Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Піймали карінного кіяніна, можливо в 7м калєнє :laugh:

Піймали карінного кіяніна, можливо в 7м калєнє  :laugh:

   
На відео мерзенно все  :X
   
не гарно. Вони нічим не кращі за нього в моральному плані. Ніякі політичні доцільності їх не виправдовують. Навіть зі свиньми треба вчиняти по-людськи, не опускаючись до їхнього рівня.
   
За руцкій мір можна похерити мораль і все інше.
Того долбойоба абсолютно не жаль.
Просто не потрібно було це відео викладати на публіку.
   
Вони нічим не кращі за нього в моральному плані.
хотіли зганьбити-принизити коцапа-русскомірЪця  -  натомість зганьбилися самі
   
За руцкій мір можна похерити мораль і все інше.
Того долбойоба абсолютно не жаль.
Просто не потрібно було це відео викладати на публіку.
Вопще-то треба щоб не борзіли і розуміли, що якщо хочеться руського миру, то треба киздувати на парашку.
   
от якби рабіновіча спіймали аби хоч мураєва...
а то якогось чмиря...
   
Вопще-то треба щоб не борзіли і розуміли, що якщо хочеться руського миру, то треба киздувати на парашку.

 :friends:
Правильно. Я ж про це і кажу.
Щоб у такої нечисті засіло в мозку на рівні підсвідомості, що за таке, він може бути відпижжений, принижений і навіть обісцяний.
Інакше ніяк.
   
:friends:
Правильно. Я ж про це і кажу.
Щоб у такої нечисті засіло в мозку на рівні підсвідомості, що за таке, він може бути відпижжений, принижений і навіть обісцяний.
Інакше ніяк.
Але якщо не викладувати відео, 3.14здити і принижувати доведеться значно більше, ніж якщо викласти.
Такшо такі відео всім на користь, особливо бойовій ваті, які збережуть собі здоров'я.
   
Re: Піймали карінного кіяніна, можливо в 7м калєнє  :laugh:

:friends:
Правильно. Я ж про це і кажу.
Щоб у такої нечисті засіло в мозку на рівні підсвідомості, що за таке, він може бути відпижжений, принижений і навіть обісцяний.
Інакше ніяк.
(tu)
   
:friends:
Правильно. Я ж про це і кажу.
Щоб у такої нечисті засіло в мозку на рівні підсвідомості, що за таке, він може бути відпижжений, принижений і навіть обісцяний.
Інакше ніяк.
:friends: тіки так.
   
:friends:
Правильно. Я ж про це і кажу.
Щоб у такої нечисті засіло в мозку на рівні підсвідомості, що за таке, він може бути відпижжений, принижений і навіть обісцяний.
Інакше ніяк.
(tu)
   
от якби рабіновіча спіймали аби хоч мураєва...
а то якогось чмиря...
мудачука
   


Навіщо так знущатися з кацапа. Видно ж, що кац там 5 разів всрався, а навіть копняка не отримав.

Вважаю, що гуманніше було би сильно відписдити або просто втопити.
   
:friends: тіки так.
   
грустно. реально грустно. не поддерживаю урода, но не надо было именно ТАК с ним. чистая уголовщина.
   
грустно. реально грустно. не поддерживаю урода, но не надо было именно ТАК с ним. чистая уголовщина.
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1087714.msg24661812#msg24661812
   
Страх одно из основных чувств. Если у любителей русского мира в Украине это видео вызывает страх, то это правильное видео. Минус этого видео, что непонятно за что именно от человека требуют извинений.
   
Re: Піймали карінного кіяніна, можливо в 7м калєнє  :laugh:

Страх одно из основных чувств. Если у любителей русского мира в Украине это видео вызывает страх, то это правильное видео. Минус этого видео, что непонятно за что именно от человека требуют извинений.

там на початку відео ж є шо воно п***а

   
А самое херовое в этом видео, что все эти борцуны разговаривают на РУССКОМ и РУССКИМИ матами.
   
Re: Піймали карінного кіяніна, можливо в 7м калєнє  :laugh:
Пшениця

віпистити щоб кров'ю сцяв і на потяг посадити
ще раз впіймаємо згвалтуємо пляшкою, разом із твоєю сучкою.
Думай.
Без матюків. Українською. Культурно.

А вообще да - тут треба з голови починати, а не хвоста.
Хоча, і про хвіст не забувати

Останнє редагування: 1 листопада 2020 10:45:38 від Пшениця
   
Толпой... не, это-же шакальё, поэтому уместнее так - стаей на одного, лица затёрты, речь изменена. Тьфу, подонки трусливые
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія