Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кличко, уйди по-доброму!

Кличко, уйди по-доброму!

Летом прошлого года половина Киева мучилась отсутствием горячей воды.
Киевлянам рассказывали сказки про конфликт между рыжим, продавшим Донецк, и Киевом.
В этом году, весной, горячая вода пропала, но тут-же появилась.
Потому что вдруг начался выборный движ.
Прошли выборы и стали знакомы результаты.
Через два дня после выборов воды горячей не стало.
До сегодняшнего дня.
Сегодня закачалась табуретка под Кличко.
И появилась вода.

Совпадение?
Не думаю!
   
Re: Кличко, уйди по-доброму!

Ты дурак? Думаешь тебе зе включит горячую воду?
   
Re: Кличко, уйди по-доброму!
N88

Бойлер купи.
Мізків шкода купити не зможеш.
   
Re: Кличко, уйди по-доброму!

Ты дурак? Думаешь тебе зе включит горячую воду?

ты идиот и не умеешь читать?!

я в старпосте все четко расписал.
неужели сложно в буквах уловить смысл?

ТОЛЬКО ЧТО ПОДАЛИ ГОРЯЧУЮ ВОДУ.

ВОДА ПРОПАЛА ПОСЛЕ ВЫБОРОВ.

ВОДУ НЕ ОТКЛЮЧАЛИ НА МОМЕНТ ВЫБОРОВ.

СЕГОДНЯ, СЕЙЧАС - ПОЯВИЛАСЬ ГОРЯЧАЯ ВОДА!
   
Re: Кличко, уйди по-доброму!

Будут выборы или объявлять тогда надо, если уйдет, а так мы что тут рабы.
   
Re: Кличко, уйди по-доброму!

Бойлер купи.
Мізків шкода купити не зможеш.

встал и вышел.
тема не про бойлер, а про другие совпадения.
   
Re: Кличко, уйди по-доброму!

ты идиот и не умеешь читать?!
я в старпосте все четко расписал.
неужели сложно в буквах уловить смысл?

ТОЛЬКО ЧТО ПОДАЛИ ГОРЯЧУЮ ВОДУ.

ВОДА ПРОПАЛА ПОСЛЕ ВЫБОРОВ.

ВОДУ НЕ ОТКЛЮЧАЛИ НА МОМЕНТ ВЫБОРОВ.

СЕГОДНЯ, СЕЙЧАС - ПОЯВИЛАСЬ ГОРЯЧАЯ ВОДА!

просто у сдачи от 24% принято из себя дебилов корчить
   
Re: Кличко, уйди по-доброму!
smx

Різноманітний   (tu)

+100500
   
Re: Кличко, уйди по-доброму!

Ты дурак? Думаешь тебе зе включит горячую воду?
там нічим думати. все повинно бути зе
   
Re: Кличко, уйди по-доброму!
smx

Різноманітний   (tu)

+100500

у нас во дворе 2 недели назад воронку 1 метр глубиной и 8 в диаметре заасфальтировали... это как только табуретка стала под клячей шататься... тоже подумал, что нифига не совпадение
   
Re: Кличко, уйди по-доброму!

Віталя - самодостатня людина. І дуже сильна. Мало б хто простив протипожежник в обличчя ні за що. Краще піти щоб орки почули різницю. А коли цей безлад доведе місто до абсурду, тоді можна знову вийти на ринг
   
Re: Кличко, уйди по-доброму!
smx

Віталя - самодостатня людина. І дуже сильна. Мало б хто простив протипожежник в обличчя ні за що. Краще піти щоб орки почули різницю. А коли цей безлад доведе місто до абсурду, тоді можна знову вийти на ринг

в прошлом году почти весь Киев пол года без воды сидел
такого бл* не было ни в 90х, ни при космосе, ни при рыгах

а порохоботы все тут, говорят какой кличко супер... на мосту несчастном столько попилили, что трещать начал на следующий же день  :facepalm1:
   
Re: Кличко, уйди по-доброму!

З Кличком у Зеленського вийшов конкретний пройоб, бо звільнити його з посади мера києва неможливо - це виборча посада.
І спроби налисьно виштовхтути Кличка з цієї посади будуть розцінені, як утиск демократії та місцевої влади, а це дуже болюче питання для країн ЄС та США.

Звільнення Кличка за посади голови держадміністрації створює двовдладдя в Києві, що нічого хорошого не принесе в принципі.
Єдиний шлях до вирішення цієї проблеми - це ліквідація держадміністрації і передача укравління мерії з виборним мером і міськрадою.
   
Re: Кличко, уйди по-доброму!

у нас во дворе 2 недели назад воронку 1 метр глубиной и 8 в диаметре заасфальтировали... это как только табуретка стала под клячей шататься... тоже подумал, что нифига не совпадение

вот бы еще весь Подол отремонтировали, а?
При любой власти - самый не долюбленный район по дорогам.
   
Re: Кличко, уйди по-доброму!

Може тому що ви платите рівно стільки, щоб вам надавали послуги рівно на вибори, а в інший час тим хто постачає вам воду чи тепло, це економічно недоцільно? Яка у вашому будинку заборгованість за комунальні послуги? Може вам самим потрібно виселитись по доброму, поки вас не виселили на вулицю примусово на борги?
   
Re: Кличко, уйди по-доброму!

там нічим думати. все повинно бути зе

еще один альтернативно одаренный.


Останнє редагування: 4 вересня 2019 22:37:49 від Різноманітний
   
Re: Кличко, уйди по-доброму!

З Кличком у Зеленського вийшов конкретний пройоб, бо звільнити його з посади мера києва неможливо - це виборча посада.
І спроби налисьно виштовхтути Кличка з цієї посади будуть розцінені, як утиск демократії та місцевої влади, а це дуже болюче питання для країн ЄС та США.

Звільнення Кличка за посади голови держадміністрації створює двовдладдя в Києві, що нічого хорошого не принесе в принципі.
Єдиний шлях до вирішення цієї проблеми - це ліквідація держадміністрації і передача укравління мерії з виборним мером і міськрадою.
+100500. жабенятам про це товкмачили... але... це те саме, що й трускавецькі курси...
   
Re: Кличко, уйди по-доброму!

Може тому що ви платите рівно стільки, щоб вам надавали послуги рівно на вибори, а в інший час тим хто постачає вам воду чи тепло, це економічно недоцільно? Яка у вашому будинку заборгованість за комунальні послуги? Може вам самим потрібно виселитись по доброму, поки вас не виселили на вулицю примусово на борги?

тебе номер от ячейки в банке не нужно сообщать?
куда тебя несет, умник?
сложи два плюс два, если способен.
суть два плюс два описаны в стар посте.


пока виталику ничего не надо от Киевлян, он кладет на них болт.
когда виталику что-то нужно от Киевлян, он сует им подачку.
   
Re: Кличко, уйди по-доброму!

в прошлом году почти весь Киев пол года без воды сидел
такого бл* не было ни в 90х, ни при космосе, ни при рыгах

а порохоботы все тут, говорят какой кличко супер... на мосту несчастном столько попилили, что трещать начал на следующий же день  :facepalm1:

Ти думаєш при зеліному кадрі ти з водою будеш? Є економічні закони, і за 2 тижні в трускавці їм не можна навчити з нуля
   
Re: Кличко, уйди по-доброму!

Ти думаєш при зеліному кадрі ти з водою будеш? Є економічні закони, і за 2 тижні в трускавці їм не можна навчити з нуля

а что думаешь ты, если виталька подает воду только тогда, когда ему что-то нужно от Киевлян?
Подает в виде подачки?
при ком будет лучше, если ни при ком лучше не было?
   
Re: Кличко, уйди по-доброму!

Ти розумієш, що постачання води, це є товар. І продавець буде постачати воду так само як продавець черевиків - йому вигідно вам і продавати, то продасть, не вигідно, не продасть. Якби постачальнику було вигідно вам постачати воду, то у вас була би вода весь час. А за чверть ціни вам будуть давати воду тільки на свята. Що заплатили, те маєте. Та не вписуй сюди мера, або таки скажи, я хочу щоб Кличко з власної кишені доплачував мені за воду.

Класика читав: «утром деньгі, вечером стулья, вечером деньгі, утром стулья».
   
Re: Кличко, уйди по-доброму!

Ти розумієш, що постачання води, це є товар. І продавець буде постачати воду так само як продавець черевиків - йому вигідно вам і продавати, то продасть, не вигідно, не продасть. Якби постачальнику було вигідно вам постачати воду, то у вас була би вода весь час. А за чверть ціни вам будуть давати воду тільки на свята. Що заплатили, те маєте. Та не вписуй сюди мера, або таки скажи, я хочу щоб Кличко з власної кишені доплачував мені за воду.

Класика читав: «утром деньгі, вечером стулья, вечером деньгі, утром стулья».

ты понимаешь, я плачу за вывоз мусора, а его не вывозят.
я плачу за уборку территории, а ее не убирают.
я плачу за ремонт крыши в том числе, а ее не ремонтируют.
я плачу за ремонт дорог, а на Подоле при любой власти их не ремонтируют.
я плачу за воду, а ее - НЕ ПОДАЮТ!

подают только в виде подачки - перед выборами, или когда табуретка трясется под жопой.
как такое могло совпасть? сегодня затряслась табуретка и сегодня подали горячую воду?

это - нормально?!
   
Re: Кличко, уйди по-доброму!

ты идиот и не умеешь читать?!
я в старпосте все четко расписал.
неужели сложно в буквах уловить смысл?

ТОЛЬКО ЧТО ПОДАЛИ ГОРЯЧУЮ ВОДУ.

ВОДА ПРОПАЛА ПОСЛЕ ВЫБОРОВ.

ВОДУ НЕ ОТКЛЮЧАЛИ НА МОМЕНТ ВЫБОРОВ.

СЕГОДНЯ, СЕЙЧАС - ПОЯВИЛАСЬ ГОРЯЧАЯ ВОДА!

пан із прихильники певної політсили? в мене в будинку сьогодні підлогу помили, а до цього три дні не мили, це ж явно не спроста
і де стільки бовдурів береться
   
Re: Кличко, уйди по-доброму!

Нічого не скажу про дороги, десь ремонтують десь ні.
Не буду давати оцінку Кличку-меру.
Скажу про гарячу воду.
Води гарячої не було 2 тижні  кінець липня початок серпня. Були гідравлічні випробування.
Сміття вивозять кожен будній день о 12 ночі.
   
Re: Кличко, уйди по-доброму!

ты понимаешь, я плачу за вывоз мусора, а его не вывозят.
я плачу за уборку территории, а ее не убирают.
я плачу за ремонт крыши в том числе, а ее не ремонтируют.
я плачу за ремонт дорог, а на Подоле при любой власти их не ремонтируют.
я плачу за воду, а ее - НЕ ПОДАЮТ!

подают только в виде подачки - перед выборами, или когда табуретка трясется под жопой.
как такое могло совпасть? сегодня затряслась табуретка и сегодня подали горячую воду?

это - нормально?!

Значить погано платиш. Там де гарно платять, то все прибрано, вивезено, і завжди є гаряча вода. Запитай в тих, хто живе в будинках де всі платять.
   
Re: Кличко, уйди по-доброму!
smx

Нічого не скажу про дороги, десь ремонтують десь ні.
Не буду давати оцінку Кличку-меру.
Скажу про гарячу воду.
Води гарячої не було 2 тижні  кінець липня початок серпня. Були гідравлічні випробування.
Сміття вивозять кожен будній день о 12 ночі.

а в прошлом году сколько не было горячей воды?
я понмю, ты тоже отписывалась что долго не было
   
Re: Кличко, уйди по-доброму!
smx

Значить погано платиш. Там де гарно платять, то все прибрано, вивезено, і завжди є гаряча вода. Запитай в тих, хто живе в будинках де всі платять.

не пиши ерунды, деньги тупо раскрадаются и нихера не делается, с попустительства ( а даже скорее доли) той же клячи
   
Re: Кличко, уйди по-доброму!

а в прошлом году сколько не было горячей воды?
я понмю, ты тоже отписывалась что долго не было
так, минулого року не було з травня по вересень.
І так, Київтеплоенерго не хотіло на себе брати борг Київенерго, без цього Нафтогаз не підписував договір з Київтеплоенерго.
   
Re: Кличко, уйди по-доброму!

не пиши ерунды, деньги тупо раскрадаются и нихера не делается, с попустительства ( а даже скорее доли) той же клячи

А чому не розкрадається, завжди прибрано, є вода, в будинках що огородились парканом з охороною?
   
Re: Кличко, уйди по-доброму!

не пиши ерунды, деньги тупо раскрадаются и нихера не делается, с попустительства ( а даже скорее доли) той же клячи
прибирання території та утримання будинку не регулюються державою, зараз усе в руках жильців/власників
   
Re: Кличко, уйди по-доброму!

Значить погано платиш. Там де гарно платять, то все прибрано, вивезено, і завжди є гаряча вода. Запитай в тих, хто живе в будинках де всі платять.

неадекватным допысувачам.

Вы можете понять, что это - не нормально?
Не нормально перекрывать краник, когда тебе "не выгодно" и включать краник "когда тебе выгодно".

Не выгодно - дайте возможность газовых бойлеров и любого альтернативного отопления.

Почему в Донецке, на проспекте Мира, напротив стадиона рыжего предателя можно было иметь газовый подогрев горячей воды, а в Киеве нельзя?
Почему в довоенном Донецке каждая остановка по утрам убиралась специальными бригадами, а в Киеве не убираются даже дворы?
Почему в довоенном Донецке стирание обозначения пешеходного перехода было событием, достойным местных новостей, а в Киеве ямы, в которые может провалиться машина - норма?
   
Re: Кличко, уйди по-доброму!

З Кличком у Зеленського вийшов конкретний пройоб, бо звільнити його з посади мера києва неможливо - це виборча посада.
І спроби налисьно виштовхтути Кличка з цієї посади будуть розцінені, як утиск демократії та місцевої влади, а це дуже болюче питання для країн ЄС та США.

Звільнення Кличка за посади голови держадміністрації створює двовдладдя в Києві, що нічого хорошого не принесе в принципі.
Єдиний шлях до вирішення цієї проблеми - це ліквідація держадміністрації і передача укравління мерії з виборним мером і міськрадою.

Так. Зеля тут сильно лоханувся. Не знаю,  може портнову довірився? При діючих законах і Конституції приймати рішення кабміном- це те ж саме, що порушувати міжнародне право в питанні Криму, територільної цілосності України.  Але все може бути, що сказали сценарісти, режисер підтвердив. План Б принаймні є , збігти в Ізраїль пообіцяли
   
Re: Кличко, уйди по-доброму!
smx

прибирання території та утримання будинку не регулюються державою, зараз усе в руках жильців/власників

человек пишет про горячую воду и дороги, а не уборку территории  :facepalm:
ты совсем уже стала порохоботкой ?  :facepalm:

это если по сути нечего сказать, то пробуют перевести тему, если и это не проходит то переходят на личности - методичка порохоботов
   
Re: Кличко, уйди по-доброму!

Нічого не скажу про дороги, десь ремонтують десь ні.
Не буду давати оцінку Кличку-меру.
Скажу про гарячу воду.
Води гарячої не було 2 тижні  кінець липня початок серпня. Були гідравлічні випробування.
Сміття вивозять кожен будній день о 12 ночі.

дом "во дворе" (не заметен с улицы).
первый двор - всегда травка подрезана, мусор вывезен.
в твоем закутке может быть все, что угодно.
асфальт сходит на нет и уже проглядывает земля.
нет уборки неделями.
никакие жалобы не помогают.
протекание крыши все лето - жестнящик еще не дошел. а скоро осенние дожди.

но горячую воду подали впервые сегодня.
когда под кличко затряслась табуретка!
мне такой мер не нужен.
   
Re: Кличко, уйди по-доброму!

человек пишет про горячую воду и дороги, а не уборку территории  :facepalm:
ты совсем уже стала порохоботкой ?  :facepalm:

это если по сути нечего сказать, то пробуют перевести тему, если и это не проходит то переходят на личности - методичка порохоботов
хм, я нічого не писала про особистості
Автор гілки також жалівся на вивіз сміття, неприбрану територію та не відремонтований дах (утримання будинку).
І наче ж я написала в першому пості, що не коментую кличка як мера.
Я висловилася тільки про послуги.
І до чого тут Порошенко?
   
Re: Кличко, уйди по-доброму!

неадекватным допысувачам.

Вы можете понять, что это - не нормально?
Не нормально перекрывать краник, когда тебе "не выгодно" и включать краник "когда тебе выгодно".

Не выгодно - дайте возможность газовых бойлеров и любого альтернативного отопления.

Почему в Донецке, на проспекте Мира, напротив стадиона рыжего предателя можно было иметь газовый подогрев горячей воды, а в Киеве нельзя?
Почему в довоенном Донецке каждая остановка по утрам убиралась специальными бригадами, а в Киеве не убираются даже дворы?
Почему в довоенном Донецке стирание обозначения пешеходного перехода было событием, достойным местных новостей, а в Киеве ямы, в которые может провалиться машина - норма?

Тому що вас постійно підкормлювали. Грошима українських платників податків,  або російською пропагандою з тв. От і маєте зараз,  те що маєте. І не нийте
   
Re: Кличко, уйди по-доброму!

дом "во дворе" (не заметен с улицы).
первый двор - всегда травка подрезана, мусор вывезен.
в твоем закутке может быть все, что угодно.
асфальт сходит на нет и уже проглядывает земля.
нет уборки неделями.
никакие жалобы не помогают.
протекание крыши все лето - жестнящик еще не дошел. а скоро осенние дожди.

но горячую воду подали впервые сегодня.
когда под кличко затряслась табуретка!
мне такой мер не нужен.
я пишу по своєму будинку.
У нас кожен ранок працює прибиральник, я ранком йду на роботу і бачу. Вночі вивозять сміття, я чую.
Минулого року запрацював новий закон ЖКХ, в мойому під’їзді зробили який не який ремонт.
Про гарячу воду написала.
   
Re: Кличко, уйди по-доброму!

человек пишет про горячую воду и дороги, а не уборку территории  :facepalm:
ты совсем уже стала порохоботкой ?  :facepalm:

это если по сути нечего сказать, то пробуют перевести тему, если и это не проходит то переходят на личности - методичка порохоботов

да мне похуй, порохоботка она или нет.
я сам не голосовал за ЗЕ и по-прежнему с недоверием и ужасом наблюдаю за тем, что он делает.

Но вот так нагло ссать в глаза как кличко - это пидарастизм.
похуй на Киевлян - нет воды.
нужно мнение Киевлян - хобана! ребята! вода появилась!
это нормально?!
   
Re: Кличко, уйди по-доброму!

неадекватным допысувачам.

Вы можете понять, что это - не нормально?
Не нормально перекрывать краник, когда тебе "не выгодно" и включать краник "когда тебе выгодно".

Не выгодно - дайте возможность газовых бойлеров и любого альтернативного отопления.

Почему в Донецке, на проспекте Мира, напротив стадиона рыжего предателя можно было иметь газовый подогрев горячей воды, а в Киеве нельзя?
Почему в довоенном Донецке каждая остановка по утрам убиралась специальными бригадами, а в Киеве не убираются даже дворы?
Почему в довоенном Донецке стирание обозначения пешеходного перехода было событием, достойным местных новостей, а в Киеве ямы, в которые может провалиться машина - норма?

Можливо тому що не всі будинки були розраховані на індивідуальне отопленя власним бойлером, і сотні людей що живе в будинку, не можуть бути заручниками одного чи двох кулібіних чи просто алкашів, що здатний підірвати ти та спалити весь будинок? Ти хочеш кожної ночі іти спати, знаючи що тебе може підірвати твій сусід?

Тому багатоквартирні будинки мають перероблятись під індивідуальне опалення по затвердженому плану, а не так як Вася Здовбунівськи захотів зробити по п’яні кривими руками.
   
Re: Кличко, уйди по-доброму!

да мне (x), порохоботка она или нет.
я сам не голосовал за ЗЕ и по-прежнему с недоверием и ужасом наблюдаю за тем, что он делает.

Но вот так нагло ссать в глаза как кличко - это пидарастизм.<br (x) на Киевлян - нет воды.
нужно мнение Киевлян - хобана! ребята! вода появилась!
это нормально?!
впевнена, що гарячої води у тебе не було з інших причин. В Києві декілька постачальників, самий надійний то єврореконструкція (наче правильно написала, тре перевірити в гуглі).
Доречі в Донецьку кожен рік влітку на 2 тижні теж вимикали гарячу воду, і з 23 ночі до 06 ранку.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія