більше партій - то юлькам до кишені. :shuffle:

До речі, що треба робити українцям, вони самі знають,  пані  Немирославо.

Останнє редагування: 3 травня 2019 19:53:07 від ЛАРТА
   
І знову СВобода не ввійде в парламент,бо тупо воює з своїми.Люди хочуть бачити конкретні справи,а їх в ПЕтра дуже багато.Львів за Петра,а не за Свободу-так ясно?Плювати,які були недоліки в ПЕтра до президенства,головне-наскільки ефективним він був.
(tu)
Найсмішніше, що не воюють лівандовичі з Зеленським, Коломойським, Аваковим, а як завжди нє в тєму.  Отож, на маргінез.
Думаю, що зараз багато хто з толкових вийде зі Свободи. бо зараз на часі робити потужну національну силу.
   
(tu)
Найсмішніше, що не воюють лівандовичі з Зеленським, Коломойським, Аваковим, а як завжди нє в тєму.  Отож, на маргінез.
Думаю, що зараз багато хто з толкових вийде зі Свободи. бо зараз на часі робити потужну національну силу.

курва, ти сі вспокоїш чи нє?  :D
Свобода була, є і буде. А всі ваші проекти - одноразові гандони!

з.і. ми ше станцюємо на могилках нинішніх політичних конкурентів!   :K
   
Маємо висер аналіз галицького рагуля націоналіста. Ганьба, та й годі! Президента, який реальні справи зробив задля добра України, ганьбить. Натомість підтримує українофобів.
Тьху!
   
Маємо висер аналіз галицького рагуля націоналіста. Ганьба, та й годі! Президента, який реальні справи зробив задля добра України, ганьбить. Натомість підтримує українофобів.
Тьху!

 Тицьніть пальцем, де у старттопіку неправда.
 Га?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія