Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

:gigi: Голосування:хто є брехливішим:Юля Тимошенко чи Петро Порошенко ? :gigi: :gigi:

Широка коаліція не відбулася тільки тому, що бандюкович в останній момент сам відмовився від союзу з жулею. Але довгий час велися переговори між жулею та бандюковичом. БЮТ спільно разом з ригами голосував у ВР з багатьох питань, включаючи відміну виборів на Тернопільщині та відставку антиросійського міністра Огризка. Жуля це все підтримала та одобрювала. Бандюкович пізніше посадив жулю, щоб усунути конкурентку.
Дрищара перекупив. Заплачену ним ціну ми побачили і відчули наприкінці 2009-2010 років. Зокрема те, як НУ "злила" округи на Сході Партії Районів, як Дрищара змінював виборчий закон у проміжку між 1 і 2 турами на користь ПР, як лжесвідчив на Янучарському судилищі проти Тимошенко...
На Майдані-2014 хто тільки не виступав протягом тих 3-х місяців...Чому Дрищ Хорунжівський не виступив ЖОДНОГО РАЗУ?
   
Дрищара перекупив. Заплачену ним ціну ми побачили і відчули наприкінці 2009-2010 років. Зокрема те, як НУ "злила" округи на Сході Партії Районів, як Дрищара змінював виборчий закон у проміжку між 1 і 2 турами на користь ПР, як лжесвідчив на Янучарському судилищі проти Тимошенко...
На Майдані-2014 хто тільки не виступав протягом тих 3-х місяців...Чому Дрищ Хорунжівський не виступив ЖОДНОГО РАЗУ?

Що саме Дрищара перекупив? Мова не про Дрищару, а про жулю. Своє негативне ставлення до Дрищари я вже висловив.

Що саме Дрищара лжесвідчив проти жулі? В тих всіх кримінальних справах, які бандюкович відкрив проти жулі, ще треба добре розбиратись, але
в кримінальній справі проти жулі, яка стосувалася газових угод, жуля є стовідсотково винувата https://archive.md/7SpHu . Ви можете самі про це прочитати, якщо
будете шукати Гуглом слова: "газові угоди Тимошенко" . Ось один матеріал: https://www.epravda.com.ua/columns/2019/01/18/644424/
Жуля уклала з  путлєром вкрай невигідні і збиткові газові угоди для України в 2009 році.

Ще про жулю: https://texty.org.ua/articles/92017/9_prychyn_chomu_ne_varto_golosuvaty_za-92017/


Останнє редагування: 24 жовтня 2021 00:23:14 від Slawv
   
Що саме Дрищара перекупив? Мова не про Дрищару, а про жулю.
Янучару перекупив, кого ж іще. І якщо перекупив (необов"язково за допомогою живих грошкй), то Юля тут не при ділах.
Ну а щодо лжесвідчень Дрища, то мені ліньки просвіщати вас - пізно вже, та й очевидно що не в коня корм.
   
Янучару перекупив, кого ж іще. І якщо перекупив (необов"язково за допомогою живих грошкй), то Юля тут не при ділах.
Ну а щодо лжесвідчень Дрища, то мені ліньки просвіщати вас - пізно вже, та й очевидно що не в коня корм.

Це взагалі смішно читати, що Дрищ  перекупив янучню... Перший раз зустрічаю таку маячню. Для  чого Дрищарі було перекупляти янучню?!
Янучня без Дрища прагнув влади для того, щоб можна було би безмежно красти. Жулю янучня засадив для того, щоб усунути потенційну загрозу на майбутніх президентських виборах. Це ж очевидно. Що стосується лжесвідчення Дрища, якщо такі були, то про це треба конкретно говорити, бо так можна що-небудь ляпнути і за це зовсім не відповідати. Якщо Дрищ лжесвідчив проти жулі, то про це повинна бути якась інформація в інтернеті. Я поки що такої інформації не знайшов.  Але в любому випадку мова цій темі не про Дрища, який тепер нікому не цікавий, бо Дрищ взагалі зійшов з політики і він немає жодної популярності в людей. Жуля в кримінальній справі щодо газових угод 2009 року винувата без будь-яких свідчень Дрища чи будь-кого іншого свідка. Якщо би хотілося порівняти жулю з Дрищом, то в любому випадку жуля є набагато брехливішою та злодійковатішою ніж Дрищ. А Дрища я дуже критично негативно описав в попередніх дописах.

Останнє редагування: 24 жовтня 2021 02:14:00 від Slawv
   
Це взагалі смішно читати, що Дрищ  перекупив янучню... Перший раз зустрічаю таку маячню. Для  чого Дрищарі було перекупляти янучню?!
Бо мстивий тупий селючара (у найгіршому смислі цього слова)
А як розплатився - то всі це мали змогу побачити під час виборчої кампанії 2009-2010 рр.
   
Це взагалі смішно читати, що Дрищ  перекупив янучню... Перший раз зустрічаю таку маячню. Для  чого Дрищарі було перекупляти янучню?!
Янучня без Дрища прагнув влади для того, щоб можна було би безмежно красти. Жулю янучня засадив для того, щоб усунути потенційну загрозу на майбутніх президентських виборах. Це ж очевидно. Що стосується лжесвідчення Дрища, якщо такі були, то про це треба конкретно говорити, бо так можна що-небудь ляпнути і за це зовсім не відповідати. Якщо Дрищ лжесвідчив проти жулі, то про це повинна бути якась інформація в інтернеті. Я поки що такої інформації не знайшов.  Але в любому випадку мова цій темі не про Дрища, який тепер нікому не цікавий, бо Дрищ взагалі зійшов з політики і він немає жодної популярності в людей. Жуля в кримінальній справі щодо газових угод 2009 року винувата без будь-яких свідчень Дрища чи будь-кого іншого свідка. Якщо би хотілося порівняти жулю з Дрищом, то в любому випадку жуля є набагато брехливішою та злодійковатішою ніж Дрищ. А Дрища я дуже критично негативно описав в попередніх дописах.
    То есть, суд от Януковича был справедливій и законный? Ну вот ты и вскрылся, вражина. Не о чем с тобой дальше говорить, позорник...
   
То есть, суд от Януковича был справедливій и законный? Ну вот ты и вскрылся, вражина. Не о чем с тобой дальше говорить, позорник...
Схоже там чітка прошивка на два напрямки : бездумна, безумовна ненависть до Тимошенко і дзеркальна безоглядна і безумовна любов до Петро
   
Схоже там чітка прошивка на два напрямки : бездумна, безумовна ненависть до Тимошенко і дзеркальна безоглядна і безумовна любов до Петро
   Доброго дня, шановна пані! То ж я й кажу: нема про що з ним розмовляти, та й годі. Не годуватимемо троляку. Нехай саме з собою у куточку, як схоче...
   
   Доброго дня, шановна пані! То ж я й кажу: нема про що з ним розмовляти, та й годі. Не годуватимемо троляку. Нехай саме з собою у куточку, як схоче...
З поверненням, svalker!  :-B
   
З поверненням, svalker!  :-B
   Дякую, пані! Ви так запекло за мене боролись! :give_rose:  [A]
   
Хвора істото, запхай ці скани з підписами собі глибоко в дірочку. Я в цій темі не обговорюю Дрища. Тема про Пороха і жулю, а не про Дрища. Я вище дуже критично негативно описав Дрища.

До того, на першому скані нема підпису Дрища, а на другому скані невідомо під чим поставлений підпис.

Жуля своїми ДІЯМИ не менше злягала з зеком бандюковичом ніж Дрищ. Вона домовлялася з ним про широку коаліцію. БЮТ спільно та разом голосував з ригами з багатьох питань. Зокрема БЮТ разом з ригами по домовленості голосував за відміну виборів на Тернопільщині та відставку міністра Огризка в 2009 році. Жуля тим усім керувала і це все одобрювала. В цьому полягає її злягання з зеком бандюковичом. Я вище виклав посилання про злягання жулі з бандюковичом.




Не злягався Дрищ... Тільки в сраку Хряка цілував...  :bueee:
   
    То есть, суд от Януковича был справедливій и законный? Ну вот ты и вскрылся, вражина. Не о чем с тобой дальше говорить, позорник...


Я не стверджую, що суд від янучні був справедливий і законний. Де я таке писав? Проти жулі відкрили декілька кримінальних справ, з якими ще треба розбиратись. Ви вважаєте, що вона є стовідсотково святою і зовсім не винуватою? В мене такої впевненості нема. Щоб таке стверджувати, треба детально розбиратись з її кримінальними справами.

Але що стосується тільки одної кримінальної справи про газові угоди жулі з путлєром, то в цій кримінальній справі жуля є стовідсотково винувата, бо вона, перевищивши свої повноваження, підписала з путлєром вкрай невигідні та збиткові угоди з путлєром ( див. вище ): https://archive.md/7SpHu . Ви можете самі про це прочитати, якщо будете шукати Гуглом слова: "газові угоди Тимошенко" . Ось один матеріал: https://www.epravda.com.ua/columns/2019/01/18/644424/
Жуля уклала з  путлєром вкрай невигідні і збиткові газові угоди для України в 2009 році.

Останнє редагування: 24 жовтня 2021 18:45:11 від Slawv
   
Схоже там чітка прошивка на два напрямки : бездумна, безумовна ненависть до Тимошенко і дзеркальна безоглядна і безумовна любов до Петро

До Пороха в мене жодної любові нема. А жулю я ненавиджу, бо вона мене обдурила після того, як я за неї і Дрища голосував і її підтримував.
   
Я не стверджую, що суд від янучні був справедливий і законний. Де я таке писав? Проти жулі відкрили декілька кримінальних справ, з якими ще треба розбиратись. Ви вважаєте, що вона є стовідсотково святою і зовсім не винуватою? В мене такої впевненості нема. Щоб таке стверджувати, треба детально розбиратись з її кримінальними справами.

Але що стосується тільки одної кримінальної справи про газові угоди жулі з путлєром, то в цій кримінальній справі жуля є стовідсотково винувата, бо вона, перевищивши свої повноваження, підписала з путлєром вкрай невигідні та збиткові угоди з путлєром ( див. вище ): https://archive.md/7SpHu . Ви можете самі про це прочитати, якщо будете шукати Гуглом слова: "газові угоди Тимошенко" . Ось один матеріал: https://www.epravda.com.ua/columns/2019/01/18/644424/
Жуля уклала з  путлєром вкрай невигідні і збиткові газові угоди для України в 2009 році.
   То есть, твоя позиция и мнение  Виктора  Януковича совпадают буква в букву?  Ну, и кто ты есть тогда?
   
Я не стверджую, що суд від янучні був справедливий і законний. Де я таке писав? Проти жулі відкрили декілька кримінальних справ, з якими ще треба розбиратись. Ви вважаєте, що вона є стовідсотково святою і зовсім не винуватою? В мене такої впевненості нема. Щоб таке стверджувати, треба детально розбиратись з її кримінальними справами.

Але що стосується тільки одної кримінальної справи про газові угоди жулі з путлєром, то в цій кримінальній справі жуля є стовідсотково винувата, бо вона, перевищивши свої повноваження, підписала з путлєром вкрай невигідні та збиткові угоди з путлєром ( див. вище ): https://archive.md/7SpHu . Ви можете самі про це прочитати, якщо будете шукати Гуглом слова: "газові угоди Тимошенко" . Ось один матеріал: https://www.epravda.com.ua/columns/2019/01/18/644424/
Жуля уклала з  путлєром вкрай невигідні і збиткові газові угоди для України в 2009 році.

Ти пишеш про невигідні  і збиткові газові угоди для України в 2009 році.

Невигідні це як?

Яка ціна газа була в 2009 році?  :-)o

Яка ціна була в 2008 році?

І скільки угод вона підписала?

Кобєлєв це дійсно аффторитет...  :pooh_lol:



Останнє редагування: 24 жовтня 2021 21:36:40 від DiDUS
   
Головне що він мамі з невигідних угод Тимошенко скинув 8 000 000 доларів...  :pooh_lol:

Останнє редагування: 24 жовтня 2021 21:44:25 від DiDUS
   
   То есть, твоя позиция и мнение  Виктора  Януковича совпадают буква в букву?  Ну, и кто ты есть тогда?

Моя позиція і позиція янучні не співпадає буква в букву. Про це я вище написав.

Згідно вашої логіки, якщо янучня поганий, то тоді жуля - у всьому свята?

Примітивна ви людина з примітивним мисленням, це якщо припустити, що ви взагалі вмієте думати.
Виходячи з вашої логіки можна зробити висновок, що жуля є у всьому свята та ідеальна, бо янучня є поганий.
Ви ж не можете припустити, що жуля також брехала і крала.


Останнє редагування: 24 жовтня 2021 23:51:57 від Slawv
   
До Пороха в мене жодної любові нема. А жулю я ненавиджу, бо вона мене обдурила після того, як я за неї і Дрища голосував і її підтримував.
Тобто за Свина "пороха" ви не голосували?
   
Тобто за Свина "пороха" ви не голосували?

Я за нього голосував, як за менше зло.
   
Ти пишеш про невигідні  і збиткові газові угоди для України в 2009 році.

Невигідні це як?

Яка ціна газа була в 2009 році?  :-)o

Яка ціна була в 2008 році?

І скільки угод вона підписала?

Кобєлєв це дійсно аффторитет...  :pooh_lol:

Показати зображення...


А ви гуглили слова: "газова угода тимошенко", що ви тепер пробуєте переді мною розчепірювати пальці?

Деякі посилання для вас:
https://uk.wikipedia.org/wiki/Українсько-російський_газовий_конфлікт_2008—2009
https://far.chesno.org/case/499/
https://www.radiosvoboda.org/a/ukrajina-rosija-hazova-vijna/30262980.html
https://archive.md/HmJYi
https://www.ukrinform.ua/rubric-polytics/2620260-u-vr-zareestruvali-proekt-postanovi-pro-10ti-rokovini-kabalnih-gazovih-kontraktiv.html
https://ua.interfax.com.ua/news/general/425479.html

АНДРІЙ КОБОЛЄВ -- голова правління НАК "Нафтогаз України".
   
Я за нього голосував, як за менше зло.
Ну так, з якого боку подивитися
цілком можу припустити, що для певних категорій людей агент ФСБ у кріслі преза України - це не просто якесь "менше зло", а й навіть найприйнятніший варіант
я знаю одного тут, між іншим етнічного українця, який свято переконаний, що найкращим виходом для України було б об"єднання з "раааасієй" (він з таким комічним благоговєнієм вимовляє це явно святе для нього слово) - і це є його єдиною "святою" правдою
   
АНДРІЙ КОБОЛЄВ -- голова правління НАК "Нафтогаз України".
Ну?! Це часом не той який виписував собі мільйонні премії (забувши що вже отримує мільйонну зарплатню), і завбачливо відразу переводив їх на рахунки мами в Америці?
   
Ви як наче досьогодні у вакуумі перебували

Мирослава тобі мізки промили. Цього не було, подивись будь-які публічні заяви.
   
Ну так, з якого боку подивитися
цілком можу припустити, що для певних категорій людей агент ФСБ у кріслі преза України - це не просто якесь "менше зло", а й навіть найприйнятніший варіант
я знаю одного тут, між іншим етнічного українця, який свято переконаний, що найкращим виходом для України було б об"єднання з "раааасієй" (він з таким комічним благоговєнієм вимовляє це явно святе для нього слово) - і це є його єдиною "святою" правдою

Якщо Порох є агентом ФСБ,  то жуля є ще більшим агентом ФСБ. Газові угоди 2009 року це підтверджують.
   
Бо мстивий тупий селючара (у найгіршому смислі цього слова)
А як розплатився - то всі це мали змогу побачити під час виборчої кампанії 2009-2010 рр.


Смішно таке читати. Янучня без дрища прагнув влади, щоб мати можливість безмежно красти.

В чому ж це перекупляння янучні з боку дрища полягало і виявлялося?

Останнє редагування: 25 жовтня 2021 07:55:56 від Slawv
   
Смішно таке читати. Янучня без дрища прагнув влади, щоб мати можливість безмежно красти.
ну то посмійтеся, якщо дуже хочеться
особливо, якщо згадати, як Дрищ зі шкіри вилазив у проміжку між першим і другим турами, у різні способи допомагаючи Янучарі перемогти
треба бути сліпоглухонімим, щоб цього не бачити і не чути...та й то мабуть недостатньо
А те, що петро - агент ФСБ, то по-перше, хто б йому - у паРаші! - посприяв для такого потужного розвитку бізнесу без цієї необхідної умови, а по-друге, з ким як не зі своїм агентом Хуйло ото так по-дружньому чірікав по телефону про те, про се, з ким жмурукав та обнімався? Хто вивозив беркутів до Криму, як тільки вони відстрілялися по людях на Майдані? Хто випустив з України всю антиукраїнську шваль? Хто не розслідував жодної гучної справи, де зачіпалися державні інтереси України?
   
ну то посмійтеся, якщо дуже хочеться
особливо, якщо згадати, як Дрищ зі шкіри вилазив у проміжку між першим і другим турами, у різні способи допомагаючи Янучарі перемогти
треба бути сліпоглухонімим, щоб цього не бачити і не чути...та й то мабуть недостатньо
А те, що петро - агент ФСБ, то по-перше, хто б йому - у паРаші! - посприяв для такого потужного розвитку бізнесу без цієї необхідної умови, а по-друге, з ким як не зі своїм агентом Хуйло ото так по-дружньому чірікав по телефону про те, про се, з ким жмурукав та обнімався? Хто вивозив беркутів до Криму, як тільки вони відстрілялися по людях на Майдані? Хто випустив з України всю антиукраїнську шваль? Хто не розслідував жодної гучної справи, де зачіпалися державні інтереси України?

Розкажіть конкретно як Дрищ допомагав янучні?
Якби Дрищ допомагав янучні, то він би закликав голосувати за янучню. Дрищ закликав не голосувати за жодного кандидата.


Ви читали історію липецької фабрики?
На неї наклали великі штрафи і її майно арештували.

https://www.bbc.com/russian/news-38689312.amp

https://www.ukrinform.ru/rubric-polytics/2548215-porosenko-kaze-ne-mae-biznesu-v-rosii-lipecka-fabrika-zakrita.html

https://archive.md/x1OTi

https://www.rbc.ru/politics/28/10/2016/581357b99a79472f53074849

https://archive.is/wip/6KG2Q

Який тоді Порох агент ФСБ, якщо на його бізнес в параші наїзджали?!

Порох зовсім беркутів не вивозив. Беркути втікли ще до того часу, як Порох став президентом.
Вся антиукраїнська шваль сама без Пороха втікала. Порох тут ні дочого.
Розслідування щодо розстрілів на Майдані в 2014 році відбувались в час президенства Пороха.

Останнє редагування: 25 жовтня 2021 21:11:05 від Slawv
   
Ще давно, десь початку 2000х, памятаю результати опитування про різних тодішніх політиків.
Так от у Тимошенко і Порошенко були майже однакові проблеми - люди в масі вважали їх нещирими (м'яко кажучи), і з того часу багато чого відбулося на підтвердження
   
Розкажіть конкретно як Дрищ допомагав янучні?
Якби Дрищ допомагав янучні, то він би закликав голосувати за янучню. Дрищ закликав не голосувати за жодного кандидата.
Супер. Ви справді вважаєте, Дрища аж настільки примітивним, що він не розумів - за умови електоральної переваги Янучари голос "противсіх " - це фактично голос саме на його шальку терезів?
А як бути з тим, що Дрищара скакав з каналу на канал і перед тим як закликати голосувати "противсіх" обов"язково розповідав, яка погана Тимошенко, ні словом не згадавши про Янучару?
Це на кого розраховано?
Недарма Паскуда спокійненько прожив на держдачі на держзабезпеченні після закінчення каденції. Чи не так?
Порох зовсім беркутів не вивозив. Беркути втікли ще до того часу, як Порох став президентом.
купа свідчень очевидців, купа спільних фото
але ви вірте! це все, що потрібно петро від пастви
   
Розслідування щодо розстрілів на Майдані в 2014 році відбувались в час президенства Пороха.
Відбувалося, відбувалося...не відбулося...
Винні названі, покарані?
   
Супер. Ви справді вважаєте, Дрища аж настільки примітивним, що він не розумів - за умови електоральної переваги Янучари голос "противсіх " - це фактично голос саме на його шальку терезів?
А як бути з тим, що Дрищара скакав з каналу на канал і перед тим як закликати голосувати "противсіх" обов"язково розповідав, яка погана Тимошенко, ні словом не згадавши про Янучару?
Це на кого розраховано?
Недарма Паскуда спокійненько прожив на держдачі на держзабезпеченні після закінчення каденції. Чи не так?
купа свідчень очевидців, купа спільних фото
але ви вірте! це все, що потрібно петро від пастви

Ви вважаєте, що Дрищ мав би підтримувати жулю, коли вона його ще від 2005 року поливала і мішала з гамном?!
Він правильно робив, що закликав голосувати проти обидвох, жулю і янучню, як проти обидвох ворогів.
Спокійно він прожив після виборів, бо він, на відміну від жулі, майже нічого не накрав. А найголовніше -- він, на відміну від жулі,
не становив жодної загрози для янучні, бо в нього був дуже малий рейтинг, а в жулі -- великий.

Давайте, викладуєте тут цю купу свідчень очевидців та фото.

   
Ви вважаєте, що Дрищ мав би підтримувати жулю, коли вона його ще від 2005 року поливала і мішала з гамном?!
Саме Дрищара Хорунжівський від 2005 поливав і мішав її з лайном.
Це було вкрай огидно, коли цей горшкохват-нероба по всіх усюдах принижував і обливав лайном свого ж прем"єр-міністра.
   
Відбувалося, відбувалося...не відбулося...
Винні названі, покарані?

Розслідування та судові засідання відбувалися під час президенства Пороха.
Але ще вони тоді не закінчились, тому тільки відносно недавно почали садити
деяких винуватців бойні на майдані в 2014 році.


Ви щось за липецьку фабрику Пороха замовчали. :)

Останнє редагування: 25 жовтня 2021 22:56:02 від Slawv
   
Розслідування та судові засідання відбувалися під час президенства Пороха.
Але ще вони тоді не закінчились, тому тільки відносно недавно почали садити
деяких винуватців бойні на майдані в 2014 році.
всі справи як не злито, то продано
жодного покараного, навіть винних не названо
перепрошую, але у мене щоразу блювотний рефлекс коли згадую запопадливий голос Кнуря, коли він звітував перед Хуйлом про побудову владної вертикалі і жмурукав-обнімався з вбивцею Українських солдатів на українській землі
   
всі справи як не злито, то продано
жодного покараного, навіть винних не названо
перепрошую, але у мене щоразу блювотний рефлекс коли згадую запопадливий голос Кнуря, коли він звітував перед Хуйлом про побудову владної вертикалі і жмурукав-обнімався з вбивцею Українських солдатів на українській землі

Самі можете взнати з різних сайтів, що злочини майдану
розслідуються, проводяться судові засідання і вже декого покарали.
Прогляньте цей сайт:
https://www.facebook.com/maydan18february

Прогляньте сторінку адвокатки справ майдану Євгенії Закревської

Ви щось за липецьку фабрику Пороха замовчали. Чому? Чи зрозуміли
абсурдність своїх звинувачень в сторону Пороха, коли я  вам показав, що
на бізнес пороха в параші круто наїзджали?
:)
   
Ви щось за липецьку фабрику Пороха замовчали. Чому? Чи зрозуміли
абсурдність своїх звинувачень в сторону Пороха, коли я  вам показав, що
на бізнес пороха в параші круто наїзджали?
Якого - чорта - там - взагалі - є - якийсь - бізнес - вашого - "пороха" ???
Ах ти ж божеж мій! "наїзджали" !!! на бізнес самОГо "пороха" !!! Коли? До 2017 року фабрика працювала у штатному режимі і справно сплачувала податки до бюджету паРаші!!!
Ніхто ні на кого не "наїзджав"!
Наближалися чергові вибори, українці дедалі частіше цікавилися фабрикою! От і довелося Кнурю імітувати її зупинку! О, Господи....
Чому я завжди знала, що паРаша - це ворог, а петро не знав? Нафіга було плазувати перед Хуйлом, нафіга спонсорувати і популяризувати РПЦ в Україні?
   
Якого - чорта - там - взагалі - є - якийсь - бізнес - вашого - "пороха" ???
Ах ти ж божеж мій! "наїзджали" !!! на бізнес самОГо "пороха" !!! Коли? До 2017 року фабрика працювала у штатному режимі і справно сплачувала податки до бюджету паРаші!!!
Ніхто ні на кого не "наїзджав"!
Наближалися чергові вибори, українці дедалі частіше цікавилися фабрикою! От і довелося Кнурю імітувати її зупинку! О, Господи....
Чому я завжди знала, що паРаша - це ворог, а петро не знав? Нафіга було плазувати перед Хуйлом, нафіга спонсорувати і популяризувати РПЦ в Україні?

Ви читали ці матеріали щодо липецької фабрики, які я виклав вище. Липецька фабрика була заснована в 2001 році,
тобто задовго до того часу, коли Порох став президентом.
В тих матеріалах описано, як на липецьку фабрику наїзджали в параші. Це вже треба бути дуже необ'єктивним,
щоб після цього  називати Пороха агентом ФСБ.

Як на рахунок тих матеріалів щодо  того, як розслідувалися та відбувалися судові засідання щодо справ майдану 2014 року?

https://www.facebook.com/maydan18february

https://hromadske.ua/posts/vikradennya-majdanivciv-sud-ogolosiv-drugij-virok-organizatoru-titushok-krisinu-8-rokiv-tyurmi

Прогляньте сторінку адвокатки справ майдану Євгенії Закревської.

https://novynarnia.com/2021/02/20/yezakrevska/

Беркутівців відпустив ваш Зеля. А їх реально можна було посадити.


Останнє редагування: 26 жовтня 2021 00:50:05 від Slawv
   
Саме Дрищара Хорунжівський від 2005 поливав і мішав її з лайном.
Це було вкрай огидно, коли цей горшкохват-нероба по всіх усюдах принижував і обливав лайном свого ж прем"єр-міністра.

Жуля Дрища обливала лайном, а він - обливав жулю. Вони з 2005 року ворогували.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія