Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Есть мысль пожить в Канаде расскажите что как ?

В Онтаріо з"явилась хоч якась надія. Форд прийде прийшов,  порядок наведе  :D У нас в Альберті очікується зміна уряду на консервативний.
 
Ну і з Божою поміччю скинемо клоуна в шкарпетках осінню.  Люди вже почали реально протестувати  :X  Поки не вмирає надія, не вмре Канада  :D.

+100500  X(
   
Re: Есть мысль пожить в Канаде расскажите что как ?

+100500  X(

 (tu)  [A]  (tu)
   
Re: Есть мысль пожить в Канаде расскажите что как ?

А скільки мав би бути?

Який жах!!!  ;o

Далі не читав.

Зрозумiло, ви певно з тих, що на кешi сидять й податки не сплачують. От вам i смiшно ...
   
Re: Есть мысль пожить в Канаде расскажите что как ?

Если смотреть среднюю по болнице для моей каунти
median price of homes that sold is $494,000
median annual household income of $112,021

Toronto
median price of homes that sold $746,218
median annual household income 78,373

Ну так оставайтесь в вашей каунти с вашей медианой зарплатой. Какие проблемы? :facepalm:
   
Re: Есть мысль пожить в Канаде расскажите что как ?

Зрозумiло, ви певно з тих, що на кешi сидять й податки не сплачують. От вам i смiшно ...

Можно выехать из Украины но когда дело касается податков нутро берет своё - «а нас за що» :D
   
Дочь даже гринкарту сдала.
Имхо еще не раз пожалеет об єтой ошибке  B-)
   
Re: Есть мысль пожить в Канаде расскажите что как ?

Можно выехать из Украины но когда дело касается податков нутро берет своё - «а нас за що» :D

Поясни, - в світлі його коменту.
   
Re: Есть мысль пожить в Канаде расскажите что как ?

Ну так оставайтесь в вашей каунти с вашей медианой зарплатой. Какие проблемы?
Мне то как раз одновалентно у меня зарплата штатовская :) Я просто написал что единсвенное что удивило соотношение ЗП и стоимости недвиги
   
Re: Есть мысль пожить в Канаде расскажите что как ?

Я просто написал что единсвенное что удивило соотношение ЗП и стоимости недвиги

Це відношення називається "location, location і ще раз location".
   
Re: Есть мысль пожить в Канаде расскажите что как ?

Це відношення називається "location, location і ще раз location".
Это отношение скорее называется bubble особенно с учетом отношения mortgage payment/rent :)
   
Re: Есть мысль пожить в Канаде расскажите что как ?

Это отношение скорее называется bubble особенно с учетом отношения mortgage payment/rent :)

Ну так, нерухомість в Торонто зараз роздута.
   
Re: Есть мысль пожить в Канаде расскажите что как ?

Мне то как раз одновалентно у меня зарплата штатовская :) Я просто написал что единсвенное что удивило соотношение ЗП и стоимости недвиги

В Торонто стоимость на недвижимость раздута. Но вас чего это так волнует?
Если вы просто хотите пожить там некоторое время то покупать что либо смысла не имеет
   
Re: Есть мысль пожить в Канаде расскажите что как ?

В Торонто стоимость на недвижимость раздута. Но вас чего это так волнует?
Меня не волнует я написал что меня удивило я вроде нигде не писал что волнует :)
   
Re: Есть мысль пожить в Канаде расскажите что как ?

Меня не волнует я написал что меня удивило я вроде нигде не писал что волнует :)

Ну вы же потратили время на изучение этого вопроса... :)
   
Re: Есть мысль пожить в Канаде расскажите что как ?

Ну вы же потратили время на изучение этого вопроса...
Если честно смотрел аренду но были обьекты которы были залистины и на аренду и на продажу тут и обратил внимание что соотношение не SV конечно но несколько неадекватное
   
Re: Есть мысль пожить в Канаде расскажите что как ?

Год назад, когда я была в Торонто, местные говорили, что цены на недвижимость раздуты из-за китайцев. Вроде как китайцам разрешили до 2019 года вывозить свободно деньги, и они кинулись скупать все-подряд. Рассказывыли, что квартиры в Торонто покупают даже не торгуясь.
   
Подскажите, есть ли в Канаде места, наподобие безналоговых штатов в США?
   
Re: Есть мысль пожить в Канаде расскажите что как ?

наподобие безналоговых штатов в США?
Вкаком смысле? Если в плане income tax то я так понимаю таких нет
   
Подскажите, есть ли в Канаде места, наподобие безналоговых штатов в США?

Можете назвати такі штати?
   
Re: Есть мысль пожить в Канаде расскажите что как ?

Можете назвати такі штати
Если имелось в виду штат не берет инком такс Alaska, Florida, Nevada, South Dakota, Texas, Washington, Wyoming , New Hampshire,  Tennessee
   
Re: Есть мысль пожить в Канаде расскажите что как ?

Вкаком смысле? Если в плане income tax то я так понимаю таких нет
Плохо.
   
Если имелось в виду штат не берет инком такс Alaska, Florida, Nevada, South Dakota, Texas, Washington, Wyoming , New Hampshire,  Tennessee

Давайте уточним не використовуючи суржики. Щоб не було непорозумінь.

У всіх вищеназваних штатах не беруть подоходний податок? Тобто, заробив хтось, скажемо $10 000 і отримав на руки (банківський разунок) ті самі $10 000 ?

Так?

Останнє редагування: 27 грудня 2018 22:28:07 від Маковій
   
Подскажите, есть ли в Канаде места, наподобие безналоговых штатов в США?

Це індійські резервації, на них не платять податків. Якщо ж індієць постійно живе за межами резерваціЇ, він повинен платити податки, як і всі канадці.

Також до певної межі не обкладаються податком низькі доходи.

Everyone who is a resident of Canada can claim the basic personal amount, which for federal purposes in 2016 was $11,474. That means that you can earn at least this amount of money before you need to start paying federal income taxes to the government.Feb 27, 2017
   
Re: Есть мысль пожить в Канаде расскажите что как ?

Це індійські резервації, на них не платять податків. Якщо ж індієць постійно живе за межами резерваціЇ, він повинен платити податки, як і всі канадці.

Також до певної межі не обкладаються податком низькі доходи.

Everyone who is a resident of Canada can claim the basic personal amount, which for federal purposes in 2016 was $11,474. That means that you can earn at least this amount of money before you need to start paying federal income taxes to the government.Feb 27, 2017

Це - федеральні податки. Є ще провінційні. В Альберті їх не платять, здається.
   
Це - федеральні податки. Є ще провінційні. В Альберті їх не платять, здається.

Я якось не замислювалася. Тому що коли готуєш податкову декларацію, все вираховується разом.

Принцип той, що до певної межі податки не беруть, а потім беруть в залежності від прибутків за той рік.
   
Це - федеральні податки. Є ще провінційні. В Альберті їх не платять, здається.

Тут гра слів.

Деякі дописувачі, які стверджують що живуть в США (Канаді, Європі тощо) і в них немає проблем з місцевою мовою, граються в терміни. Причому граються суржиком. Я розумію так, якщо якийсь теомін приводиться англійською мовою, то повинен писатись відповідно латинською абеткою. Якщо ж пише кирилицею, то має бути український аналог/переклад.

Я чому вище попросив уточнити про відсутність в ряді штатів США Imcome Tax. Тому що особисто для мене це новина. Я про таке не чув. Але я не живу в США, тамошніх реалій не знаю, а люди які там ніби то живуть стверджують що так і є. Тому я перепитав. Хоч поки що відповіді так і не почув.

Відносно відсутності багатьох податків в індійських резерваціях. Це зовсім окрема історія. Резервації дуже близькі до статусу окремих краін. В них там своє місцеве самоврядування.


Відносно провінційних податків в Альберті. Вони є і беруться в повній мірі. Мова про Imcome Tax і деякі інші податки.

Якщо мова про податки при ПРОДАЖІ товарів і послуг, фадеральний називається GST, то провінційного аналогу в Альберті дійсно немає. Ми платимо лише федеральні 5% при покупках і більше нічого. В Онтаріо чи Британській Колумбії все разом, федеральні 5% плюс провінційні, сягають здається 13%. А в Квебеці ніби то навіть 15%. Ви там знаєте краще, а я ритись в інтернетах лінуюсь.

От часто народ не розібравшись плутає Imcome Tax, який збирають СКРІЗЬ, із зовсім іншої природи податками при продажі.
   
Re: Есть мысль пожить в Канаде расскажите что как ?

Відносно провінційних податків в Альберті. Вони є і беруться в повній мірі. Мова про Imcome Tax і деякі інші податки.

Якщо мова про податки при ПРОДАЖІ товарів і послуг, фадеральний називається GST, то провінційного аналогу в Альберті дійсно немає. Ми платимо лише федеральні 5% при покупках і більше нічого.

Дякую за пояснення! Я, направду, думав, що Альберта не бере зі своїх громадян податку з доходу.
   
В некоторых штатах (Техас, Флорида, Вашингтон, Аляска, ещё в каких то) нет налога штата на доход.
В соседнем со мной Теннесси налог штата только на дивиденды и доход от инвестиций.
Но во всех этих штатах (кроме Аляски) есть налог на продажи - где то больше а где то меньше .

Федеральные налоги на доход нужно платить во всех штатах.
Пока Пуэрто Рико не штат там фелеральные налоги не платят

Останнє редагування: 27 грудня 2018 23:03:35 від SlavRedko
   
Дякую за пояснення! Я, направду, думав, що Альберта не бере зі своїх громадян податку з доходу.

Я навіть не чув що таке може бути. Наскільки я знаю податки з доходу беруть СКРІЗЬ.

Вірніше, чув. Є країни де на беруть прдатки з доходу. У всякому випадку не беруть з манюпасів. Але це дуже екзотичні країни. Одна з таких країн є Кувейт. Можливо є і ще якісь інші краіни. З монархіями, які володіють всіма надрами. Таким збирати податки з манюпасів немає потреби. То такі дрібниці в порівнянні з доходами від продажу нафти.

Або країни з формально існуючими державними інститутами. Одна з таких країн є Україна. Де податки можна не платити. Де ходовий слоган «Податки платять лише лохи», а в останній час додався новий «Хєр я тим панамським щось платитиму». Ну ви зрозуміли - бажання платити податки немає, а привід знайдеться завжди. Держава такі речі чомусь сприймає з розумінням.

Останнє редагування: 27 грудня 2018 23:14:39 від Маковій
   
Я чому вище попросив уточнити про відсутність в ряді штатів США Imcome Tax. Тому що особисто для мене це новина. Я про таке не чув.

Seven U.S. states forgo individual income taxes as of 2018: Alaska, Florida, Nevada, South Dakota, Texas, Washington and Wyoming. Residents of New Hampshire and Tennessee are also spared from handing over an extra chunk of their paycheck, though they do pay tax on dividends and income from investments.

The main benefit of eliminating the individual income tax, proponents say, is that states with no income tax on residents become beacons for growth. They’re better at creating jobs and keeping a core of young, educated workers from moving to other states.

The American Legislative Exchange Council reports that over the past decade the nine states without a personal income tax have consistently outperformed the nine states with the highest taxes on personal income in job creation, population growth and even tax revenues.
   
Re: Есть мысль пожить в Канаде расскажите что как ?

Давайте уточним не використовуючи суржики. Щоб не було непорозумінь.
Есть Federal Income Tax его надо платить везде
Есть State Income tax есть штаты где он 0 (в CA он доходит до 13.3%)
   
Есть Federal Income Tax его надо платить везде
Есть State Income tax есть штаты где он 0 (в CA он доходит до 13.3%)

Зрозуміло. Дякую. Славко вище вже пояснив.

Отже, відповідь на поставлене вище кимось запитання «чи є штати вільні від податків на прибуток» звучить - НІ, НЕМАЄ.

Є частина штатів де немає даного податку від штату, але федеральний податок є скрізь.

Я правильно сформулював?
   
Re: Есть мысль пожить в Канаде расскажите что как ?

Я правильно сформулював?
Угу
Интересный вопрос собстно а зачем мучится если есть юрисдикции с очень низкой налоговой нагрузкой та же Болгария
   
Угу
Интересный вопрос собстно а зачем мучится если есть юрисдикции с очень низкой налоговой нагрузкой та же Болгария

А Україна що, з високою?

Тим більше, що можна не платити взагалі. Що значна частина населення і робить.
   
Re: Есть мысль пожить в Канаде расскажите что как ?

А Україна що, з високою?
Выше и точно не EU
   
Выше и точно не EU

В тебе лише один палець? І той зломаний? І той палець мізинець на лівій нозі?

Тобі що, важко якось зрозуміло надрукувати фразу? Що кожного разу доводиться уточняти що ти мав на увазі. Чи ти з роботи тихаря пишеш, боячись що виженуть?


Уточняю. Востаннє.

Ти хочеш сказати, що в Україні податки вищі ніж Європейському Союзі? Я правильно зрозумів?
   
Re: Есть мысль пожить в Канаде расскажите что как ?

Ти хочеш сказати, що в Україні податки вищі ніж Європейському Союзі? Я правильно зрозумів?
В Украине налоги выше чем например в Болгарии (Income tax 10% dividends 5%).
Болгария член EU и вполне себе цивильная юрисдикция кторая ни кем не воспринимается как офшор.
   
Re: Есть мысль пожить в Канаде расскажите что как ?
nik

Дякую за пояснення! Я, направду, думав, що Альберта не бере зі своїх громадян податку з доходу.

на першi  19К нема провiнцiйного податку, потiм  5  tax brackets вiд 10% до 15%. назагал краще нiж в Онтарiо.
   
В Канаді каміни заборонили.

Фу-у-у-у...

 (td)

Як там можна жити? :D
   
Без камінів?
В такі морози?

Ганьба!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія