Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

З УДО звільнили працівників, які не збили дрон журналістів над Гутою – джерела

   
Справа ж не тільки в гелікоптерах
А в тому що використали і гелікоптери, і державну резиденцію не за призначенням
Плюс купі людей охорони довелось з Київа їхати в відрядженя

Порахуйте оренду державної резиденції на три доби по ринковій ціні?

Я навіть підкажу - на AirBNB є люксові вілли на 10-20 спалень
За добу такі здаються в оренду від 10 тис долларів

А тут ціла резиденція з охороною - якби кіностудія хотіла зняти це місце в оренду, то це було б 50 тис долл на добу мінімум

а якби король саудівської аравії захотів зняти це місце - то це було б 200 тис доларів, легко
проблема в тому що він не захоче
і кіностудія не захоче
і ніхто не захоче - тому вони і стоять пустими 300 днів з 365
   
Якщо таких правил немає, дозволено все що не заборонено.
Тобто, не було ніякого порушення, тим більше злочину.
Президент знову сп.здів, виходить.
+
А штатах правила є
І в європі І
Саме по пілотам дронів.

Але в Уа все таки є удо.
І чи пан рудь згоден щоб над макітрою преза літали уєпани то питання іншоі площини.

   
Причому Петро за свої літав.


Але охорона його приватного відпочинку забезпечувалась УДО за кошти платників податків.Як і досі коштує охорона всіх екс-президентів, крім Янука)
   
та звісно некуй, але і літати над охороняємими об‘єктами не можна
Так там нету безпилотной зоны , это раз, а два у нас в законах это прописано или нет, и три там явно он в стороне стоял , а не летал над объектом , просто оптика хорошая ...поднялись и сфоткал то шо им нужно было..и последнее разрешение геликоптера кто давал там летать? И почему бойцы УДО не сбили тогда и вертолеты там летающие с какого-то хня?
К о дал разрешение на пролеты там вертолетов ? И на каком основании?
Короче разрешение в студию?
   
защита клиента высший приоритет. если ты будешь в толпе неподалеку от любого президента и выхватишь из-за пазухи водяной пистолет — тебя сначала убьют, а потом уже будут разбираться, водяной пистолет или настоящий. и правильно сделают
А если бутерброд?
   
Справа проста - щоби зекономити на оренді локації для святкування дн і щоби не задрочуватися з карантинними обмеженнями, "державні діячі" таємно за кошти платників податків влаштували собі трансфер в тиху місцину, яка випадково виявилась державною власністю. Інформаційний розголос намагаються задавити нападками на журналістів.
   
Так там нету безпилотной зоны , это раз, а два у нас в законах это прописано или нет, и три там явно он в стороне стоял , а не летал над объектом , просто оптика хорошая ...поднялись и сфоткал то шо им нужно было..и последнее разрешение геликоптера кто давал там летать? И почему бойцы УДО не сбили тогда и вертолеты там летающие с какого-то хня?
К о дал разрешение на пролеты там вертолетов ? И на каком основании?
Короче разрешение в студию?
мабуть треба копатися в законодавстві щодо державної охорони. якщо там ще й вертоліти були на яких прилетіло пан прєзідєнт, то тим більше там літати дронами не можна. бо дрон може і вертоліт з першою особою «приземлити», не кажучі вже про скинути гранату чи ще щось таке.
   
А если бутерброд?
извинятся перед родственниками, выплатят какую-то компенсацию. в штатах вон простые копы простых нигеров регулярно стреляют, то за водяной пистолет, то за мобильный телефон. а тут целый през и какой-то чувак из оперативки внезапно что-то выхватывает… включите мозги
   
мабуть треба копатися в законодавстві щодо державної охорони. якщо там ще й вертоліти були на яких прилетіло пан прєзідєнт, то тим більше там літати дронами не можна. бо дрон може і вертоліт з першою особою «приземлити», не кажучі вже про скинути гранату чи ще щось таке.
Все передвижения пана президента должны происходить тем более открыто, а если инкогнито , то УДО должно сбить этот вертолет накуй! Не?
Повторяю ещё раз , кто дал разрешения на пролеты этих вертолетов.?
   
Все передвижения пана президента должны происходить тем более открыто, а если инкогнито , то УДО должно сбить этот вертолет накуй! Не?
кому должны?  :facepalm1:
   
кому должны?  :facepalm1:
ГРАЖДАНСКОМУ ОБЩЕСТВУ ГОССУДАРСТВА УКРАИНА .
   
В пана Рудя з удо  всі інструкціі вже є.
І чи то порох чи інший маланєц на тій посаді йому пох.

+ 100500.

Там кадри, які працювали з усіма президентами. В них там свої правила
   
Все передвижения пана президента должны происходить тем более открыто, а если инкогнито , то УДО должно сбить этот вертолет накуй! Не?
Повторяю ещё раз , кто дал разрешения на пролеты этих вертолетов.?
:facepalm1: Пролёт вертолётов 100% был согласован с УДО, охрана знала, как минимум, тип вертолёта и время прибытия.
   
ГРАЖДАНСКОМУ ОБЩЕСТВУ ГОССУДАРСТВА УКРАИНА .

А Ленкины трусы должны быть интересны украинскому обществу? Ты или реально дебил, или очень успешно придуриваешься. Передвижения президента воюющей страны должны происходить открыто для всех? Безотносительно имени президента
   
Фактично бюджету завдали шкоди в великому розмірі - якщо порахувати використання гелікоптерів + пілотів за 2-3 доби по ринковим цінам
Плюс інші витрати - охорона тощо - яких прийшлось перевозити з Києва для охорони тіл кацапа Єрмака і клоуна
Хіба охорона, пілоти та експлуатація гелікоптера не мають постійної оплати?
   
Пролёт вертолётов 100% был согласован с УДО, охрана знала, как минимум, тип вертолёта и время прибытия.
Данные в студию!
И второе почему тогда это скрывается! Только ненадо про Безпеку.и ещё на каких Основаниях покатушки на вертолетах за счёт бюджета по своим частным делам?
   
ГРАЖДАНСКОМУ ОБЩЕСТВУ ГОССУДАРСТВА УКРАИНА .
чувак.. если что… я вот это … нашего текущего президента… даже слушать не могу, чтоб ты понимал мое отношение к нему… но это не значит что я должен выключить свой мозг и не пользоваться им 5 лет… у нас б***ь война 8й год идет… а ты говоришь про какую-то открытость.. а бомжи с улицы не должны прямо к зеле в спальню свободно заходить посреди ночи, чтоб погреться?…
   
Пролёт вертолётов 100% был согласован с УДО, охрана знала, как минимум, тип вертолёта и время прибытия.


Не так,полностью все организовывает УДО, сотрудники когорого присутствуют и в вертолетах, и в Гуте, и по пути следования.

Если бы Зеля решил поехать на выходной в государственную резиденцию. Каким транспортом ему воспользоваться? Кто будет определять логистику?
   
чувак.. если что… я вот это … нашего текущего президента… даже слушать не могу, чтоб ты понимал мое отношение к нему… но это не значит что я должен выключить свой мозг и не пользоваться им 5 лет… у нас б***ь война 8й год идет… а ты говоришь про какую-то открытость.. а бомжи с улицы не должны прямо к зеле в спальню свободно заходить посреди ночи, чтоб погреться?…

 (tu)
   
А Ленкины трусы должны быть интересны украинскому обществу? Ты или реально дебил, или очень успешно придуриваешься. Передвижения президента воюющей страны должны происходить открыто для всех? Безотносительно имени президента
Повторяю! Ненравится ,что то ..накуй заяву на стол , шоб не подглядывали за ленкиными трусами..
Я его нанимал не для коксовых вечеринок президентом, а тем боле в военное время.( Которого кстати по закону нету)
   
Данные в студию!
И второе почему тогда это скрывается! Только ненадо про Безпеку.и ещё на каких Основаниях покатушки на вертолетах за счёт бюджета по своим частным делам?


Нет. Зеля говорит, что ему нужно с точки А попасть в точку Б, а УДО определяет тип транспорта, логистику и реализовывает свои мероприятия. И если УДО скажет, что ехать нельзя из-за соображений безопасности-никто никуда не едет.Если УДО говорит, что нужно три борта, взлетают три борта, а иногда и четыре из соображений безопасности. И так летали абсолютно все. Ибо эти мероприятия писаны кровью.
   
чувак.. если что… я вот это … нашего текущего президента… даже слушать не могу, чтоб ты понимал мое отношение к нему… но это не значит что я должен выключить свой мозг и не пользоваться им 5 лет… у нас б***ь война 8й год идет… а ты говоришь про какую-то открытость.. а бомжи с улицы не должны прямо к зеле в спальню свободно заходить посреди ночи, чтоб погреться?…
А пляски и танцы до утра с коксом и бухлом президент на 8 году имеет право устраивать?
   
Жліб ваш кловун! Бабки в офшори заховав(ні копійки в бюджет не заплатив). вечірки за рахунок бюджету..Ще й чужу власність давай йому збивай..
   
Повторяю! Ненравится ,что то ..накуй заяву на стол , шоб не подглядывали за ленкиными трусами..
Я его нанимал не для коксовых вечеринок президентом, а тем боле в военное время.( Которого кстати по закону нету)

 
 Наверное, ты его нанял, чтобы иметь доступ к Ленкиным трусам?
   
Повторяю! Ненравится ,что то ..накуй заяву на стол , шоб не подглядывали за ленкиными трусами..
Я его нанимал не для коксовых вечеринок президентом, а тем боле в военное время.( Которого кстати по закону нету)
чувак… є таке формулювання в законі: «в умовах воєнного стану АБО в бойовій обстановці». так от у нас вже 8 років бойова обстановка. незалежно від того, чи є воєнний стан, чи нема. це реалії…
   
 
 Наверное, ты его нанял, чтобы иметь доступ к Ленкиным трусам?
Разумеется..
Она вчера была в беленьких , но с коррричневой точкой на сраке ,наверное обосралась.
   
чувак… є таке формулювання в законі: «в умовах воєнного стану АБО в бойовій обстановці». так от у нас вже 8 років бойова обстановка. незалежно від того, чи є воєнний стан, чи нема. це реалії…
По какому закону у нас сейчас война !..
Не рассказывай то чего нету.
   
А пляски и танцы до утра с коксом и бухлом президент на 8 году имеет право устраивать?
конечно нет. но то что он периодически ебет гусей не означает, что к нему может в любой момент зайти кто попало с улицы… может это кажется несправедливым, но это факт
   
Нет. Зеля говорит, что ему нужно с точки А попасть в точку Б, а УДО определяет тип транспорта, логистику и реализовывает свои мероприятия. И если УДО скажет, что ехать нельзя из-за соображений безопасности-никто никуда не едет.Если УДО говорит, что нужно три борта, взлетают три борта, а иногда и четыре из соображений безопасности. И так летали абсолютно все. Ибо эти мероприятия писаны кровью.
Это в е куйня собачья..
Нету понятия говорит..
Есть понятие заявка на полет туда или туда...
У него есть свой президентский борт , но что бы не привлекать внимание , полител на борту другого ведомства..
ЭТО Преступление уже было.
Два в заявке на полет президеского борта всегда описывается куда летит президент ..и на какие мероприятия и в какой точку .на эту заявку выдаётся накладная на заправку борта, на закрытие рабочего персонала рабочих часов , так же персонала по подготовке борта к полету, в которую входит техническое обследование борта, и проверка его на безопасность и только после этого ..можно вылетать..
И много. И много чего ещё...
А не захотел и полител...
И ещё нету такого понятия что президент устал и полител отдохнуть.
   
Ткач визнав провину що врезультаті його підработки хтось втратив роботу
це не добре Міша повинен заплатити безробітним хоч вартість дрону
   
Нема там ніяких радарів! Як і відсутня ПВО в країні(це перед кацапським наступом). Всі побачили що король -голий. Що будь-який бурят з ракетою легко зібє кловуна. Тепер воно в істериці-боїться літати. Шукають хто здає інфу про його пересування.Бо завтра замість Ткача буде махмед.
   
конечно нет. но то что он периодически ебет гусей не означает, что к нему может в любой момент зайти кто попало с улицы… может это кажется несправедливым, но это факт
Так пускай ведёт себя по правильному и как президент большой и уважаймой страны.
А то оно ведёт себя как чучело которое решило ,что бюджет страны это его личный .
   
мабуть треба копатися в законодавстві щодо державної охорони

Яке законодавство ти нариєш  крім загальних фраз)?

Бодігард це інструкція.
Стоси інструкцій
В будь якій краіні.

Пілот дрона що літав над макітрами канцлера був перший і останній раз в дрездені в 2013му.
Тоді той тип дронів ще називався Іграшковий.
Пілот затримувався.
Зараз як і штатах іграшкові до 250г і без камери маркуються  як іграшкові всі інші з айді по категоріям.
Заеєстровані на особу.

З того часу коло канцлерів ніхто не літає
Навіть не пробує
Si­che­rungs­grup­pe відпрацювало і дали пропозиціі
Законодавці прийняли закони для пілотів
Тема закрита.

Натомість в Уа дроносрачі цікаво спостерігати.







   
Так пускай ведёт себя по правильному и как президент большой и уважаймой страны.
А то оно ведёт себя как чучело которое решило ,что бюджет страны это его личный .
та пускай конечно.. но он не будет… мудрый нарид в 19 году дал ему все карты в руки, вот чувак и играет теперь как умеет и как хочет. и так еще 2 года будет…
   
та пускай конечно.. но он не будет… мудрый нарид в 19 году дал ему все карты в руки, вот чувак и играет теперь как умеет и как хочет. и так еще 2 года будет…
Ну, так некуй и Плакать тогда шо я не могу нигде отдохнуть..устал..з аява на стол и к ебени матери на острова отдыхать.
   
що звільнили співробітників УДО, які не збили наш дрон, коли ми взлітали над "Синьогорою", над цією державною дачею – про що президент казав, що ми порушили закон. Вони мали його збити, але не ввімкнули якісь радари, не помітили й не збили
Не включили!
Не заметили!
Не сбили!
Детский садик , а не охрана
   
Ну, так некуй и Плакать тогда шо я не могу нигде отдохнуть..устал..з аява на стол и к ебени матери на острова отдыхать.
так я и не спорю с этим. по большому счету, пусть и журналисты ему спуску не дают и пусть летают над ним.. но будут готовы к потере дрона… я лишь говорю, что чуваков с УДО уволили правильно, ведь каждый должен делать свою работу на отлично. журналисты должны летать, УДО должно сбивать, а през должен честно ипашить 5 лет без кокса. но мы как обычно маемо то шо маемо…
   
журналисты ему спуску не дают и пусть летают над ним..
Нафіга журналістів напружувати.
Нарот має пряме право на свою галапаротьку.
Поставити презам відеоняню в кожній кімнаті і не іпать мозхи.
Стріми в нет.
Нафіга нам посередник журналізд?
А якщо вони рудому спонсору дрона повний відос а нам туфту почикану?
Ніт
Відеоняня
А ірмаку три
   
та звісно некуй, але і літати над охороняємими об‘єктами не можна
ну вот накуя вот так вот придумывать

 где можно и где нельзя устанавливает  специальный орган.
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/954-2017-%D0%BF#Text

33. Заборона на використання повітряного простору України, передбачена підпунктом 1 пункту 30 цього Положення, та обмеження використання повітряного простору на постійній основі встановлюються Державіаслужбою за поданням державних органів, підприємств, установ та організацій.

Заборона на використання повітряного простору України, передбачена підпунктом 2 пункту 30 цього Положення, встановлюється Державіаслужбою на запит МВС, Національної поліції, Адміністрації Держприкордонслужби, Генерального штабу Збройних Сил та/або СБУ.

 Как видите УДО не является службой которая может запросить закрыть небо на Гутой.

 Собственно карта зон заборон и ограничений, там сможете посмотреть как отмечена зона над Одессой и Гутой, и может поймете почему в Одессе было как в Одессе.
https://avia.gov.ua/bezpilotni-povitryani-sudna-2/zoni-zaboron-ta-obmezhen-vikoristannya-povitryanogo-prostoru/


 
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія