Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мені здаеться що це будє помилкою

Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Одночасно з цим у той самий день (співпадіння, звісно) 23 квітня українська влада дозволила кримчанам безкарно служити в російський армії.

Дуже продумане рішення.

https://t.me/Crimeanwind/58214
Мобилизованных крымчан не будут привлекать к ответственности, если есть доказательства принуждения – прокуратура АРК

Крымчанам угрожают привлечением к уголовной ответственности и увольнением с работы в качестве метода принуждения к службе в армии рф, сообщил начальник отдела прокуратуры АР Крым Егор Ребров.

По его словам, правоохранители установили немало случаев привлечения жителей полуострова к административной и уголовной ответственности за отказ от службы в российских Вооруженных силах.

«Наличие доказательств, что в отношении лица производилось принуждение, может быть основанием для непривлечения такого лица к уголовной ответственности. В то же время законодательством Украины не определен четкий перечень таких оснований», – сказал прокурор.

В то же время Ребров пояснил, что подобные вопросы решаются индивидуально в каждом случае с учетом всех обстоятельств, установленных в уголовном производстве.

Прокурор напомнил, что украинцы, проживающие в аннексированном Крыму, мобилизованные принудительно в ВС рф и Беларуси, могут добровольно сдаться в плен и избежать уголовной ответственности в Украине. Для этого им нужно обратиться в государственный проект Координационного штаба по вопросам обращения с военнопленными «Хочу Жить».
Відповідальність буде - куля в лоба і в яму
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

А до чого тут Україна? Ти адресу фактичного мешкання надавай.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Ну, тоді запитайте яке, наприклад, ставлення до всім відомого Брейвіка у Норвегії, який розстріляв тучу народу?!
Ви будете здивовані, у нього життя краще у разів десять чим у декого у Україні, тобто щоб бути як Норвегія треба відповідне ставлення до людей як у Норвегії! 
Це остання проблема яка зараз хвилює українців)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою


Там де я "фактично проживаю"-- там тільки одна громадянка Украіни прописана.Та й та - з ауфентальттітелем
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Відповідальність буде - куля в лоба і в яму

Українська держава вже прогарантувала їм не тільки життя, але й звільнення від кримінальної відповідальності.

Тебе чомусь не спитали.

Але у тебе є можливість мобілізуватись та довести свою правоту, а не бути ухилянтом.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Українська держава вже прогарантувала їм не тільки життя, але й звільнення від кримінальної відповідальності.

Тебе чомусь не спитали.

Але у тебе є можливість мобілізуватись та довести свою правоту, а не бути ухилянтом.
В тебе теж є така можливість, дибіл)
Про гарантії розкажуть нашим воякам при звільненні Криму)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Це остання проблема яка зараз хвилює українців)

Ну, дехто забажав бути не у Євросоюзі, а як Норвегія...!
А я і кажу, що Норвегія у кошмарному сні не бачила б такого, що вчинив наш МЗС по відношенню до, все ще, своїх громадян. 
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Я не до тебе, до всіх ухилянтів за кордоном яким не подобається це рішення. . Я вважаю, що якщо людина порушила закон, то права качати не потрібно.

Я до цього рішення відношуся рівно.
І тих чуваків " з Варшави" не розумію та не підтримую(
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Ну, дехто забажав бути не у Євросоюзі, а як Норвегія...!
А я і кажу, що Норвегія у кошмарному сні не бачила б такого, що вчинив наш МЗС по відношенню до, все ще, своїх громадян. 
А що вчинили? Політичні репресіі? В буси пакують закордонних ухилянтів?)
Чого ти ниєш?)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Нікому не здається, що ухилянта-ксенофоба Але занадто багато в гілці?

Вже котру добу він починає писати з самого ранку, а завершує далекотза 2 ночі.

Ким треба працювати за що треба вживати, щоб цілодобово писати на форумі?

Чи це нова модель бота?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

А що вчинили? Політичні репресіі? В буси пакують закордонних ухилянтів?)
Чого ти ниєш?)

Гірше - від них відмовились...
Тримайте себе у руках, не треба хамити!
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
N88

Нікому не здається, що ухилянта-ксенофоба Але занадто багато в гілці?

Вже котру добу він починає писати з самого ранку, а завершує далекотза 2 ночі.

Ким треба працювати за що треба вживати, щоб цілодобово писати на форумі?

Чи це нова модель бота?

Пішов в "рознос".
Скоро зовсім ї-неться.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Нікому не здається, що ухилянта-ксенофоба Але занадто багато в гілці?

Вже котру добу він починає писати з самого ранку, а завершує далекотза 2 ночі.

Ким треба працювати за що треба вживати, щоб цілодобово писати на форумі?

Чи це нова модель бота?
Хуй з рота вийми і тихенько про себе наспівуй)

Иван Залупан приехал в Варшаву
Со своей молодой женой.
И сразу пошел в ДП «Документ»
Чтобы паспорт продлить свой
Иван заплатил 10 тысяч баксов
Чтоб выехать как инвалид
Но тут паспорта выдавать перестали
И жопа у Ивана горит!

Жопа Ивана в огне
Ему нечего больше ждать
Жопа Ивана в огне
Ему некуда больше бежать
Паспорт был так близко
Как и турция как и тайланд
Иван пацифист
А автомат пусть берет другой солдат!)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Гірше - від них відмовились...
Тримайте себе у руках, не треба хамити!
Якраз не відмовились - тому і просять оновити дані - щоб опікуватись нашими громадянами в екзилі)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
DBA

Нікому не здається, що ухилянта-ксенофоба Але занадто багато в гілці?

Вже котру добу він починає писати з самого ранку, а завершує далекотза 2 ночі.

Ким треба працювати за що треба вживати, щоб цілодобово писати на форумі?

Чи це нова модель бота?

Ні, це стара примітивна модель. Там усі відповіді бота  Ale зводяться до:
- похуй
-нахуй йди
- висунь хуй з рота

Більш одного речення скласти не може.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Пішов в "рознос".
Скоро зовсім ї-неться.
Ти вже паспорт отримав? Чи мітингуєш?)
Достань льоду з холодильника і приклади до сраки, єблан)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Ні, це стара примітивна модель. Там усі відповіді бота  Ale зводяться до:
- похуй
-нахуй йди
- висунь хуй з рота

Більш одного речення скласти не може.
Ти ще не здох, дід?)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

1. Призовники, військовозобов’язані та резервісти повинні:
1) перебувати на військовому обліку:
у разі вибуття за межі України на строк більше трьох місяців - за місцем консульського обліку в закордонних дипломатичних установах України;

10) звіряти не рідше одного разу на п’ять років власні персональні дані з обліковими даними районних (міських) територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, органів СБУ, підрозділів Служби зовнішньої розвідки;
4. Громадяни, які ухиляються від військового обліку, навчальних (перевірочних) або спеціальних зборів, від призову на строкову військову службу, військову службу за призовом осіб офіцерського складу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, військову службу за призовом осіб із числа резервістів в особливий період, несуть кримінальну відповідальність.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

❗Опитані українці в Німеччині заявили, що не бажають повертатись на Батьківщину, навіть попри заходи української влади. — DW

«‎Добре, що я минулого року в Кельні паспорт зробив і мені в консульство вже не потрібно. Я не можу залишити дружину саму з трьома дітьми і піти воювати», - каже Олег, який легально поїхав із сім'єю з Києва до Німеччини.

«‎Навпаки, це ще більше демонструє, що не треба повертатися. Тому що влада країни робить багато для того, щоб тобі було незручно, некомфортно, погано і щоб ти, власне, не повертався туди», - заявив Богдан, який виїхав з України перепливаючи Тису.

Паспорт Богдана діє до 2032 року, на той час він сподівається отримати інше громадянство.

«‎Я практично на 90% упевнений, що Німеччина зробить таку систему, в якій ми зможемо всі необхідні документи отримувати тут, без урахування українських. Тобто нам не потрібно буде звертатися до України. І таким чином усі ці питання вирішуватимуться», - каже чоловік.
да срати на нього ,він втрачений для країни так або інакше
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

ну нехай ставить. Приїде, перевірять його по другому разу, як він і що отримав, ви ж читали свій пнрший абзац?

От зять нашого комарік2008, виїхав як багатодітний батько, хз чи всі троє від нього навіть , проте він втратив цей статус коли старша дитина стала повнолітньоб  і тепер найобує державу.
ти хворий? в законі немає що батьки повинні повернутися як тільки справлять день народження дітей. ця людина все зробила чесно
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Хто поїхав після 22 року ,це тупий баласт ,тобто вони нічого не збиралися робити для перемоги або для оборони держави.Це чоловіків стосується.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Зараз країні потрібні тільки ті хто працює на оборону ,перемогу.А плакати за варшавським тро ніхто не буде.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Якраз не відмовились - тому і просять оновити дані - щоб опікуватись нашими громадянами в екзилі)

Я мав на увазі ось це:
Пізно увечері 22 квітня українські ЗМІ поширили сенсаційну новину – консульства України припиняють надання послуг чоловікам призовного віку.
Інформація базувалася на листі за підписом першого заступника міністра закордонних справ Андрія Сибіги. Цей посадовець всього два тижні тому перейшов працювати
з Офісу президента у дипломатичне відомство. Заступник міністра наказував керівникам закордонних дипломатичних установ України: «… з 23 квітня 2024 року тимчасово
призупинити вчинення консульських дій за заявами громадян України чоловічої статі віком від 18 до 60 років».
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
TC

1. Призовники, військовозобов’язані та резервісти повинні:
1) перебувати на військовому обліку:
у разі вибуття за межі України на строк більше трьох місяців - за місцем консульського обліку в закордонних дипломатичних установах України;

10) звіряти не рідше одного разу на п’ять років власні персональні дані з обліковими даними районних (міських) територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, органів СБУ, підрозділів Служби зовнішньої розвідки;
4. Громадяни, які ухиляються від військового обліку, навчальних (перевірочних) або спеціальних зборів, від призову на строкову військову службу, військову службу за призовом осіб офіцерського складу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, військову службу за призовом осіб із числа резервістів в особливий період, несуть кримінальну відповідальність.

Намагався стати на консульський облік, відмовили...
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

не, ну то шо Буданов може все, окрім як впіймати Сергія, це зрозуміло.

про наших действительно уверенности нет, т.к. они и у себя то с трудом ухилянтов отлавливают.
золовка вон сидит в Харькове, ходит за сына в магаз, чтоб того не словили.

но в чем сомнений быть не может, так это в немецкой военной машине.
эти поймают и домуражат всех.

я вот тянула-тянула подаваться на В2, спина у меня болит по пять часов там сидеть,
но на след неделе пойду сдамся.
опыт Вии, тянувшей с В1, немного помог мне,
но от немецкой системы ты не денешься ни-ку-да.

   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Намагався стати на консульський облік, відмовили...
Не п и з д и
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Четвертые сутки пылают станицы,
По Польше гуляет большая война.
Не падайте духом, пловец за границу
Поешьте пироги, попейте вина.
А где то гуляют в Анталье туристы ,
И теплое море смотрит им вслед.
А тут не пускают здоровых балбесов
В здание с надписью - дп «документ»)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Я б навіть випустив тих хто ще бажає виїхати ,нехай пистують на куй, але заборонити вертатися.

Останнє редагування: 25 квітня 2024 10:11:39 від Richo
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Намагався стати на консульський облік, відмовили...

Основание могло быть только одно - отсутствие права на постоянное проживание в стране пребывания. Иначе 20 евро и никаких проблем, но только на срок подтверждённого права пребывания в стране.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Я б навіть випустив тих хто ще бажає виїхати ,нехай пистують не куй, але заборонити вертатися.
Згоден
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

https://youtu.be/l5aj36zx0b8?si=8NS8qhw1g1idthUG


Граф, тобі з козина зарєво від ухилянтських пуканів не заважало сьодні спати?)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Я б навіть випустив тих хто ще бажає виїхати ,нехай пистують не куй, але заборонити вертатися.

Ну фактично так і зробили ;) Як вони без паспорта повернуться?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Ну фактично так і зробили ;) Як вони без паспорта повернуться?
Мовчки
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

да срати на нього ,він втрачений для країни так або інакше

Бля. ... Как такое говно как этот Богдан по земле ходит.... Не только язык в жопу не засунуло сцыкло.   А ещё и философствует...  :facepalm1:
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
TC

Пішов в "рознос".
Скоро зовсім ї-неться.

Це з ним давно вже сталося.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Це з ним давно вже сталося.
Розкажи краще що з тобою сталося, льотчик?
Як ти у Краків залетів?)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Згоден
а яка з них користь державі під час війни ? Вони можуть тільки шмарлклі розмазувать ,тупо тягар зайвий
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
TC

Основание могло быть только одно - отсутствие права на постоянное проживание в стране пребывания. Иначе 20 евро и никаких проблем, но только на срок подтверждённого права пребывания в стране.

По суті так і є. Я під тимчасовим захистом і декларую Україну, як країну життєвих інтересів. От і виходить протиріччя.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія