Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ. Как продать ношенные вещи?

Re: ФЗВ. Как продать ношенные вещи?

ты че лох за 3500 евро сапоги покупать  :facepalm:
ну тебя баба и развела
или олигарх? то все равно развела  :gigi:

Квартиру можно было купить в определенные времена. Думаю, это Фирташ.
   
Re: ФЗВ. Как продать ношенные вещи?

ты че лох за 3500 евро сапоги покупать  :facepalm:
ну тебя баба и развела
или олигарх? то все равно развела  :gigi:
я теж так трохи від ціни чаєм поперхнулася :eyes:
   
Re: ФЗВ. Как продать ношенные вещи?

Что Вам угодно?
Мне угодно продать Вам старые брюки (с).
Бендер отцу Федору  :D 
   
Re: ФЗВ. Как продать ношенные вещи?

Что Вам угодно?
Мне угодно продать Вам старые брюки (с).
Бендер отцу Федору  :D 
-- Как же насчет штанов, многоуважаемый служитель культа?

Берете? Есть еще от жилетки рукава, круг от бублика и мертвого

осла уши. Оптом всю партию -- дешевле будет.
   
Re: ФЗВ. Как продать ношенные вещи?

на олексе все за копейки хотят купить. новые кроссы за 200$ з бирками не могу продать за 100.

Размер? :D
   
Re: ФЗВ. Как продать ношенные вещи?

Цікава тема.

Чомусь у багатющих США e-bay процвітає. Блошині ринки то там то сям зестрічаються, і постійно наштовхужшся на гараж-(чи: ярд) сейли.
А компанії типу аір-бнб? чи кар-шерінг? - так, там та сама мета: надати клієнтові послугу по ціні, яка влаштовує клієнта.

А українським аристократам це западло. Здавалося б: країна бідна ---- та тут інтернет повинен тріщати від самої кількості сайтів такого типу!
А що маємо? olx якийсь мутний... і все???

Ну, у багатих, канєчно, свої причуди, багато жить нізапрітіш і т.д. - багатим можна і без ібею, і без юбера жити ---- так 90 як не 99% українців бідні! чи не так? і в країні не існує 2-3-5 сайтів по продажу/обміну речей??? тобто, країна начебто й досі в 40-50х роках минулого сторіччя існує.

Оце - поза межами мого розуміння.
   
Re: ФЗВ. Как продать ношенные вещи?

Жінці третього тисячоліття можна подарувати, бо Юра скоро безробітним буде. Ще на фб можна спробувати продати.
   
Re: ФЗВ. Как продать ношенные вещи?

в нашей стране существует!
BTW, а понятие donation существует в Украине?
   
Re: ФЗВ. Как продать ношенные вещи?

BTW, а понятие donation существует в Украине?

In a way.
   
Re: ФЗВ. Как продать ношенные вещи?
Ice9192

ты че лох за 3500 евро сапоги покупать  :facepalm:
ну тебя баба и развела
или олигарх? то все равно развела  :gigi:
Він не олігарх,
... По його легенді і дописам він
Комуніст
   
Re: ФЗВ. Как продать ношенные вещи?

На Владимирском была точка с поддельными брендовыми сумками. Довольно качественные поддельные Гуччи и Луи Виттоны стоили там до 400-500 долларов. Половина сумок нашего бомонда и "дам полусвета" была куплена именно там.

Підробки по 500 баксів??
Правильний «бомонда» літає на закупи до якого-небуть Мілану чи Риму.

Там нігери прям під вітринами спокійно продають чудові стильні луівітони всього від €20))  :laugh:
   
Re: ФЗВ. Как продать ношенные вещи?

Скопилось много женских шмоток. Почти модные и почти новые. Из Европы. Сделано в Бангладеш. Элитный секнд-хенд, можно сказать. Размеры, правда, не XXL. А 42-44. Не ходовые.

Я ношене просто віддаю, кому треба. В основному, ношу до церкви або передаю групам, які їдуть у дитячі будинки.
   
Re: ФЗВ. Как продать ношенные вещи?

Ношені (невипрані) жіночі труси можна продати фетишистам (не плутати з фашистами). :)
   
Re: ФЗВ. Как продать ношенные вещи?

Жінці третього тисячоліття можна подарувати, бо Юра скоро безробітним буде. Ще на фб можна спробувати продати.

Є така група у ФБ, "Шо-та у Ашота"

Там продають ношені "брєндовьіе вєщщі"

https://m.facebook.com/groups/201721353213939?group_view_referrer=profile_browser

Спробуйте там.
   
Re: ФЗВ. Как продать ношенные вещи?

Ношені (невипрані) жіночі труси можна продати фетишистам (не плутати з фашистами). :)
в Японію пересилка дорога
   
Re: ФЗВ. Как продать ношенные вещи?

Жінці третього тисячоліття можна подарувати, бо Юра скоро безробітним буде. Ще на фб можна спробувати продати.
думаєте, це реально схуднути до 42 розміру?
   
Re: ФЗВ. Как продать ношенные вещи?

Продам абсолютно новые сапоги женские Ботега Венета, нежнейшая замша, ручная работа, размер БВ 38,5, цвет синий ближе к темному, каблук сантиметров 7. Стоили в бутике на Заньковецкой больше €3500. Дайте $300.

оказывается я ошибочно думал , что люди покупающие обувь за 3 тысячи долларов не интересуются последующей судьбой вышедших из моды вещей.
как мало я знаю о жизни
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія