Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

З камрада і магістра такі ж "штабні", як з мене балерина. Ну або ж модер сам "штабний"(тм)

а може магістр в штабі Пояркова  :D
   
В Україні до влади прийшло покоління інтернету, яке добре розуміє значення таких ресурсів.   
І такий зручний для нас, форум найзапекліших політичних баталій, перестав ним бути.
На жаль.
Форум став ресурсом влади авантюристів і пройдисвітів....

Ви молодці, дівчата, що пробуєте щось тут змінити.  Але, на жаль, навіть моя скромна особа (що відсиділа в банах більшу частину періоду війни) є прикладом, того що людина з рушницею кнопкою бану може задавити будь які голоси тверезого  розуму.

На жаль ФУП перетворюється на філіал лайномета ОПи...

Яких вам запеклих політичних баталій під час повномасштабної війни не вистачає? Граєте на одній дудці з кацапами - "молодці", але не на цьому форумі, будь-ласка. Корисні ідіоти, штабні і боти нехай випорожнюються в інших місцях, наразі не 2004 рік і їх достатньо в інтернеті на будь-який смак.
   
камраду, магістру бан змінено до 25.07
патріарху - до 23.07
формулювання - без змін.  отакі вони тепер, "штабні"...

маджесті термін без змін
   
Яких вам запеклих політичних баталій під час повномасштабної війни не вистачає? Граєте на одній дудці з кацапами - "молодці", але не на цьому форумі, будь-ласка. Корисні ідіоти, штабні і боти нехай випорожнюються в інших місцях, наразі не 2004 рік і їх достатньо в інтернеті на будь-який смак.

Все мимо. Выглядишь жалко. Наводи порядок в своем хозяйстве - пока не поздно. Но вряд ли это в твоих силах, учитывая наличие касты "неприкасаемых" которые тут делают что хотят. В итоге  - именно это сгубило не одну корпорацию, скорее всего погубит и эту. Ничего нового. Жалко конечно, но ничего не поделаешь. B-)
   
В итоге  - именно это сгубило не одну корпорацию, скорее всего погубит и эту. Ничего нового. Жалко конечно, но ничего не поделаешь. B-)

ФУПу пророкують загибель вже років 15. Дилетанти, гондураси, дурдоми та інші. Але якось так получається, що ФУП живе і буде жити. А ті всі пророки вже не пророки.

Мені то нагадує ситуацію з радіо. Здавалось би що того радіо вже давно не має бути в епоху тб, інтернетів і ютубів. Але є і досить непогано себе почуває. Радіо!

ну а що стосується тих маджесті і йому подібних, то вистачить зайти на суп_сідній форум і почитати, що воно там виписує. За то треба назавжди і то мало буде.

Останнє редагування: 10 липня 2023 18:41:07 від Перегриневич
   
отакі вони тепер, "штабні"...
та сєкта  просто,  ти права
   
Мені то нагадує ситуацію з радіо. Здавалось би що того радіо вже давно не має бути в епоху тб, інтернетів і ютубів. Але є і досить непогано себе почуває. Радіо!


І як себе почуває дротове радіо?
   
Але якось так получається, що ФУП живе і буде жити.


Коли Притула продала УП, то домовилась з Фіалою, що форум буде існувати мінімум два роки. Так що власник може його прикрити будь-якої миті, бо два роки спливли в травні
   
І як себе почуває дротове радіо?

Дякую, що нагадав. Канікули в бабці в селі. Якраз в цю пору. Радіоприймач на стіні, на спеціальній поличці, накритий вишитою серветкою. З тих пір все життя люблю радіо і його слухаю.

Але дротового все менше, то зрозуміло. Застаріле обладнання, його змінюють. Але саме радіо почувається дуже добре.

Вибачаюсь за офтоп в гілці.
   
ФУПу пророкують загибель вже років 15. Дилетанти, гондураси, дурдоми та інші. Але якось так получається, що ФУП живе і буде жити. А ті всі пророки вже не пророки.

Мені то нагадує ситуацію з радіо. Здавалось би що того радіо вже давно не має бути в епоху тб, інтернетів і ютубів. Але є і досить непогано себе почуває. Радіо!

ну а що стосується тих маджесті і йому подібних, то вистачить зайти на суп_сідній форум і почитати, що воно там виписує. За то треба назавжди і то мало буде.

Я ничего ФУПу не предрекал и не собираюсь. Тем более плохого. Но я вижу то, что вижу и я совершенно точно не штабной, не бот и не полезный идиот. И даже не  бесполезный. И что? Сильно это помогает? Да так себе.
Причина? Модерация ниже плинтуса. Это наносит ущерб ресурсу. Я это вижу. Вы так не видите? Имеете право. B-) 
   

Я ничего ФУПу не предрекал и не собираюсь. Тем более плохого.

А це хто написав?

"В итоге  - именно это сгубило не одну корпорацию, скорее всего погубит и эту".

Пушкін?
   
ви блєт або справді зупиняйте "політичний процес"
або напишіть, що існує лише партія зелених, а всі інші - вороги та штабні.
-----
 :lol:
Що,тільки зараз почало доходити,для чого існують політичні форуми??? :weep:
Хто тут нам розповідав про військову адміністрацію на форумі?
Не ти,ні?
Як це смішно виглядає,коли ті,хто причетні до бєзпрєдєлу на форумі   починають розказувати про  беззаконня .
   
Хто тут нам розповідав про військову адміністрацію на форумі?
Не ти,ні?
древню церкву - теж я
і кеннеді, да

все минає, і тільки притрушені вдарені афройожем - вічні :facepalm1:
   
Радіо!
так. як не дивно. оффтоп
але, після перемоги під київом, я припинила дивитися тб. увесь цей час я слухаю радіо.
і дивлюсь що хочу  на ютуб.

а радіо в хаті не замовкає -музика, новини.

це капець -але факт. переважно радіо-хит чи фм-хит.
мені це так подобається )

там на цьому хиті з ранку є така гарна ведуча -хохотушка!
її сміх цілющий. хай завжди будуть приводу для сміху.
   
alexUP...
На рік...
Ну яка штабна робота???

 :facepalm:
   
Всі ви тут штабні, я знаю
Кожного банк чекає печать.
Вийшов Камрад і сказав він Аміду:
Я - начальник штабу, бань!
   
Дякую всім кто впісався
   
Дякую всім кто впісався
Приєднуюсь!  :-B  [ua]
   


камрад пенсіонер, як і магістр.

А вот сейчас абидна было  :gigi:
Я шо, так плохо выгляжу?
   
А вот сейчас абидна было  :gigi:
Я шо, так плохо выгляжу?
приєднуюсь!  :-B
   
-----
 :lol:
Що,тільки зараз почало доходити,для чого існують політичні форуми??? :weep:
Хто тут нам розповідав про військову адміністрацію на форумі?
Не ти,ні?
Як це смішно виглядає,коли ті,хто причетні до бєзпрєдєлу на форумі   починають розказувати про  беззаконня .

 (tu)
   
Так виходить, судячи з банів.
Виглядає, як штабна робота модерації на користь правлячої партії, і зачистка поля від конкурентів
Нічого особистого - пропишіть це в правилах, і все буде в порядку.

Бо оце прстгспд створіння https://forum.pravda.com.ua/index.php?action=profile;area=showposts;u=5027756 - норм. Три дні запойному олкашу, і він може далі випорожнюватись на форумі.
Зате точно не штабний. І палкий захисник слуг народу (tu)

Ти ж сама тут всіх  лякала банами за будь що...

А тепер...

А НАС ЗА ЧТО? ?   :pooh_lol:
   
Ти ж сама тут всіх  лякала банами за будь що...

А тепер...

А НАС ЗА ЧТО? ?   :pooh_lol:

Цікаво, через який час нинішні модератори будуть дорікати за упереджену модерацію  своїм наступникам?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія