Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

90ті

90ті
























взяв в групі Исторический Киев / Historical Kiev
   
Re: 90ті

 :D  (tu)
   
Re: 90ті

Любителям "ничего не изменилось" втыкать
   
Re: 90ті

"канапки"... це точно київ? :gigi:
   
Re: 90ті

 :weep:  :lol:

   
Re: 90ті

"канапки"... це точно київ? :gigi:
"от раніше" за канапкою чи орбітом без цукру треба було піти в промзону і ще й підкорити висоту.
а зараз прибрали кіоска по дорозі з метра до хати, і вже на ходу пляшку пива не купиш, тре трохи вбік пройти - все, геволт: "ріжуть без ножа, геноцид, ратуйте!" :lol:
   
Re: 90ті

Такую страну патєрялі...  (ци)
   
Re: 90ті

а я сумую за тими часами

в мене вони пройшли дуже добре і романтично

   
Re: 90ті

Такую страну патєрялі...  (ци)

і степана бандеру отримали...
скільки говорити: дивіться в майбутнє, а не живіть минулим
   
Re: 90ті

і степана бандеру отримали...
скільки говорити: дивіться в майбутнє, а не живіть минулим
отож..все що здобули це бандера і томос.

до всіх інших покращень козаченьки не причасні. дякуйте білу гейтсу та євросекондхенду - інакше було б досі так як на фото
   
Re: 90ті

   
Re: 90ті

в 2013 азаров говорив, що треба 50 млрд.
а мені ось цікаво...скільки треба зараз?
   
Re: 90ті

таке враження що 250....

і де ваш педро з кролем і яреською? 

   
Re: 90ті

в 2013 азаров говорив, що треба 50 млрд.
а мені ось цікаво...скільки треба зараз?
Азарову?
   
Re: 90ті

:weep:  :lol:

Показати зображення...
...так, що дотягнутися до неї зовсім не важко (с) Лесь
   
Re: 90ті

люди були щиріші і простіші

не було фальшивої мовоармовірщини від есдеків
   
Re: 90ті

 :facepalm1:  :facepalm1:  [KA]

отож..все що здобули це бандера і томос.

до всіх інших покращень козаченьки не причасні. дякуйте білу гейтсу та євросекондхенду - інакше було б досі так як на фото
і степана бандеру отримали...
   
Re: 90ті

люди були щиріші і простіші

Так... В мене теж приємні спогади про ті часи... Нелегке життя і віра в краще.
   
Re: 90ті

люди були щиріші і простіші

ти був молодший і наівніший, нарід совковий, інфантильний
   
Re: 90ті

:weep:  :lol:

Показати зображення...

Стара-лихварка відібрала сокиру у Родіона Раскольникова, зарубала його і вийшла до найближчого генделика пива випити.
   
Re: 90ті

Стара-лихварка відібрала сокиру у Родіона Раскольникова, зарубала його і вийшла до найближчого генделика пива випити.

Та нє, це по мотивам "муш пашьол за піфом"
   
Re: 90ті

Хм. От є совкодрчеи. А як назвати тих, хто ностальгує за 90-ми? Постсовкодрочери?
   
Re: 90ті

90 - і (я б ще додав останні три роки совка) чи ненайкращі роки мого життя - небачена свобода, гроші, можливості, поїздки, зустрічі, кар'єра, найкращі дівчата й інші принади молодості. Хто має клепку, второпає, шо то були найвільніші від державного монстра часи в новітній Україні. Навіть той, хто жив тоді бідно, жив тоді ВІЛЬНО. А сьогодні бідняки залишилися бідняками, комерси хто розорився, хто піднявся, але їх всіх во всі дірки має державний монстр, якого ви випестували за 30 років на свою голову. Співчуваю тим, хто так і не вдихнув за своє життя кілька років справжньої свободи. І певно вже не вдихне ніколи, бо свободи, свбоди від держави та її тотального контролю в сучасному світі стає менше з кожним днем...

Останнє редагування: 8 жовтня 2020 19:30:42 від Silentio
   
Re: 90ті

90 - і (я б ще додав останні три роки совка) чи ненайкращі роки мого життя - небачена свобода, гроші, можливості, поїздки, зустрічі, кар'єра, найкращі дівчата й інші принади молодості. Хто має клепку, второпає, шо то були найвільніші від державного монстра часи в новітній Україні. Навіть той, хто жив тоді бідно, жив тоді ВІЛЬНО. А сьогодні бідняки залишилися бідняками, комерси хто розорився, хто піднявся, але їх всіх во всі дірки має державний монстр, якого ви випестували за 30 років на свою голову. Співчуваю тим, хто так і не вдихнув за своє життя кілька років справжньої свободи. І певно вже не вдихне ніколи, бо свободи, свбоди від держави та її тотального контролю в сучасному світі стає менше з кожним днем...

Та ладно, все у нас отлично
Свободы, по крайней мере, достаточно
   
Re: 90ті

Та ладно, все у нас отлично
Свободы, по крайней мере, достаточно

то не свобода

то диктатура натовпу
   
Re: 90ті

Хм. От є совкодрчеи. А як назвати тих, хто ностальгує за 90-ми? Постсовкодрочери?
"новые русские"  :idea:
   
Re: 90ті

Re: 90ті

Та да. Особливо додаток Дія.  :D  Купа електронних реєстрів і тотальний контроль за найдрібнішими банківськими операціями...

В івропах і гамериках теж так живуть і багатьом навіть подобається, бо звикли... бути в отарі, де тепло і вчасно шерсть стрижуть. Кожному своє. То нормально.
   
Re: 90ті

   
Re: 90ті

люди були щиріші і простіші

не було фальшивої мовоармовірщини від есдеків
Та так, пацюки та дракони бандюки були теж простіші та щиріші, Свирид Опанасович ©
   
Re: 90ті

Та так, пацюки та дракони бандюки були теж простіші та щиріші, Свирид Опанасович ©
бандтити і в америці тоді були
і опіатні торчки. така була мода у світі
   
Re: 90ті

Очень много шмыгарщиков на фото
   
Re: 90ті

:facepalm1:  :facepalm1:  [KA]

биба и боба :facepalm1:
   
Re: 90ті

90 - і (я б ще додав останні три роки совка) чи ненайкращі роки мого життя - небачена свобода, гроші, можливості, поїздки, зустрічі, кар'єра, найкращі дівчата й інші принади молодості. Хто має клепку, второпає, шо то були найвільніші від державного монстра часи в новітній Україні. Навіть той, хто жив тоді бідно, жив тоді ВІЛЬНО.

+1.
Майже кожен міг стати олігархом. Правда, не у всіх це вийшло))
   
Re: 90ті

Любителям "ничего не изменилось" втыкать


present time...



   
Re: 90ті

   
Re: 90ті

   
Re: 90ті

   
Re: 90ті

   
Re: 90ті

Любителям "ничего не изменилось" втыкать

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія