Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зеленский с супругой подарили вышитые рубашки лидерам мировых государств.

Марині Порошенко можна експеріментувати з вишиванками, так?

)))))))
   
та нехай собі "креативить" як хоче, мені що жалко, навіть одобряю.
Тільки не називайте це українською вишиванкою.
+
Тим більше автентичною.
   
Зеленський подарував вишиванку неіснуючому "президенту Канади"
Символічні подарунки, які несуть у собі частину української історії та культури, отримали президенти та перші леді Сполучених Штатів Америки, Федеративної Республіки Німеччина, Французької Республіки, Канади, Республіки Польща, Турецької Республіки та інших країн", - йдеться в офіційному повідомленні пресслужби офісу глави держави.
:facepalm1:
Знову мєндєльша писала?)
   
але, слава богу, експериментувати можна усім )))

ось ще креативно ) Юля 2016 рік

   
А где в той коробочке вышиванки?  ;o
   
але, слава богу, експериментувати можна усім )))

ось ще креативно ) Юля 2016 рік

Показати зображення...
какие такие эксперименты???

цитирую: которые несут в себе часть украинской истории и культуры,  вы давайте объясняйте с каких это веков украинской культуры рубашки взяты

а мы послушаем  :beach:
   
просто цікаво ))), ось цей орнамент вишиванки у Марини Порошенко не викликає у порохоботів питаннь, що це за бамбук?  :laugh:

Показати зображення...

Це називається плаття з вишивкою по народним мотивам, нє? Так само, як і вбрання на Юлє - стилізоване і з вишивкою по народним мотивам.

Чи ти збираєшся кожну вишиту сорочку чи плаття називати українською вишиванкою?
   
На Вовчику дійсно українська вишиванка. А Лєна вдягла звичайну "туніку з вишивкою". Подібні туніки  шиються в Китаї та продаються в різних  магазинах одягу.

 Звичайно, Лєнє гаптували її туніку вручну, мабуть, це індивідуальний пошив, там фарбований льон, гарна вишивка і таке інше, але це просто гарна туніка.

Для незадоволених - багато країн мають подібні вишиті сорочки у своєму жіночому народному вбранні. Але саме по  тому, як і де саме на одязі робилася вишивка, а також символи і мотиви цієї вишивки роблять таку "вишиту туніку" причетною саме до тієї чи іншої країни.

Або це просто сучасна вишита по народним мотивам туніка , як на Лєнє. Нічого поганого в цьому немає. Кожен вдягається так, як бажає.

Ось, наприклад,  "туніки з вишивкою" з німецького інтернет-магазину. Але ж це не українська вишиванка.  :)



   
і тут чудова...ммм...виши ванка??? як ви вважаєте, порохоботи, з якої області?

Показати зображення...
Показати зображення...

Тю....це просто вишита блуза, а не традиційна українська вишиванка.
Ти взагалі в темі не петраєш, чи шо ?

От нормальні вишиванки:



   
На Вовчику дійсно українська вишиванка. А Лєна вдягла звичайну "туніку з вишивкою". Подібні туніки  шиються в Китаї та продаються в різних  магазинах одягу.

 Звичайно, Лєнє гаптували її туніку вручну, мабуть, це індивідуальний пошив, там фарбований льон, гарна вишивка і таке інше, але це просто гарна туніка.

Для незадоволених - багато країн мають подібні вишиті сорочки у своєму жіночому народному вбранні. Але саме по  тому, як і де саме на одязі робилася вишивка, а також символи і мотиви цієї вишивки роблять таку "вишиту туніку" причетною саме до тієї чи іншої країни.

Або це просто сучасна вишита по народним мотивам туніка , як на Лєнє. Нічого поганого в цьому немає. Кожен вдягається так, як бажає.

Ось, наприклад,  "туніки з вишивкою" з німецького інтернет-магазину. Але ж це не українська вишиванка.  :)

Показати зображення... Показати зображення...
Показати зображення...

В мене є така біла китайська хрєнь  :lol:
   
це не вишиванки

...так , це - футболка...а ще там є рубахи , сукні та інше , але з автонтечною українською вишивкою... [ua]
   
День вишиванки: Як зірки та політики хваляться розкішними сорочками 21.05.2020

Джамала



ЮВТ



Співачка Світлана Тарабарова

   
какие такие эксперименты???

цитирую: которые несут в себе часть украинской истории и культуры,  вы давайте объясняйте с каких это веков украинской культуры рубашки взяты

а мы послушаем  :beach:

Раніше кожний узор на вишиванці розказував, з якого "кута" України приїхала власниця вишиванки, можно було взнати, чи заміжня ця жінка, чи є в неї сини чи тільки доньки і так далі.

Чоловіку зазвичай робили вишиванку з "заговором" на добро і любов до тієї, хто вишивав сорочку, та робилися орнаменти-оберіги.

Зазвичай робили вишивку на рукавах та на вороті - там, де нечиста сила могла проникнути до людського серця. Тому ці отвори вишивали закодованими оберігами-визерунками, щоб нечисть відлякувати. Кожна область України мала свій стиль вишитих визерунків і вони дуже відрізнялися один від іншого.

Практично раніше вишиванка була кодовим посланням, де людина, яка вміла читати вишивку на сорочці, отримувала повну інформацію про власицю чи власника.

Останнє редагування: 21 травня 2020 13:27:17 від шуша
   
продовжуємо...





телевідуча Лілія Ребрик

   
День вишиванки: Як зірки та політики хваляться розкішними сорочками 21.05.2020

Джамала

Показати зображення...
ЮВТ

Показати зображення...
Співачка Світлана Тарабарова

Показати зображення...

На Джамалі не українська вишиванка.
   
И меня ещё одно интересует.
На фотографии именно те вышиванки, что подарили или это просто фото из интернета?

Можно увидеть официальное фото подарка?
   


Олександр Турчинов



ведучи канала 1+1 ранкової програми

автентичненько )

   
Це називається плаття з вишивкою по народним мотивам, нє? Так само, як і вбрання на Юлє - стилізоване і з вишивкою по народним мотивам.

Чи ти збираєшся кожну вишиту сорочку чи плаття називати українською вишиванкою?
так, я збираюся називати вишиванкою сорочку чи сукню де проглядаються фолькльорні мотиви.
тому на Лєне вишиванка.
на Юлі в костюмі -ні, звичайно. просто гарний красивий костюм з вишивкою.
   
Тю....це просто вишита блуза, а не традиційна українська вишиванка.
Ти взагалі в темі не петраєш, чи шо ?

От нормальні вишиванки:

Показати зображення...
саме тому, що я петраю, я дала друге фото, де видання, що воно написало про цю новину, назвало вбрання Марини ніжною вишиванкою на сучасній моделі.
)))
   
На Джамалі не українська вишиванка.
заради справедливості, Джамала накидала ще декілька фоток в вишиванках.
і пам'ятаємо, що вона кримська татарка. а в них теж є своя вишивка. притаманна саме їм.

тому -сімбіоз, інтегрування і просто добрий настрій.



   
еЛКа, вишиванкою можна назвати практичне любе вишите врбання. Воно є в багатьох країнах.

Але не кожну вишиванку можна назвати українською. B-)

Те, що вдягла Лєна Зеленська та деякі селебрітіз на твоїх фото  - просто гарне сучасне вбрання з вишивкою по народним мотивам.

Останнє редагування: 21 травня 2020 13:41:51 від шуша
   
Але не кожну вишиванку можна назвати українською.

Те, що вдягла Лєна Зеленська та деякі селебрітіз на твоїх фото  - просто гарне вбрання з вишивкою по народним мотивам.

звісно.
але я продовжую стверджувати, що вишиванку на Лєне можна вважати саме українською.
бо рубашка українська, крой, модель. автентична викройка саме української сорочки -центральна Україна десь. і її не сплутаєш ні з якою іншою.



Останнє редагування: 21 травня 2020 13:44:51 від эЛКа
   
Показати зображення...
Лєна гарна! )
на Лєні що завгодно, але не вишиванка
а загалом - якщо справді Вова з Лєною дарували західним лідерам саме ті вишиванки, що на картинці у стартпості - то хтось їх тупо і грубо підставив
   
звісно.
але я продовжую стверджувати, що вишиванку на Лєне можна вважати саме українською.
бо рубашка українська, крой, модель. автентична викройка саме української сорочки -центральна Україна десь. і її не сплутаєш ні з якою іншою.

Показати зображення...

Вишче я виклала модель вишиванки з таким жи "кроєм та моделью" - але це не українська вишиванка.

Невже ти не помічаєш різниці? Чи сперечаєшся тільки щоб сперечатися? Навіть Мирослава підтвердила це.
   
Вишче я виклала модель вишиванки з таким жи "кроєм та моделью" - але це не українська вишиванка.

Невже ти не помічаєш різниці? Чи сперечаєшся тільки щоб сперечатися? Навіть Мирослава підтвердила це.
такий крой , да не такий. плечи, вшивні рукави.
я вмію шити і розуміюся на цьому. просто повір мені - зовсім пластика інша. я вже не враховую дрібниці, як тов виріз, пістони і решту моментів.
але, шуша, справа навіть не в тому.
справа в іншому.

Скажи, ми любимо Україну? Ми бажаємо її становлення? відповідь очевидна.

Тогда чому, якщо хтось намагається говорити українською - вчиться, розмовляє с жахливими помилками, акцентом чи русізмами, його патріоти обов'язково заклюють?
- ти навчися розмовляти українською, а потім тут нам розказуй )) фу, що за українська, йди вчися. і решта такого.(
а як вчитися, якщо не розмовляти? як навчитися іздити велосипедом, якщо не намагатися і не падати?

так і з вишиванками.
Та надягла ти вишиванку, модернову, дизайнерську -фу, яка це область, що це за візерунки? і тощо.
ні, аби бодай хоч трошки схожу на вишиванку сорочку ВІТАТИ!

Тим більше на перший лєді! зафукали, дурні. ви кого зафукали? ви себе зафукали. ви Україну зафукали.

Тому я і показала рожеву вишиванку Марини. і я радо вітаю ту вишиванку хоч воно і сукня, хоч і пошито сучасним кроєм.
Але це українська вишиванка. Бо вона на перший леді України. І ніяких інших вона не може вдягнути.
навіть на ній би була сорочка ближча до мексикі чи татарів -все одно -то наша вишиванка.

вчиться у англійців -турчинофф чи мижко розказували як ті вітають будь-якого іноземця, що вн намагається говорити англійською -допомагають, толерують.



Останнє редагування: 21 травня 2020 14:21:03 від эЛКа
   
Але це українська вишиванка. Бо вона на перший леді України. І ніяких інших вона не може вдягнути.
навіть на ній би була сорочка ближча до мексикі чи татарів -все одно -то наша вишиванка.



 :facepalm:
   
та да, важко осягнути
можеш в меми зберегти )))
   
Символические подарки, которые несут в себе часть украинской истории и культуры, получили президенты и первые леди Соединенных Штатов Америки, Французской Республики, Канады, Республики Польша, Турецкой Республики и других стран."21 мая Украина отмечает День вышиванки - праздник, призванный беречь и уважать древние традиции нашего народа. Вышиванка - самобытный код нашего этноса с зашифрованными в оригинальных орнаментах оберегами и символами. С искренним сердцем хотим поделиться с вами частичкой украинской истории и аутентичности", - написали Владимир и Елена Зеленские в сопроводительном письме.Источник: https://цензор/p3196967

Показати зображення...
Это вышиванки ? Лена вышивала ? Криворожский орнамент ?
 8-)

це якісь шмати.
аж встидно...
   
це не вишиванки
в цьому нема нічого поганого, але не всілякий одяг з орнаментом вже вишиванка
Правильно. Про код нації вони не чули, але може тепер хтось  їх і просвітить.
   
але, слава богу, експериментувати можна усім )))

ось ще креативно ) Юля 2016 рік

Показати зображення...
Оце купчіха  :lol:
Спасибі, посміялася.  :laugh:
   
А я настаиваю что у Бубачьки кацапско-мокшанский прикид

   
А я настаиваю что у Бубачьки кацапско-мокшанский прикид
Ні, якраз у Бубочки непогана сорочка. А та сорочка вище швидше білоруська.

Останнє редагування: 21 травня 2020 15:50:04 від ЛАРТА
   
А хто в Канаді президент?? ;o
   
Мне интересно, дотянет эта ветка  до 14 страниц как феерическая  ветка про желтое платтячко Ленки при визите в Японию https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1058325.0, или задор раньше стухнет :shuffle:  :weep:
   
Мне интересно, дотянет эта ветка  до 14 страниц как феерическая  ветка про желтое платтячко Ленки при визите в Японию https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1058325.0, или задор раньше стухнет :shuffle:  :weep:
нет, потому что эти дибилы отрефлексировали в другом месте  :facepalm:

Сторінку бренду вишиванок захейтили за фото Зеленського з дружиною.
https://life.pravda.com.ua/society/2020/05/21/241070/

Upd
а понятно, главный рахит Гайдукевич привел армию таких же полоумных на страничку магазина

   
Етнодім отримав чудесну рекламу  (tu)
завдяки хейретам.
   
Етнодім отримав чудесну рекламу  (tu)
завдяки хейретам.

А ФУП віяснил для себя, что Ёлка - махровая кацапка, которая не знает, что такое украинская вышиванка
   
...так , це - футболка...а ще там є рубахи , сукні та інше , але з автонтечною українською вишивкою... [ua]

А не підкажете для якого регіону характерний той чи інший український орнамент?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія