Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чоловік, який насміхався над вакцинами проти Covid-19, помер від вірусу

Була на дія на вільний Інтернет, але головні обмінники інформації вже зпєдорасили і скоро прийде час прикриють Інтернет в тому вигляді яким він був спочатку.

А без вільного Інтернету людству таки п1зда.

Кацапе, а тим сам вакцинований?
   
Міккі Маус скорбіт
Але такі довбограї є вбивцями - бо заражають купу людей, які не насміхаються над хворобою і не бажають смерті слабкішим
слабкіши так само вмирали не отримавши вчасно медичної допомоги дякуючи ковідістерії
   
Классический пример пропаганды. Нашли одного пострадавшего и вся орава остолопов интернета бегает с визгами "вот видите, мы же вас предупреждали". И с энергией ослов в по 100500 раз приводят один и тот же заезженый случай. Гавно а не люди.
   
Классический пример пропаганды. Нашли одного пострадавшего и вся орава остолопов интернета бегает с визгами "вот видите, мы же вас предупреждали". И с энергией ослов в по 100500 раз приводят один и тот же заезженый случай. Гавно а не люди.

там ше був 1 дегенерат, який браму облизував - теж помер
   
Взагалі інтубація ковідних - це 50% шансу з неї вже не вийти, бо занадто високий стрес для організму
Дуже проста математика

Вакцинуватись набагато безпечніше
   
Классический пример пропаганды. Нашли одного пострадавшего и вся орава остолопов интернета бегает с визгами "вот видите, мы же вас предупреждали". И с энергией ослов в по 100500 раз приводят один и тот же заезженый случай. Гавно а не люди.

Ослица, а ты вакцинировалась спутником?
   
просто слабка віра його була тож бог і покарав
===============
Картопелькін, а як назвати людей,які не вакцинувалися, але вижили? :shuffle:
А як назвати тих, що вакцинувались, але хворіли і вдруге і втретє, а деякі навіть померли від того,від чого вакцинувалися?
   
слабкіши так само вмирали не отримавши вчасно медичної допомоги дякуючи ковідістерії
Можливо. Але тут причина теж ковід.
   
===============
Картопелькін, а як назвати людей,які не вакцинувалися, але вижили? :shuffle:
А як назвати тих, що вакцинувались, але хворіли і вдруге і втретє, а деякі навіть померли від того,від чого вакцинувалися?

А на этих ему насрать. Нет пропагандистского эффекта. Так что чего о них говорить.
   
що це грипп на рівні гонконгського а може навіть і менш агресивний але маніпулятивно роздутий до глобальної проблеми дайте йому спокійно виродитись природнім шляхом може якись слабки і помруть але вони помруть і так від іншої інфекції можливо навіть від звичайного гриппу

 :facepalm1:

Ти зробив цей висновок на основі 2-5 людей?

Якщо так брати, то я повинен зробити висновок, що ковіду взагалі не існує, а вакцини не мають жодних побічних ефектів.


Але ситуація зовсім інша.
   
Классический пример пропаганды. Нашли одного пострадавшего и вся орава остолопов интернета бегает с визгами "вот видите, мы же вас предупреждали". И с энергией ослов в по 100500 раз приводят один и тот же заезженый случай. Гавно а не люди.
================
І це є теж.
Чомусь ніхто не приводить випадків з померлими від ковіду вакцинованими. 8-:
Типу: "Ну,що синку, допомогли тобі твої ляхи "вакцини? А ти ж в них так вірив та сподівався.

Тут справа дещо в іншому. Те, що завжди борюцця не з причиною, а з наслідками- це не дивина.

Дивно, що дехто сподіваєцця вижити в бактеріологічній війні користуючись порадами та методами тих,
хто її розпочав.І чомусь думають, що це було розпочато не для того, щоб заробити мільярди та прикрутити
демократію та права людей, які вже "сильним світу цього " давно набридли, але не було легального приводу,щоб ці права
скасувати по тихому,а типу щоб спасти людство. :facepalm1:

Так і уявляю собі, що Йухло,сидячи в бункері,думає: Ех, витрачу 5-6 мільярдів вічнозелених на вакцини,щоб провакцинувати всіх
громадян,щоб вони здорові були.
Ага, життєва така картина. :gigi:
   
ці можливо ні
але можливо нагрішили або віра теж була не щирою


Щиро дякую пану за підтвержлення тези що пан довбойоб
   
Трохи дивні ці іронії долі...

Нет тут никакой иронии... Если я буду насмехаццо над правилами дорожного движения и регулярно перебегать скоростные трассы, то моя смерть в результате наезда тачки, не ирония, а прямое следствие моей дури...

ПыСы харе невакцинированных госпитализировать.. .
   
================
І це є теж.
Чомусь ніхто не приводить випадків з померлими від ковіду вакцинованими. 8-:
Типу: "Ну,що синку, допомогли тобі твої ляхи "вакцини? А ти ж в них так вірив та сподівався.

Тут справа дещо в іншому. Те, що завжди борюцця не з причиною, а з наслідками- це не дивина.

Дивно, що дехто сподіваєцця вижити в бактеріологічній війні користуючись порадами та методами тих,
хто її розпочав.І чомусь думають, що це було розпочато не для того, щоб заробити мільярди та прикрутити
демократію та права людей, які вже "сильним світу цього " давно набридли, але не було легального приводу,щоб ці права
скасувати по тихому,а типу щоб спасти людство. :facepalm1:

Так і уявляю собі, що Йухло,сидячи в бункері,думає: Ех, витрачу 5-6 мільярдів вічнозелених на вакцини,щоб провакцинувати всіх
громадян,щоб вони здорові були.
Ага, життєва така картина. :gigi:

Это само собой. Манюпаса уговаривают что поражение в правах дело временное - до "окончательной победы над вирусом". Скажи ему правду - того гляди и взбрыкнёт. А так - потихоньку привыкнет к кольцу в нос "для безопасности".
   
Взагалі інтубація ковідних - це 50% шансу з неї вже не вийти, бо занадто високий стрес для організму
Дуже проста математика

Вакцинуватись набагато безпечніше
=====================
Нема ніякої серйозної та справедливої математики при контрольованих ЗМІ.
Хочеш приклад?
Ану знайди офіційну  статистику в Канаді по звичайному грипу та пневмонії за ці два роки. :weep:
   
Нет тут никакой иронии... Если я буду насмехаццо над правилами дорожного движения и регулярно перебегать скоростные трассы, то моя смерть в результате наезда тачки, не ирония, а прямое следствие моей дури...

ПыСы харе невакцинированных госпитализировать...
==================
Розумний,пистець,тільки с.ати не просишся!
Давай підемо далі за твоєю лолгікою- тоді і вакцинованих нафуй з поліклінік. :super:
Вакцина допоможе! Та віра в неї!
Що,слабо?

Ти вже увірував, що ти обраний типу, бо вакцинований.
Ну то що ти сцишся тоді? :gigi:
   
Это само собой. Манюпаса уговаривают что поражение в правах дело временное - до "окончательной победы над вирусом". Скажи ему правду - того гляди и взбрыкнёт. А так - потихоньку привыкнет к кольцу в нос "для безопасности".
===========================
Угу.
І манюпас думкою багатіє, от повернецця все,як було от тоді ми..
А в цей час всілякі трюдо озвучують плани ревакцйинації до 2024 року не залежно від того,що кількість захворівших
стрімко знижуєцця.
Тобто,їм пофуй на падіння пандемії, у НИХ ВЖЕ Є ПЛАНИ.
   
==================
Розумний,пистець,тільки с.ати не просишся!
Давай підемо далі за твоєю лолгікою- тоді і вакцинованих нафуй з поліклінік. :super:
Вакцина допоможе! Та віра в неї!
Що,слабо?

Ти вже увірував, що ти обраний типу, бо вакцинований.
Ну то що ти сцишся тоді? :gigi:

Во-первых, я невакцинирован...

Во-вторых, за последние 20 лет врача видел трижды... И чисто по причине перегрузки суставов...

В-третьих, у нас поликлиник нет...   :D

А с болячками борюсь оттак..



Терпеть не могу тупых, слабых и больных...  :D
А в случае кацапов - любых...
   
Это само собой. Манюпаса уговаривают что поражение в правах дело временное - до "окончательной победы над вирусом". Скажи ему правду - того гляди и взбрыкнёт. А так - потихоньку привыкнет к кольцу в нос "для безопасности".
=================
Але  інторнет-хомячки інколи таки починають панікувати, коли щось просочуєцця в ЗМІ.
Як я вчора іржав, як палкі вакцинатори почали запитувати одне в одного, а наскільки дійсний ковідний
 паспорт ТА СКІЛЬКИ ЩЕ ТРЕБА ЗРОБИТИ ВАКЦИН,щоб його продовжити.
Епічна картина, я був у захваті. (tu)  :gigi:
   
До речі жоден кацап пропагандо нічого не пише про себе - вакцинувались чи ні

Симптоматично  :pooh_lol:
   
=================
Але  інторнет-хомячки інколи таки починають панікувати, коли щось просочуєцця в ЗМІ.
Як я вчора іржав, як палкі вакцинатори почали запитувати одне в одного, а наскільки дійсний ковідний
 паспорт ТА СКІЛЬКИ ЩЕ ТРЕБА ЗРОБИТИ ВАКЦИН,щоб його продовжити.
Епічна картина, я був у захваті. (tu)  :gigi:

І це в країні де вже фактично набутo природній стадній імунітет.

Дибіли, нє?
   
Во-первых, я невакцинирован...

Во-вторых, за последние 20 лет врача видел трижды... И чисто по причине перегрузки суставов...

В-третьих, у нас поликлиник нет...   :D

А с болячками борюсь оттак..


Терпеть не могу тупых, слабых и больных...  :D
А в случае кацапов - любых...
===============
Ну фулі тоді за поголовну вакцинацію пропагандониш-почни з себе!
Виживеш,доповіси,як воно, та будеш і далі пропагандонити за користь ..


Шнур, тому ти так за кацапів топив весь час? 8-:


Останнє редагування: 25 липня 2021 16:57:23 від Blokh
   
=================
Але  інторнет-хомячки інколи таки починають панікувати, коли щось просочуєцця в ЗМІ.
Як я вчора іржав, як палкі вакцинатори почали запитувати одне в одного, а наскільки дійсний ковідний
 паспорт ТА СКІЛЬКИ ЩЕ ТРЕБА ЗРОБИТИ ВАКЦИН,щоб його продовжити.
Епічна картина, я був у захваті. (tu)  :gigi:

Так всё правильно. А чип в мозг будет бессрочным и бесплатным. Думаю вакцинаторы будут толкатся в сумасшедших очередях за право быть первыми.
   
Нет тут никакой иронии... Если я буду насмехаццо над правилами дорожного движения и регулярно перебегать скоростные трассы, то моя смерть в результате наезда тачки, не ирония, а прямое следствие моей дури...

ПыСы харе невакцинированных госпитализировать.. .

+100500
   
===============
Шнур, тому ти так за них топив весь час? 8-:

Было дело... Не стока за них, скока против "свидомых"... Но прошлый год все поменял и резко... Вонючие кацапы стали проблемой здесь, а не тока в прериях восточной ивропы...  :D
   
Довбоеб... Хай їдет в кізду ... Тупо дрвбойоб...

Останнє редагування: 25 липня 2021 17:01:08 від Аeternitas
   
До речі жоден кацап пропагандо нічого не пише про себе - вакцинувались чи ні

Симптоматично  :pooh_lol:
===============
Як там пошуки "математики",успішно,ні? :S
   
Ну фулі тоді за поголовну вакцинацію пропагандониш-почни з себе!

Де? Де я такое пропагандоню?

Не хошь - не вакцинируйся...  :D
   
Де? Де я такое пропагандоню?

Не хошь - не вакцинируйся...  :D
Хочеш ? Вакціанйся .. довбень..
   
Так всё правильно. А чип в мозг будет бессрочным и бесплатным. Думаю вакцинаторы будут толкатся в сумасшедших очередях за право быть первыми.
======================

Але щоб чіп був мурліканський обовязково-від самого Маска. Сертифікрований,так би мовити. B-)
   
Бліать чувак з пласкагубцями поліз  у щіток .
Довбень ви довобогра.. довбоеб рай і в Африці доабограй..
   
Было дело... Не стока за них, скока против "свидомых"... Но прошлый год все поменял и резко... Вонючие кацапы стали проблемой здесь, а не тока в прериях восточной ивропы...  :D
=======================
Бджоли проти меду, Рок-проти наркотиків??? :lol:
Не сміши!
Ти ж сам- [KA]
   
Де? Де я такое пропагандоню?

Не хошь - не вакцинируйся...  :D

До речі, саме так
Планета все одно перенаселена, як одним тупим пропагондоном стане менше - тим краще для повітря
   
Тут от про соплежуів пишуть недобре
Сидять отакі кацапи в мережі і мотивують, наприклад, українців не вакцинуватись - і вмирати як результат



БРЮССЕЛЬ, 28 квітня (Reuters) - Російські та китайські ЗМІ систематично намагаються посіяти недовіру до західних вакцин COVID-19 у своїх останніх дезінформаційних кампаніях, спрямованих на поділ Заходу, йдеться в європейській доповіді в середу.

З грудня по квітень державні ЗМІ двох країн надсилали фальшиві новини в Інтернеті різними мовами, висловлюючи сенсацію щодо проблем безпеки вакцин, роблячи необгрунтовані зв'язки між уколами та смертями в Європі та просуваючи російські та китайські вакцини як вищі, повідомляє дослідження ЄС. Кремль і Пекін заперечують усі звинувачення в дезінформації з боку ЄС, який видає регулярні звіти та прагне співпрацювати з Google (GOOGL.O), Facebook (FB.O), Twitter (TWTR.N) та Microsoft (MSFT.O) для обмеження поширення фейкових новин.

 Російська та китайська дипломатия щодо вакцин "дотримується ігрової логіки і поєднується з дезінформацією та зусиллями маніпуляцій, щоб підірвати довіру до вакцин західного виробництва", - йдеться у дослідженні ЄС, опублікованому підрозділом дезінформації блоку, який є частиною зовнішньополітичног о підрозділу ЄСВЗ. Повідомити про оголошення "І Росія, і Китай використовують для досягнення цих цілей контрольовані державою ЗМІ, мережі проксі-медіа та соціальні мережі, включаючи офіційні дипломатичні акаунти в соціальних мережах", - йдеться у звіті, наводячи 100 російських прикладів цього року.

https://www.reuters.com/world/china/russia-china-sow-disinformation-undermine-trust-western-vaccines-eu-report-says-2021-04-28/
Пшлі нах підкласти хуеви.. гандони
   
Тут от про соплежуів пишуть недобре
Сидять отакі кацапи в мережі і мотивують, наприклад, українців не вакцинуватись - і вмирати як результат



БРЮССЕЛЬ, 28 квітня (Reuters) - Російські та китайські ЗМІ систематично намагаються посіяти недовіру до західних вакцин COVID-19 у своїх останніх дезінформаційних кампаніях, спрямованих на поділ Заходу, йдеться в європейській доповіді в середу.

З грудня по квітень державні ЗМІ двох країн надсилали фальшиві новини в Інтернеті різними мовами, висловлюючи сенсацію щодо проблем безпеки вакцин, роблячи необгрунтовані зв'язки між уколами та смертями в Європі та просуваючи російські та китайські вакцини як вищі, повідомляє дослідження ЄС. Кремль і Пекін заперечують усі звинувачення в дезінформації з боку ЄС, який видає регулярні звіти та прагне співпрацювати з Google (GOOGL.O), Facebook (FB.O), Twitter (TWTR.N) та Microsoft (MSFT.O) для обмеження поширення фейкових новин.

 Російська та китайська дипломатия щодо вакцин "дотримується ігрової логіки і поєднується з дезінформацією та зусиллями маніпуляцій, щоб підірвати довіру до вакцин західного виробництва", - йдеться у дослідженні ЄС, опублікованому підрозділом дезінформації блоку, який є частиною зовнішньополітичног о підрозділу ЄСВЗ. Повідомити про оголошення "І Росія, і Китай використовують для досягнення цих цілей контрольовані державою ЗМІ, мережі проксі-медіа та соціальні мережі, включаючи офіційні дипломатичні акаунти в соціальних мережах", - йдеться у звіті, наводячи 100 російських прикладів цього року.

https://www.reuters.com/world/china/russia-china-sow-disinformation-undermine-trust-western-vaccines-eu-report-says-2021-04-28/
Пшлі нах підарасти  хуеви.. гандони
   
Пшлі нах підкласти хуеви.. гандони

Там все розраховано - втрата населення це падіння споживчого попиту і як наслідок стагнація і падіння економіки
В таких умовах не повоюєш, пропагандони знають що роблять
   
=======================
Бджоли проти меду, Рок-проти наркотиків??? :lol:
Не сміши!
Ти ж сам- [KA]

Ээээээ... Может быть... Но все это восточноевропейское не люблю... Одно радует... Моё кацапство здохнет со мной... Бо дочь на кацапском не лабает...  :D
   
Там все розраховано - втрата населення це падіння споживчого попиту і як наслідок стагнація і падіння економіки
В таких умовах не повоюєш, пропагандони знають що роблять
От жалка пацана. 
Але мені насрати .. з купою вакцінованих недоноскоа .
   
Ээээээ... Может быть... Но все это восточноевропейское не люблю... Одно радует... Моё кацапство здохнет со мной... Бо дочь на кацапском не лабает...  :D

А можно пару примеров как вам за год кацапы в ваши новые шаровары насрали, да так что вы полностью переродились?
   
А можно пару примеров как вам за год кацапы в ваши новые шаровары насрали, да так что вы полностью переродились?

Ну, не переродился...  Я кацапов рядом никогда не переносил... Они имели смысл только в хохлоконтексте... Одни из самых омерщительных существ - восточная православная братия... Худшая версия папуасов... Но то такэ... А вот как кацапомордые в западную цивилизацию свое вонючее рыло воткнули, тут уже все... Терпеть и пользовать этот исторический гнойник больше не стану...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія