Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Есть мысль пожить в Канаде расскажите что как ?

Не розумію цього пускання слини по камінах.

Як спосіб обігріву приміщення, камін - це гріти космос. Практично все вилітає в трубу. Коли гріти. Коли ж не гріти/палити, то все тепло із приміщення від іншого обігрівача так само вилітає в трубу. НАЙНЕЕФЕКТИВНІШИЙ спосіб обігріву. І то, казати ОБІГРІВУ, це дуже сильно кокетувати.

Тому камін можна розглядати лише з декоративної точки зору. Для розваг. Це можна назвати ще для ПОНТІВ.

Дров‘яний камін ну дуже на любителя. Як правило навколо таких камінів копоть, нагар. А в приміщеннях де є дров‘яні каміни, особливо у віддалених кімнатах, запах як в кузні. Може комусь таке і подобається... Мені категорично не подобається. Я люблю свіже чисте повітря в домі.

Свій камін, він газовий, я давно заглушив. Попередньо трохи погравшись. Але коли в морозні дні, особливо при вітрах, в кімнаті ледве не сквозняк, а біля каміна так майже мороз, то ну цого нафіг ту декорацію. Перекрив газ до каміна, відключив електрику (там соленоїдний клапан і електрозапалювання, ну і всякі контроллери горіння), заткнув димар і попередив всіх домашніх, що камін не працює.

Відносно відсутності датчика угарного газу, то в мене в голові не вкладається, що на сьогодні ще є такі... гм... безпечні. Скільки людей загинуло від угарного газу... Я б ще зрозумів дорослих - вони самі хазяї свого життя. Але коли вони через економію якоїсь двадцятки наражають на смертельну небезпеку своїх малолвтніх дітей, які (діти) їм у всьому довірять...      :facepalm1:
що за брєд?
Я каміном огріваю цілу хату 100 мкв, на цілий сезон від вересня до травня 4-5 кубів дров
   
Які ви смішні, канадці.

Невже ви на повному серйозі думаєте, що мені шкода 20 євро на датчики?

Та зрозумійте ви, що вони тут, в моєму випадку, практично не потрібні.

Тупо НЕ ПОТРІБНІ!

 :-B

З Новим роком.
   
що за брєд?
Я каміном огріваю цілу хату 100 мкв, на цілий сезон від вересня до травня 4-5 кубів дров
Каміни на газ є більш небезпечніші, ніж каміни на дрова.

Але їм так пояснили і вони чемні, дотримуються правил.
 :D
   
Каміни на газ є більш небезпечніші, ніж каміни на дрова.

Але їм так пояснили і вони чемні, дотримуються правил.
 :D
камін на газ  то декорація в хаті
   
Каміни на газ є більш небезпечніші, ніж каміни на дрова.

Але їм так пояснили і вони чемні, дотримуються правил.
 :D

Я зробила висновок, що Ви не знаєте англійської. Бо по посиланнях, які я навела, чітко розписано, чому Ви, м"яко кажучи, помиляєтеся :).
   
в них там або газові або традиційні муровані без чавунних вкладів
   
Я зробила висновок, що Ви не знаєте англійської. Бо по посиланнях, які я навела, чітко розписано, чому Ви, м"яко кажучи, помиляєтеся :).
Та читав я посилання. На всю америку за цілий рік померло аж 150 чоловік. І до кінця не відомо чи від чаду, чи від диму під час пожару.
   
А як люди в Англії живуть, де в основному обігріваються тільки камінами
Нема ніяких камінів, хіба десь у жопі для забави. Газ є скрізь.
   
Та зрозумійте ви, що вони тут, в моєму випадку, практично не потрібні.
Правило просте: є газ - є датчик
   
комин треба контролювати раз на рік
палити тільки сухим деревом
в приміщенні де є камін мусить бути гравітаційна вентиляція
всі нормальні вклади мають доплив повітря ззовні будинку до камнри горіння
є три фірми які продукують камінні топки які варті уваги : норвезький йотуль, данський скан ,і німець спартерм
решта фігня

Останнє редагування: 31 грудня 2018 23:03:51 від гонта
   
Нема ніяких камінів, хіба десь у жопі для забави. Газ є скрізь.
Ну так і в мене для забави.
   
Правило просте: є газ - є датчик
В мене нема газового каміна.
А мова тут йде тільки за каміни.
   
В мене нема газового каміна.
А мова тут йде тільки за каміни.
ну в мене рекуператор з датчиками со2 і вологи ,хоч вимоги такої в будівельному праві нема
   
останнім часом прийшла мода з скандинавії на каміни такого типу
то скан
   
в них там або газові або традиційні муровані без чавунних вкладів

Та купа тут традиційних, особливо в старіших будинках. І в новий можна поставити, якщо хочеться з ними морочитися. У магазинах продаються всякі дрова і брикети для них.

У мене, як і у Маковія, газові каміни, які виконують суто декоративні функції. В хаті і без них тепло. У нас вони працюють на мінімальному рівні, проте тепло від них відчувається, особливо якщо включити на повну.

А дихати канцерогенами із паленого дерева нафіг.

150 чоловік, включаючи маленьких дітей - це мало, враховуючи, що такої смерті можна було легко уникнути??

Останнє редагування: 31 грудня 2018 23:18:24 від Inanna
   
Та купа тут традиційних, особливо в старіших будинках.

У мене, як і у Маковія, каміни суто декоративні. В хаті і без них тепло. Проте вони працюють на мінімальному рівні і тепло від них відчувається, особливо якщо включити на повну.

А дихати канцерогенами із паленого дерева нафіг.

150 чоловік, включаючи маленьких дітей - це мало, враховуючи, що такої смерті можна було легко уникнути??
ну так і я про що пишу
ваш газовий то декорація ,традиційний то неефективна коптілка в хаті
в європі сучасні каміни зовсім інші
   
ну так і я про що пишу
ваш газовий то декорація ,традиційний то неефективна коптілка в хаті
в європі сучасні каміни зовсім інші

Це так само як барбекюшниці. Деякі фанати газові і за грилі не вважають - мусово тільки на вугіллі чикатися. А більшість не заморочуються і фігачать собі ті ж самі стейки на газі швидко, смачно, дешевше і без "шуму і пилі"  :gigi:
   
Це так само як барбекюшниці. Деякі фанати газові і за грилі не вважають - мусово тільки на вугіллі чикатися. А більшість не заморочуються і фігачать собі ті ж самі стейки на газі швидко, смачно, дешевше і без "шуму і пилі"  :gigi:
ну то вже смаки , я теж газові барбекю не сприймаю
тільки говоримо про обігрівання хати ,сучасний камін є дуже ефективним і дешевим в експлуатації джерелом тепла
   
ну то вже смаки , я теж газові барбекю не сприймаю
тільки говоримо про обігрівання хати ,сучасний камін є дуже ефективним і дешевим в експлуатації джерелом тепла

В наших умовах "картонні" хати легко нагріваються завдяки місцевим системам опалення (у підлозі спеціальні дірочки, куде йде тепле повітря з газового котла). У нас в хаті аж два газових котли. Хата нагрівається за хвилини і  завдяки хорошій термоізоляції тепло навіть у великі морози. Відносно недорого (якщо не дуже холодно надворі, то газу не треба багато і він дешевий).  Вночі котли запрограмовані нагрівати до нижчої температури, що дозволяє економити тепло.

Мій рахунок за все (газ, електрика, сміття, вода, каналізація) за минулий місяць був всього десь 350 канадських (біля 250 зелених). Площа хати - в районі 3600 кв.футів (без бейсмента).

Нащо її гріти каміном??
   
В наших умовах "картонні" хати легко нагріваються завдяки місцевим системам опалення (у підлозі спеціальні дірочки, куде йде тепле повітря з газового котла). У нас в хаті аж два газових котли. Хата нагрівається за хвилини і  завдяки хорошій термоізоляції тепло навіть у великі морози. Відносно недорого (якщо не дуже холодно надворі, то газу не треба багато і він дешевий).  Вночі котли запрограмовані нагрівати до нижчої температури, що дозволяє економити тепло.

Мій рахунок за все (газ, електрика, сміття, вода, каналізація) за минулий місяць був всього десь 350 канадських (біля 250 зелених). Площа хати - в районі 3600 кв.футів (без бейсмента).

Нащо її гріти каміном??
по перше там де я зараз живу ,практично в лісі , газу нема
по друге ,колись коли будував тут хату сказав що газу не буду мати щоб не бути залежним чи закриють кацапи газ чи нє)))
додатково маю ще підєднаний паралельно через теплообмінник камін з електричним котлом, який практично не вживаю
хата в мене деревяна і дуже добре тримає тепло
   
по перше там де я зараз живу ,практично в лісі , газу нема
по друге ,колись коли будував тут хату сказав що газу не буду мати щоб не бути залежним чи закриють кацапи газ чи нє)))
додатково маю ще підєднаний паралельно через теплообмінник камін з електричним котлом, який практично не вживаю
хата в мене деревяна і дуже добре тримає тепло

Ну, то треба тоді нам просто визнати, що рівень цінності камінів залежить від обставин, в яких вони використовуються, і всі будуть при своїх :).
   
Топікстартер про каміни запитував?
   
Топік стартер пропав, то яка різниця.
   
Топік стартер пропав, то яка різниця.

Бо він запитав про Канаду, а йому про каміни.
   
Що таке Канада. Торонтійське телебачення показує концерт з ніагари, бо в Торонто дощ і всі забили на новий рік. В той же час, якщо би не було зустрічі нового року на Таймс сквер, то в Америці вже би був кінець світу.
   
Що таке Канада. Торонтійське телебачення показує концерт з ніагари, бо в Торонто дощ і всі забили на новий рік. В той же час, якщо би не було зустрічі нового року на Таймс сквер, то в Америці вже би був кінець світу.

Місцевий новорічний телевізійний контент - це реально капець   :X . Ми скачали концерти Київського нового року на Софіївській площі, то хоч насолодилися.
   
Звідки взятися чадному газу?
Це ж не Канада.
Тут каміни газом не опалюють.
Тут все натуральне, дерево, дуб.

Звідки чадний газ?


Дорогая рєдакція, я куєю...    :facepalm1:

«Не вчіть нас жити» (с)


«У центрі Львова в орендованій квартирі від отруєння чадним газом загинули двоє туристів з Києва, ще двох госпіталізовано.»


https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1026152.new#new
   
Дорогая рєдакція, я куєю...    :facepalm1:

«Не вчіть нас жити» (с)


«У центрі Львова в орендованій квартирі від отруєння чадним газом загинули двоє туристів з Києва, ще двох госпіталізовано.»

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1026152.new#new
Це ж не від каміна.
Навіщо сюди ліпити все підряд.

А в Магнітогорську дім взірвався.  :facepalm:
   
Це ж не від каміна.
Навіщо сюди ліпити все підряд.

А в Магнітогорську дім взірвався.  :facepalm:

Між іншим існують і датчики наявності в повітрі природного газу. Також коштують копійки. Будуть репетувати так, що і мертвого розбудять.

Але в природній газ який використовують в побуті додають дуже вонючі компоненти, тому витік газу легко визначається по запаху. Але у сні хто ж його відчує. Тому не завадило б мати і датчики газу.


Ми ж ведемо тут мову про УГАРНИЙ ГАЗ. Який ми не відчуваємо ніяк. Ні у сні, ні бодрячком. Тому я ніяк не можу зрозуміти, як можна бути таким впертим/скупим/твердолобим/дурнем/недалекоглядним/безпечним (виберіть що кому підходить), щоб навіть після таких наочних прикладів як у Львові не купити датчик угарного газу. ЗА ЯКУСЬ ДВАДЦЯТКУ !!!  :facepalm1: І у вас буде гарантія, що ви не помрете від угарного газу. І не вб‘єте своєю (див. в переліку) свою сім‘ю і дітей.

Коли ви в закритому приміщенні маєте відкрите полум‘я завжди є ризик виникнення угарного газу. ЗАВЖДИ !!!
   
Re: Есть мысль пожить в Канаде расскажите что как ?

Та читав я посилання. На всю америку за цілий рік померло аж 150 чоловік. І до кінця не відомо чи від чаду, чи від диму під час пожару.
:facepalm1:

да уж... іногда лучшє жєвать
   
Коли ви в закритому приміщенні маєте відкрите полум‘я завжди є ризик виникнення угарного газу. ЗАВЖДИ !!!
Немає в моєму випадку відкритого полум'я в закритому приміщенні.

НЕМАЄ

Скільки можна талдичити?  :facepalm1:
   
Немає в моєму випадку відкритого полум'я в закритому приміщенні.

НЕМАЄ

Скільки можна талдичити?  :facepalm1:

 :facepalm1:

В мене більше немає слів і аргументів для тебе.

Можна було б сказати живи як хочеш. Але не можу саазати таке. Тому що мені дуже жаль твою малолітню красуню дочку, яка повністю залежна від тебе і яку ти постійно наражаєш на смертельну небезпеку. Не лише своїми понтами із тими камінами. А своєю незрозумілою впертістю (чи чимось іншим із списку вище).

Так, поки що проносило. І можливо пронесе і далі. А МОЖЕ І НЕ ПРОНЕСТИ.

А відвести цю загрозу ЕЛЕМЕНТАРНО - просто купити датчик угагарного газу. Бажано кілька, один в приміщенні із каміном і в спальні/спальнях. Ціна вирішення цієї смертельної проблеми якась двадцятка.

Поки півень не прокукурікає сонце не встане...   Так кукурікає той півень. Постійно. Натурально репетує...
   
:facepalm1:

В мене більше немає слів і аргументів для тебе.

Можна було б сказати живи як хочеш. Але не можу саазати таке. Тому що мені дуже жаль твою малолітню красуню дочку, яка повністю залежна від тебе і яку ти постійно наражаєш на смертельну небезпеку. Не лише своїми понтами із тими камінами. А своєю незрозумілою впертістю (чи чимось іншим із списку вище).

Так, поки що проносило. І можливо пронесе і далі. А МОЖЕ І НЕ ПРОНЕСТИ.

А відвести цю загрозу ЕЛЕМЕНТАРНО - просто купити датчик угагарного газу. Бажано кілька, один в приміщенні із каміном і в спальні/спальнях. Ціна вирішення цієї смертельної проблеми якась двадцятка.

Поки півень не прокукурікає сонце не встане...   Так кукурікає той півень. Постійно. Натурально репетує...
Co ma wisieć, nie utonie.

Смішні ви, канадці.

Лінь все від нова пояснювати. Та й навіщо.

Сьогодні вікенд, сиділи ми всією родиною внизу, в салоні, при каміні. Камін запалили не для якихось там понтів як стверджує Маковій,  :facepalm1:  а щоб атмосфера була романтична. Тобі цього не зрозуміти.

Дочекалися аж вигорить останнє поліно, згасне камін і йдемо спати на другий поверх, де на нас чекає тепленька провітрена свіжим морозним повітрям кімната, нагріта батареєю від центрального опалення бо тепло від каміну туди не сягає.

Засипаючи, буду думати про датчики.
Що ж ці датчики мають вимірювати? Як то, що вони вимірюють навіть, теоретично з'явитися в кімнаті на другому поверсі не може.
Ну, хіба що блискавка вдарить в будинок і щось загориться, або проводка замкне.

(Зіваючи)... треба добре подумати над цим питанням...

Добраніч.
   
Re: Есть мысль пожить в Канаде расскажите что как ?

В мене відносно новий будинок, камін на дрова, все працює без проблем, користуюсь 2-3 рази на рік, чищу раз на 5 років.
Затишно, але дорого, охапка дров тут 8-12 доларів.



Останнє редагування: 12 січня 2019 22:38:54 від GizmoGremlin
   
 :tongue:


   
будинок за cad 25,-


Якась фігня. Мабуть в бабці точно дах поїхав. Вона що, геть одна-одна? Немає ніяких родичів щоб віддати їм? А як доживати далі?

Якась перекошена логіка - якщо не може продати будинок за $1.7М, то краще віддати даром...

Вистав на той будинок ціну на 25% нижчу, або всього за $1М - піде із свистом. А на мільіон доживе своє вже як сама того бажатиме.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія