Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Свежак из Мелитополя.

Re: Свежак из Мелитополя.
slp

Узагальнено: ти за все хороше проти всього поганого.
Це все утопія

Это не утопия

Поймите - национализм и нации отжили свое
Мир экономически глобализирован
Сейчас время политической глобализации


Останнє редагування: 5 травня 2024 15:42:39 від slp
   
Re: Свежак из Мелитополя.

Грят черешни в этом году не будет
Зато впервые за несколько лет будет абрикос

У нас в том году фруктов не было от слова ВООБЩЕ. Даже винограда. В этом году и черещня и вишня и абрикос- рясно рясно
   
Re: Свежак из Мелитополя.

меня учили русскому и украинскому в нормальной школе - школе времен ссср

Десь я вже це чула - від поцінювачів совка.

А що, СЛП, хіба зараз українські школи - ненормальні?

Що ти взагалі верзеш, кацапе?
   
Re: Свежак из Мелитополя.

Десь я вже це чула - від поцінювачів совка.

А що, СЛП, хіба зараз українські школи - ненормальні?

Що ти взагалі верзеш, кацапе?

Если снять шаровары с головы, то невооружённым взгядом видно,что уровень совкового образования ( начиная с 8 летки и заканчивая ВУЗом) был выше ( может быть даже на голову),чем уровень нынешнего образования на всём постСовке

Общ. науки исключаем
   
Re: Свежак из Мелитополя.

Если снять шаровары с головы, то невооружённым взгядом видно,что уровень совкового образования ( начиная с 8 летки и заканчивая ВУЗом) был выше ( может быть даже на голову),чем уровень нынешнего образования на всём постСовке

Общ. науки исключаем

Ще один поцінювач срср в лаптями на голові виліз.

Якщо у тебе в ДНР погано викладали в школі, то це не значить, що погано викладають всюди.
   
Re: Свежак из Мелитополя.

Если снять шаровары с головы, то невооружённым взгядом видно,что уровень совкового образования ( начиная с 8 летки и заканчивая ВУЗом) был выше ( может быть даже на голову),чем уровень нынешнего образования на всём постСовке

Общ. науки исключаем

Может быть вы в чем то правы. Но сейчас возможности для самообразования не сравнить, что были раньше.
   
Re: Свежак из Мелитополя.

Поціновувач байок про Хуйла в холодильнику та пророк 10 років відповзання щось каже про якість радянської освіти :lol:
   
Re: Свежак из Мелитополя.

Может быть вы в чем то правы. Но сейчас возможности для самообразования не сравнить, что были раньше.

Если уж ходили в библиотеки раньше-то там работали, а сейчас у компа... :rotate:

Хотя,частично всё таки соглашусь
   
Re: Свежак из Мелитополя.

Не треба плутати націоналізм з нацизмом.
Націоналістами в усьому світі вважають людей, які обстоюють ідею націлнальної держави, що жодним чином не означає гноблення інших народів, які живуть в такій національній державі.
Всі сучасні держави були створені націоналістами.
І лише в совку прирівняли націоналістів до нацистів.
   
Re: Свежак из Мелитополя.
slp

Десь я вже це чула - від поцінювачів совка.

А що, СЛП, хіба зараз українські школи - ненормальні?

Що ти взагалі верзеш, кацапе?

уровень образования резко упал
особенно в точных науках

да и в гуманитарных тоже
например, в школах давно не пишут сочинений
   
Re: Свежак из Мелитополя.

Это не утопия

Поймите - национализм и нации отжили свое
Мир экономически глобализирован
Сейчас время политической глобализации

Люся, це ти?
   
Re: Свежак из Мелитополя.
slp

Не треба плутати націоналізм з нацизмом.
Націоналістами в усьому світі вважають людей, які обстоюють ідею націлнальної держави, що жодним чином не означає гноблення інших народів, які живуть в такій національній державі.
Всі сучасні держави були створені націоналістами.
І лише в совку прирівняли націоналістів до нацистів.

все гораздо проще

капитализм потребовал создание наций - по экономическим причинам
сейчас те же причины  требуют создания единой земной нации и единого всемирного государства
   
Re: Свежак из Мелитополя.

уровень образования резко упал
особенно в точных науках

да и в гуманитарных тоже
например, в школах давно не пишут сочинений

Ещё больше упало желание детей/молодняка учиться. Зачем учиться,если можно взять бабло у родаков и отнести преподу

А в совке,какой бы он ни был поганый, неучем реально было быть западло
   
Re: Свежак из Мелитополя.
slp

Ещё больше упало желание детей/молодняка учиться. Зачем учиться,если можно взять бабло у родаков и отнести преподу

А в совке,какой бы он ни был поганый, неучем реально было быть западло

+++++

Сейчас молодняк вообще не хочет учиться
   
Re: Свежак из Мелитополя.

+++++

Сейчас молодняк вообще не хочет учиться

У моего отпрыска на занятия в группе ВУЗа ходило чел 3-4 из 20...

Ты можешь себе такое представить в те годы?

и ДыРа тут не при чём
   
Re: Свежак из Мелитополя.

так я против и русского национализма
они же русские нацирналисты

Ага, так проти як бджоли проти меду.
Ти є активним провідником кацапського фашизму.
Тобі про це казали багато разів різні люди.
   
Re: Свежак из Мелитополя.

Люся, це ти?

Він тут писав і під другим ніком із своїм справжнім ім'ям і прізвищем, доки не був забаненим назавжди.
І це вже після окупації. Він повністю під контролем ФСБ. Це помітно із дописів.
   
Re: Свежак из Мелитополя.

не только

и да
я приверженец и русской культуры и украинской культуры

вы же только украинской культуры
Я кацапів бачу як безкультурне бидло.Так себе не поводять культурні люди.Діячі культури 90% підтримують війну.
   
Re: Свежак из Мелитополя.

Может быть вы в чем то правы. Но сейчас возможности для самообразования не сравнить, что были раньше.
Мій син прослухав курс в Масачусетському університеті по програмуванню,здав залік,отримав сертифікат.Залежить від людини.Час не при чому.
   
Re: Свежак из Мелитополя.

Я кацапів бачу як безкультурне бидло.Так себе не поводять культурні люди.Діячі культури 90% підтримують війну.

Есенин,Пушкин,Тургенев,Толстой,Репин,Васнецов......дальше не буду перечислять, тож быдлом были?
   
Re: Свежак из Мелитополя.
slp

Я кацапів бачу як безкультурне бидло.Так себе не поводять культурні люди.Діячі культури 90% підтримують війну.

они один в один как немцы при гитлере
   
Re: Свежак из Мелитополя.

Сейчас молодняк вообще не хочет учиться

Це питання цінностей. Коли вчитель не має підтримки в особі батьків, то і на учня впливати значно важче, а головне - навіщо? Якщо учні поводять себе нахабно, вчителя ні в що не ставлять, а до батьків при цьому не достукатися, то звідки взяти мотивацію вчителя? Цей процес двонаправлений, і в першу чергу він пішов з боку батьків і учнів в напрямку вчителів. Бо як це так, що вчителі, які ще якийсь час тому вчили якісно і результативно, раптом зіпсувалися? :)

А чому ніхто не звертає уваги, що відбулося масове знецінення освіти з боку тих, хто її отримує, а не тих, хто її надає?

Ну і ще є "молодняк", який хоче і може вчитися, він вчиться результативно, просто не витрачає час на профанації на уроках, там де вчитель типу когось вчить, а учні тим часом в смартфонах. Такий молодняк робить все тихо, самостійно і задоволений результатами
   
Re: Свежак из Мелитополя.
slp

Він тут писав і під другим ніком із своїм справжнім ім'ям і прізвищем, доки не був забаненим назавжди.
І це вже після окупації. Він повністю під контролем ФСБ. Це помітно із дописів.

вы дурак по жизни или только на фупе ?
   
Re: Свежак из Мелитополя.

они один в один как немцы при гитлере

Походу,не поддерживать было весьма опасно для здоровья и жизни
   
Re: Свежак из Мелитополя.

вы дурак по жизни или только на фупе ?

Не розумію написаного. Українською, будь ласка.
   
Re: Свежак из Мелитополя.

Це питання цінностей. Коли вчитель не має підтримки в особі батьків, то і на учня впливати значно важче, а головне - навіщо? Якщо учні поводять себе нахабно, вчителя ні в що не ставлять, а до батьків при цьому не достукатися, то звідки взяти мотивацію вчителя? Цей процес двонаправлений, і в першу чергу він пішов з боку батьків і учнів в напрямку вчителів. Бо як це так, що вчителі, які ще якийсь час тому вчили якісно і результативно, раптом зіпсувалися? :)

А чому ніхто не звертає уваги, що відбулося масове знецінення освіти з боку тих, хто її отримує, а не тих, хто її надає?

Ну і ще є "молодняк", який хоче і може вчитися, він вчиться результативно, просто не витрачає час на профанації на уроках, там же вчитель типу когось вчить, а учні тим часом в смартфонах. Такий молодняк робить все тихо, самостійно і задоволений результатами

Ну да...
   
Re: Свежак из Мелитополя.
slp

Ага, так проти як бджоли проти меду.
Ти є активним провідником кацапського фашизму.
Тобі про це казали багато разів різні люди.

у наших националистов=сторонников оун все кто не поддерживает их идеи - фашисты
   
Re: Свежак из Мелитополя.
slp

Не розумію написаного. Українською, будь ласка.

В Украине и русский и украниский это наше все
Мы двуязычны
   
Re: Свежак из Мелитополя.
slp

Це питання цінностей. Коли вчитель не має підтримки в особі батьків, то і на учня впливати значно важче, а головне - навіщо? Якщо учні поводять себе нахабно, вчителя ні в що не ставлять, а до батьків при цьому не достукатися, то звідки взяти мотивацію вчителя? Цей процес двонаправлений, і в першу чергу він пішов з боку батьків і учнів в напрямку вчителів. Бо як це так, що вчителі, які ще якийсь час тому вчили якісно і результативно, раптом зіпсувалися? :)

А чому ніхто не звертає уваги, що відбулося масове знецінення освіти з боку тих, хто її отримує, а не тих, хто її надає?

Ну і ще є "молодняк", який хоче і може вчитися, він вчиться результативно, просто не витрачає час на профанації на уроках, там де вчитель типу когось вчить, а учні тим часом в смартфонах. Такий молодняк робить все тихо, самостійно і задоволений результатами

Поколения учителей которые учили качественно давно умерли или на пенсии
Сейчас зачастую учитель математики не может решить задачу времен ссср
   
Re: Свежак из Мелитополя.

В Украине и русский и украниский это наше все
Мы двуязычны

Нравится это  кому то,или не нравится, но это-факт. И так будет ещё много много лет
   
Re: Свежак из Мелитополя.

В Украине и русский и украниский это наше все
Мы двуязычны

Ніколи більше. Цей мислєвірус був імплантований кацапами і вони ж зараз його і вбивають, разом із носіями "двомовності".
   
Re: Свежак из Мелитополя.

Поколения учителей которые учили качественно давно умерли или на пенсии
Сейчас зачастую учитель математики не может решить задачу времен ссср

А чо я их сейчас запросто решаю ( колллеги для детей просят)  :laugh:
   
Re: Свежак из Мелитополя.

В Украине и русский и украниский это наше все
Мы двуязычны

А ти чого примазуєшся?  :punish:
Ти ж виключно кацапомовний. Двомовні пишуть українською. А принциповокацапомов ні ніколи не були двомовними, і "рівність" сприймають виключно як домінування кацапської мови та знищення української.
   
Re: Свежак из Мелитополя.
slp

А чо я их сейчас запросто решаю ( колллеги для детей просят)  :laugh:

Ты видимо похож на мою жену
Она в свое время закончила с красным дипломом физмат

Недавно скачал для нее Диф и Интегральное исчисление Эйлера (6 томов) - она просто хочет его перечитать для удовольствия
   
Re: Свежак из Мелитополя.

Есенин,Пушкин,Тургенев,Толстой,Репин,Васнецов......дальше не буду перечислять, тож быдлом были?
Особенно приятно будет для освобожденных славян высказывать и трубить на весь свет, что они племена образованные, способные к самой высшей европейской культуре, тогда как Россия - страна варварская, мрачный северный колосс, даже не чистой славянской крови, гонитель и ненавистник европейской цивилизации.
Достоевский Федор Михайлович.
Дневник писателя.
Сентябрь - декабрь 1877 года.

пушкін.
Паситесь, мирные народы!
Вас не разбудит чести клич.
К чему стадам дары свободы?
Их должно резать или стричь.
Наследство их из рода в роды
Ярмо с гремушками да бич».
Зараз не маю данних скільки діячив культури підтримали війну.Дуже багато,переважна більшість.
   
Re: Свежак из Мелитополя.
slp

А ти чого примазуєшся?  :punish:
Ти ж виключно кацапомовний. Двомовні пишуть українською. А принциповокацапомов ні ніколи не були двомовними, і "рівність" сприймають виключно як домінування кацапської мови та знищення української.

вы на украинском
я на русском

писали бы на фупе на русском
я бы писал на украинском

я же говорю - мы двуязычны
в этом секрет нашей силы
   
Re: Свежак из Мелитополя.
slp

Особенно приятно будет для освобожденных славян высказывать и трубить на весь свет, что они племена образованные, способные к самой высшей европейской культуре, тогда как Россия - страна варварская, мрачный северный колосс, даже не чистой славянской крови, гонитель и ненавистник европейской цивилизации.
Достоевский Федор Михайлович.
Дневник писателя.
Сентябрь - декабрь 1877 года.

пушкін.
Паситесь, мирные народы!
Вас не разбудит чести клич.
К чему стадам дары свободы?
Их должно резать или стричь.
Наследство их из рода в роды
Ярмо с гремушками да бич».
Зараз не маю данних скільки діячив культури підтримали війну.Дуже багато,переважна більшість.


большинство просто молчит
   
Re: Свежак из Мелитополя.

Особенно приятно будет для освобожденных славян высказывать и трубить на весь свет, что они племена образованные, способные к самой высшей европейской культуре, тогда как Россия - страна варварская, мрачный северный колосс, даже не чистой славянской крови, гонитель и ненавистник европейской цивилизации.
Достоевский Федор Михайлович.
Дневник писателя.
Сентябрь - декабрь 1877 года.

пушкін.
Паситесь, мирные народы!
Вас не разбудит чести клич.
К чему стадам дары свободы?
Их должно резать или стричь.
Наследство их из рода в роды
Ярмо с гремушками да бич».
Зараз не маю данних скільки діячив культури підтримали війну.Дуже багато,переважна більшість.

Т.е. они понимали, что живут в беспросветном говне,да?

Но это ж не умаляет их заслуг
   
Re: Свежак из Мелитополя.

Поколения учителей которые учили качественно давно умерли или на пенсии
Сейчас зачастую учитель математики не может решить задачу времен ссср

Все відбулося далеко не сьогодні і не різко. Я про той період, коли вони ще не померли, на пенсію не пішли, але мотивація вкладатися на повну в передачу своїх знань дуже впала, оскільки не було запиту на цю якість. Як то кажуть, корм не в коня. Такі кадри потім із задоволенням вчили приватно, але тільки тих, кому це потрібно і важливо.

А коли яжематєрі завалюють в школу і вчиняють істерики, чому ж її ненаглядному генію знизили оцінку, і вчать вчителя виконувати його роботу, то це викликає відповідну реакцію: якщо це не потрібно вам, то чому воно повинно бути потрібно мені?
   
Re: Свежак из Мелитополя.

писали бы на фупе на русском
я бы писал на украинском

Ой, не бреши, кацапчику.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія