Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Где Вы хотели бы жить - в США или в СССР? [ua]

Це ж треба,  пару дебілів вибрали совок)

ну, тоді вони будуть у совку
за вашими розкладами  решта -розумні й вони всі потраплять до сша? як -автор теми організує?
   
Re: Где Вы хотели бы жить - в США или в СССР?  [ua]

друга Франція пішла в тираж, тепер друга Канада

а між тим реальність трохи інша




Останнє редагування: 17 травня 2021 10:54:42 від OldBoy
   
Re: Где Вы хотели бы жить - в США или в СССР?  [ua]

ну, тоді вони будуть у совку
за вашими розкладами  решта -розумні й вони всі потраплять до сша? як -автор теми організує?
Просто треба бути дебілом,  щоб так вибрати,  от і все
   
Просто треба бути дебілом,  щоб так вибрати,  от і все

та люди приколюються -це ж очевидно
   
друга Франція пішла в тираж, тепер друга Канада

а між тим реальність трохи інша

Показати зображення...
Показати зображення...
слабенький накид X(
   
Re: Где Вы хотели бы жить - в США или в СССР?  [ua]

в Україні
   
Re: Где Вы хотели бы жить - в США или в СССР?  [ua]

Попри всі недоліки Європа на сьогодні є найкращим місцем для життя простої людини.
   
Re: Где Вы хотели бы жить - в США или в СССР?  [ua]

слабенький накид X(
олдбой у своєму репертуарі. йому мабуть тре повідомити про ріо. ось там...  B-)
   
Re: Где Вы хотели бы жить - в США или в СССР?  [ua]

так а що там пояснювать

українці будували монархію російську
українці будували совок
українці будуть незалежну Україну
.
А узбеки будували?
   
Re: Где Вы хотели бы жить - в США или в СССР?  [ua]

А узбеки будували?


звичайно
   
Re: Где Вы хотели бы жить - в США или в СССР?  [ua]

звичайно
А узбеку де краще, у СРСР, чи у США?
Чи може в Узбекистані?
   
Re: Где Вы хотели бы жить - в США или в СССР?  [ua]

А узбеку де краще, у СРСР, чи у США?
Чи може в Узбекистані?


узбеків багато  8-)
   
Re: Где Вы хотели бы жить - в США или в СССР?  [ua]

узбеків багато  8-)
Де, тут на форумі багато узбеків?
   
Re: Где Вы хотели бы жить - в США или в СССР?  [ua]

Де, тут на форумі багато узбеків?


не знаю, питання ж було за узбеків взагалі
   
А узбеки будували?
олдбой єврей
   
Re: Где Вы хотели бы жить - в США или в СССР?  [ua]

не знаю, питання ж було за узбеків взагалі
Чому Ви вирішили, що на ФУП питання до узбека адресовано для узбеків взагалі, а не до узбека, чи навіть узбеків (якщо їх більше) ФУПу?
   
Re: Где Вы хотели бы жить - в США или в СССР?  [ua]

в США в 50-60-е годы 20-го века :)

ага, негром в алабаме
   
Re: Где Вы хотели бы жить - в США или в СССР?  [ua]

в Україні

Україна - в СРСР в контексті цієї теми
   
Re: Где Вы хотели бы жить - в США или в СССР?  [ua]

Чому Ви вирішили, що на ФУП питання до узбека адресовано для узбеків взагалі, а не до узбека, чи навіть узбеків (якщо їх більше) ФУПу?


я думаю, що це просто флуд
   
ага, негром в алабаме
vs політзеком в норільську.
   
Тема навеяна совецким пломбиром, который появился благодаря закупке в США в 1936 году фабрики по производству мороженного, в том числе и пломбира.

но вопрос более фундаментален, чем кажется на первый взгляд.

Что вы выбираете - государственную монополию на всё и вся, или свободный рынок, где государство не регламентирует строгое выполнение рецепта пломбира или котлет?


Любопытно, но история уже дала однозначный ответ на этот вопрос, но оказывается на фупе есть те, кто плохо выучил историю

Звичайно, у 2019 році насєлєніє України обрало держ.монополію і держ.регулювання економіки

Дві найбільші паливні мережі WOG і ОККО призупинили продаж бензину і дизельного палива преміальних марок в зв'язку з урядовим обмеженням цін.

Як повідомила ОККО у себе в facebook «з <...> 15 травня, в зв'язку з введенням державного регулювання цін на паливо на АЗК ОККО тимчасово припинена реалізація PULLS 95 і PULLS Diesel. Це пов'язано з тим, що продаж пального цих марок за ціною, встановленою Кабінетом Міністрів на травень, є збитковим для мережі».

Їм вторять і в мережі WOG. «Ми змушені припинити реалізацію преміального палива 95 Mustang та ДП+ Mustang», — йдеться в повідомленні паливного рітейлера.

Мережі припинили продажі в зв'язку з оголошенням проекту постанови Кабміну «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 року № 1236». Постанова передбачає введення тимчасового державного регулювання цін на пальне.[/color]

UPD. На слідуючий день, 16 травня, стало відомо, що торгівлю високооктанових моторним паливом призупинили також мережі АЗС KLO і SOCAR. В їхньому повідомленні говориться, що тимчасово припиняють продаж палива VENTUS 95 і VENTUS Diesel і NANO 95 і Diesel Nano Extro кожна відповідно.





Останнє редагування: 17 травня 2021 12:41:15 від тыдыщ
   
Re: Где Вы хотели бы жить - в США или в СССР?  [ua]

так, звичайно. і українці нормально себе проявили, етнічної злочинності ніде не створили.
на найвищих посадах Совок-Канада 1:1 - Брежнев і Гнатишин.

і так, Брежнев, це найкраще, що було в совку. до цієї пори совкодрочери саме на цей період часу посилаються в дискусіях.
ЛІБ так,кращий лідер ссср бо опинився на вищій посаді досить випалково, як компромісна фігура, а не  найжорсткіший хижак.  Але система без права вибору це діагноз , застій, деградація.
   
Re: Где Вы хотели бы жить - в США или в СССР?  [ua]

vs політзеком в норільську.

политзеков после растрела Берии всех выпустили, а негр в алабаме так и остался негром в алабаме в 50-х , человеком третьего сорта
   
ЛІБ так,кращий лідер ссср бо опинився на вищій посаді досить випалково, як компромісна фігура, а не  найжорсткіший хижак.  Але система без права вибору це діагноз , застій, деградація.
так. але це був єдиний період(ще при хрущові, але там гірше було, бо ще не експортували нафтогази), коли не тероризували народ, практично зрівняли в правах класи гегемону - робочих і селян, і манюпасу дали змогу наростити жирок і переселитися хоч і в хрінове житло, але не в бараки з комуналками.
   
политзеков после растрела Берии всех выпустили, а негр в алабаме так и остался негром в алабаме в 50-х , человеком третьего сорта
:facepalm1: ще до кінця 80-их розстрілювали.
   
Re: Где Вы хотели бы жить - в США или в СССР?  [ua]

Україна - в СРСР в контексті цієї теми
ні
   
Re: Где Вы хотели бы жить - в США или в СССР?  [ua]

политзеков после растрела Берии всех выпустили, а негр в алабаме так и остался негром в алабаме в 50-х , человеком третьего сорта
угу, угу, блм...
   
Re: Где Вы хотели бы жить - в США или в СССР?  [ua]

:facepalm1: ще до кінця 80-их розстрілювали.

это всё на  шо ты спромоглася ?
а каким кондебобером в другой ветке ругала всё советское и нахваливала современный капитализм в Украине.
Иди в ветку Полищука и нахваливай борисы медикомы добробуты, какой сейчас выбор всего .  Не то шо совковые врачи

   
это всё на  шо ты спромоглася ?
а каким кондебобером в другой ветке ругала всё советское и нахваливала современный капитализм в Украине.
Иди в ветку Полищука и нахваливай борисы медикомы добробуты, какой сейчас выбор всего .  Не то шо совковые врачи
1. так я і тут нахваліваю капіталізм і ругаю камунізм  8-:
 
2. я ж не твій брат по ганглію аеліт - якусь клепку маю.
   
Re: Где Вы хотели бы жить - в США или в СССР?  [ua]

жити, то мається на увазi працювати?

   
Re: Где Вы хотели бы жить - в США или в СССР?  [ua]

я думаю, що це просто флуд
А я думаю, що це у Вас флуд.
У мене звичайне питання, яке збігається з темою гілки. На яке узбек ФУПу щось відповісти не може, губами плямкає, а до того цвірінькав радісно.
   
Re: Где Вы хотели бы жить - в США или в СССР?  [ua]

вопрос приблизительно звучит как где бы хотели? в нарнии или дамблдорфе ?
вот шо фуп может знать про америку реальную , а не на рекламе кадиллака ?
или шо половина  фупа может помнить про совок?

   
вопрос приблизительно звучит как где бы хотели? в нарнии или дамблдорфе ?
вот шо фуп может знать про америку реальную , а не на рекламе кадиллака ?
или шо половина  фупа может помнить про совок?
тобі розказати про совок?
   
Re: Где Вы хотели бы жить - в США или в СССР?  [ua]

вопрос приблизительно звучит как где бы хотели? в нарнии или дамблдорфе ?
вот шо фуп может знать про америку реальную , а не на рекламе кадиллака ?
или шо половина  фупа может помнить про совок?
А СРСР - це Нарнія, чи Дамблдорф?

Питання, тим не менше, не втрачає сенсу, навіть якби проводилося опитування серед міленіалів.
   
Re: Где Вы хотели бы жить - в США или в СССР?  [ua]

тобі розказати про совок?

про життя в амерiцi краще розкажи
а я послухаю ..

   
Re: Где Вы хотели бы жить - в США или в СССР?  [ua]

А СРСР - це Нарнія, чи Дамблдорф?

Питання, тим не менше, не втрачає сенсу, навіть якби проводилося опитування серед міленіалів.

знаешь , я встречал столько людей уехавших из штатов назад, что для меня ответ на этот вопрос ТС совсем не очевиден.
   
Re: Где Вы хотели бы жить - в США или в СССР?  [ua]

Звичайно, у 2019 році насєлєніє України обрало держ.монополію і держ.регулювання економіки

Дві найбільші паливні мережі WOG і ОККО призупинили продаж бензину і дизельного палива преміальних марок в зв'язку з урядовим обмеженням цін.

Як повідомила ОККО у себе в facebook «з <...> 15 травня, в зв'язку з введенням державного регулювання цін на паливо на АЗК ОККО тимчасово припинена реалізація PULLS 95 і PULLS Diesel. Це пов'язано з тим, що продаж пального цих марок за ціною, встановленою Кабінетом Міністрів на травень, є збитковим для мережі».

Їм вторять і в мережі WOG. «Ми змушені припинити реалізацію преміального палива 95 Mustang та ДП+ Mustang», — йдеться в повідомленні паливного рітейлера.

Мережі припинили продажі в зв'язку з оголошенням проекту постанови Кабміну «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 року № 1236». Постанова передбачає введення тимчасового державного регулювання цін на пальне.[/color]
UPD. На слідуючий день, 16 травня, стало відомо, що торгівлю високооктанових моторним паливом призупинили також мережі АЗС KLO і SOCAR. В їхньому повідомленні говориться, що тимчасово припиняють продаж палива VENTUS 95 і VENTUS Diesel і NANO 95 і Diesel Nano Extro кожна відповідно.


Показати зображення...

Це талони для державних контор. Навіщо їх сюди тулити? Держпідприємства не видавали водіям гроші на бензин, а видавали ось такі талони.
   
Re: Где Вы хотели бы жить - в США или в СССР?  [ua]

А я думаю, що це у Вас флуд.
У мене звичайне питання, яке збігається з темою гілки. На яке узбек ФУПу щось відповісти не може, губами плямкає, а до того цвірінькав радісно.


питання де я би жив?

та в США ж звичайно. а чого ото так довго яйця морочити а не спитати прямо?  :laugh:
   
Re: Где Вы хотели бы жить - в США или в СССР?  [ua]

вопрос приблизительно звучит как где бы хотели? в нарнии или дамблдорфе ?
вот шо фуп может знать про

Нарнія це країна така,  а Дамблдор -   це людина така, чаклун і ректор.
   
Re: Где Вы хотели бы жить - в США или в СССР?  [ua]

в США в 50-60-е годы 20-го века :)

 (tu)

Так. То були найкращі часи.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія