Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В Україні пропонують заборонити аборти за бажанням жінки

ты шо не знаешь сколько стоят презервативы?

самыми дешевыми завалены все магазины вокруг 10 грв 3 штуки )

не знаю. тому що зараз ми з дружиною не проти другої дитини. а до цього були не проти першої.
   
але ж в такому випадку повинні бути готовими до вагітності. бо сперма потрапляє до вагіни не тільки під час оргазму, а й на протязі фрікцій

Ви, як маленька
чесне слово, якщо у чоловіка відсутні певні проблеми з здоров*ям, то не потрапляє
але для страховки

ознайомтесь з переліком гелей та змазок для інтимних стосунків
та їх дією, там є і не гормональні

чітко знайте і контролюйте свій цикл

і спрбуйте альтернативні форми сексуальних відносин, може отримаєте задоволення
   
то чоловік може наполягати, шоб паразит не народився?) бо коли народиться, це вже паразит і для нього)))))

Приблизно на тому ж рівні як видалення якогось органу в жінки навіть якщо це ракова пухлина. Поки жінка в стані приймати рішення це на її розсуд.
   
Вбивство є вбивство. Як його не називай...
   
Ви, як маленька
чесне слово, якщо у чоловіка відсутні певні проблеми з здоров*ям, то не потрапляє
але для страховки

ознайомтесь з переліком гелей та змазок для інтимних стосунків
та їх дією, там є і не гормональні

чітко знайте і контролюйте свій цикл

і спрбуйте альтернативні форми сексуальних відносин, може отримаєте задоволення
мне бы хотелось с вашей женой наедине поговорить
все ли так радужно
   
чітко знайте і контролюйте свій цикл


Ой, вот тут не надо...есть куча случаев, когда женщина беременела на четвертый-пятый день от начала месячных и даже, пардон, во время оных, хотя по идее это не возможно. Кстати, рождаются в результате таких казусов, как правило, девочки.

Четко знать свой цикл скорее пригодится тогда, когда пара ХОЧЕТ ребёнка и просчитывает дни с наибольшей вероятностью оплодотворения.
   
Ой, вот тут не надо...есть куча случаев, когда женщина беременела на четвертый-пятый день от начала месячных и даже, пардон, во время оных, хотя по идее это не возможно. Кстати, рождаются в результате таких казусов, как правило, девочки.

Четко знать свой цикл скорее пригодится тогда, когда пара ХОЧЕТ ребёнка и просчитывает дни с наибольшей вероятностью оплодотворения.
возможно. новая яйцеклетка может очень быстро созреть
   
Ви, як маленька
чесне слово, якщо у чоловіка відсутні певні проблеми з здоров*ям, то не потрапляє
але для страховки

ознайомтесь з переліком гелей та змазок для інтимних стосунків
та їх дією, там є і не гормональні

чітко знайте і контролюйте свій цикл

і спрбуйте альтернативні форми сексуальних відносин, може отримаєте задоволення
та прям ментор секса)))
   
Мля, чому всі виходять з позиції, що чоловік проти дитини?
Був секс добровільний, стався факт вагітності, чоловік каже - хочу дитину, а вона проти. Має право сама вирішувати?

А якщо не добровільний? Якщо відбулося звалтування, навіть і чоловіком? Що жінці робити?
Що це за дурня, взагалі? Ну розквітне підпільна абортажна система, як ще один привід корупції. Будуть суїціди, особливо серед молоді. Буде отруєння різними препаратами. Приклад вам: ігорний бізнес. Є закон, а бізнес квітне.
Залишається лише почекати, закону наших маразматичних депутатів про спалення на вогнищах ведьом.
   
мне бы хотелось с вашей женой наедине поговорить
все ли так радужно

будете у Тернополі - звоніть чи пишіть
екскурсія з мене
поспілкуєтесь

ми вже дуже давно разом
і жодних проблем у ліжку
повірте
я вже добре відчуваю стан дружини і всі ньюанси
   
А якщо не добровільний? Якщо відбулося звалтування, навіть і чоловікрм? Що жінці робити?
Що це за дурня, взагалі? Ну розквітне підпільна абортажна система, як ще один привід корупції. Будуть суїціди, особливо серед молоді. Буде отруєння різними препаратами. Приклад вам: ігорний бізнес. Є закон, а бізнес квітне.
Залишається лише почекати, закону наших маразматичних депутатів про спалення на вогнищах ведьом.

Ну для чого передьоргувати? Вагітність після згвалтування навіть в сильно протиабортних країнах дозволяють переривати...
   
будете у Тернополі - звоніть чи пишіть
екскурсія з мене
поспілкуєтесь

ми вже дуже давно разом
і жодних проблем у ліжку
повірте
я вже добре відчуваю стан дружини і всі ньюанси
если она хотя бы пару дней в месяц думает а не залетела ли я? то это уже очень плохо
   
та прям ментор секса)))

просто професійна деформація
як конструктор досить складних виробів я вимушений детально вивчати та аналізувати різні варіанти
за роки це переросло у досить корисну звичку

перед покупкою будь-чого провести детальний аналіз варіантів
і шукати, щось нове

а вже у такій серйозній справі, як секс, тим більше варто бути в курсі того
що нового у світі
   
Я, что-то, не припоминаю среди моих подружек разговоров об абортах. Вроде, все грамотные.
Неужели это еще так актуально?
   
если она хотя бы пару дней в месяц думает а не залетела ли я? то это уже очень плохо

не думає, бо чітко знає, що і як
що використовуємо і т.д.
вона теж інженер конструктор з потужним аналітичним інтелектом
і теж з професійною деформацією у сторону
детальної підготовки до будь якого проекту
   
просто професійна деформація
як конструктор досить складних виробів я вимушений детально вивчати та аналізувати різні варіанти
за роки це переросло у досить корисну звичку

перед покупкою будь-чого провести детальний аналіз варіантів
і шукати, щось нове

а вже у такій серйозній справі, як секс, тим більше варто бути в курсі того
що нового у світі
круто)))))))))
   
Re: В Україні пропонують заборонити аборти за бажанням жінки
Svitlana Bykova

и даже, пардон, во время оных, хотя по идее это не возможно
тдуже поширена ситуація - це коли визрівають яйцеклітини одразу в обох яєчниках, а не по черзі, як потрібно
часто це свідчить про негаразди з їх роботою, або ж просто збився цикл їх роботи

зі. у мене тітка так народила свою молодшу )))) вона взагалі не відчувала, що вагітна - була впевнена, що "перебої в роботі" - це в неї вже "ранній клімакс", та пішла до гастроентеролога, бо скаржилась на важкість в кишках та бродіння газів))))))))))))
а виявилось, що то вже 17 чи 18й тиждень, і Єсенія вже почала рухатись
чесно. Вона зараз сама це розповідає як анекдот :gigi:
   
Для некоторых мужчин, которые возмущённо пузырятся в этой ветке - а вы сами всё сделали для того, чтобы женщина не делала аборт?

Или ограничились программой "всунул-высунул-отряхнул" с последующими мантрами: "ну она же женщина и должна знать, как предохраняться"?

Недавно тут была чудесная веточка, в которой мужчины с азартом обсуждали, сколько девственниц лишили невинности - вы были готовы воспитывать ребёнка  каждой из них в случае чего?
Кстати, именно после этого одного раза неопытная девчёнка тоже может забеременить, и это случается довольно часто со здоровыми неопытными девушками.

Вы готовы совместно воспитывать детей, которые получились от таких совместных трудов?

Или чисто по мужски - побухтеть про запрет абортов и отойти в сторону, предоставив женщине самой няньчить и растить ребёнка?

И как быть с вашими случайными одноразовыми партнершами по пьяни, по приколу или просто от скуки - вы готовы совместно признать и воспитывать детей от этих женщин?

И как часто вы спали с женщинами без презерватива, думая о том, что женщина сама должна позаботиться о предохранении?

Да и вообще - как часто спали с женщинами, которые не являются вашими женами, совершенно не думая о возможных последствиях и поддавшись просто моменту - по внезапному желанию, по пьяни или вообще ради спортивного интереса?

Или проще повозмущаться тут про запрет абортов, тайно надеясь, что уж с вами такого залёта никогда не случится?
   
не думає, бо чітко знає, що і як
що використовуємо і т.д.
вона теж інженер конструктор з потужним аналітичним інтелектом
і теж з професійною деформацією у сторону
детальної підготовки до будь якого проекту
ну не знаю. как можно считать цикл? как можно расчитывать что не ошибешься?
хотя либидо у всех разное. у меня как я сейчас понимаю было настолько высокое, что только приближаясь к 50 годам) я начинаю чувствовать в какие дни овуляция например )

или поездка на море, особенно из умеренного климата - сбивает цикл поголовно у всех женщин на хрен знает сколько дней. на две недели!
стресс, диета, еще какая нибудь херня. а если повторяю у тебя высокое либидо ты ты нихрена не почувствуешь
   
Re: В Україні пропонують заборонити аборти за бажанням жінки
Svitlana Bykova

или поезда на море, особенно из умеренного климата - сбивает цикл поголовно у всех женщин на хрен знает сколько дней. на две недели!
а спільне проживання навпаки - за декілька міс. синхронізує менструальні цикли в усіх )))))))
ще грип збиває цикл на раз
   
И как часто вы спали с женщинами без презерватива, думая о том, что женщина сама должна позаботиться о предохранении?

якщо відповім, що жодного разу і категорично проти абортів, що далі закинеш?
   
ну не знаю. как можно считать цикл? как можно расчитывать что не ошибешься?
хотя либидо у всех разное. у меня как я сейчас понимаю было настолько высокое, что только приближаясь к 50 годам) я начинаю чувствовать в какие дни овуляция например )

или поездка на море, особенно из умеренного климата - сбивает цикл поголовно у всех женщин на хрен знает сколько дней. на две недели!
стресс, диета, еще какая нибудь херня. а если повторяю у тебя высокое либидо ты ты нихрена не почувствуешь

не тільки на море, на тиждень в гори і цикл пливе
не знаю, як
я просто довіряю дружині, а вона мені
от і все

за всі роки подружнього житя збоїв не було
всі дітки бажані і до всіх ми готувались

може в тому секрет, що дітки здорові та талановиті
бо дитина навіть у животику добре відчуває стан батьків
і коли вона знає, що її чекають
то і вагітність легше, і роди спокійніше

просто треба спілкуватись і спокійно говорити про свої бажання та проблеми
особливо на початку стосунків
тоді за пару років буде все супер
і не буде тягнути на ліво

а щось новеньке та гостреньке можна попробувати і з дружиною
і за взаємною згодою
і це круто
   
якщо відповім, що жодного разу і категорично проти абортів, що далі закинеш?

що п...ти не мішки носити
не повірю

без презерватива було, але тоді я чітко знав, що відповідаю я
і щось таки придумував
   
а спільне проживання навпаки - за декілька міс. синхронізує менструальні цикли в усіх )))))))
ще грип збиває цикл на раз
я не знала про грипп
но да, видимо да....
   
тдуже поширена ситуація - це коли визрівають яйцеклітини одразу в обох яєчниках, а не по черзі, як потрібно
часто це свідчить про негаразди з їх роботою, або ж просто збився цикл їх роботи
хіба це збій? коли з двох яєчників яйцеклітини виходять, то народжуються двійнята (не близнята).
в мене в молодості нерідко біль, годин 12, на 14 день з двох сторін була. а зазвичай з однієї.
   
якщо відповім, що жодного разу і категорично проти абортів, що далі закинеш?

Нічого не закину, тільки скажу, що ти - дійсно молодець і якби так робив кожен чоловік, то питання про аборти практично не піднімалося би взагалі.

Але щось мені підсказує, що такі, як ти, зустрічаються вкрай рідко, судячи по зростанню абортів(((
   
хіба це збій? коли з двох яєчників яйцеклітини виходять, то народжуються двійнята (не близнята).
в мене в молодості нерідко біль, годин 12, на 14 день з двох сторін була. а зазвичай з однієї.
даже не понимаю о чем речь)
   
Як там казали: найкращий спосіб від небажаної вагітності - таблетка аспірину.
   
Як там казали: найкращий спосіб від небажаної вагітності - таблетка аспірину.


слой ваты, слой марли, слой ваты, слой марли - и никакого секса!
   
Як там казали: найкращий спосіб від небажаної вагітності - таблетка аспірину.

Ага, ще скоринку лимона туди засунути, егеж?  :gigi:
   
даже не понимаю о чем речь)
це індивідуальні речі.  :laugh:  хтось ніколи не відчуває овуляції, хтось завжди. я не завжди, але дуже часто.
   
таблетка аспірину, міцно затиснута між колінами :)
   
це індивідуальні речі.  :laugh:  хтось ніколи не відчуває овуляції, хтось завжди. я не завжди, але дуже часто.
у меня обострение сексуальных желаний, больше ничего. а в молодости они все все время были обострены
   
Ну для чого передьоргувати? Вагітність після згвалтування навіть в сильно протиабортних країнах дозволяють переривати...

А як це довести? Не кожна жінка бажає про це розголошувати.
А якщо вагітність настала несподівано від коханця? Що робити? Розпадатися сім*ї?
А якщо у сім*ї немає статків на чергову дитину?
   
А якщо вагітність настала несподівано від коханця? Що робити? Розпадатися сім*ї?
та звісно ні, краще дитину вбити
   
А як це довести? Не кожна жінка бажає про це розголошувати.
А якщо вагітність настала несподівано від коханця? Що робити? Розпадатися сім*ї?
А якщо у сім*ї немає статків на чергову дитину?

оце найтупіша відмазка яку можна почути... ну давай будемо вбивати вже народжених, якщо "статків нема"...
   
Ага, ще скоринку лимона туди засунути, егеж?  :gigi:
англійський наук.поп. фільм-реконструкцію згадала, як вібувається запліднення, коли люди грали роль сперматозоїдів. типу через що приходиться їм пройти. після того взагалі дивно, що можна завагітніти. а вже як їм хоч трохи ше заважати.. :suicide2:
   
не думає, бо чітко знає, що і як
що використовуємо і т.д.
вона теж інженер конструктор з потужним аналітичним інтелектом
і теж з професійною деформацією у сторону
детальної підготовки до будь якого проекту

меня чуть не стошнило
представила как ебутся два инженера. прошу меня простить
   
у меня обострение сексуальных желаний, больше ничего. а в молодости они все все время были обострены
я теж відчуваю. і ще перед критичними днями.
   
меня чуть не стошнило
представила как ебутся два инженера. прошу меня простить

с чуством, с толком, с растановкой :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія