Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Я вам приніс "автоспеціаліста" Лізу Богуцьку :lol:

Re: Я вам приніс "автоспеціаліста" Лізу Богуцьку :lol:
den

Перші три пости від людей
Що
Топили
За Зе
Та його слуг
   
Re: Я вам приніс "автоспеціаліста" Лізу Богуцьку :lol:

Ипанутая ЗЕлень...секта. ЗЕленое браЦтво. :facepalm:
Тепер маємо дві секти і їх члени плавно перетікають з однієї в другу . Природньо,бо мозги (той мізер) то однакові.
  Тут на форумі то особливо яскраво видно  по дописах до і після виборів зелені. І сектантам не треба міняти одяг, лише досить білосердечкову пляму зеленкою помазати. :D
   
Re: Я вам приніс "автоспеціаліста" Лізу Богуцьку :lol:

Буду краток. ТП.
Вона ваша месія, як пророк зберала таких як ти для полідовника антихриста з зеленим оскалом, що тобі служко не подобається, ти її привів і Зеленські до влади.
   
Re: Я вам приніс "автоспеціаліста" Лізу Богуцьку :lol:

О, там з Богуцькою веде переписку навіжена прихильники певної політсили Гриншпун
Ось її поезію скинкли на днях в пииват у фб

Ангел - Хранитель                                                                          Слава Богу, что все обошлось.                            Самолет не взлетел наяву.                   Дерзкий двигатель вдруг отказал,      Поменяв планы,чувства, судьбу                     За спиной его Ангел - Хранитель,                 Что его  защищает от бед,                       Потому что у нас самый добрый и Надёжный наш Президент.                               Провокация или подстава?                            Что то было? Я не пойму,                                 Но народ в соцсетях волновался,              Потому что верны мы ему.                                И когда  в интернете в эфире показали Приезд Президента,                                          На душе стало снова спокойно.                    Мы ведь любим его. Это точно.                21.11.2019

 :suicide2:

 :facepalm1: прихильники певної політсили дійсно хворі на голову.
   
Re: Я вам приніс "автоспеціаліста" Лізу Богуцьку :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=-v727wnkkyU
Кулеба не баба, значит умный. Знал что делал!
   
У этой дуры одна задача - хлопать беньками и нести благохрень, какую ей в пустую бошку вольют, и, стоит признать, с этим она справляется на отлично
   
Re: Я вам приніс "автоспеціаліста" Лізу Богуцьку :lol:
tyv

Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...
А якою мовою всі ці довбоіоби пишуть?
   
А якою мовою всі ці довбоіоби пишуть?
На мове пушкина и достоевского по моему...
   
Re: Я вам приніс "автоспеціаліста" Лізу Богуцьку :lol:
tyv

На мове пушкина и достоевского по моему...
Там тільки слова з мови Пушкіна і Достоєвського але вони їх не правильно відміняють і складуют в прічюдлівиє конструкциі :laugh:
   
А что там со сбитым Богуцкой насмерть пешеходом? Признан виновным или нет
   
Тепер маємо дві секти і їх члени плавно перетікають з однієї в другу . Природньо,бо мозги (той мізер) то однакові.
  Тут на форумі то особливо яскраво видно  по дописах до і після виборів зелені. І сектантам не треба міняти одяг, лише досить білосердечкову пляму зеленкою помазати. :D

 :lol:
   
Re: Я вам приніс "автоспеціаліста" Лізу Богуцьку :lol:

На прикладі цієї тварюки всі можуть бачити як треба лізти на "ліфті" в політику
якщо немає даних а-ля Саші Клітіної, то треба несамовито лизати дупи, сосати всіляке лайно
як вона скажено любила Саакашвілі, але миттєво втюрилась в "СН" і в шоколаді
а хто ж в дупі?
самі здогадайтесь
   
Re: Я вам приніс "автоспеціаліста" Лізу Богуцьку :lol:

А что там со сбитым Богуцкой насмерть пешеходом? Признан виновным или нет

Він целєнаправлєно допустив зіткнення з автомобілем Богуцької. Слідство розбереться з його мотивами.
   
Re: Я вам приніс "автоспеціаліста" Лізу Богуцьку :lol:
U2

На прикладі цієї тварюки всі можуть бачити як треба лізти на "ліфті" в політику
якщо немає даних а-ля Саші Клітіної, то треба несамовито лизати дупи, сосати всіляке лайно
як вона скажено любила Саакашвілі, але миттєво втюрилась в "СН" і в шоколаді
а хто ж в дупі?
самі здогадайтесь
.    А Клитина часом не местная lesizzo?
   
 :no2:
   
Там тільки слова з мови Пушкіна і Достоєвського але вони їх не правильно відміняють і складуют в прічюдлівиє конструкциі :laugh:
Ну да, ужасный малороссийский акцент режет глаз...
   
Re: Я вам приніс "автоспеціаліста" Лізу Богуцьку :lol:
U2

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія